Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
steelers
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
es pont ezert baj, hogy nem huztuk be legalabb masodik korben az egyik ilbt. Most elkuldik bellt, vagy mi, mert csak akkor kellene olyan koran wr. De ha most rb jon. Akkor kiraly lesz. Es ez sem elkepzelhetetlen. Munkahelyen azt mondtam lerugom a tvt ha wrt valasztunk 2. korben es hamarabb mint ilbt. Szerencse, hogy faradt vagyok. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Vagy Fred Warner, aki most ment ki 😕
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Kit láttok itt kirobbanthatatlan kezdő ilbnek?
no flacco
Már írtam párszor, én abszolút Jewell fan vagyok, szerintem ő képes lenne, hogy a védelem vezére legyen.

több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Kit láttok itt kirobbanthatatlan kezdő ilbnek?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Gabi azt viszont értsd meg, hogy Bryantnek a szezon után lejárt volna a szerződése, és max egy 4-5. körös comp picket kaptunk volna. Ezt előztük meg, és kaptunk egy 3. körös picket, ami rohadt jó value érte.
Kellett WR, csak mondjuk 3-4. körben szerintem elég lett volna.
Nincs veszve még semmi, meglátjuk a két pickkel a harmadik körben mit fogunk csinálni.
tenorx
Ezt ertem, de jovore johetett volna a masodik korben ugyanigy egy wr. Inkabb mint most. Es eddig ketszer toltuk ki a legnagyobb needet. Ez meg nekem nem tetszik...

De ertem. De akkor is raz a hideg. Eslo korben ok nincs jo ilb. De azert a masodikban volt. Es akkor S LB WR lehetett volna es nincs egy szavam. De igy lehet hogy TE lesz a kovetkezo, ha meg lesz bent qb akkor meg az. Na ez mar nem. Es tudtam hogy nem fognak ilbt huzni. Mert nem eri meg. De tok mindegy hol huzol, ha neked kell egy kezdo es van bent egy olyan, akkor azt hozom 2. korben. Mint egy 3. szamu wrt. Ahol megvagyunk. De vedelem meg mindig romokban. Es nem lesz saci szintu jatekos, tehat nem lehet elvarni hogy egy talan 3. vagy 4. koros ilb srac csodat tegyen. Es amilyen szerencsenk van tuti most mar minden csapat tudja, hogy ilb nalunk nagy gond. Es igy mind a bengals mind a ravens siman elhozhatja, aki normalis lenne nalunk, vagy a kiszemeltunk. Wrt jokat huztunk 4. korben. Es van ab es juju. Akkor miert? Mindegy... Megy az egy vedo egy off most akkor remelem egy vedo jon, de nem olb...Mindegy nem is irok inkabb jobb lesz. Mert meg bejon.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Gabi azt viszont értsd meg, hogy Bryantnek a szezon után lejárt volna a szerződése, és max egy 4-5. körös comp picket kaptunk volna. Ezt előztük meg, és kaptunk egy 3. körös picket, ami rohadt jó value érte.
Kellett WR, csak mondjuk 3-4. körben szerintem elég lett volna.
Nincs veszve még semmi, meglátjuk a két pickkel a harmadik körben mit fogunk csinálni.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
vagy most direkt nem hoznak szegeny saci helyere, tiszteletbol es lemondatjak ezt a posztot. Ami tiszteletre melto. Es ertekelem is. De sajnos saci mar nem ugy nez ki, eddig sem ugy nezett ki hogy valaha is tud jatszani. Szegeny remeljuk felepul es egeszseges lesz. De meg ha teljesen felepulne is akkor sem engednem vissza jatszani. Meg ot se hinnem a tegnapi arckifejezese utan hogy visszajonne. Nem volt mar o sem valami boldog. Eleg elveszettenek es kilatastalanak tunt. Es mar mas a szerepe.

Nfl legtobbet kuzdo embere. Hogy jarni tudjon. Es csak mutatjak, hogy az apak anyak ne mondjak azt hogy veszelyes sport az nfl. Es hogy nezzetek, saci jar. Meg ha rossz is volt szegenyt nezni. Meg o is rosszult volt kb. Nem is tudta hogy reagalja le. Foleg ha behuzzuk az utodjat, es o olvassa fel, az lehet kettetorte volna a lelkesedeset. Sajnos. De igy huzzunk St ok. De nem troy lett.

Aztan elcsereljuk a bevallt bryantet. Kapunk erte egy 3. korost. Aztan meg ezzel csinalunk egy masodik koros needet. Haj de jo. Megint megvan talan a kezdo 3 wr ami eddig is meg volt es jok is voltak. De a lenyeg, vedo ilb saci poszt azt valaki irja mar meg nekik hogy nem artana, sot az sem artott volna ha az extra pickkel 2. korben hozunk ilbt es az extraval meg megint egyet kesobbi korokben es akkor ketto ilb bol mar ha nincs kiemelkedo legalabb az egyik bevalhat. Ha mar ment bryant. De nem. Olyan sok ilb nk van es vince is tok jo es neki sem jar le a szerzodese, bar ot biztos sok helyre vinnek.

Kiraly.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
3/15re jön a qb, ha még bent lesz, aztán Jewell vagy Jefferson. Ha Rudolph előbb kimegy, előre jön az ilb pick, utána cb vagy te.
no flacco
nem long snapper jon aztan punter vegul kicker. Aztan TE. Aztan QB. Aztan rajonnek, hogy osszekevertek a papirokat, masik csapat needjeivel. : )
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kész, én feladom.
tenorx
nincs sad gomb. De az jarna....Megint lehet megkockaztatjuk, a 19 re lapot huzunk. Ki a frasz lesz a kezdo ilb ennyire jo a nevenincs gyerek, mert tud utkozni. Meg most makkal lehetett volna egy ilb es egy s. Es akkor adom 50% ra. De ezert kellett bryantet elcserelni. Vicc. Ez az fo. Vicc. Nem latjak hogy nincs def. HAHAHa.
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
3/15re jön a qb, ha még bent lesz, aztán Jewell vagy Jefferson. Ha Rudolph előbb kimegy, előre jön az ilb pick, utána cb vagy te.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Na nem a pickünkre gondoltam, az nagyon ok.
no flacco
az megvan hogy nincs kezdo ilb nk. Aki a def vezerekent a def jatekokat kellene hogy behivja, vagy pedig at kell hogy hivja. Es van 3 S unk. Ugy latszik az egyik lesz az ilb. Faszom. Ezt nem neked irom csak ugy altalaban.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Na nem a pickünkre gondoltam, az nagyon ok.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
valaki latja hogy saci szegeny jar eddzesre, de nem fog jatszani jovore, mert az rehab????

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Kész, én feladom.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
wr lesz mondtam.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
na nezzuk
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Buzi washingtonj
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Mármint safety
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Durva, hogy azóta sem ment ki... Tippem Guice, Washington vagy Rudolph. Ilb csak 3. körben
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Őszintén fogalmam sincs kinek kellhet még ILB, de biztos, hogy nem csak nekünk.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Akkor ugy kerdezem hogy csapatoknak van meg ilb needje rajtunk kivul. Mert akinek volt az mar kivitte a legjobb 4 est meg meg ma is nem?
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
De, feltudnánk, kérdés, hogy felakarunk-e.
Én továbbra is Jewell-t akarom.
tenorx
Van mas akinek is lehet o kellhet, vagy csak azert is kihuzna?
Nem tudom kinek van meg ilb needje/
gabistar
Passz 😀 Bármi lehet. Igazából 3. körösnek szokták írni, szóval remélem h a 2. végén bent lesz.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
De, feltudnánk, kérdés, hogy felakarunk-e.
Én továbbra is Jewell-t akarom.
tenorx
Van mas akinek is lehet o kellhet, vagy csak azert is kihuzna?
Nem tudom kinek van meg ilb needje/

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
De, feltudnánk, kérdés, hogy felakarunk-e.
Én továbbra is Jewell-t akarom.