Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
AB nem nagyon akarja, vagy Rapoport téved, ami nem lenne példa nélküli.
De úgy látszik AB nem akar csak úgy akárhol játszani, csak tudnám akkor minek irt alá szerződést két éve...
több mint 5 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 562
Egyébbként fura, hogy ugy gondoljátok Ti a kövi 3 évbe közelebb lesztek bármihez mint a Bills.
több mint 5 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Kibaszásból jeles a trade! 😀
Már csak az ellenértékre vagyok nagyon kíváncsi.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jajjj szegény NE jajj szegény NE 😛

Ez a kibszás javából mármint ABvel. Kíváncsi vagyok mit csinál ha Allen annyira se találja meg mint BB. Aztán majd ki tudja...
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
 twitter.com/daringsharpe/status/1103827695891304449


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Állítólag a Bills lesz a befutó...AB-ért...
 twitter.com/PFF/status/1103884183271702528

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Azért az durva, hogy Foster 4 Milla évente fizetésért aláírt. Amennyire megbízható volt eddig a pali, hihetetlen jól jártunk vele.
több mint 5 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
 twitter.com/gerrydulac/status/1103780422255869959?ref_src=twsrc%5Etfw
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Azt gondolom, hogy ha egy olyan csapatnak, amelyiknek SB run a célja, talán megér egy első kört AB. A Raiders nem ez a kategória. Hülyék lennének ilyet adni AB-ért, de szerintem kevesebbet sem fognak. Nekik egyszerűbb azért a két extra első körért vagy egy első meg egy 2. körért WR-t szerezni drafton.
AB hisztis pcsa, aki tényleg azt akarja, hogy a csapat ne tudja eltradelni, mert akkor nem kerülhet contender csapathoz.
Szerintem a 2. kör amit max kaphatunk érte, mert beszorított minket AB...őszintén szólva hányok a helyzettől, de azt se bánnám, ha nem engednénk sehova. Kötelezettségeket ró rá a szerződése, ha azt megszegi akkor be kell perelni, mert mást nem érdemel. Az a sk szar, ami meg kiömlik a száján, szerintem már a kinti médiának is unalmas lesz, ha jön a draft, jönnek az új játékosok....dühöngjön csak a lelátón amíg ki nem röhögik már a szurkolók, a történeteit.
Én sajnálom persze, hogy megbántódott, de ezt így ebben a formában nem lehet rendezni. Harag nélkül is elválhattak volna a felek, de emögött az ügy mögött, inkább a "Rózenstein" féle ügynökséget látom, akik lehet kaptak egy kedvező megkeresést egy olyan csapattól, ahol mi nem szeretnénk látni.
Talán sosem fog kiderülni az igazság.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
na Brown parti nicsak
Nézd meg @Steelersdepot Tweetjét:  twitter.com/Steelersdepot/status/1103742060165644288?s=09
sutianap
Farewell Party
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
na Brown parti nicsak
Nézd meg @Steelersdepot Tweetjét:  twitter.com/Steelersdepot/status/1103742060165644288?s=09


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ide a rozsdás bökőt, nem a Raiders lesz AB új munkaadója...
Klaci79
Nekem is az az érzésem, hogy ezzel a pénteki sztorival a Raiderst akartuk megpingelni, de nem ő van elöl....meglátjuk.
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Burnett kivágása azért hoz a konyhára 3 millió körül, ha jól számoltam és lehet okosan behozni embert, hogy az idei CAP hit ne legyen óriási. Nem gondolnám azonban azt, hogy nagy szereplők leszünk, de azt igen, hogy mondjuk nem tettünk le egy tényleg jó hibrid safety behozataláról. No és a piac ebben megnyílt..
Klemó
Azt hittem a tavalyi 1 körünk arra ment.
Vagy hozunk több ilyet, és hagyományos FS, SS posztokkal már nem számolunk?
Jan
Remélem leállunk ezzel a több poszton bevethető, de igazából egyik poszton sem az igazi játékosok szerződtetéséről.
pfefe8
A liga abba az irányba megy, hogy univerzálisnak kell lennie egy játékosnak, mert különben keveset/kevesebbet ér. Nem véletlen, hogy ma egy Sweat 4,41-et repeszt, mert azon felül, hogy egy OLB-nek menni kell a QB-ra, lehet, hogy fognia kell egy-egy TE-t is, ha úgy alakul.

A base D-vel 20%-ban vagyunk fent a pályán és így van vele sok csapat is. Aki a nickel/dime felállásokban nem érzi jól magát az nem csak tőlünk, de más csapatból is ki fog kopni. Base D-vel többet felállni meg a kreatív és mozgékony O-k ellen nem lehet, mert úgy szét kapnak, mint jég a határt....
Klemó
Szerintem nem az univerzális játékosok boldogulnak, hanem azok, akik a saját alapfeladatukat magas szinten oldják meg, és mellette bevethetők egyéb területen is, ahol ha nem is hoznak extrát, de legalábbis nincsenek elveszve.

Példának mondhatnám Bellt, aki elit RB munkát végzett, futás és passzblokkolás is magas szinten ment, mellette pedig egy korrekt 2.-3. WR teljesítményt is hozott.

Vagy Polamalut, aki szintén posztján top játékos volt évekig, de amikor kényszerből ILB-t kellett játszania, akkor sem volt katasztrófa.

Az ilyen játékosok mindig tudnak érvényesülni, de szvsz nem azért mert több poszton bevethetőek (ez csak a plusz), hanem mert az alapfeladatukban elitek.
több mint 5 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Ide a rozsdás bökőt, nem a Raiders lesz AB új munkaadója...
Klaci79
Nekem is olyan érzésem van, hogy mindent lebeszélt a SAN Franciscoval, a többi érdeklődőt pedig igyekszik elijeszteni. így végül a 49ers második körét kapjuk majd. Most már csak egy big Chest deflate gate - et szeretnék látni.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Finney 2. körös tendert kapott, Grimble pedig eredeti köröset, ez összesen 5 milló $
Így kb 12,3 millió $ van még felhasználható...nagy FA piacunk idén se lesz.
Klaci79
Burnett kivágása azért hoz a konyhára 3 millió körül, ha jól számoltam és lehet okosan behozni embert, hogy az idei CAP hit ne legyen óriási. Nem gondolnám azonban azt, hogy nagy szereplők leszünk, de azt igen, hogy mondjuk nem tettünk le egy tényleg jó hibrid safety behozataláról. No és a piac ebben megnyílt..
Klemó
Azt hittem a tavalyi 1 körünk arra ment.
Vagy hozunk több ilyet, és hagyományos FS, SS posztokkal már nem számolunk?
Jan
Remélem leállunk ezzel a több poszton bevethető, de igazából egyik poszton sem az igazi játékosok szerződtetéséről.
pfefe8
A liga abba az irányba megy, hogy univerzálisnak kell lennie egy játékosnak, mert különben keveset/kevesebbet ér. Nem véletlen, hogy ma egy Sweat 4,41-et repeszt, mert azon felül, hogy egy OLB-nek menni kell a QB-ra, lehet, hogy fognia kell egy-egy TE-t is, ha úgy alakul.

A base D-vel 20%-ban vagyunk fent a pályán és így van vele sok csapat is. Aki a nickel/dime felállásokban nem érzi jól magát az nem csak tőlünk, de más csapatból is ki fog kopni. Base D-vel többet felállni meg a kreatív és mozgékony O-k ellen nem lehet, mert úgy szét kapnak, mint jég a határt....
Klemó
Watt jó példa nálunk arra amit írtál. Egyet is értek veled. Én azoktól a játékosoktól "félek" akik tudnak játszani FS, SS, Lb-t is, de igazából egyik poszton sem az igaziak. Terell Edmunds tűnik ilyen játékosnak nálunk, aki tud több poszton is játszani, de úgy igazából sehol sem az igazi.
pfefe8
Edmunds a base D-ben sem nyujtana elit teljesítményt.....egyszerűen ő nem és remélhetőleg, csak mééég. Ebben nagyobb összefüggést látsz benne, mint amilyen valóban van benne.
Klemó
Ész, meglátások, elővételezés, mozgékonyság, alkalmazkodás. A legfontosabb védelmi képességek a területszűkítésben. Mert a mostani offense-ek teret nyújtanak és területekre fókuszálnak. A programok egyszerűek, de sokfélék, ezért a felállásokból érteni kell a védőnek, hogy mi jöhet.

A védelemi alapelvárás viszont a magabiztosság és hibamentesség a szereléseknél. Én a pozíciós edzőinket elővenném, hogy tartsanak már felkészítést a helyes szerelési technikákról és gyakoroltassák szarásig, mert az alapok hiányoznak pl Burnsnél, Davisnél, Dupree-nél. Aki alaphangon jól szerel, az Watt, Heyward, Tuitt, Bostic, Hilton és Edmunds (Haden és Vinny a lassúsága miatt marad le, nem a technika miatt, csak ezzel együtt a védelem fele sebezhető.)
több mint 5 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 625 — Patriot
ESPN’s Adam Schefter reports the Raiders, Redskins, and Titans are "the three teams that have shown the most interest" in acquiring Antonio Brown to this point.


Brown has said going somewhere he can win is his biggest priority, so we can’t imagine he’d be happy to hear this report. The Raiders have a ton of ammo with two late first-round picks via Dallas and Chicago in addition to their own high-end one. In all, Oakland owns four of the top-35 picks. Washington also nabbed an extra Day 2 pick at the end of the third round as a compensatory selection. Tennessee would maybe be Brown’s best chance to win of these three listed clubs. But the Steelers don’t care about accommodating Brown. GM Kevin Colbert just wants the best package. There will likely be more teams entering the mix, but if Oakland wants Brown, they easily have the best chance.
empty taxi
Jót nevetnék, ha vmelyik 3asba menne!
Nem lenézve az ellenfelet, csak ő vmi ,elitebb' csapatba menne!
steelwolf
Nem egy szint, de BB egy 3. körösért dobta Jamie Collinst a Brownsba a viselkedése miatt.
Kíváncsi leszek, hogy AB bele menne-e egy paycutba csak azért, hogy jobb csapatban játszhasson.
Solymi
majd amikor Collins BB arcába röhög a jövő évi AFC döntőben, 21-0-ás Browns vezetésnél!
Amadeus
Hát, max a lelátóról.

 news.yahoo.com/jamie-collins-who-the-patriots-traded-to-the-browns-cut-by-cleveland-193039034.html
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Ide a rozsdás bökőt, nem a Raiders lesz AB új munkaadója...
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Finney 2. körös tendert kapott, Grimble pedig eredeti köröset, ez összesen 5 milló $
Így kb 12,3 millió $ van még felhasználható...nagy FA piacunk idén se lesz.
Klaci79
Burnett kivágása azért hoz a konyhára 3 millió körül, ha jól számoltam és lehet okosan behozni embert, hogy az idei CAP hit ne legyen óriási. Nem gondolnám azonban azt, hogy nagy szereplők leszünk, de azt igen, hogy mondjuk nem tettünk le egy tényleg jó hibrid safety behozataláról. No és a piac ebben megnyílt..
Klemó
Azt hittem a tavalyi 1 körünk arra ment.
Vagy hozunk több ilyet, és hagyományos FS, SS posztokkal már nem számolunk?
Jan
Remélem leállunk ezzel a több poszton bevethető, de igazából egyik poszton sem az igazi játékosok szerződtetéséről.
pfefe8
A liga abba az irányba megy, hogy univerzálisnak kell lennie egy játékosnak, mert különben keveset/kevesebbet ér. Nem véletlen, hogy ma egy Sweat 4,41-et repeszt, mert azon felül, hogy egy OLB-nek menni kell a QB-ra, lehet, hogy fognia kell egy-egy TE-t is, ha úgy alakul.

A base D-vel 20%-ban vagyunk fent a pályán és így van vele sok csapat is. Aki a nickel/dime felállásokban nem érzi jól magát az nem csak tőlünk, de más csapatból is ki fog kopni. Base D-vel többet felállni meg a kreatív és mozgékony O-k ellen nem lehet, mert úgy szét kapnak, mint jég a határt....
Klemó
Watt jó példa nálunk arra amit írtál. Egyet is értek veled. Én azoktól a játékosoktól "félek" akik tudnak játszani FS, SS, Lb-t is, de igazából egyik poszton sem az igaziak. Terell Edmunds tűnik ilyen játékosnak nálunk, aki tud több poszton is játszani, de úgy igazából sehol sem az igazi.
pfefe8
Edmunds a base D-ben sem nyujtana elit teljesítményt.....egyszerűen ő nem és remélhetőleg, csak mééég. Ebben nagyobb összefüggést látsz benne, mint amilyen valóban van benne.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
A liga abba az irányba megy, hogy univerzálisnak kell lennie egy játékosnak, Klemó
Off:

Hah, ez a való életben is elvárás az ingatlanüzemeltetési piacon egy karbantartótól, Gyakorlatilag totális zsákutca, a menezdsment és a dolgozó emberek közötti feszültségforrások elsődleges kiváltója.

On:

Lehet a fociban jobban megvalósítható, hogy globus vagy univer emberkék rohangáljanak, bár szerintem az is csak akkor működhet, ha olyan egy játékrendszer, és nincs, vagy kevés a vakfolt összességében egy rosterben.
kishaszi
Off:

Ezt inkább a munkaerőhiány hozza és nem más. Persze van olyan, hogy digitalizációs hatás és ott változnak a munkaköri specifikumok, de az meg más tészta.

On:

Ahogy eltűntek a Hampton féle lassú pufifánkok, vagy akár egy mostani Urlacherre sem pakolnának annyi izmot a mozgékonyság érdekében, úgy változik minden poszt annak megfelelően, ahogy az O felfogás (is) változik. Ez alap. Nomeg az is alap, hogy ha szar az állomány, akkor az akkor is szar lesz, ha hibrid D-t építesz.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Finney 2. körös tendert kapott, Grimble pedig eredeti köröset, ez összesen 5 milló $
Így kb 12,3 millió $ van még felhasználható...nagy FA piacunk idén se lesz.
Klaci79
Burnett kivágása azért hoz a konyhára 3 millió körül, ha jól számoltam és lehet okosan behozni embert, hogy az idei CAP hit ne legyen óriási. Nem gondolnám azonban azt, hogy nagy szereplők leszünk, de azt igen, hogy mondjuk nem tettünk le egy tényleg jó hibrid safety behozataláról. No és a piac ebben megnyílt..
Klemó
Azt hittem a tavalyi 1 körünk arra ment.
Vagy hozunk több ilyet, és hagyományos FS, SS posztokkal már nem számolunk?
Jan
Remélem leállunk ezzel a több poszton bevethető, de igazából egyik poszton sem az igazi játékosok szerződtetéséről.
pfefe8
A liga abba az irányba megy, hogy univerzálisnak kell lennie egy játékosnak, mert különben keveset/kevesebbet ér. Nem véletlen, hogy ma egy Sweat 4,41-et repeszt, mert azon felül, hogy egy OLB-nek menni kell a QB-ra, lehet, hogy fognia kell egy-egy TE-t is, ha úgy alakul.

A base D-vel 20%-ban vagyunk fent a pályán és így van vele sok csapat is. Aki a nickel/dime felállásokban nem érzi jól magát az nem csak tőlünk, de más csapatból is ki fog kopni. Base D-vel többet felállni meg a kreatív és mozgékony O-k ellen nem lehet, mert úgy szét kapnak, mint jég a határt....
Klemó
Watt jó példa nálunk arra amit írtál. Egyet is értek veled. Én azoktól a játékosoktól "félek" akik tudnak játszani FS, SS, Lb-t is, de igazából egyik poszton sem az igaziak. Terell Edmunds tűnik ilyen játékosnak nálunk, aki tud több poszton is játszani, de úgy igazából sehol sem az igazi.

Steelers fan
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A liga abba az irányba megy, hogy univerzálisnak kell lennie egy játékosnak, Klemó
Off:

Hah, ez a való életben is elvárás az ingatlanüzemeltetési piacon egy karbantartótól, Gyakorlatilag totális zsákutca, a menezdsment és a dolgozó emberek közötti feszültségforrások elsődleges kiváltója.

On:

Lehet a fociban jobban megvalósítható, hogy globus vagy univer emberkék rohangáljanak, bár szerintem az is csak akkor működhet, ha olyan egy játékrendszer, és nincs, vagy kevés a vakfolt összességében egy rosterben.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Finney 2. körös tendert kapott, Grimble pedig eredeti köröset, ez összesen 5 milló $
Így kb 12,3 millió $ van még felhasználható...nagy FA piacunk idén se lesz.
Klaci79
Burnett kivágása azért hoz a konyhára 3 millió körül, ha jól számoltam és lehet okosan behozni embert, hogy az idei CAP hit ne legyen óriási. Nem gondolnám azonban azt, hogy nagy szereplők leszünk, de azt igen, hogy mondjuk nem tettünk le egy tényleg jó hibrid safety behozataláról. No és a piac ebben megnyílt..
Klemó
Azt hittem a tavalyi 1 körünk arra ment.
Vagy hozunk több ilyet, és hagyományos FS, SS posztokkal már nem számolunk?
Jan
Remélem leállunk ezzel a több poszton bevethető, de igazából egyik poszton sem az igazi játékosok szerződtetéséről.
pfefe8
A liga abba az irányba megy, hogy univerzálisnak kell lennie egy játékosnak, mert különben keveset/kevesebbet ér. Nem véletlen, hogy ma egy Sweat 4,41-et repeszt, mert azon felül, hogy egy OLB-nek menni kell a QB-ra, lehet, hogy fognia kell egy-egy TE-t is, ha úgy alakul.

A base D-vel 20%-ban vagyunk fent a pályán és így van vele sok csapat is. Aki a nickel/dime felállásokban nem érzi jól magát az nem csak tőlünk, de más csapatból is ki fog kopni. Base D-vel többet felállni meg a kreatív és mozgékony O-k ellen nem lehet, mert úgy szét kapnak, mint jég a határt....
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Finney 2. körös tendert kapott, Grimble pedig eredeti köröset, ez összesen 5 milló $
Így kb 12,3 millió $ van még felhasználható...nagy FA piacunk idén se lesz.
Klaci79
Burnett kivágása azért hoz a konyhára 3 millió körül, ha jól számoltam és lehet okosan behozni embert, hogy az idei CAP hit ne legyen óriási. Nem gondolnám azonban azt, hogy nagy szereplők leszünk, de azt igen, hogy mondjuk nem tettünk le egy tényleg jó hibrid safety behozataláról. No és a piac ebben megnyílt..
Klemó
Azt hittem a tavalyi 1 körünk arra ment.
Vagy hozunk több ilyet, és hagyományos FS, SS posztokkal már nem számolunk?
Jan
Remélem leállunk ezzel a több poszton bevethető, de igazából egyik poszton sem az igazi játékosok szerződtetéséről.

Steelers fan
több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Finney 2. körös tendert kapott, Grimble pedig eredeti köröset, ez összesen 5 milló $
Így kb 12,3 millió $ van még felhasználható...nagy FA piacunk idén se lesz.
Klaci79
Burnett kivágása azért hoz a konyhára 3 millió körül, ha jól számoltam és lehet okosan behozni embert, hogy az idei CAP hit ne legyen óriási. Nem gondolnám azonban azt, hogy nagy szereplők leszünk, de azt igen, hogy mondjuk nem tettünk le egy tényleg jó hibrid safety behozataláról. No és a piac ebben megnyílt..
Klemó
Azt hittem a tavalyi 1 körünk arra ment.
Vagy hozunk több ilyet, és hagyományos FS, SS posztokkal már nem számolunk?
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Én csak szimplán azt gondolom, hogy 10 év lemaradásban van. Ugyanis már ez volt a tendencia jól láthatóan a 2000-es évek vége felé is, csak akkor a Polamalu-Clark-Harrison-Woodley-Keisel stb... féle brigád ellensúlyozta ezen téren lévő gyengeségeinket. Viszont már ott el kellett volna azon gondolkozni, hogy szép lassan ők ki fognak öregedni, és átlagosan jó emberekkel nem lehet megúszni nagy visszaesés nélkül.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."