Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Jelenlegi állás szerint(13) Edmunds, Esch csúszik vagy eddig alap! Kicsit reménykedek benne h jön vmelyik!
steelwolf
Még mindig rohadt messze vagyunk 😊
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jelenlegi állás szerint(13) Edmunds, Esch csúszik vagy eddig alap! Kicsit reménykedek benne h jön vmelyik!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ki az aki tervezi nezni a draftot? Ki az aki itt van? Es ki hol koveti? Tv net stb. En forumot nezem. Meg valszeg vagy espn vagy nfl network meg nem tudom. Ti?
gabistar
Mink es nézzük nfl.comon. Dupree fasza lesz csak siettetnie kell, nem zónázni. Megcserélik Wattal oszt fasza. Bocs, hogy egybe írtam
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
T-10 minutes.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem lehet, mert akkor az angol betuk nem ott lesznek. Bocsi. : ( Meg minden ossze vissza lesz. Beallitottam mar, nem volt jo vege, se magyarul, se angolul nem ment...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Gabi szerezz mán egy ékezetes billentyűzetet me szétőrülök


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Ki az aki tervezi nezni a draftot? Ki az aki itt van? Es ki hol koveti? Tv net stb. En forumot nezem. Meg valszeg vagy espn vagy nfl network meg nem tudom. Ti?
gabistar
Én erre a mystreams cuccra elő vagyok fizetve, ott nézem az NFL Networköt.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ki az aki tervezi nezni a draftot? Ki az aki itt van? Es ki hol koveti? Tv net stb. En forumot nezem. Meg valszeg vagy espn vagy nfl network meg nem tudom. Ti?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
De igy hogy most irtad talaltam is egy jo kis elemzest az elso koros pickekbol, az elmult 10 evben. Hat kozel sem tul jo. Nem rossz de azert erdemes visszaemlekezni...

 steelerswire.usatoday.com/2017/04/27/pittsburgh-steelers-draft-history-first-round-list/

2007 — Lawrence Timmons Grade: A
2008 — RB Rashard Mendenhall, Illinois Grade — C-
2009 — DE Ziggy Hood, Missouri Grade: D
2010 — C Maurkice Pouncey, Florida Grade: A
2011 — DE Cam Heyward, Ohio State Grade: A
2012 — OG David DeCastro, Stanford Grade: A+
2013 — OLB Jarvis Jones, Georgia Grade: F
2014 — ILB Ryan Shazier, Ohio State Grade: B

If not for injuries, Shazier might receive a higher grade, but you can’t tell the story about the uber-athletic linebacker without bringing up the fact he has yet to dress and play in Weeks 4-6 in his career. When he is healthy, however, he makes an impact. While we wait to see if Shazier can play 16 consecutive games, the Steelers reap the benefits when he is on the field. Ez nagyon betalalt. : ( Termeszetesen nem most irtak rola...Csak azoknak akik neznek, hogy miert B.

2015 — OLB Bud Dupree, Kentucky Grade: C
2016 — CB Artie Burns, Miami Grade: D+

The Steelers bucked convention when they selected Burns 25th overall. He was the first cornerback they took in the first round in 20 years. Burns looked far more like a pick with potential than an NFL-ready defensive back his rookie season, but he showed some signs of promise. Based solely on the requirement of not viewing where the player was taken, his grade reflects what he’s shown so far in the league.

A cikk 2017 aprilis 27.-ei. Es ez az elso, amit talaltam. Itt meg nincs benne TJ Watt, de megprobalom megkeresni.
Mashol tavaly Grade: B+ irtak ra, a fizikai es atletikus tulajdonsagai miatt, de a keves foci ismerete miatt. Draft idejeben. Ami picit igaz is meg nem is, mert A- is lehetne, de ha a rajatszasbeli onmagat nezzuk, akkor jo neki is a B+.

Itt van megy egy erdekes iras keppel irusztralva...
 steelerswire.usatoday.com/2018/04/16/steelers-struggles-selecting-linebackers-concerning-heading-into-2018-nfl-draft/

Itt meg le van irva egy mock draft. Het koros es meg tobb dolog is... Nem is rossz oldal. Most olvasom eloszor.
 steelerswire.usatoday.com/

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ne már... bízzunk kicsit az FO-ban és Colbertben. Az egyik legjobban draftoló csapat vagyunk. Nem nagyon szoktunk az elején trollkodni v hülyeséget csinálni.

Jarvis Jonest benéztük, előfordul, nem top10 volt, lépjünk. Golson meg sérülésmágnes volt második körben. Boom or bust, utóbii lett, megesik. Hozzá képest pl Eli Apple v Vernon Hargraves az ultra bustok.

Amikor kellett, léptünk, jó posztra jó embert. Timmons, Shazier, Tuitt, Watt, de nálam Dupree sem rossz hire.

LB, DL, OL és Wr húzásaink kifejezetten elitek szoktak lenni. Húztunk már korszakos safety-t (Pola), ami nem sok csapatra mondható el, az elmúlt években kb Giants lehet Collinssal ilyen. Általában a RB-jeink is beválnak.

CB- ben vagyunk vakok, ott kéne vmi scout upgrade, mert Burnsben mocorog vmi, de még nem az igazi.
Fast Willie
Ezt csak ugy kerdezem, mi alapjan van megitelve. Erdekelne egy jo kis elemzes az osszes draftunkrol ami az elmult evekben volt. Legyen mondjuk az elmult 5-10 evi drafttol. Avagy az elmult ot ev osszes csapat elemzese, draft alapjan. Rangsorolva kinek, milyen jo volt. Kit tudott megtartani. Ki ment el. Ki volt jo a posztjan es mennyire stb. Mert en ahol nezegettem mindig olyan B- korul volt a draftunk. Nem nagyon volt "A" s manapsag. Persze ez mind nezopont kerdese es jopar ev mulva. Akkor meg mar ugysem az erdekel minket, hanem a leguljabb.

De lehet en tudom rosszul. Nem vagyunk rosszak, de par helyen cb es olb nel van mumus. (az elmult ot evbol az elso korben 4x lbt valasztottunk megsincs csak egy jo watt es egy atlagos fole dupree) Meg ugyebar a gyors rb rol ne is beszeljunk a track futo. Meg meg van jopar ilyen szerelemhuzas. Amire ertelem nem volt. De megprobalni meg kell. Szoval nem vagyunk rosszak az igaz, de a jo pl nekem a seahawks volt aki ket ev alatt felepitett egy SB nyero es egy masik SB be bejuto csapatot. Mi szintfentarto modban vagyunk. Ami eleg is. De ha megy ben, latva hogy mit szenvedtunk tavaly ilb hianyban, vagy hogy mike ilb szerepet vince nem tudta atvenni stb van mindig hova fejlodni.

Es ha ilb sem lesz megoldva, akkor jovore ben miatt mar korai qb kell es ugyanitt leszunk, hogy a 20 hely korul nem lesz fr qb. De feltradelni nem fogunk. Fa n meg nem vagyunk aktivak. Ezert kellene jo draft. Most. Meg persze mindig. : )

Mindenkinek. Senki sem tokeletes. Nem is varjuk azt. De tudjuk hogy a steelers szokott pl 7 even at cb kerdest drafton nem megvalaszolni koran. Mert annyit nem er egy cb sem. De a 3. 4. korosok meg gazak voltak. Es meg talan abban az evben kukak. Aztan jott golson. Mert annyira illik a rendszerbe. Szoval ne bizzuk el magunkat. JJ is megtortent. Meg meg hasonlok. Szoval senki sem tudja mi es hogy lesz ki hogy valik be. De egy biztos, Ilb es talan S poszt erositesre szorul. Foleg az ilb. Es sacira se varjunk, hogy majd jo lesz es addig eleg lesz iden egy kesei koros, mert oruljunk ha felgyogyul szegeny.

Jo szorakozast. Es remelhetoleg jo picket mara. Es majd minden napra is. Aztan valjanak be a hozza fuzott remenyeink ilb poszton 100% ban ha lehet. A tobbin meg 70% korul akkor jok leszunk. 1-4 korig. Utana meg 60% akkor mar ok. Csak hasznos emberek legyenek a kesei korokben is.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Felejtsük el Thomast. Bármikor visszavonulhat... ő nem hülyegyerek, ha érzi, h kezd fáradni, nehezebben jön vissza sérülésből, akkor van annyira intelligens, h nem erőlteti. Nekünk nem ér 2. kört, de Bellért elfogadnám persze, de csakis, ha capben spórolunk, mert amúgy elég nagy fizuja van. Nekünk Burnett Davis és egy fiatal titán elég lesz

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
,Állítólag' ET egy 2. körös pickért menne a Dallashoz! Miért nem Steel van a szívén!?
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Ne már... bízzunk kicsit az FO-ban és Colbertben. Az egyik legjobban draftoló csapat vagyunk. Nem nagyon szoktunk az elején trollkodni v hülyeséget csinálni.

Jarvis Jonest benéztük, előfordul, nem top10 volt, lépjünk. Golson meg sérülésmágnes volt második körben. Boom or bust, utóbii lett, megesik. Hozzá képest pl Eli Apple v Vernon Hargraves az ultra bustok.

Amikor kellett, léptünk, jó posztra jó embert. Timmons, Shazier, Tuitt, Watt, de nálam Dupree sem rossz hire.

LB, DL, OL és Wr húzásaink kifejezetten elitek szoktak lenni. Húztunk már korszakos safety-t (Pola), ami nem sok csapatra mondható el, az elmúlt években kb Giants lehet Collinssal ilyen. Általában a RB-jeink is beválnak.

CB- ben vagyunk vakok, ott kéne vmi scout upgrade, mert Burnsben mocorog vmi, de még nem az igazi.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én is azon gondlkodám, hogy basszunk oda a sok nagyokosnak húzzunk puntert vagy Long snappert az első körben. 😀
polamalu
Rossz vicc mert igaz lesz. Haha. Amugy is lehet rb s es utana Ilb koronkent amitol nagyon fazok.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én is azon gondlkodám, hogy basszunk oda a sok nagyokosnak húzzunk puntert vagy Long snappert az első körben. 😀
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Folyamatosan ömlenek a Steelers 1st round rankingok az utolsó órákban ugyanazzal az 5 névvel változó sorrendben: LVE, Evans, Guice, Rudolph, Reid. Beindult a Steelers-közeli médiagépezet. Frencsájz Punter szagot érzek.
több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Szerintetek egy trade benne lehet a vezetés agyában? Egyáltalán lenne valaki, akiért megérné?
Vaspor
Nem néztem utána, de a Tomlin érában nem is emlékszem 1. körös feltrade-re. Ha volt is, csak pár helyes csere lehetett.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 688
Mókusok... A Steelers sémába illően összesen kb. hat valid kezdő szintű ILB prospect van a jelen tudásunk alapján: Edmunds, Evans, Vander Esch, Darius Leonard, Malik Jefferson és Josey Jewell.

Ebből - függően attól, hogy hány QB megy ki - Edmunds TOP10-15 között kimegy, mert egy fizikális szörnyet lát benne a legtöbb GM. Érte kb esélytelenek vagyunk felmenni, mert fel kellene adni legalább egy idei második és egy jövő évi magas picket, amit meg nem ér, mert amúgy iszonyat nyers alapanyag.

Evans és LvdE valid első körös tehetségek, de nekik is vannak hátrányaik. Őket reálisan 15-28 között lehetne húzni, viszont van kb. nyolc-tíz csapat, aki vagy belső LB-t vagy def captain-t keres, köztük mi is.

Pl. a Bengals hagyományosan szeret velünk kibaszni olyan téren, hogy elviszi előlünk a jelöltünket (Billings, WJIII), szóval reális, hogy Burfict helyett nézelődnek feléjük. A Dolphins ugye most vágta ki hőn szeretett TLaw-nkat. A Billsben alig maradt potenciális kezdő LB, vagy a Titans is szeret a Steelers draftboardnak megfelelő emberekből húzogatni, náluk meg egy Avery Williamson mínusz van a Def közepén. Baltimore-ban is üres az egyik belső LB poszt, ugye Orr kiesése miatt.

Aztán ott van a Raiders magasan, akiknek tehetségben kibaszott üres a MLB posztjuk, nem bizonyított fiataljaik vannak, de remélem ők R. Smith felé érdeklődnek.

Persze mindenkinek van nagyobb needje (Bengals/Ravens OL; Bills QB v OL; Titans WR/EDGE, Dolphins RB/CB) nekünk meg a dolgok jelen állása szerint az ILB a legégetőbb.

Szóval küzdeni kell nagyon, hogy első körben LB legyen, de 20-nál magasabbra (8-nál többet) esélytelen felmenni, mert akkora tehetségkülönbség - a need ellenére - nincsen az ott elérhető LB és mondjuk a 28. helyen húzható DL/CB/S között, hogy beáldozzunk két picket.

M. Jefferson/Leonard/Jewell kiforratlanok, de belőlük lehet faragni akár egy korrekt kezdőt és remélni, hogy Saci 2019-ben értékelhetően játszik majd. Őket második körben be lehet húzni és melléjük a végső rosterszűkítéseknél hozni egy veteránt, aki Bostic-csal váltogatható. (Amúgy Burnett sokat lesz boxban, erre most esküdni merek, nekem ezért nem fájna egy labdavadász első körös safety sem.)

Szóval szerintem nincsen muníciónk felmenni, tavaly ugyanis egyfajta all in-t ment a csapat, ezért a seggünkön maradunk/max 1-2 helyet felmozgunk/ és berántjuk azt, aki leesik/marad (BPA vagy def pozi upgrade - pl. Dupree vs Landry; Davis vs J. Reid; Burns vs. J. Alexander; Alualu vs Taven Bryan). Ha mákunk van, akkor LB lesz, ha nem, akkor is tudsz más posztra kezdő szintet hozni.

Szerkesztette: Willie Parker
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 266
Azt gondolom, sok nagyon jó ILB van a drafton. Lehet persze, hogy olyan kiemelkedő játékos mint Saci, de van sok olyan, aki első évtől kezdve jó playa lenne a vedelmunkben. És ilyenből akar a 2.korben is jót tudunk húzni. Így nem történik semmi baj, ha ma éjjel valakit “bpa-zunk”
több mint 6 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 508 — kheanton@gmail.com
Remélem nincsen, nincs is hozzá "töltény" és nincsen olyan játékos a drafton aki szerintem megérné. Max Bell lehetne trade alap, de szerintem vele nincsenek ilyen terveink.
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Szerintetek egy trade benne lehet a vezetés agyában? Egyáltalán lenne valaki, akiért megérné?
több mint 6 éve
zidane99 Pittsburgh Steelers 180
Én nem tudom, mert nem értek hozza, de ki szerint gyenge az ILB class?
Klaci79
Lehet rossz szót használtam.
A kiemelkedő ilb-k mélységére gondoltam, akik még bent lehetnek, amikor mi húzunk.😃
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Nem értelek. Hosszú posztokon keresztül leírod milyen szarul választottunk a D-be éveken keresztül, (Sacit és Wattot leszámítva) majd utána szinte mindegy ki jön, csak ILB legyen.
Próbálom a logikát megfejteni, de még nagyon reggel van nekem...
kittli
Azt mondom hogy a legnagyobb need ILB. Es egy normalisat kellene talalni. Az hogy ez nem jon ossze sokszor az mas. A masik meg az hogy ha 1. korben nem talalunk ertelmes megeldast saci helyere, akkor 2. korben majd fogunk? Ez a ketto egyutt roviden.

Nem mondom hogy nem nyulhatunk melle. Csak azt hogy az ilb az ordas nagy need es ez miatt is estunk ki a po bol, meg orditott a gyengesegunk ott. Es ezt szeretne gondolom mindenki ha orvosolnank. Nem egy rbt hoznank ilb helyett elso korben. Aztan meg S.t es utana ilb. Mert nem talalunk valakit aki meg eri a 28. helyen mint ilb. Igy nem tudom jobban atjon e. Most azt hagyjuk ki, hogy melle szoktunk nyulni ilb teren eddig 1/1 ek vagyunk. Saci.

A problemam korabban az volt, hogy egy red flages serult, nyak serult sracot huznank. Akivel meglenne eleg nagy szazalekban ugyanaz az esely hogy leserul az nfl ben a szintet lepes miatt. Es megint benne lennek a halomban.

Szoval jo lenne egy ertelmes, jatekokat behivo, megbizhato es utkozni tudo ember. Hogy ne legyen atjarohaz a def.
gabistar
Én azt mondom, hogyha a top3 LB nem elérhető elsőben, akkor inkább BPA és 2-3ban jöjjön pozira ember, akit nyilván fejleszteni kell. Ezesetben a végső roster cutok után még jöhet értelmes veterán ILB. Vagy mit teszel, behúzod az 5. legjobb ILB-t min egy körrel hamarabb, holott hozhatsz más pozícióba azonnali kezdőt?
Fast Willie
Az ilb is azonnali kezdo kell hogy legyen, szoval oda is azonnali kezdo lenne. Es ertem a bpa lenyeget. Es azt is hogy a top 4 a legjobb. De ne csinaljuk mar hogy nincs egy ertelmes ember, Aki jo lenne kezdonek. Es jobb lesz ha lemegyunk harmadik korbe es ott meg majd lesz egy project playa, aki talan jo lesz. Azt is ertem lehet kivagnak majd valaki jot. De nekunk most kell kezdo ilb nem lenne jo ha a fel eddzest stbt kihagyna. Szoval ha nem tudjak potolni a leheto legjobb ilb vel a 28 helyen. Akkor jon egy hidd el kb vicc rb hogy bell elmehessen. Es ettol sirogorcsot kapnek. Na jo nem mert ez steelers es mar megszoktam.

Na szoval nekunk melyik a jobb az 5. legjobb ILB vagy a hatvanadik vagy kilencven kettedik helyen a 10. - 15. nek ragsorolt talan 1-2 ev mulva, project kezdonek? Az 5. legjobb probanak jobban hangzik. Nekem persze, de mindegy.

Kerdes kell nekunk most kezdo ILB es a leheto legjobb? Hol van ennek a huzasara a legjobb lehetoseg? Valoszinuseg szamitas szerint nem a 28. helyen? Aztan johet masodik korben tolem S. aztan akar rb is. De ha a legnagyobb needet letoljuk es majd kesobbiekben akarjuk meg gyengebb meritesbol megoldani az spence szintet fog jelenteni. Amit nem szeretnek.

De nyilvan nagy a kisertes, hogy ott az elso korben ha lecsuszik valaki korszakos jatekos az hosszu tavon jo lesz akar S akar rb. De attol meg nem lesz megoldva a mi problemank. Es ahogy golson es egyeb burns stb emberekert bekockaztattuk korabban, ha ott leszunk nem artana a legjobb ilbt behozni idenrol amit tudunk. Es ha valaki valamelyik csapatbol kiesik, az meg nem fura hogy nalunk meg jo lenne? Ettol is kiraz a hideg. Mert mi van ha nem fog. Akkor majd jovore varjuk meg hogy jo helyen huzzunk es legyen ilb meg bent. Vegulis akkor korabban huzhatunk majd, mert jo ILB nelkul latjuk mire kepes a csapat. Egy def stop ra sem.

De ugy sem en dontok. Es siman bpa lesz mint altalaban szokott. De remelem nem 3. koros emberrel fogjuk megprobalni 2 ev mulva potolni a hianyt. Mindegy lesz ami lesz jo szurkolast hozza. Valakinek lesz esetleg youtube linkje, vagy tud valamit a sport tv kozvetiteserol streamet. Azt megkoszonnem. Szeretem hallgatni mind a ketto. Koszonom.
gabistar
Ne felejtsük, hogy nem (csak) jól szerelő sideline to sideline ILB-t keresünk, hanem Def QB-t , egy rádióst, aki fel tudja állítani a D-t pre-snap alapján. ide instant kezdőt ritkán találsz, ált ki kell nevelni, akkor is, ha megvannak hozzá a személyiségjegyei. Ha meg már nevelni kell, akkor jöhet bárhonnan. (Ezért irtózom egy Edmunds v. Malik Jefferson pick-től, eddig nem sok jót hallani róluk ezen a téren. -Bár tipikus Tomlin kedvencek, ifyou szuperatléta nem túl okos kiadásban). De Bince szerződése is lejár jövőre, és már napjainkban legalább egy ILB nem dömper, mint rég, hanem hibrid. Az biztos, nekünk 3down LB kell, mert a QB-t nem hozod le a 3. down-nál. Vagy cover ILB-ként vagy dömperként, de fent kell tudnia maradni. Ehhez pedig IQ kell. Én látom ezt LVE-ben, a jó videója kapcsán feltételezem Evans-ben és az olvasottak alapján pl. Jewell-ben is és akad még pár név, akit nem emlegetünk. (azért egy véletlenül kialakult Saci-Evans párost jól megnéznék 2019-ben, már a szívesm is gyorsabban ver, ha elképzelem-de igen, tudjuk) .Watt-ot azért emlegettük évvégén ILB-ként, mert megvan az IQ-ja hozzá és jó coverben (Ex-TE) de futás ellen lehet, ő is szenvedett volna. Farrior sem volt szuperatléta, de jó irányba tette meg az első lépést. Saci meg gyors volt hozzá, hogy ha tévedett is, még tudott javítani. Napjainkban a LB-kal és az ő skill-jeikkel lehet a legkreatívabban bánni a D-ben. Ill. a sokoldalú (SS-FS képes) S is ajándék( Pl Reid). Nagyon összemosódnak már a posztok a D-ben S-S, LB-S, S-CB, lehet ügyes sémákat kitalálni de kell hozzá az anyag. Nekem LVE a kedvencem emiatt, mert őt is sokmindenben el tudnám képzelni. Reid sokoldalú S. A Morgan, Davis, Reid trióval lehet kreatívkodni és egy CFB-ból frissen érkező edző, sztem képes is lenne rá. De úgyis RB jön 😊 Már alig várom Bell tweetjeit draft után. Mindegy, csak ne szuperatlétákat, dívákat húzzunk, hanem futballjátékosokat gógyival a fülük között, jó ösztönökkel, agresszív mentalitással. (Davis, Sutton, Hargrave, Conner, Watt, Dobbs ad némi reményt). Ha ez sikerül én boldog leszek.