Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
vagy kit hozunk legkorabban ma szerintetek. Milyen posztra?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
mi nekunk akkor mikor lenne erdemes ilbt steelersbe... Ha most egy 4 kort adtak ezert a pickert nem tudnank mi is felmenni valakiert es akkor S ILB vel valami ertelmesert, ami persze nincs de meg jobb mint a 15. ilb....?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Valaki nezi a draftot, es ha igen hol en tv nfl network es mellette a youtube bowl.hu s draft ot.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Irtak mar valakit, valamit hogy kiert miert akartunk felmenni? Nincs twitterem, na jo van nem kovetek senkit. Nem hasznalom. Bar ugy latom ma jol jonne, de lehet ugy is csak felidegesitene. Egy feltrade TE ert vagy WR ert. : )
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én meg csak azt nem értem, h ha (2.)3. körökre várták Edmundsot akkor miért hívták meg az 1. körösök közé! Griffint most ne vegyük ide!
steelwolf
a kepen van a megoldas.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Én meg csak azt nem értem, h ha (2.)3. körökre várták Edmundsot akkor miért hívták meg az 1. körösök közé! Griffint most ne vegyük ide!
steelwolf
😀 Tudod kit hívtak meg? A top 10-be várt öccsét. Azért volt ott úgy tudom, mert family - saját jogon nem lett volna ott.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én meg csak azt nem értem, h ha (2.)3. körökre várták Edmundsot akkor miért hívták meg az 1. körösök közé! Griffint most ne vegyük ide!
steelwolf
https://bowl.hu/images/cache/uploads/0c0a391d6d1aafa440c053cae617b776.jpg
Last minute mock draft 2018 | Bowl.hu
Némi olvasnivaló így az offseason fénypontja elé.
Kepen van edmunds neve. Itt lattam en is eloszor, hogy miert is mondtak talan kesobbi korokre. Developmental besorolassal. Nem tokeletes. Nem pro bowler. Nem starter. Nem backup. Hanem project playa. : ) Vagy mi vagy valaki mas de nagyon melle lott a srac megitelesevel. Remelem nem mi leszunk azok. Bar ezt mar bizonyitottuk joparszor hogy de. : ) Majd kiderul vagy beborul.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én meg csak azt nem értem, h ha (2.)3. körökre várták Edmundsot akkor miért hívták meg az 1. körösök közé! Griffint most ne vegyük ide!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Fred Warnert várják az okosok, köll a mormon
sutianap
O nem olb? Mit irnak hol jatszana, vagy ki az ilb n?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Fred Warnert várják az okosok, köll a mormon


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Ide is, mai kívánságlista:
Josey Jewell. Tök mindegy hogy, csak szerezzük meg.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Érdemes megnézni a sajtótájékoztatóját a srácnak. Ugyanaz az érzésem, mint tavaly Watt kapcsán. Egy nagyon szerény és értelmes srácot láttam, aki kifejezetten választékosan beszélt. Azt meg tudjuk, hogy a steelersnek ez mennyit számít, bár ugye ezt is tudjuk, hogy nem sakkozni kell kint... 😊
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Joe Marino, Fanragsport, NDTscouting

Steelers draft Virginia Tech S Terrell Edmunds

I guess we shouldn’t be that surprised with the pick. Pittsburgh was expected to address the safety position and traditionally favors athletic defenders from prominent schools with impressive physical traits. That’s Edmunds.

But he was far from the best safety available in my personal viewpoint. Stanford’s Justin Reid or Wake Forest’s Jessie Bates are superior prospects who they could have picked, but here we are. Obviously, Kevin Colbert believed Edmunds was the right guy.



The positive spin is that Pittsburgh has struggled stopping tight ends, especially one Rob Gronkowski. If Pittsburgh is going to take advantage of its Super Bowl window with Ben Roethlisberger then beating Gronk and the Patriots will surely be part of it.

At least from a physical traits stand point, Edmunds has the size and athletic ability needed to matchup with tight ends. Coming from Bud Foster’s defense at Virginia Tech, Edmunds is accustomed to playing in a variety of roles. In today’s NFL where defenses are spread out and challenged to defend every blade of grass on the field, defenders with Edmund’s physical upside are valuable.
sutianap
Igy legyen de ilb t ki fog jatszani? Kezdo jatekokat behivot, ez a kerdes mert anelkul nem superbowl run, de po se lesz meg egykonnyen. Latva mi volt tavaly a jo deffel csak egyetlen egy ember kiesesevel. Hianyokat potoljuk. De a lenyeget meg nem. Me'g nem.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Joe Marino, Fanragsport, NDTscouting

Steelers draft Virginia Tech S Terrell Edmunds

I guess we shouldn’t be that surprised with the pick. Pittsburgh was expected to address the safety position and traditionally favors athletic defenders from prominent schools with impressive physical traits. That’s Edmunds.

But he was far from the best safety available in my personal viewpoint. Stanford’s Justin Reid or Wake Forest’s Jessie Bates are superior prospects who they could have picked, but here we are. Obviously, Kevin Colbert believed Edmunds was the right guy.



The positive spin is that Pittsburgh has struggled stopping tight ends, especially one Rob Gronkowski. If Pittsburgh is going to take advantage of its Super Bowl window with Ben Roethlisberger then beating Gronk and the Patriots will surely be part of it.

At least from a physical traits stand point, Edmunds has the size and athletic ability needed to matchup with tight ends. Coming from Bud Foster’s defense at Virginia Tech, Edmunds is accustomed to playing in a variety of roles. In today’s NFL where defenses are spread out and challenged to defend every blade of grass on the field, defenders with Edmund’s physical upside are valuable.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Semmi ertelme előre szidni játékosokat. Ok beszoptuk pl Golsonnal, de pont az egy évvel kesobb az ole missrol kijött Hilton mutatta meg, hogy mit láttunk amikor Golsont draftoltuk. Edmunds nem rossz játékos, alaposan fel is terkepeztuk és úgy találtuk, hogy kell ide. Bebaszott volna ha pl Guice jön helyette, vagy valamelyik TE-WR, mert egyik sem lenne azonnal erősítés. Te poszton megvagyunk, WR poszton pedig ma fog jonni olyan játékos aki kell nekünk. Edmunds reach de a FO úgy volt vele, hogy már nem lesz bent 2.korben és sose tudjuk meg igazuk volt e, de lehet egy fasza játékosunk attól meg, hogy nem volt első koros talentum.
Ahogy Bell se vagy AB se, de ma már ki ne adna értük első kort?!
Klaci79
Laci, ki a franc szidta a játékost. Olvassátok már el, amit írtam. Ennyi. Az FOt szidtam, a 28. hely <> a kihúzott játékos.
AlterEgó
Kérdés: neked valaha tetszett már valami, amit ez a franchise csinált? Úgy értem, akkor miért vagy a szurkolójuk? No offense, de mindig vmi negatív kritikát olvasok tőled, már évek óta.

Tény, hogy nem nyertünk SB-t, de ha ez a kritérium, akkor néhány várossal odébb kell menni.😊
Fast Willie
Érdekes, ha az ember nem simul a fősodorba, akkor mit keres ott?
Erre mondja Woody Allen, hogy sosem lennék olyan klub tagja, ami szívesen lát.
De komolyra fordítva a szót: a Steelers-fanklub végzett kimerítő és embert próbáló erőfeszítéseim messze földön híresek. 😊 Ezt sutianap, KLaci, Soldi és polamalu, hja és András bátyó is tanúsítják.
Közös meccsnézés, közös meccsnéző hely (Neked Csak Dezső), relikvia szállítás kérésre, satöbbi.
Azt meg, hogy ki hogyan olvassa, amit írok, lehet kritizálni és lehet egyetérteni vele. De maradjunk annyiban, hogy a Steelers számomra továbbra is az egy és egyetlen. 😀
AlterEgó
Meg amugy is az hogy a leheto legnagyobb needet nem oldottuk Meg. Bryant kezdett Jo lenni erre csinalunk Meg egy need et Oda es igy Meg gyengultunk is. Ok S kellett, de nem 28. Picknel. Foleg ha shamarko 2.0 lesz a srac amit irtak rola alapjan. De ha ennyire tudta mindenki hogy lesz bent s mi a francnak Kell ketto egy fa rol es egy draft rol. En is tudom ezt a mantrazast, hogy mine ketto Jo ugyanaza a poziciora. De nem fogom. Es masik miert elso korben. Ha troyt hozunk alairom. De 1 problema letudva Ami kevesbe volt fontos. Es ilb nem. Es egy hiany Lett generalva. Szoval Bryant is mar beillezkedett bevalt wr volt nalunk. Ehelyett megint megy az hogy kockaztatnak, de amennyit haladtunk elore, felet haladtuk vagy tobbet hatra is. Egy letrade extra pick 2 koros es o ok. De igy. Wr needel egyutt nem a+ Amit csinaltunk. Es ilb gond Meg nagyobb lesz... Aztan Jo lesz 3 S kezdoben egyukuk Meg kezdhet is ilb ben. Hacsak valami csoda nem lesz es bemakolunk valami ertelmeset 60. Helyen. Es wr bol most ki is az ertelmes juju utan? Nem sok. Csak spec teamerek. vagy nehai bust ok.
több mint 6 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Semmi ertelme előre szidni játékosokat. Ok beszoptuk pl Golsonnal, de pont az egy évvel kesobb az ole missrol kijött Hilton mutatta meg, hogy mit láttunk amikor Golsont draftoltuk. Edmunds nem rossz játékos, alaposan fel is terkepeztuk és úgy találtuk, hogy kell ide. Bebaszott volna ha pl Guice jön helyette, vagy valamelyik TE-WR, mert egyik sem lenne azonnal erősítés. Te poszton megvagyunk, WR poszton pedig ma fog jonni olyan játékos aki kell nekünk. Edmunds reach de a FO úgy volt vele, hogy már nem lesz bent 2.korben és sose tudjuk meg igazuk volt e, de lehet egy fasza játékosunk attól meg, hogy nem volt első koros talentum.
Ahogy Bell se vagy AB se, de ma már ki ne adna értük első kort?!
Klaci79
Laci, ki a franc szidta a játékost. Olvassátok már el, amit írtam. Ennyi. Az FOt szidtam, a 28. hely <> a kihúzott játékos.
AlterEgó
Kérdés: neked valaha tetszett már valami, amit ez a franchise csinált? Úgy értem, akkor miért vagy a szurkolójuk? No offense, de mindig vmi negatív kritikát olvasok tőled, már évek óta.

Tény, hogy nem nyertünk SB-t, de ha ez a kritérium, akkor néhány várossal odébb kell menni.😊
Fast Willie
Érdekes, ha az ember nem simul a fősodorba, akkor mit keres ott?
Erre mondja Woody Allen, hogy sosem lennék olyan klub tagja, ami szívesen lát.
De komolyra fordítva a szót: a Steelers-fanklub végzett kimerítő és embert próbáló erőfeszítéseim messze földön híresek. 😊 Ezt sutianap, KLaci, Soldi és polamalu, hja és András bátyó is tanúsítják.
Közös meccsnézés, közös meccsnéző hely (Neked Csak Dezső), relikvia szállítás kérésre, satöbbi.
Azt meg, hogy ki hogyan olvassa, amit írok, lehet kritizálni és lehet egyetérteni vele. De maradjunk annyiban, hogy a Steelers számomra továbbra is az egy és egyetlen. 😀
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 689
Semmi ertelme előre szidni játékosokat. Ok beszoptuk pl Golsonnal, de pont az egy évvel kesobb az ole missrol kijött Hilton mutatta meg, hogy mit láttunk amikor Golsont draftoltuk. Edmunds nem rossz játékos, alaposan fel is terkepeztuk és úgy találtuk, hogy kell ide. Bebaszott volna ha pl Guice jön helyette, vagy valamelyik TE-WR, mert egyik sem lenne azonnal erősítés. Te poszton megvagyunk, WR poszton pedig ma fog jonni olyan játékos aki kell nekünk. Edmunds reach de a FO úgy volt vele, hogy már nem lesz bent 2.korben és sose tudjuk meg igazuk volt e, de lehet egy fasza játékosunk attól meg, hogy nem volt első koros talentum.
Ahogy Bell se vagy AB se, de ma már ki ne adna értük első kort?!
Klaci79
Laci, ki a franc szidta a játékost. Olvassátok már el, amit írtam. Ennyi. Az FOt szidtam, a 28. hely <> a kihúzott játékos.
AlterEgó
Kérdés: neked valaha tetszett már valami, amit ez a franchise csinált? Úgy értem, akkor miért vagy a szurkolójuk? No offense, de mindig vmi negatív kritikát olvasok tőled, már évek óta.

Tény, hogy nem nyertünk SB-t, de ha ez a kritérium, akkor néhány várossal odébb kell menni.😊
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 689
Én biztos voltam benne, hogy Evans volt a célpont, de a Titansnél többet nem akartunk/tudtunk adni, mert mégis "csak" egy ILB. És nem biztos, hogy def captain, persze potenciált fizeted meg. Másrészt szerintem Bryant a package része lett volna, mint érték és nem nagyon kértek belőle.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
De no....nézzük a jó oldalát. A számomra meglepetésként eddig megtartott Wilcox szerintem elkezdett pakolni.... 😊
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
 www.behindthesteelcurtain.com/2018/4/27/17288948/steelers-tried-to-trade-up-to-get-ilb-rashaan-evans-but-failed-2018-nfl-draft-rashaan-evans-titans
....
Razi
Szinte biztos, hogy van benne valami, és még az is lehet, hogy megvolt egy opciós megállapodásunk a trade-re valamelyik csapattal, de az, hogy a 20. helyre kellene felmenni érte (21. volt a Bengals, az ugye eleve kizárt) az impossible mission volt, sőt szerintem ez okozta a stábnál a sokkot, hogy a 16. pick után a 22-re érve már nem volt elérhető a top3 ILB sor.

Nem volt "B" tervünk talán, de még az is elképzelhető, hogy próbáltunk lejjebb menni, de nem nagyon akart feljönni senki. (bár ugye kétlem, hogy Jackson kapcsán ne lett volna még feljönni akaró a Ravensen kívül)

Mindegy...olvasni fogunk még róla az biztos...
Klemó
Bob Quinn elmondta, hogy több ajánlatunk is volt a 20.pickre de mi Ragnowt akartuk és nem akartuk a Bengalshoz engedni.
Lehet a Steelers volt az egyik csereajánló.
Bazzani
Sőt, szinte biztos is. Nyilván, ha ott volt a kiszemelt játékos, akkor nincs miről beszélni. Szerintem bele is röhögtetek a telefonba amikor egy 8 helyes letrade-et felajánló csapat beleszólt a kagylóba...😊
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 208
Pár tény a Steelers pickről:
Lehet szépítgetni, de szart sem ér. Nem ment a trade? Akkor miért nem váltottunk futóra (Sony Michel, Guice), elkapóra (Sutton, Washington, Chark), a PO által magasabbra értékelt safetyre (Reid, Bates, Allen, Harrison), netán CB-re? Mondjuk húzhattuk volna Heath Miller utódját is (Gesicki, Goedert)...
Ha felfelé nem megy a trade, akkor menjünk lefelé. De értéken húzzunk.
Ami szomorú, mert már orvosi véleményt is írtam róla korábban, DE most mégegyszer leírom: Ryan Shazier az életben nem játszik többet. Ez nem az álmodozások kora, hanem a rögvalóság. Lásd a tegnapi botorkálást. A szomorúság a hangjában pedig azt jelentette, hogy rá volt bízva az utód nevének felolvasása, aztán más volt a papírra írva, mint amire számított.
A mai napot meg kell nyomnunk, mert ez így semmi a köbön.
AlterEgó
Az utódot nem tudta felolvasni, mert olyan az élet, meg a draft, hogy azt a 22. körben elvitte a cica...vagyis a titans. Kérdezem Én mi a tökömet kezdtünk volna Guice-szal? Az már okés neked, az már nem szar, annak ellenére, hogy passz blokkolásban ratyi? Vagy vigyük Sony Michealt, aki a passzjátékban használhatatlan lenne? Vigyünk el egy WR-t, reacheljünk egy olyan poziban ahol mind az első, mind a második számú WR-ünk megvan? Gesicki videót láttál már? A srác vékonyka, és nekünk a blokkolás fontos szemszög. Hja és említesz safety embereket, akiket magassabbra értékelt az FO? Nem, nem értékelt magassabra semmilyen safety-t. Nevezheted bajnak, de nekem egyik safety se lett volna lényegi megoldás sehova.

Bocs, de gyűlölöm a fröcsögést és az észosztást, főleg ennyi blődlivel....úgy beszélsz, mint ha evidens lett volna bármi más. Nem sajnos, nem így van. ILB oldalon balfaszsság lett volna behúzni itt bárkit is és a fentiek többségét ugyanúgy. Itt az egyedüli logikus lépés lett volna a letrade, csak amikor ennyire látszik, hogy menekülünk, akkor kicsi az ellenérték, de majd úgy is meglátjuk.

De még egyszer Reach a csávó nem is kérdés első körre, ordasnagy, de maga a pick és indokoltsága nagyon is megvan. Totálisan belefér a koncepcióba, még akkor is, ha gabonak abban igaza van, hogy az ösztönösség hiánya nagy kérdés számomra is. persze igen ez persze már más kérdés, hogy be fog-e válni és az egészséges váll utáni szerelési hatékonyságon fogunk ámulni, vagy az átlagnál gyengébb ösztönökön, amelyek hibákat generálnak.....
Klemó
Semmiféle fröcsögés nincs, egyszerűen tény, hogy a döntés szar. Nem szoktam észt osztani, leírom a véleményemet. Ennyi. Sok játékos van a drafton, aki előtte van a 28. választottunknak.
Azt ne elemezgessük, hogy ki mit látott és mit nem, mert teljesen irreleváns ehelyütt. Maradjunk annyiban, hogy nem szeretem, ha a kijelentéseimet dafkéból, érvek nélkül kontrázzák, lévén ismerem és több mint 10 éve élőben is látom, megtapasztalom az NFL világát. Ebben nem kéne versenyezned, mert nehezen érsz utol. 😊 Aztán a többiben, meg legyen igazad. Hajrá!
AlterEgó
Hát sok érvet a véleményed mellett nem láttam, de azt, hogy szar, azt igen, meg, hogy az FO menjen a picsába. Hja és igen, nem a játékost szidtad, csak az FO-t, aki szar döntést hozott, mert egyébként ja, a játékos az nem szar....oh wait....

Bezúztál ide vagy 10 nevet a 10 éves tapasztaladoddal, amelynek 2/3-a nem illik ide, amit írtam is, de Te az Én írásomban nem találod az érveket. Hja és igen versengeni nem akarok, a 10 év szép idő valóban, ezzel képtelenség is, állapottal nehéz is.

Persze piece, ez volt az utolsó írásom és igen, az idegesség helyett van elrejtő gomb mindkettőnknek. csá...

Szerkesztette: Klemó
több mint 6 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Semmi ertelme előre szidni játékosokat. Ok beszoptuk pl Golsonnal, de pont az egy évvel kesobb az ole missrol kijött Hilton mutatta meg, hogy mit láttunk amikor Golsont draftoltuk. Edmunds nem rossz játékos, alaposan fel is terkepeztuk és úgy találtuk, hogy kell ide. Bebaszott volna ha pl Guice jön helyette, vagy valamelyik TE-WR, mert egyik sem lenne azonnal erősítés. Te poszton megvagyunk, WR poszton pedig ma fog jonni olyan játékos aki kell nekünk. Edmunds reach de a FO úgy volt vele, hogy már nem lesz bent 2.korben és sose tudjuk meg igazuk volt e, de lehet egy fasza játékosunk attól meg, hogy nem volt első koros talentum.
Ahogy Bell se vagy AB se, de ma már ki ne adna értük első kort?!
Klaci79
Laci, ki a franc szidta a játékost. Olvassátok már el, amit írtam. Ennyi. Az FOt szidtam, a 28. hely <> a kihúzott játékos.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 www.behindthesteelcurtain.com/2018/4/27/17288948/steelers-tried-to-trade-up-to-get-ilb-rashaan-evans-but-failed-2018-nfl-draft-rashaan-evans-titans
....
Razi
Szinte biztos, hogy van benne valami, és még az is lehet, hogy megvolt egy opciós megállapodásunk a trade-re valamelyik csapattal, de az, hogy a 20. helyre kellene felmenni érte (21. volt a Bengals, az ugye eleve kizárt) az impossible mission volt, sőt szerintem ez okozta a stábnál a sokkot, hogy a 16. pick után a 22-re érve már nem volt elérhető a top3 ILB sor.

Nem volt "B" tervünk talán, de még az is elképzelhető, hogy próbáltunk lejjebb menni, de nem nagyon akart feljönni senki. (bár ugye kétlem, hogy Jackson kapcsán ne lett volna még feljönni akaró a Ravensen kívül)

Mindegy...olvasni fogunk még róla az biztos...
Klemó
Bob Quinn elmondta, hogy több ajánlatunk is volt a 20.pickre de mi Ragnowt akartuk és nem akartuk a Bengalshoz engedni.
Lehet a Steelers volt az egyik csereajánló.

több mint 6 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Speciel Klemónak abban totálisan igaza van, hogy egy percet nem láttuk élőben, azt sem tudjuk igazán mi lesz a def séma. Burnett boxban, Davis FS és Edmunds SS + 3LB ??? Simán elképzelhető, hogy arányaiban több sub és dime package lesz, amihez persze Hargrave-nek kakaóznia kell magát, de belőle kinézem, hogy disznósodik még.

Én is tudtam volna jobb playert, de mondjuk LvdE behúzása esetén mit szólnál, ha ő is megreccsen a szar nyakával?
Fast Willie
LvDE nem volt már bent, amit írtál az a lényeg. Volt jobb player. Azt most nem akarom leírni, hogy melyik draftguru hová sorolta az emberünket, a szakírók hányadikként rangsorolták.
De az érték/ár arány nagyon a nevező javára billen, azaz jócskán kisebb 1-nél. Itt az FO brutál bakija.
Ez a dime megoldás látszik valószínűnek számomra is, de ott is volt jobb és belevalóbb safety nála.
A lényeg az, hogy most nagyon jól kell húzni, mert a hangsúlyok eltolódtak. A rossz irányba.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 267
Semmi ertelme előre szidni játékosokat. Ok beszoptuk pl Golsonnal, de pont az egy évvel kesobb az ole missrol kijött Hilton mutatta meg, hogy mit láttunk amikor Golsont draftoltuk. Edmunds nem rossz játékos, alaposan fel is terkepeztuk és úgy találtuk, hogy kell ide. Bebaszott volna ha pl Guice jön helyette, vagy valamelyik TE-WR, mert egyik sem lenne azonnal erősítés. Te poszton megvagyunk, WR poszton pedig ma fog jonni olyan játékos aki kell nekünk. Edmunds reach de a FO úgy volt vele, hogy már nem lesz bent 2.korben és sose tudjuk meg igazuk volt e, de lehet egy fasza játékosunk attól meg, hogy nem volt első koros talentum.
Ahogy Bell se vagy AB se, de ma már ki ne adna értük első kort?!