Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Rb please
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Passz. Én most Landryben látok nagy potenciált, Reidnek is örülnék, de simán lehet hogy valami teljes agyfasz lesz 😀
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na most ???
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Amint bejon a seahawks pick irjatok be ki eri meg, vagy kit kene hozni...koszi...
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A végén még elhozzuk Landryt, úgyis olyan faszán be szoktak jönni a lecsúszott olb pickjeink...
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
qb elso kor de varjunk meg ket picket....
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
nfl networkon...
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ki ez a srac?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mert akkor a ranvens is... lol
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ezt a TE t gondoltatok nekunk?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
De van ket te az egyikert adtunk negyedik koroset es nem is volt rossz JJ meg olyan amilyen magas nyarga, de neha ha hivunk ra jatekot elkapni is tudott. Most lehet azon dolgoztak, remelem, hogy felmenjenek egy kicsit es ezert csereltek el bryantet hogy ilb t hozzunk. De ha igy is volt. akkor is elbasztak. Megint es nem volt megint messze 2 ember sem. Es most kell ilb, nem 2 ev mulva es nem a 25. kiemelt. Az ilb poszton 25. ilb nem a big boardon.
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Most már akkor legyen futó és a másik balhés is húzzon a pba.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
igen azt tudom, de most per pillanat ki van akit esetleg elvihetnek es jo is lehet. Vagy legalabbis kezdo mike ilb?
gabistar
Első körös értékkel senki. Második körben én vinném Jewell-t.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
igen azt tudom, de most per pillanat ki van akit esetleg elvihetnek es jo is lehet. Vagy legalabbis kezdo mike ilb?
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Akiért nem mentünk fel és elvitte a titans...
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
koszonjuk ki van aki meg ilb?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
79 pick
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
igy legyen. Mert igen van ketto jo es a tobbiek? 3 an ha ab leserult vagy juju akkor is a masik ketto megoldotta. Most meg ha nem megyunk fel ilb ert. Vagy huzunk elso korben rbt akkor ... nem is mondom tovabb...Remelem ilb trade up miatt kellett az extra es akkor meg szabadultunk tole es ha egy normalis ilb lenne akkor ok. De erre sincs sok esely.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet h Dezzel akarjuk pótolni Bryantet! 😁
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Lehet hogy ez feltradere megy.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
3. kört kaptunk érte. Az Bryant-ért szerintem kurva jó ellenérték, nem kaptunk volna többet sehol.
Brown + Juju mellé szerintem nem volt rá akkora szükség.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
bryant elcsereltuk, hogy potoljunk egy kesei koros picket. hurra. Ha legalabb ilb, nem is irom tovabb..
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
jezus..
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Jelenlegi állás szerint(13) Edmunds, Esch csúszik vagy eddig alap! Kicsit reménykedek benne h jön vmelyik!
steelwolf
Még mindig rohadt messze vagyunk 😊
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jelenlegi állás szerint(13) Edmunds, Esch csúszik vagy eddig alap! Kicsit reménykedek benne h jön vmelyik!