Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Kolbászos Kevin azt nyilatkozta, ideje átgondolni a CB poszt megítélését a scouting-juk során mivel a támadójáték sokat fejlődött. Eddig szerelési képesség és méretek alapján ítélték meg a Draft prospecteket, de ideje labdaszerzési képesség és game-changing képesség alapján választaniuk. R-GO, ballhawkokat keresnek. Nyilván a szerény mutatónknak köszönhetően a 2018-as szezon során. Nekem ugyan felrémlik Senquez Golson and Doran Grant, akiknek szintén ez lett volna az erőssége, de szeretek hinni az új kezdetben.Bár szerintem a Fumble is Turnover, de ebbe ne menjünk bele.

Williams, Murphy and Ya-Sin jók idén, 8, 6 és 7 Int-el 2 szezonban. Bakernek 6 van, de ő 36 meccsen szerezte. És azt mondta ódzkodtak tőle a QB-k.

Burns-nek 5 volt utolsó szezonjában, szóval ez nem nagy indikátor, de Colbert bízik benne, hogy a college teljesítmény átjön NFL-be... Hááát

Ettől nem lettünk okosabbak 😊 (Post Gazette)
A bajom, hogy én már a Burns húzásban is ezt a teóriát látom és tudjuk hol tartunk vele.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Finney 2. körös tendert kapott, Grimble pedig eredeti köröset, ez összesen 5 milló $
Így kb 12,3 millió $ van még felhasználható...nagy FA piacunk idén se lesz.
Klaci79
Burnett kivágása azért hoz a konyhára 3 millió körül, ha jól számoltam és lehet okosan behozni embert, hogy az idei CAP hit ne legyen óriási. Nem gondolnám azonban azt, hogy nagy szereplők leszünk, de azt igen, hogy mondjuk nem tettünk le egy tényleg jó hibrid safety behozataláról. No és a piac ebben megnyílt..
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Akkpor menjen Brown, és jöjjenek a felsoroltak 😊

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Finney 2. körös tendert kapott, Grimble pedig eredeti köröset, ez összesen 5 milló $
Így kb 12,3 millió $ van még felhasználható...nagy FA piacunk idén se lesz.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Köszönjük hogy soroljatok a top elkapokat, de a szövegből kiderül a 30 körüli elkapókról volt szó. Hopkins és Allen 26, Gord...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Josh Gord..

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Ha már ligaelit elkapó, aki nem balhézik: Julio Jones.
empty taxi
Akkor az én kedvencem: Hopkins...
gordon
Keenan Allen. Legalábbis idén.
Az idei évig meg Antonio Brown. :/

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha már ligaelit elkapó, aki nem balhézik: Julio Jones.
empty taxi
Akkor az én kedvencem: Hopkins...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Ha már ligaelit elkapó, aki nem balhézik: Julio Jones.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Egyaltalan nem primadonna mind. Csak roluk hallasz, azert is csinaljak. De legtobb nem TO szintu egobarom. Az egesz liga egyik legjobb arca Fitz peldaul.
ulpianus
lehet szeretni, lehet nem szeretni, de TO nem csak egoista volt, hanem az egyik legjobb elkapó ever. Megatron visszavonulása óta nincs ilyen szintű elkapó a profik között. (Nálam a tier1: Rice, TO, Moss, Megatron)
Amadeus
nem errő vót szó hanem hogy kecsege, templombasejár...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Egyaltalan nem primadonna mind. Csak roluk hallasz, azert is csinaljak. De legtobb nem TO szintu egobarom. Az egesz liga egyik legjobb arca Fitz peldaul.
ulpianus
lehet szeretni, lehet nem szeretni, de TO nem csak egoista volt, hanem az egyik legjobb elkapó ever. Megatron visszavonulása óta nincs ilyen szintű elkapó a profik között. (Nálam a tier1: Rice, TO, Moss, Megatron)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
Fitz jó arc valóban csak már nagyon nem liga elit és nagyon nem a jelen csak a múlt. Akárhová nézek a posztján elit játékosoknak igen nagy százaléka mentálisan deficites nem picit nagyon. Az, hogy ez a kamerák előtt történik e vagy sem az is más kérdés.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Egyaltalan nem primadonna mind. Csak roluk hallasz, azert is csinaljak. De legtobb nem TO szintu egobarom. Az egesz liga egyik legjobb arca Fitz peldaul.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
Ezek a 4. meg sőt még a 2. körös tippek sztem viccesek. Seggfej de ligaelit elkapó és a liga elit elkapók így 30 környékén kb mind primadonnák és vagy seggfejek. Első kör a minimum amit elvárok ettől a tradetől és Colberttől. Minden más hatalmas csalódás lenne.

Szerkesztette: Razi
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Derek Carr says Raiders would welcome Antonio Brown with open arms

Én egy 2. körnek örülnék...pláne ha jönne mellé mondjuk egy 4. körös csere is vagy valami hasonló...2. kör elején azért lesznek jó kis WR-ek
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Szerintem is max egy 2. kör jön érte. Én azzal tökéletesen elégedett is leszek.
Pont a Bryant ügyből kifolyólag tanulta meg a Raiders, hogy ne adjon sokat egy WR-ért. Játékra ugyan AB sokkal jobb, de amit ezekben a hetekben előadott, az nagyon gáz. Nem is értem, hogy egyáltalán bárki miért adna értéket egy ekkora gyökérért. Tényleg hozzá képest azért Bellel semmi gond nem volt. Ő megmondta, hogy nem játszik tag alatt újra és betartotta.
Jut eszembe, olyan nagy piaca Bellnek sincs...lehet visszajönne azért a nem garantált 15 milla/év szerződésért?
Klaci79
AB teljesen tudatosan nyomta le az értékét, hogy minèl gyorsabban szabadulhasson. Olcson etradelik, alair egy uj szerzodest, ez a terv. Azert 2.kort irtam, mert tudom, hogy faszul tradelunk. Komoly franchise adnak nektek egy 4.kort.
Amadeus
Ha GM lennék sokkal jobban meggondolnám, hogy behúzzak e egy olyan játékost aki az élő szerződését ennyire veszi komolyan...mi a biztosíték erre a Raiders vagy bármelyik más csapat esetében. OK, hogy szándékosan csinálta, de titeket mivel győz meg, hogy jövőre nem ugyanez lesz...
Klaci79
A vegasi 0% state szja. 31 éves, még egy utolsó paycheck. 3 èvre aláír, eljön velünk Nevadaba. Mar, ha hozzank jon. Aztan lehet kikot Clevelandben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Szerintem is max egy 2. kör jön érte. Én azzal tökéletesen elégedett is leszek.
Pont a Bryant ügyből kifolyólag tanulta meg a Raiders, hogy ne adjon sokat egy WR-ért. Játékra ugyan AB sokkal jobb, de amit ezekben a hetekben előadott, az nagyon gáz. Nem is értem, hogy egyáltalán bárki miért adna értéket egy ekkora gyökérért. Tényleg hozzá képest azért Bellel semmi gond nem volt. Ő megmondta, hogy nem játszik tag alatt újra és betartotta.
Jut eszembe, olyan nagy piaca Bellnek sincs...lehet visszajönne azért a nem garantált 15 milla/év szerződésért?
Klaci79
AB teljesen tudatosan nyomta le az értékét, hogy minèl gyorsabban szabadulhasson. Olcson etradelik, alair egy uj szerzodest, ez a terv. Azert 2.kort irtam, mert tudom, hogy faszul tradelunk. Komoly franchise adnak nektek egy 4.kort.
Amadeus
Ha GM lennék sokkal jobban meggondolnám, hogy behúzzak e egy olyan játékost aki az élő szerződését ennyire veszi komolyan...mi a biztosíték erre a Raiders vagy bármelyik más csapat esetében. OK, hogy szándékosan csinálta, de titeket mivel győz meg, hogy jövőre nem ugyanez lesz...
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Szerintem is max egy 2. kör jön érte. Én azzal tökéletesen elégedett is leszek.
Pont a Bryant ügyből kifolyólag tanulta meg a Raiders, hogy ne adjon sokat egy WR-ért. Játékra ugyan AB sokkal jobb, de amit ezekben a hetekben előadott, az nagyon gáz. Nem is értem, hogy egyáltalán bárki miért adna értéket egy ekkora gyökérért. Tényleg hozzá képest azért Bellel semmi gond nem volt. Ő megmondta, hogy nem játszik tag alatt újra és betartotta.
Jut eszembe, olyan nagy piaca Bellnek sincs...lehet visszajönne azért a nem garantált 15 milla/év szerződésért?
Klaci79
AB teljesen tudatosan nyomta le az értékét, hogy minèl gyorsabban szabadulhasson. Olcson etradelik, alair egy uj szerzodest, ez a terv. Azert 2.kort irtam, mert tudom, hogy faszul tradelunk. Komoly franchise adnak nektek egy 4.kort.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem is max egy 2. kör jön érte. Én azzal tökéletesen elégedett is leszek.
Pont a Bryant ügyből kifolyólag tanulta meg a Raiders, hogy ne adjon sokat egy WR-ért. Játékra ugyan AB sokkal jobb, de amit ezekben a hetekben előadott, az nagyon gáz. Nem is értem, hogy egyáltalán bárki miért adna értéket egy ekkora gyökérért. Tényleg hozzá képest azért Bellel semmi gond nem volt. Ő megmondta, hogy nem játszik tag alatt újra és betartotta.
Jut eszembe, olyan nagy piaca Bellnek sincs...lehet visszajönne azért a nem garantált 15 milla/év szerződésért?
Klaci79
a gyökérér senki se fizet, a liga legjobb elkapójáért igen
zwei március 13.-án indul a free agency, majd akkor lehet Bellre ajálgatni

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Szerintem is max egy 2. kör jön érte. Én azzal tökéletesen elégedett is leszek.
Pont a Bryant ügyből kifolyólag tanulta meg a Raiders, hogy ne adjon sokat egy WR-ért. Játékra ugyan AB sokkal jobb, de amit ezekben a hetekben előadott, az nagyon gáz. Nem is értem, hogy egyáltalán bárki miért adna értéket egy ekkora gyökérért. Tényleg hozzá képest azért Bellel semmi gond nem volt. Ő megmondta, hogy nem játszik tag alatt újra és betartotta.
Jut eszembe, olyan nagy piaca Bellnek sincs...lehet visszajönne azért a nem garantált 15 milla/év szerződésért?
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Péntekre bekértük az utolsó ajánlatokat állítólag, mert dönteni akarunk. Rapoport szerint kiszállt a Cards és a Jets, de bejött 3 új csapat is érdeklődni a fináléra. Én nagyon meglepődnék, ha nem a Raiders lenne végül a befutó, annyira adja magát a Cooperért kapott első kör felajánlása.

Azért azon beszarnék, ha nem csak egy első kört, hanem még mást is kapnánk végül pénteken....
Klemó
Még egy első kört sem kaptok. Szerintem a 2.körös pickünk a max.
Amadeus
Mint jeleztem, nekem az is rendben, csak záródjon az ügy.

ui.: amelyik csapat egy Bryantért one on one tárgyalásban már adott 3. kört, nem biztos, hogy arra tennék, hogy több csapatos versenyben 2. kör legyen az ucsó ajánlata. Egyébként pedig ismerve Colbertet Én azt tudom elképzelni, hogy valamely csapat megadta a kívánt szintet (ami első kör volt kimondatlanul) és ezért akarjuk ezt most gyorsan zárni is. Dehát majd pénteken visszatérünk rá.... 😊

Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Péntekre bekértük az utolsó ajánlatokat állítólag, mert dönteni akarunk. Rapoport szerint kiszállt a Cards és a Jets, de bejött 3 új csapat is érdeklődni a fináléra. Én nagyon meglepődnék, ha nem a Raiders lenne végül a befutó, annyira adja magát a Cooperért kapott első kör felajánlása.

Azért azon beszarnék, ha nem csak egy első kört, hanem még mást is kapnánk végül pénteken....
Klemó
Még egy első kört sem kaptok. Szerintem a 2.körös pickünk a max.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Ha már Raiders és trade...Carr-Brown mekkora szentségtörés lenne?Gondolva esetleg arra,hogy Ben max 1-2 évet húz még le...

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most, hogy ezt leírtad Klemó, attól tartok csalódás lesz 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."