Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Összegezve: nálam Evans, Landry, Reid v vmelyik CB az első kör, ha a többi kimegy és defről van szó.

Akiktől fázom D-ben: Arden Key, Maurice Hurst, Carter és Donte Jackson.

Off- ben elfogadnám Hernandezt és Millert/Danielst, Hayden Hurst-t vagy esetleg Courtland Suttont.

Nem szeretném Guice-t és Ridleyt illetve RB-t 3- nál előbb nem hoznék.

Mason Rudolph határeset, inkább Lauletta hàtrébb, ha már QB
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Nem értelek. Hosszú posztokon keresztül leírod milyen szarul választottunk a D-be éveken keresztül, (Sacit és Wattot leszámítva) majd utána szinte mindegy ki jön, csak ILB legyen.
Próbálom a logikát megfejteni, de még nagyon reggel van nekem...
kittli
Azt mondom hogy a legnagyobb need ILB. Es egy normalisat kellene talalni. Az hogy ez nem jon ossze sokszor az mas. A masik meg az hogy ha 1. korben nem talalunk ertelmes megeldast saci helyere, akkor 2. korben majd fogunk? Ez a ketto egyutt roviden.

Nem mondom hogy nem nyulhatunk melle. Csak azt hogy az ilb az ordas nagy need es ez miatt is estunk ki a po bol, meg orditott a gyengesegunk ott. Es ezt szeretne gondolom mindenki ha orvosolnank. Nem egy rbt hoznank ilb helyett elso korben. Aztan meg S.t es utana ilb. Mert nem talalunk valakit aki meg eri a 28. helyen mint ilb. Igy nem tudom jobban atjon e. Most azt hagyjuk ki, hogy melle szoktunk nyulni ilb teren eddig 1/1 ek vagyunk. Saci.

A problemam korabban az volt, hogy egy red flages serult, nyak serult sracot huznank. Akivel meglenne eleg nagy szazalekban ugyanaz az esely hogy leserul az nfl ben a szintet lepes miatt. Es megint benne lennek a halomban.

Szoval jo lenne egy ertelmes, jatekokat behivo, megbizhato es utkozni tudo ember. Hogy ne legyen atjarohaz a def.
gabistar
Én azt mondom, hogyha a top3 LB nem elérhető elsőben, akkor inkább BPA és 2-3ban jöjjön pozira ember, akit nyilván fejleszteni kell. Ezesetben a végső roster cutok után még jöhet értelmes veterán ILB. Vagy mit teszel, behúzod az 5. legjobb ILB-t min egy körrel hamarabb, holott hozhatsz más pozícióba azonnali kezdőt?
Fast Willie
Ha már meeteing Georgia - szerinted Carterben mi rejlik? Lehetne őt befele mozgatni? Mert elég jó a vizorja, ereje is van, gyors is. Én sokkal inkább látom benn az aduászt, mint Rokvánban.
sutianap
Cartert nem sokszor láttam, de amikor igen, akkor gyenge volt. Ugye állítólag ő nem nagyon lépett előre az évek alatt, én nem gondolom, h rá lehet bízni egy bonyolult Mike feladatkört. Carter a gyorsaságából élt, én nem érzem, h átüti a szembejövőt, mint Edmunds v Evans. Nálam ő leginkább Leonard Floyd-ra hajaz. Nyurga, hosszú karok, sebesség, de containben nem kiemelkedő. Dupree pl nem egy észlény, de pusztìtani tud, radìrozza a futást, Carter ezt szvsz nem tudja, ami belül életveszély
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Annyi kiegészítés, hogyha Evans nincs bennt 25 környékén, h megérje érte menni, akkor vagy BPA 1. körben v eskü behúznám 28- on Justin Reidet. Ő eléggé kúszik fel az 1. kör határára. 2. körben meg jöhetne mondjuk Jewell, aki nálam kb azt tudja, mint LvdE, csak ne annyira robbanékony, viszont iszonyat jó ösztönei vannak és jól helyezkedik.
Fast Willie
Mindkettőjüket kihúztam GM Drafton 😀😀
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Nem értelek. Hosszú posztokon keresztül leírod milyen szarul választottunk a D-be éveken keresztül, (Sacit és Wattot leszámítva) majd utána szinte mindegy ki jön, csak ILB legyen.
Próbálom a logikát megfejteni, de még nagyon reggel van nekem...
kittli
Azt mondom hogy a legnagyobb need ILB. Es egy normalisat kellene talalni. Az hogy ez nem jon ossze sokszor az mas. A masik meg az hogy ha 1. korben nem talalunk ertelmes megeldast saci helyere, akkor 2. korben majd fogunk? Ez a ketto egyutt roviden.

Nem mondom hogy nem nyulhatunk melle. Csak azt hogy az ilb az ordas nagy need es ez miatt is estunk ki a po bol, meg orditott a gyengesegunk ott. Es ezt szeretne gondolom mindenki ha orvosolnank. Nem egy rbt hoznank ilb helyett elso korben. Aztan meg S.t es utana ilb. Mert nem talalunk valakit aki meg eri a 28. helyen mint ilb. Igy nem tudom jobban atjon e. Most azt hagyjuk ki, hogy melle szoktunk nyulni ilb teren eddig 1/1 ek vagyunk. Saci.

A problemam korabban az volt, hogy egy red flages serult, nyak serult sracot huznank. Akivel meglenne eleg nagy szazalekban ugyanaz az esely hogy leserul az nfl ben a szintet lepes miatt. Es megint benne lennek a halomban.

Szoval jo lenne egy ertelmes, jatekokat behivo, megbizhato es utkozni tudo ember. Hogy ne legyen atjarohaz a def.
gabistar
Én azt mondom, hogyha a top3 LB nem elérhető elsőben, akkor inkább BPA és 2-3ban jöjjön pozira ember, akit nyilván fejleszteni kell. Ezesetben a végső roster cutok után még jöhet értelmes veterán ILB. Vagy mit teszel, behúzod az 5. legjobb ILB-t min egy körrel hamarabb, holott hozhatsz más pozícióba azonnali kezdőt?
Fast Willie
Ha már meeteing Georgia - szerinted Carterben mi rejlik? Lehetne őt befele mozgatni? Mert elég jó a vizorja, ereje is van, gyors is. Én sokkal inkább látom benn az aduászt, mint Rokvánban.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Nem értelek. Hosszú posztokon keresztül leírod milyen szarul választottunk a D-be éveken keresztül, (Sacit és Wattot leszámítva) majd utána szinte mindegy ki jön, csak ILB legyen.
Próbálom a logikát megfejteni, de még nagyon reggel van nekem...
kittli
Azt mondom hogy a legnagyobb need ILB. Es egy normalisat kellene talalni. Az hogy ez nem jon ossze sokszor az mas. A masik meg az hogy ha 1. korben nem talalunk ertelmes megeldast saci helyere, akkor 2. korben majd fogunk? Ez a ketto egyutt roviden.

Nem mondom hogy nem nyulhatunk melle. Csak azt hogy az ilb az ordas nagy need es ez miatt is estunk ki a po bol, meg orditott a gyengesegunk ott. Es ezt szeretne gondolom mindenki ha orvosolnank. Nem egy rbt hoznank ilb helyett elso korben. Aztan meg S.t es utana ilb. Mert nem talalunk valakit aki meg eri a 28. helyen mint ilb. Igy nem tudom jobban atjon e. Most azt hagyjuk ki, hogy melle szoktunk nyulni ilb teren eddig 1/1 ek vagyunk. Saci.

A problemam korabban az volt, hogy egy red flages serult, nyak serult sracot huznank. Akivel meglenne eleg nagy szazalekban ugyanaz az esely hogy leserul az nfl ben a szintet lepes miatt. Es megint benne lennek a halomban.

Szoval jo lenne egy ertelmes, jatekokat behivo, megbizhato es utkozni tudo ember. Hogy ne legyen atjarohaz a def.
gabistar
Én azt mondom, hogyha a top3 LB nem elérhető elsőben, akkor inkább BPA és 2-3ban jöjjön pozira ember, akit nyilván fejleszteni kell. Ezesetben a végső roster cutok után még jöhet értelmes veterán ILB. Vagy mit teszel, behúzod az 5. legjobb ILB-t min egy körrel hamarabb, holott hozhatsz más pozícióba azonnali kezdőt?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Szóval nézegetve a felvételeket kb tizedszerre a szóba jöhető LB-ről, egyre inkább az az érzésem, hogy van Rashaan Evans vagy nem LB első körben.

Roquan Smith tipikus 4-3 sémába illő WLB, a blokkokról iszonyat rosszul válik le és a labdást sem találja túl sokszor, ha nagy a forgalom. Pass rushban/blitzben és szélen lezárásában + coverben viszont überász, a 4 közül magasan a legjobb.

Tremaine Edmunds egy szörny méretű, nagyon fizikálisan játszó emberke, de nagyon kiforratlan technikával és bután játszik, ami sok missed tackle-t eredményez. Sokszor elkóricál a kijelölt gap-ből, nálam ő a Steelers rendszerében OLB lenne, mert passrushban viszont jó. Dupree 2.0, erővel kompenzálja a technikai és logikai hiányosságait (pl.: szarul elővételez, nem látja a play kibontakozását és késői reakciói vannak és/vagy túlfut a játékon).

Vander Esch nekem a sötét ló, mert mindenben közepesen/átlagosan jó, de nekem nem egy impact emberke, aki egy védelmet képes lenne koordinálni és azt sem látom benne, hogy annyira vezér kaliber és képes lenne playhívásra (Burnett persze jó lesz erre helyette egy darabig,de a mi sémánkban jobb,ha a Mike hív). TJ Watt fényévekkel előtte van pl. rushban és még coverben is jobb OLB-ként is, őt Leightonnál szívesebben középre mozgatnám, de úgyse tesszük ezt meg.

R. Evans viszont nálam a tuti kezdőkaliber. Mindenhova odaér, irányítja az embereket, rá lehet bízni TE-t, nagy motorral és radarral játszik, persze sokszor küzd ő is a blokkokkal, de azért többnyire jó helyre érkezik és brutálisan blitzel. Szóval nálam vagy ő vagy más poszt az 1. körben.
Fast Willie
Rashaan Evans Draft Profile videokkal es leirassal is.
 fullpresscoverage.com/2018/02/11/10780

Erossegei:
https://giphy.com/static/img/giphy-be-animated-logo.gif
GIPHY - Be Animated
GIPHY is the platform that animates your world. Find the GIFs, Clips, and Stickers that make your conversations more positive, more expressive, and more you.


https://giphy.com/static/img/giphy-be-animated-logo.gif
GIPHY - Be Animated
GIPHY is the platform that animates your world. Find the GIFs, Clips, and Stickers that make your conversations more positive, more expressive, and more you.


https://giphy.com/static/img/giphy-be-animated-logo.gif
GIPHY - Be Animated
GIPHY is the platform that animates your world. Find the GIFs, Clips, and Stickers that make your conversations more positive, more expressive, and more you.


https://giphy.com/static/img/giphy-be-animated-logo.gif
GIPHY - Be Animated
GIPHY is the platform that animates your world. Find the GIFs, Clips, and Stickers that make your conversations more positive, more expressive, and more you.


https://giphy.com/static/img/giphy-be-animated-logo.gif
GIPHY - Be Animated
GIPHY is the platform that animates your world. Find the GIFs, Clips, and Stickers that make your conversations more positive, more expressive, and more you.


https://giphy.com/static/img/giphy-be-animated-logo.gif
GIPHY - Be Animated
GIPHY is the platform that animates your world. Find the GIFs, Clips, and Stickers that make your conversations more positive, more expressive, and more you.


A weakness - gyengesegeit a weboldalon meg tudjatok nezni, meg a leirast es google translate val leforditani ha kell. Azt nem hozom ide azt ott meg tudjatok nezni.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Depot:"The Steelers reportedly aren't worried about Leighton Vander Esch's neck injury." Akkor ez kb. borítékolható is?!
Razi
Akkor ok szivarogtattak ki ez biztos : ) Hogy miert az mas kerdes. Azert hogy ot huzzak ki elottunk. Vagy azert, mert pont mi akarjuk ot. De orulok ha oket nem zavarja. Most minket sem. Csak nehogy raseruljon. Ha mi hozzuk, mert akkor ez lehet az ev egyik legnagyobb elszolasa. : (

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem értelek. Hosszú posztokon keresztül leírod milyen szarul választottunk a D-be éveken keresztül, (Sacit és Wattot leszámítva) majd utána szinte mindegy ki jön, csak ILB legyen.
Próbálom a logikát megfejteni, de még nagyon reggel van nekem...
kittli
Azt mondom hogy a legnagyobb need ILB. Es egy normalisat kellene talalni. Az hogy ez nem jon ossze sokszor az mas. A masik meg az hogy ha 1. korben nem talalunk ertelmes megeldast saci helyere, akkor 2. korben majd fogunk? Ez a ketto egyutt roviden.

Nem mondom hogy nem nyulhatunk melle. Csak azt hogy az ilb az ordas nagy need es ez miatt is estunk ki a po bol, meg orditott a gyengesegunk ott. Es ezt szeretne gondolom mindenki ha orvosolnank. Nem egy rbt hoznank ilb helyett elso korben. Aztan meg S.t es utana ilb. Mert nem talalunk valakit aki meg eri a 28. helyen mint ilb. Igy nem tudom jobban atjon e. Most azt hagyjuk ki, hogy melle szoktunk nyulni ilb teren eddig 1/1 ek vagyunk. Saci.

A problemam korabban az volt, hogy egy red flages serult, nyak serult sracot huznank. Akivel meglenne eleg nagy szazalekban ugyanaz az esely hogy leserul az nfl ben a szintet lepes miatt. Es megint benne lennek a halomban.

Szoval jo lenne egy ertelmes, jatekokat behivo, megbizhato es utkozni tudo ember. Hogy ne legyen atjarohaz a def.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Annyi kiegészítés, hogyha Evans nincs bennt 25 környékén, h megérje érte menni, akkor vagy BPA 1. körben v eskü behúznám 28- on Justin Reidet. Ő eléggé kúszik fel az 1. kör határára. 2. körben meg jöhetne mondjuk Jewell, aki nálam kb azt tudja, mint LvdE, csak ne annyira robbanékony, viszont iszonyat jó ösztönei vannak és jól helyezkedik.
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Szóval nézegetve a felvételeket kb tizedszerre a szóba jöhető LB-ről, egyre inkább az az érzésem, hogy van Rashaan Evans vagy nem LB első körben.

Roquan Smith tipikus 4-3 sémába illő WLB, a blokkokról iszonyat rosszul válik le és a labdást sem találja túl sokszor, ha nagy a forgalom. Pass rushban/blitzben és szélen lezárásában + coverben viszont überász, a 4 közül magasan a legjobb.

Tremaine Edmunds egy szörny méretű, nagyon fizikálisan játszó emberke, de nagyon kiforratlan technikával és bután játszik, ami sok missed tackle-t eredményez. Sokszor elkóricál a kijelölt gap-ből, nálam ő a Steelers rendszerében OLB lenne, mert passrushban viszont jó. Dupree 2.0, erővel kompenzálja a technikai és logikai hiányosságait (pl.: szarul elővételez, nem látja a play kibontakozását és késői reakciói vannak és/vagy túlfut a játékon).

Vander Esch nekem a sötét ló, mert mindenben közepesen/átlagosan jó, de nekem nem egy impact emberke, aki egy védelmet képes lenne koordinálni és azt sem látom benne, hogy annyira vezér kaliber és képes lenne playhívásra (Burnett persze jó lesz erre helyette egy darabig,de a mi sémánkban jobb,ha a Mike hív). TJ Watt fényévekkel előtte van pl. rushban és még coverben is jobb OLB-ként is, őt Leightonnál szívesebben középre mozgatnám, de úgyse tesszük ezt meg.

R. Evans viszont nálam a tuti kezdőkaliber. Mindenhova odaér, irányítja az embereket, rá lehet bízni TE-t, nagy motorral és radarral játszik, persze sokszor küzd ő is a blokkokkal, de azért többnyire jó helyre érkezik és brutálisan blitzel. Szóval nálam vagy ő vagy más poszt az 1. körben.
Fast Willie
Nagyon egyetértek...én nagyon szurkolok azért, hogy ő bent legyen még nálunk és el is hozzuk, pont az általad leírtak miatt.

" class="embed">
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Szóval nézegetve a felvételeket kb tizedszerre a szóba jöhető LB-ről, egyre inkább az az érzésem, hogy van Rashaan Evans vagy nem LB első körben.

Roquan Smith tipikus 4-3 sémába illő WLB, a blokkokról iszonyat rosszul válik le és a labdást sem találja túl sokszor, ha nagy a forgalom. Pass rushban/blitzben és szélen lezárásában + coverben viszont überász, a 4 közül magasan a legjobb.

Tremaine Edmunds egy szörny méretű, nagyon fizikálisan játszó emberke, de nagyon kiforratlan technikával és bután játszik, ami sok missed tackle-t eredményez. Sokszor elkóricál a kijelölt gap-ből, nálam ő a Steelers rendszerében OLB lenne, mert passrushban viszont jó. Dupree 2.0, erővel kompenzálja a technikai és logikai hiányosságait (pl.: szarul elővételez, nem látja a play kibontakozását és késői reakciói vannak és/vagy túlfut a játékon).

Vander Esch nekem a sötét ló, mert mindenben közepesen/átlagosan jó, de nekem nem egy impact emberke, aki egy védelmet képes lenne koordinálni és azt sem látom benne, hogy annyira vezér kaliber és képes lenne playhívásra (Burnett persze jó lesz erre helyette egy darabig,de a mi sémánkban jobb,ha a Mike hív). TJ Watt fényévekkel előtte van pl. rushban és még coverben is jobb OLB-ként is, őt Leightonnál szívesebben középre mozgatnám, de úgyse tesszük ezt meg.

R. Evans viszont nálam a tuti kezdőkaliber. Mindenhova odaér, irányítja az embereket, rá lehet bízni TE-t, nagy motorral és radarral játszik, persze sokszor küzd ő is a blokkokkal, de azért többnyire jó helyre érkezik és brutálisan blitzel. Szóval nálam vagy ő vagy más poszt az 1. körben.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Depot:"The Steelers reportedly aren't worried about Leighton Vander Esch's neck injury." Akkor ez kb. borítékolható is?!
Razi
Mármint ez, vagy az ellenkezője. Ilyenkor már sok a pufilufi. De hogy kijelentik, akár azt is jelentheti, hogy nincs a radarjukon -hisz ha húzni akarnák, ahhoz csúsznia kellene, akkor erősítenék a pletykát, vagy min. hallgatnának. Lehet ez éppen azt jelzi, hogy Evans a kiszemeltjük a poszton egyébként is ő a steelers profilú ILB, nem Esch.
BPA lesz-remélhetőleg OL-DL és WR kivételével- bárhogyis, minden ajtót nyitva hagynak. Azért szokott lenni köze a BPA-nak is a needekhez (nyilván súlyozza a rangsort némiképp), de ha valakit korszakosnak gondolnak (lásd szerelem) poszttól függetlenül behúzzák. Ne felejtsük, 3 ember lehet szerelmes ilyen kérdésben, MT, AR, KC + egy respekttel bíró edző is lobbizhat akár, Még az 1/1-et sem tudjuk idén, izgalmas lesz ez a 6 QB miatt. De a NE tuti elvisz valakit előlünk 23-ra 😊. Nekik nem örültem ott túlzottan. Bár lehet, nem maradnak ott.
több mint 6 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 517 — kheanton@gmail.com
Depot:"The Steelers reportedly aren't worried about Leighton Vander Esch's neck injury." Akkor ez kb. borítékolható is?!
több mint 6 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Nem értelek. Hosszú posztokon keresztül leírod milyen szarul választottunk a D-be éveken keresztül, (Sacit és Wattot leszámítva) majd utána szinte mindegy ki jön, csak ILB legyen.
Próbálom a logikát megfejteni, de még nagyon reggel van nekem...
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nos...nehezen tudnám elképzelni, hogy ne ILB jöjjön első körben. Azt azonban már könnyebben, hogy mondjuk Malik Jefferson legyen a választott. Első sorban azért, mert Tomlin egy szerelmes típus. Ő úgy van vele, hogy ha lát egy játékosban potenciált, akkor akár "reachel" is érte. Ilyen volt pl Burns esete vagy éppen Davis, akiket úgy tűnt akár 1-1 körrel később is vihettünk volna. (bár gyorsan hozzáteszem, hogy a szakértők mock draftjai csak a kereteket adják meg nagyjából)
Ezzel szemben ha viszont a bpa és a need egyezik, akkor ez felülírhatja a "love"-ot. Ilyen több eset is volt, mondjuk Dupree vagy Shazier, legutóbb Watt. És persze ez is lenne a normális. Ugyanakkor nem szabad azt sem elfelejteni, hogy erős LB class van, de sokan is szeretnének halászni belőle.
Így aztán leginkább az a kérdés. hogy mikor kezdődik el a legjobb fogások kihalászása.
Mondjuk azt, hogy a pff utolsó mock draftja Tremaine Edmunds-ot írja hozzánk elég nehezen vehető komolyra. 😀
A Bears, 9ers, Raiders, Dolphins négyes biztosan elkezdi az ILB draftot. Itt leginkább az kérdés, hogy mondjuk a Bears húz e inkább CB-t, esetleg OG-t, de persze nem is itt kezdődik a buli, hanem ott, hogy az első 5 húzással vajon kimegy e a 4 QB. Ha igen, akkor lehet csak 1-2 hellyel később kezdődik a LB run, de el fog kezdődni az biztos. A top 5 tehetség Barkley, Nelson, Chubb, Ward vagy James (és akkor azt nem számolom, hogy Edmunds vagy Roquan Smith is ide tartozhat) ugyebár az első 10-ben kimegy és máris csak az a kérdés, hogy vajon a Dolphins és a Bills itt húznak e irányítót.
Szóval akárhogy számolom a (számunkra) legjobb esetben is 12-re elfogynak a nem LB-k, akiket top 10-ben húzhatnak. Innen kezdve viszont, már tényleg csak idő kérdése, hogy mikor megy ki a két legjobb.
Vagyis könnyen lehet, hogy esélyünk se lesz a 3-. legjobb off-ball LB-re a 28. helyen. Így ez a hír ami a minap napvilágot látott, mintha a Pittsburgh Post-Gazette szerkesztőségében született volna. Egyszerűen kizártnak tartom, hogy most a draft előtt pár nappal derüljön ki ilyen jellegű probléma. Vagy hogy az orvosok ne vizsgálták volna meg alaposan ezeket a sérüléseket. Természetesen mindig előfordulnak kivételek, de ezek pont attól kivételek, hogy nem általánosak (szép mondat) 😀
Igen, draftoltunk szar playákat első körben, mint ahogy mindenki más is. Igen, benéztünk sérülést is 1-2 esetben, azt hiszem az orvosok is emberek. De nem ez az általános azért. Szóval nem ezzel kellene törődni.
Ha végül Evans megy ki hamarabb, akkor Esch-ért biztosan nyúlni fogunk. De Evamsért is, ha aztán a sors úgy hozza. Az inkább az érdekes, hogy ki lenne az, aki abban az esetben jönne, ha már mind a négy ILB kimegy és esetleg nincs love Jefferson felé.
Nyilván érdekes, vagy inkább furcsa lenne, ha a sec-be húznánk. CB poszton mindenképp megvagyunk, Burns-Haden, Hilton szintű kezdővel régen vágtunk neki egy évnek. Sutton vagy Brian reményteli, úgyhogy itt csak a csere-safetykkel állunk hadilábon, ahova viszont első kört ellőni elég luxus lenne. De mondjuk mi történnek abban az esetben, ha a 4 ILB kimegy? Vajon egy Justin Reid, aki jó esetben upgrade lehetne Davis-hez képest, kidobott pick lenne? Én nem így gondolom...ezzel szemben viszont ha Bell marad még egy évet, kizárt, hogy első körben RB-t húzzunk (de meg merem kockáztatni, hogy ha le van fixálva valami trade Bell-re, akkor se), de a 2. körben már erősen elképzelhető.
Szóval szerintem a szóba jövő posztok közül nem jön majd se RB, se QB, se TE, se CB. ILB lesz ez az első kör és ha kimegy mind a 4, akkor S.

Klaci79
Én meg simán el tudom képzelni, hogy nem ILB jön első körben....persze abban igazat adok, hogy ha Evans és/vagy Esch ott lesz, akkor meg szinte biztos, hogy valamelyiket behúzzuk. Ha viszont egyikük sem lesz bent, akkor szinte biztosan nem húzunk ILB-t. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ekkorát reacheljünk. Burns kapcsán második kör eleje volt prognosztizálva és bár reach volt, de biztosak voltunk benne, hogy nem lesz bent második körben és felmenni érte pedig nagyobb probléma lett volna. (nos és őt kinéztük magunknak ez érződött)

Én most meglepetést is szimatolok.....és ugyan Bostic, Burnett nem életbiztosítás mint tudjuk, de nekem van olyan érzésem, hogy az első körben bpa alapon fogunk választani egy-két pozíciót kihúzva (mondjuk WR és OL).
Klemó
Erre mindig az a kerdesem, amit meg senki nem valaszolt meg, hogy mitol lesz jobb a 60. vagy melyik helyen levo ILB vel a kezdo csapat? Inkabb valasz a 28. ban egy kotelezo kezdot akit jonak itelsz ott, vagyis a legjobbnak a csapatnak, mint egy meg egy szintel lejjeb levot, amikor kell egy kezdo ILB es ebbol is egy jatekot behivo ILB. Szoval nem lehet agyatlan, buta es mas sem. Tudom bemakolhatunk masodik korben is egyet (na jo ez vicc volt). Es ertem lehet egy jo S mint troy hosszu tavon jo lenne.

De hogy oldjuk meg akkor az ILB needet?

Round 1 28th (28th Overall) Ha itt nem lesz jo kezdo?
Round 2 28th (60th Overall) Akkor itt lesz?

Es tudom hogy valaki nem eri meg mondjuk a 28. picket, de mindig jobb egy ottani legjobb ILB, mint a 60. helyen levo meg gyengebb ILB valoszinuleg, mert amugy is a csapatnak tok mindegy hogy most 1/1 vagy 1/28 a legjobb ott levo legfontosabb embert kell valasztania, aki a legnagyobb hatassal van a csapatra. Es ezt nem hinnem hogy nem egy epkezlab ILB lenne.

Logikailag nem nagyon ertheto (28. nem kell ilb, de 60. nal mar jo lesz), de ertem a bpa t. Es megertem. De nem szeretnem ha mar keptelenek vagyunk egy epkezlab embert talalni 28 on akkor ugyanezt atteni 32 pick el kesobbre. Mert ott % meg kevesebb az esely arra hogy nem lesz jo. Persze ez csak matek es logika.

Draftban nem sok ilyen van. Mert nem tudom ok mit gondolnak. De az fix hogy saci nem kezd jovore es talan soha. Oda ember kell. Ha 3. koros sracot hozunk 2. korben, akkor egy legalabb megbizhato, nem serult es nem buta lbt csak tudunk talali az orszagbol 340 milliobol a 28. helyen. Igen nem lesz saci, de lehet megoldja a lenyeget. A kaosz eltunik. Jo tackle es jatek hivasi kepessegel elfelejtodhet a gond es a need.

Persze ez en vagyok. Itt megy a black jack es a 19 meg lapot huzunk. Es akar johet S es RB is elso korben. DE akkor az azt jelenti, hogy bellel nem fogunk tobbet targyalni. De nem azt, hogy jok vagyunk lb teren. Csak a ketto kozul, pont a nem egetobbet oldanank meg. S azt adom, az kell. De mivel van oda is ket kezdo, oda is max 2. korben huznek. Es ha bent van jo rb azt 3. korben talan.

CB az van boven. QB lesz meg erdekes mit gondolnak a nem reg szerzett emberrol, bar nem arrol vagyunk hiresek lasd landry jones hogy nem adjuk meg az eselyt barkinek.

Most ugyanott vagyunk mint JJ valasztasa elott voltunk. csak nem edge hanem Ilb a legnagyobb need. De. Igaz lehet hogy ezt barmi felulirja. De nem leszek tul boldog. Mert akkor ha a kesobbi koros srac nem jon be megint atjarohaz lesz az egesz front seven. Es akkor telleg kell a jo S. De az mar gaz, ha valakit ott kell valakinek megallitania. Mindegy. Majd meglatjuk.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 718
Burnettet én egy hibrid LB/S szerepkörben is látom, úgyhogy simán lehet safety pick a második kör. Első kört sztem csak Minkah és James ér, de őket 20- ig kiviszik. Feltradelni viszont nem egy s- ért kell, hanem edge- ért v lb- ért.

Amúgy én nem vagyok nagy feltrade párti, akkora tehetségtöbbletet nem látok 20 körül, ami egy 2-3. kör feláldozását megéri. llAkkor pedig letoljuk a gatyánkat, ha még feljebb megyünk. Viszont a 4-5 QB miatt esélyes, h 25 körül még kapsz kezdő kalibert, ezért pár helyes felmozgásra látok esélyt. Mondjuk Bellel még bemehetünk 15 környékére, de akkor meg generálsz még1 needet. Szóval nem egyszerű egyenlet.

WR draft csodás lenne ennyi D hiányossággal, de Bryantet lehet, h leírják. Én hátsó körös vetélytársat hoznék neki.

Rashaad Penny v Royce Freeman nekem jó lesz futónak 3 round környékén.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Azért na....amikot az Esch féle esetre gondolunk elég ránézni a Mayock top 100-ra...no...amikor egy Jaire Alexander bekerül Ward elé és Edmunds után közvetlenül, akkor nehéz nem arra gondolnom, hogy objektív és független vélemény hajtja az embert.....de akár nézhetjük a 91. poziban Grant Haileyt kemény 5'9 magassággal...szóval maradjunk annyiban, hogy igyekszik mindenki a maga eszközével kicsit feljebb, vagy lejjebb tolni kedvencét. Üzlet ez....

Szerkesztette: Klemó
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 220
Nos...nehezen tudnám elképzelni, hogy ne ILB jöjjön első körben. Azt azonban már könnyebben, hogy mondjuk Malik Jefferson legyen a választott. Első sorban azért, mert Tomlin egy szerelmes típus. Ő úgy van vele, hogy ha lát egy játékosban potenciált, akkor akár "reachel" is érte. Ilyen volt pl Burns esete vagy éppen Davis, akiket úgy tűnt akár 1-1 körrel később is vihettünk volna. (bár gyorsan hozzáteszem, hogy a szakértők mock draftjai csak a kereteket adják meg nagyjából)
Ezzel szemben ha viszont a bpa és a need egyezik, akkor ez felülírhatja a "love"-ot. Ilyen több eset is volt, mondjuk Dupree vagy Shazier, legutóbb Watt. És persze ez is lenne a normális. Ugyanakkor nem szabad azt sem elfelejteni, hogy erős LB class van, de sokan is szeretnének halászni belőle.
Így aztán leginkább az a kérdés. hogy mikor kezdődik el a legjobb fogások kihalászása.
Mondjuk azt, hogy a pff utolsó mock draftja Tremaine Edmunds-ot írja hozzánk elég nehezen vehető komolyra. 😀
A Bears, 9ers, Raiders, Dolphins négyes biztosan elkezdi az ILB draftot. Itt leginkább az kérdés, hogy mondjuk a Bears húz e inkább CB-t, esetleg OG-t, de persze nem is itt kezdődik a buli, hanem ott, hogy az első 5 húzással vajon kimegy e a 4 QB. Ha igen, akkor lehet csak 1-2 hellyel később kezdődik a LB run, de el fog kezdődni az biztos. A top 5 tehetség Barkley, Nelson, Chubb, Ward vagy James (és akkor azt nem számolom, hogy Edmunds vagy Roquan Smith is ide tartozhat) ugyebár az első 10-ben kimegy és máris csak az a kérdés, hogy vajon a Dolphins és a Bills itt húznak e irányítót.
Szóval akárhogy számolom a (számunkra) legjobb esetben is 12-re elfogynak a nem LB-k, akiket top 10-ben húzhatnak. Innen kezdve viszont, már tényleg csak idő kérdése, hogy mikor megy ki a két legjobb.
Vagyis könnyen lehet, hogy esélyünk se lesz a 3-. legjobb off-ball LB-re a 28. helyen. Így ez a hír ami a minap napvilágot látott, mintha a Pittsburgh Post-Gazette szerkesztőségében született volna. Egyszerűen kizártnak tartom, hogy most a draft előtt pár nappal derüljön ki ilyen jellegű probléma. Vagy hogy az orvosok ne vizsgálták volna meg alaposan ezeket a sérüléseket. Természetesen mindig előfordulnak kivételek, de ezek pont attól kivételek, hogy nem általánosak (szép mondat) 😀
Igen, draftoltunk szar playákat első körben, mint ahogy mindenki más is. Igen, benéztünk sérülést is 1-2 esetben, azt hiszem az orvosok is emberek. De nem ez az általános azért. Szóval nem ezzel kellene törődni.
Ha végül Evans megy ki hamarabb, akkor Esch-ért biztosan nyúlni fogunk. De Evamsért is, ha aztán a sors úgy hozza. Az inkább az érdekes, hogy ki lenne az, aki abban az esetben jönne, ha már mind a négy ILB kimegy és esetleg nincs love Jefferson felé.
Nyilván érdekes, vagy inkább furcsa lenne, ha a sec-be húznánk. CB poszton mindenképp megvagyunk, Burns-Haden, Hilton szintű kezdővel régen vágtunk neki egy évnek. Sutton vagy Brian reményteli, úgyhogy itt csak a csere-safetykkel állunk hadilábon, ahova viszont első kört ellőni elég luxus lenne. De mondjuk mi történnek abban az esetben, ha a 4 ILB kimegy? Vajon egy Justin Reid, aki jó esetben upgrade lehetne Davis-hez képest, kidobott pick lenne? Én nem így gondolom...ezzel szemben viszont ha Bell marad még egy évet, kizárt, hogy első körben RB-t húzzunk (de meg merem kockáztatni, hogy ha le van fixálva valami trade Bell-re, akkor se), de a 2. körben már erősen elképzelhető.
Szóval szerintem a szóba jövő posztok közül nem jön majd se RB, se QB, se TE, se CB. ILB lesz ez az első kör és ha kimegy mind a 4, akkor S.

Klaci79
Én meg simán el tudom képzelni, hogy nem ILB jön első körben....persze abban igazat adok, hogy ha Evans és/vagy Esch ott lesz, akkor meg szinte biztos, hogy valamelyiket behúzzuk. Ha viszont egyikük sem lesz bent, akkor szinte biztosan nem húzunk ILB-t. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy ekkorát reacheljünk. Burns kapcsán második kör eleje volt prognosztizálva és bár reach volt, de biztosak voltunk benne, hogy nem lesz bent második körben és felmenni érte pedig nagyobb probléma lett volna. (nos és őt kinéztük magunknak ez érződött)

Én most meglepetést is szimatolok.....és ugyan Bostic, Burnett nem életbiztosítás mint tudjuk, de nekem van olyan érzésem, hogy az első körben bpa alapon fogunk választani egy-két pozíciót kihúzva (mondjuk WR és OL).
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.sbnation.com/a/nfl-draft-glossary

Draft szekcioban talaltam vicces irasok. Azert hozom ide at, mert sokan koztuk en is csak most mentem at eloszor es talan nem lattak volna.

"BALL HAWK
Not as good as Ed Reed."

"WIDE RECEIVER
A black quarterback’s true position, since he is very skilled and needs the ball in his hands as much as possible, just not at the quarterback position."

"VALUE
Whatever the PATRIOTS decide a player is worth."

"DECEPTIVELY QUICK
White."

"COMBINE INTERVIEWS
A space where team officials can ask in-depth questions to understand players better, such as whether their mother is a PROSTITUTE or when the player lost his virginity. Typically followed by an apology from the league. Process repeats annually."

 www.google.com/search?source=hp&ei=uD3fWvqgNIvr_Aawn5eQDw&q=google+translate&oq=google+&gs_l=psy-ab.1.0.35i39k1l2j0i131k1l2j0j0i131k1j0j0i131k1l2j0.1220.2120.0.3493.8.7.0.0.0.0.164.828.0j6.6.0....0...1c.1.64.psy-ab..2.6.824.0..0i131i67k1j0i131i20i263k1.0.pBlk4egwOa8

Ide bemasolva azoknak is vicces lehet, akik mondjuk nemetet vagy mas nyelvet tanultak. Egyik oldalon english t masik oldalon hungarian t valasztva. VAgy csak auto detect el hagyva... Jo szorakozast.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mock Draft eloben elso kor.

42 perc 57 nel 1st round pick, egy Pit lakos, vagy aki pitbol szarmozik szerint: Elso kor elso huzasunk Sony Michel RB. Remelem nem igy lesz. Azt hiszem kicsit boldogtalan lennek ti? Nem a srac miatt, hanem hogy nem probaljuk betomni a legnagyobb needet. Es hat mindig mindenki azt szajkozza, hogy ez a blokkolo ol line barkivel jo lenne, amivel en nem teljesen ertek egyet, mert bellel a legjobb, massal csak jo lenne.

Ezt a huzast inkabb akkor mar masodik korben tennem ha kell. Mert meg bellel mindig megallapodhatunk, de ha az fo tudja hogy direkt megy fel mindig az ara a megadhato fole mert mar nem akar itt jatszani, akkor ilb eslo masodik s/rb harmadik rb/s lenne. Needtol fuggoen.

Utoirat, csak most olvastam klaci irasat, hat akkor ezert mondjak az rbt. De akkor mar inkabb gyengebb ilb elsonek, vagy egy troy szeru s. De masodik korben kerdes, ki lenne bent mint jo ilb? Szoval nekuk szerintem abbol kell foznunk amink van. Es ha nem marad top ilb kell egy megbizhato ilb.

Nem hinnem hogy a 340 millios orszagban ne lenne 28 jo ILB a drafton most. Persze nem mindegy hogy elite vagy nem. De azert akkor is kellene hogy maradjon bent ertelmes. Vagy rosszul latom, hogy nem lehet egy ertelmes sem bent 28. ban.

Mindegy golsont is, meg mast is 2 korrel hamarabb hoztunk. Inkabb megbekelnek egy jo ilb probalkozassal, mint a mar elvileg letudott ket kezdo s moge/melle kezdot hozni. Es meg gyengebb ilb t hozni masodik korben. Mert ott meg gyengebbek kellene hogy legyenek elvileg. nem?




1/18 Pittsburgh Steelers TRADE (Seattle kapja 1/28 + 2/60) - Leighton Vander Esch, LB, Boise State
Seattlenek szinte borítékolható a letrade, aminek most a Steelers örül a legjobban. Shazier lehet, hogy már sosem térhet vissza, így viszont az LB poszt komoly hiányposzttá vált. BigBen a legfrisebb hírek szerint még pár évig szeretne játszani, így első körben nem húznék irányítót. Erre mennyi eselyt lattok?

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Na akkor jöhet a Capitals-Penguins....ahogy az utolsó mérkőzés véget ért, lesz csihi-puhi.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Nos...nehezen tudnám elképzelni, hogy ne ILB jöjjön első körben. Azt azonban már könnyebben, hogy mondjuk Malik Jefferson legyen a választott. Első sorban azért, mert Tomlin egy szerelmes típus. Ő úgy van vele, hogy ha lát egy játékosban potenciált, akkor akár "reachel" is érte. Ilyen volt pl Burns esete vagy éppen Davis, akiket úgy tűnt akár 1-1 körrel később is vihettünk volna. (bár gyorsan hozzáteszem, hogy a szakértők mock draftjai csak a kereteket adják meg nagyjából)
Ezzel szemben ha viszont a bpa és a need egyezik, akkor ez felülírhatja a "love"-ot. Ilyen több eset is volt, mondjuk Dupree vagy Shazier, legutóbb Watt. És persze ez is lenne a normális. Ugyanakkor nem szabad azt sem elfelejteni, hogy erős LB class van, de sokan is szeretnének halászni belőle.
Így aztán leginkább az a kérdés. hogy mikor kezdődik el a legjobb fogások kihalászása.
Mondjuk azt, hogy a pff utolsó mock draftja Tremaine Edmunds-ot írja hozzánk elég nehezen vehető komolyra. 😀
A Bears, 9ers, Raiders, Dolphins négyes biztosan elkezdi az ILB draftot. Itt leginkább az kérdés, hogy mondjuk a Bears húz e inkább CB-t, esetleg OG-t, de persze nem is itt kezdődik a buli, hanem ott, hogy az első 5 húzással vajon kimegy e a 4 QB. Ha igen, akkor lehet csak 1-2 hellyel később kezdődik a LB run, de el fog kezdődni az biztos. A top 5 tehetség Barkley, Nelson, Chubb, Ward vagy James (és akkor azt nem számolom, hogy Edmunds vagy Roquan Smith is ide tartozhat) ugyebár az első 10-ben kimegy és máris csak az a kérdés, hogy vajon a Dolphins és a Bills itt húznak e irányítót.
Szóval akárhogy számolom a (számunkra) legjobb esetben is 12-re elfogynak a nem LB-k, akiket top 10-ben húzhatnak. Innen kezdve viszont, már tényleg csak idő kérdése, hogy mikor megy ki a két legjobb.
Vagyis könnyen lehet, hogy esélyünk se lesz a 3-. legjobb off-ball LB-re a 28. helyen. Így ez a hír ami a minap napvilágot látott, mintha a Pittsburgh Post-Gazette szerkesztőségében született volna. Egyszerűen kizártnak tartom, hogy most a draft előtt pár nappal derüljön ki ilyen jellegű probléma. Vagy hogy az orvosok ne vizsgálták volna meg alaposan ezeket a sérüléseket. Természetesen mindig előfordulnak kivételek, de ezek pont attól kivételek, hogy nem általánosak (szép mondat) 😀
Igen, draftoltunk szar playákat első körben, mint ahogy mindenki más is. Igen, benéztünk sérülést is 1-2 esetben, azt hiszem az orvosok is emberek. De nem ez az általános azért. Szóval nem ezzel kellene törődni.
Ha végül Evans megy ki hamarabb, akkor Esch-ért biztosan nyúlni fogunk. De Evamsért is, ha aztán a sors úgy hozza. Az inkább az érdekes, hogy ki lenne az, aki abban az esetben jönne, ha már mind a négy ILB kimegy és esetleg nincs love Jefferson felé.
Nyilván érdekes, vagy inkább furcsa lenne, ha a sec-be húznánk. CB poszton mindenképp megvagyunk, Burns-Haden, Hilton szintű kezdővel régen vágtunk neki egy évnek. Sutton vagy Brian reményteli, úgyhogy itt csak a csere-safetykkel állunk hadilábon, ahova viszont első kört ellőni elég luxus lenne. De mondjuk mi történnek abban az esetben, ha a 4 ILB kimegy? Vajon egy Justin Reid, aki jó esetben upgrade lehetne Davis-hez képest, kidobott pick lenne? Én nem így gondolom...ezzel szemben viszont ha Bell marad még egy évet, kizárt, hogy első körben RB-t húzzunk (de meg merem kockáztatni, hogy ha le van fixálva valami trade Bell-re, akkor se), de a 2. körben már erősen elképzelhető.
Szóval szerintem a szóba jövő posztok közül nem jön majd se RB, se QB, se TE, se CB. ILB lesz ez az első kör és ha kimegy mind a 4, akkor S.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
én pl nem örülnék egy 1-2 körös S-nek, cb-nek, max ha bpa, mert ugye hoztunk FA-et Burnett -et, cb-ből meg megvannak a kezdők+ cserék...
szóval LB, OLB, QB, RB? ezeknek örülnék ...
de aztán tavaly sem kifejezetten örültem jjss-nek, annak ellenére, hogy ígéretes volt, aztán lehet, hogy újabb wr gyémántot találtunk benne
zzz888
Adnam, egy wr el is meg a vegen. De a qbt cserelnem rb re, mert jovore az megint kellhet. Es azt talan lehet meg "jot" talalni 3. korben qbt nem igazan. De mar amugy is van egy kesei koros qbnk. De igy van. En is ilbt, csere kezdo St ha benntvan masodik harmadik korben. Aztan rb/wrt. De mar leirtam korabban. Lehet most meg rosszul is. 😊
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Reid/Jefferson adná magát de Tomlin már biztos szerelmetes valami ócska redflages playába, órás veszélye van egy Guice/LamarrJack húzásnak. Az első pick tutter homárba lesz, aztán tekerünk a javításér.
sutianap
sajnos watt es sacin kivuli valasztasok miatt en is igy latom. Plussz ha valaki meg serulekeny is es nem is nfl szinten, azt nem szeretnem vegignezni vele nyak serulessel mint sacival volt. Meg azt ami utana lett a csapattal. Inkabb akkor egy gyengebb de meg nem serult ember. Mert ha megint kiesik a mike jatekhivo kozepso ember lattuk mit jelentett tavaly is. Csak egy normalis lb re voltunk az sb tol. Na jo meg a futas elleni tackle okre. Meg a NE elleni nalunk levo idegen meccsre, ugyhogy arra meg sacival sem lett volna tul sok eselyunk. Nelkule meg le ment nullara. Es hat a jags is jol elpakolt minket. Na de jottek a tackle gyarosok. Mind lb, s, teren csak az egyik nem nagyon fejezett be meg idenyt de jo vezer az S, mig az lb inkabb csak kiegeszito masodik ember, a saci matekovich elengedese miatt. Szoval ide kezdo kell. De majd meglatjuk mit tudnak a nagyok.

De nem szeretnek meg egy jjt, vagy worldist, vagy egyeb gyenge megiteleso jatekost. De annal mar csak az lenne rosszabb, mint ami golsonnal volt. Hogy jo lesz jovore vegre a sec. Itt a kulcs. Aztan megint majd jovore jo lesz. Itt a kulcs szuper ember. Aztan lattuk mi lett. Hala istennek hoztunk barnaktol es meg egy nagyon jo 3. slot cbt amivel nagyon belnyultunk a joba. Jo lenne egy hasonlo lb vel is.

Azt sem ertem saci kidolesevel miert nem vittek fel JH-t es mozgattak be az atletikus gyors wattot. Tobb ertelme lett volna meg rotalva is mint spencenek. Es beszeltek is rola, de meg se lattuk. Pedig akkor futas jh fele valszeg vincevel megoldva. Kozepen meg alatkodhatott volna watt, szelen meg dupree. De ehelyett jott a semaba ugyan illo de katasztrofa spence. Aki se nem eleg gyors, se nem eleg tackle kepes volt. Igy a saci 0.5 volt o. Es meg a jatekokat se tudta mindig idoben behivni vagy athivni. Erre pedig akar vince is jobb lett volna. Vagy vince bud mellett. Es a gyors watt meg a lassabb jh val. Nekem tobb ertelmet mutatta volna barmelyik ilyen felallas. Mint amit csinaltunk lb kkel. Mindegy ok tudjak. Spence jo volt, csak nem tudott kibontakozni. Vince is jo volt csak nem tudtak spencevel egyutt tackleket csinalni. Davis is jott segiteni, de mind sulytalan volt es blokkoltak oket es meg a jags ellen watt is rookie idegessegre utalo jeleket mutatott. Mert ot is siman blokkoltak es fele is siman ment a bortles futas. Vagy sima egy az egyben futas. Es neki sem ment a levalni a blokkrol. Mig jh mas csapatban mas semaban siman megmutatta, meg nalunk is hogy lehet ra szamitani. Nem tudom kinek ugrik be amikor sackelt valakit. Es odament tomlinhoz, hogy latod fonok, meg mindig meg tudom csinalni. De hat tudjuk mi lett a vege o nem kell. De mas kivulrol igen. Lol.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Reid/Jefferson adná magát de Tomlin már biztos szerelmetes valami ócska redflages playába, órás veszélye van egy Guice/LamarrJack húzásnak. Az első pick tutter homárba lesz, aztán tekerünk a javításér.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak