Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Kozora 3 körös mockjában a 2. körben elhoztuk, tehát a pick nem meglepetés...olyan Burns feelingem van, nem akartuk elbukni esetleg még ha lehet csak 2/20 körül húzták volna...kicsit úgy tűnik most, hogy Colbert erőltette most ezt a picket, ami nem tűnik szerencsés dolognak...bár lehet Tomlin csak Saci miatt volt lefagyva...(bár ezt persze kétlem)

Amúgy Sacinak hatalmas akaratereje van...vissza fog térni a pályára...a felépülése megy a maga útján...én nem féltem...

Visszatérve Edmundsra....4 downosnak tartja Colbert, aki képes játszani hátul szabadon, vagy a boxban is, így főleg erre a sokoldalúságra támaszkodhatunk.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
elég fejvakarósra sikerült ez...remek sparq eredménye van, tapasztalatot is szerzett bőven a Virginia Tech-ben, jó focista...biztos nagyon boldog az Edmunds család ma este

De hogy Colbert örül az tuti:
"Colbert said that he felt Edmunds was the best player available"
Klaci79
Bízzunk benne, hogy nem téved.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
elég fejvakarósra sikerült ez...remek sparq eredménye van, tapasztalatot is szerzett bőven a Virginia Tech-ben, jó focista...biztos nagyon boldog az Edmunds család ma este

De hogy Colbert örül az tuti:
"Colbert said that he felt Edmunds was the best player available"

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Kb. kiment mindenki. De edmunds kb 3. kör
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Meg mindig bizzunk az fo ban? Hatha jo lesz a mai nap is. Aztan holnap, meg utana meg abban hogy a mai dolgok utan hirtelen megint jokat huzunk. Nem tudom ki latta a steelers war roomot. Ajanlom mindenkinek, amikor saci bemondta a picket es utana tomlint nezzetek. Abban minden benne van.

Godorben vannak ok is. Es meg is lehet erteni. Mint eddzo, fonok, orvos benne vagy abban, hogy egy ilyen srac mint saci most ujra tanul jarni. Ez taccsra tett minket. Jol irtad korabban. Es ovon aluli utessel. Jo ejszakat. Reggelt. Es sacinak jobbulast.

Hatha kialudjak magukat. Es jobb labbal kelnek fel.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
es egy qb baltimore ba...szep zaras...saci sajnalom. legjobbakat. de ebbol nem nezek ki mar focit. sajnos. : (
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Én már el is engedtem ezt az Edmunds dolgot, jobb most beletörődni, hogy bust, mint várni tőle bármit 😀
Remélem holnap jön Jewell, és azzal nálam egálra hozzák a dolgot.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Egy pozitìvumot látok a pickünkben, h nem Guice-t hoztuk.

A pozíció még elmenne, de Edmunds??? Tök hülye, mint a tesója. Hoztunk egy SS-t, aki Shamarko Thomas kaliber.

Will Hernandeznek és Isaiah Olivernek örültem volna v letrade.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mi a büdös faszért nem tradeltünk le, Edmunds bent lett volna a 2. kör végén is...
Ráadásul tudjuk, hogy a Raiders meg a Bears is próbált feltradelni.

Áh kurva életbe, ezért maradtam fent.
tenorx
Nem lett volna jo ott egy harmadik koros Te t huzunk. Utana meg wrt. Bryant helyett... Es meg egy rbt aztan eszunkbe jut hogy van egy ilb hiany is. Hiaba varjuk sacit. Neki meg lehet evek vannak hatra regeneralodasra, ha tud szegeny. De akkor sem hiszem hogy jatszatnank. Most mar o is olyan szerepkorben van az nfl nel mint a szegeny kisgyermek kerekes szekkel a szent jude korhazbol. : (
gabistar
Saci már nem fog játszani, én elengedtem ezt a dolgot kb. a sérülésénél.
Felesleges várni. Épüljön fel, tudjon járni, és élvezze az életét, eszébe se jusson megkockáztatni valami rosszabbat.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mi a büdös faszért nem tradeltünk le, Edmunds bent lett volna a 2. kör végén is...
Ráadásul tudjuk, hogy a Raiders meg a Bears is próbált feltradelni.

Áh kurva életbe, ezért maradtam fent.
tenorx
Nem lett volna jo ott egy harmadik koros Te t huzunk. Utana meg wrt. Bryant helyett... Es meg egy rbt aztan eszunkbe jut hogy van egy ilb hiany is. Hiaba varjuk sacit. Neki meg lehet evek vannak hatra regeneralodasra, ha tud szegeny. De akkor sem hiszem hogy jatszatnank. Most mar o is olyan szerepkorben van az nfl nel mint a szegeny kisgyermek kerekes szekkel a szent jude korhazbol. : (
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Azt hiszem, h kicsit összezavarta a franchiset ez a Saci sérülés. Azóta rendesen elvesztettük a fonalat minden téren
Fast Willie
Szerintem inkabb megmutatta, hogy mi tortenhet veled barmikor. De ez osszezavarhat barkit. Es ezutan lehet bellt is erteni miert akar most sok penzt. Meg garantaltan stb. Mert ok latjak mi lehet veled egy utes utan. : (
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Eloszor szegeny tanuljon meg szabadon onerobol es jol jarni. Aztan beszelhetunk ilyenrol. De ez elott mindenki azt mondta talan jovore mar jatszhat. Hat, en ketelkedtem benne, hogy barki is betenne azon serulese utan. Vagy hogy konnyen felgyogyul. Ha mar a legjobb orvosok kezelese mellett sem tudott szegyeny felgyogyulni.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Azt hiszem, h kicsit összezavarta a franchiset ez a Saci sérülés. Azóta rendesen elvesztettük a fonalat minden téren
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Meg a raiderstől kapott picknél is.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Mi a büdös faszért nem tradeltünk le, Edmunds bent lett volna a 2. kör végén is...
Ráadásul tudjuk, hogy a Raiders meg a Bears is próbált feltradelni.

Áh kurva életbe, ezért maradtam fent.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Jó kis 1, de inkább 2 körös reach. Édes istenem.
tenorx
hogy nezett volna ki ha behozzak szegeny sacit es o mondja be az utodjat. Gaz. De szegenynek meg jobb tobb erot adott volna...De gaz lett volna nezni...
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Terrel Edmunds !

Várom a hozzáértők véleményét!
Jó éjt/munkát!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
lehetett latni tomlint.. o nem volt annyira boldog...

az volt az oszinte..
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Jó kis 1, de inkább 2 körös reach. Édes istenem.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
ha ezutan wr jon, vagy te, akkor meg jobb lesz.
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Sikerült megint meglepniük.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
jott a varhato s.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
ebben az a baj, hogy nfl meg akarja mutatni hogy nem is veszelyes a sport sacinak orulok de a reklamnak hasznalast, meg hogy nem lesz bajod annak nem.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
saci lesz ott vagy ki
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Passz. Én most Landryben látok nagy potenciált, Reidnek is örülnék, de simán lehet hogy valami teljes agyfasz lesz 😀
tenorx
legyen inkabb fasza...lol