Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Tehát még véletlenül se kell elgondolkozni, hogy nem hóthülye a FO. Bigben meg kezdi túlspirázni a szerepkörét, még mindig csak QB nem pedig GM.

- mi van ha csak 3 használható ILB jött ki erre a draftra, s valószínűleg igen nagy árat kellett volna fizetni a felmenetelért - lásd a Szenteket a második számú EDGE-el.

- mi van ha nem akarjuk teljesen kiszolgáltatni a frencsázjt, hogy még egyszer egy-egy skill játékos teljesen foglyul tudja ejteni a capspace-t? Ha nem óhajtuk 30 M/év hosszabítás BigBenhez vágni? Se átstuktúrálni nem akarunk, mert pontosan tökéletes számunkra a szerződése?

- mi van ha nem needre húznak a csapatok? Vagy mi van, ha zöld más a csapatok erősorrendje, mint az újságírók-é? A bemasszírozott Reid fiú valyon miért csúszott?

- mi van ha a beválasztott playákat nem Snek hívjuk, hanem S/LB hibridnek - akkor jobban fogja a gép, hogy milyen feladat körre húztuk?

- mi van, ha tudjuk, hogy Belicsek be akart jönni 3/28ra? Akkor többet ér a jó felmozgás Rudiért? Vagy ha csak megtekintenénk mely csapatok mutattak élénk érdeklődést a cobolyért?

- mi van, ha Flacco nem is ad interjút Lamar ügyben? Miért van befosva Ródliburger, mikor a Joe az első körös ráhúzást is lefossa?
sutianap
Gyön a klasszik 0tech NT bizony, mert a Buck nálunk bizony nem LB lesz hanem S. a másik négy meg viheti a passrusht. Watt cseríl Bud-al és ő megy coverbe, Bud állatkodik a két end-el. A Sírásó meg szabadon tartja a közepét, hogy odaérjen. 5 S-nk van, aki képes bárhol játszani a pályán. A legjobb poszt a Def-ben a Rover LB mellett, ami félig ua. 1 kell közülük, aki playmakerséggel ki van békülve +1 aki hív. Jó lesz ez. Nem biztos, hogy idén, de jó lesz. A 4 ILB elment, utánuk már csak 50/50 playak voltak, olyant meg ne húzzunk már, aki nem upgrade. Középső körös kezdőnk meg van. Jövőre lehet újra próbálkozni.

Ben meg kap két lövést a galambra, és elmegy levezetni valamelyik riválishoz. Tudom, sokan gondolják itt, hogy addig marad, amíg akar. Nem, addig marad, amíg a FO akarja. Nem szoktunk szépen búcsúzni a legendáinktól sajnos. Ez miért lenne másképp? Nem vagyok benne biztos, hogy meg akarjuk neki adni az új szerződést, főleg ha vmelyik QB fejlődik. Szerintem ez kezd neki leesni, erre a hiszti. De ha elkezdődik a foci, mindenki megnyugszik. Ha tüzet gyújt ez alatta, akkor pláne megérte. Egy gyűrűre van a végétől, vgagy egy sérülésre. Jobbat mondok, ha Dobbs megy és LJ-is jövőre, én jövőre is húznék QB-t. Tízmilliárd légy nem tévedhet. Persze jó terv, hogy majd átmegyünk a hídon, ha odaérünk, de ki szeretne egy tankoljunk a draftra szezont? És 1kör elején mi a terv a tutira? Ha nem jön be, akkor jópár évig tankolunk, nyilván ezt a FO nem akarja. Nagyon jó döntés húzni QB-t addig is, hátha találunk. Holtszezon van, és még most jön a legholtabb rész az OTA-k után, a "ha nincs hír az jó hír időszak".
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Haley ezek mellett szvsz a liga egyik, ha nem a legjobb WR szakija. Ettol emberileg meg nem konnyu azonosulni vele, az biztos.
ulpianus
Az biztos. MIndkettő.

Bár hozzáteszem még itt se volt, BB már pityergett, hogy ő nem akar olyan emberrel dolgozni, aki felemeli a hangját.
Persze, nyilván nem az a normális, ha az OC/HC a sisakrácsánál fogva húzza le az orcáját a játékosának és üvölt bele a képébe. De ilyen nálunk nem volt, nyilván Rooneyék és Tomlin előre megmondta, hogy ez nem az a franchise, ahol ez módi.
Az ucsó 2 évben lehetett látni 1-2 kifakadást TH-tól, de nyilván csak azért mert egy fasz... =/=

Szóval most megint örülhet Benji, mert Arians után megint olyasvalaki lesz fölötte, aki lehet nincs is fölötte..
Nem hátrány, ha megvan az összhang az OC - QB viszonylatban 😊, de azért ez ne onnan fakadjon már, hogy a QB sírásának engedve buddy hollyt rakjuk az oldalvonal mellé.
Summa summárum, szerintem azért BB nem panaszkodhat ami azt illeti TH miatt, úgy láttam elég rendesen vissza volt szabályozva.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
 twitter.com/KDPomp/status/993657607557668865
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Gabi komolyan mondom, ne olvassál annyi f@szságot. Az SI megsúgom február végén 1/12-re vagyis a legjobb helyre várta Orlando Brown-t, hozzán meg Guice-t írta. Na kb pontosan ennyit értenek hozzá. Ne ülj fel idiótáknak, akiket ráadásul ezért a szarért még fizetnek is, és elég jól.

De azért csak kíváncsiságból, hogyan gondoltad vagy gondolta a nagy SI megoldani Saci pótlását? Feljönni Roquan Smith-ért a top-10-be? Vagy hogy? Mert folyamatosan csak írod ezeket a így nem pótoltunk, úgy nem pótoltuk dolgot, mintha egyébként 1., Lett volna reális esély Saci pótlására bármilyen formában; 2., Csak Saci személye megoldotta volna a futás elleni védekezésünk és a sec tavalyi gyengélkedését.

Szóval javaslom, hogy olvass kevesebb szennylapot és legyél bizakodóbb...
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Tehát még véletlenül se kell elgondolkozni, hogy nem hóthülye a FO. Bigben meg kezdi túlspirázni a szerepkörét, még mindig csak QB nem pedig GM.

- mi van ha csak 3 használható ILB jött ki erre a draftra, s valószínűleg igen nagy árat kellett volna fizetni a felmenetelért - lásd a Szenteket a második számú EDGE-el.

- mi van ha nem akarjuk teljesen kiszolgáltatni a frencsázjt, hogy még egyszer egy-egy skill játékos teljesen foglyul tudja ejteni a capspace-t? Ha nem óhajtuk 30 M/év hosszabítás BigBenhez vágni? Se átstuktúrálni nem akarunk, mert pontosan tökéletes számunkra a szerződése?

- mi van ha nem needre húznak a csapatok? Vagy mi van, ha zöld más a csapatok erősorrendje, mint az újságírók-é? A bemasszírozott Reid fiú valyon miért csúszott?

- mi van ha a beválasztott playákat nem Snek hívjuk, hanem S/LB hibridnek - akkor jobban fogja a gép, hogy milyen feladat körre húztuk?

- mi van, ha tudjuk, hogy Belicsek be akart jönni 3/28ra? Akkor többet ér a jó felmozgás Rudiért? Vagy ha csak megtekintenénk mely csapatok mutattak élénk érdeklődést a cobolyért?

- mi van, ha Flacco nem is ad interjút Lamar ügyben? Miért van befosva Ródliburger, mikor a Joe az első körös ráhúzást is lefossa?

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.si.com/nfl/2018/04/26/pittsburgh-steelers-nfl-draft-picks-selections-grades

Az elso elemzes, amit kidobott a google kereso a draftunkrol. Gondoltam megosztom mert erdekes lehet. Vagy osszebeszelt Big Bennel a harmadik koros qb huzasunk ertelmerol. Vagy nem. Mindenesetre ugyanezt mondta mint ben. Es a draftra ugy indultunk hogy mi a legnagyobb need szerintuk is. Hat ja az ILB. Csak hogy nehogy az legyen, en vagyok az egyetlen, aki vart ILBt. HAHA.

The Steelers won the AFC North for the second straight year in 2017, but failed to reach the conference championship game for a second time in as many years as they were bounced from the playoffs at home in the divisional round.

Pittsburgh went 13-3 in 2017 and missed out on the top seed in the AFC due to a tiebreaker with the Patriots. Despite having one of the most potent offenses in the NFL, the Steelers will go into 2018 with a new offense coordinator after parting ways with Todd Haley once his contract expired at the end of last season.

Running back Le'Veon Bell was placed on the franchise tag for the second straight season; elsewhere, Martavis Bryant caused headlines all throughout the season, but the Steelers quieted that noise by shipping the wideout to Oakland on draft day in exchange for a third round pick.

Here's the full list of picks the Steelers hold in the 2018 draft, which will be updated as each selection is made.

Round 1, Pick 28 (No. 28 overall)

Terrell Edmunds, S, Virginia Tech

Andy Benoit's grade: B+

Pittsburgh’s biggest need was inside linebacker, but four were already off the board when the Steelers’ pick arose. Instead they went safety, a position more teams are employing instead of linebacker. Expect this defense to be a dime, not nickel, unit in passing situations, which means Edmunds, Sean Davis and free agent pickup Morgan Burnett all on the field with just one linebacker. The Steelers did this a few years ago when their depth at linebacker was lacking. As far as what Edmunds means long-term, that remains to be seen. Burnett is not yet 30 and is on a financially friendly three-year deal. Davis, whose rookie deal expires after 2019, has not developed as much as hoped, but the coaching staff believes he can become a big-time centerfielder. He’ll likely be playing that spot now that Mike Mitchell is gone.


Scouting Report: The older brother of stud linebacker prospect Tremaine Edmunds, Terrell isn’t the kind of physical specimen his brother is, but he’s a size/speed prospect with good upside in this DB class. He has the loose hips and quick feet to move down and match up man-to-man with tight ends and big slot receivers, and is an aggressive (if inconsistent) tackler when filling in against the run. He’s raw, too often failing to locate the ball in coverage and running himself out of plays when coming downhill, but he clearly has the athletic traits to become a versatile and valuable starter if coached up.

Round 2, Pick 28 (No. 60 overall): James Washington, WR, Oklahoma State

Andy Benoit's grade: C+

Washington has to be better than Martavis Bryant for this pick to fully pan out. Off the field, that’s easy. On the field, it’s hard. Washington is a vertical receiver, which the Steelers covet opposite Antonio Brown and dynamic possession man JuJu Smith-Schuster. With Darrius Heyward-Bey (another speedster) and Justin Hunter on the roster, Washington doesn’t necessarily have to contribute right away, though as a second-rounder on a Super Bowl-ready team, you hope he can.

Round 3, Pick 12 (No. 76 overall) [via Seattle]: Mason Rudolph, QB, Oklahoma State

Andy Benoit's grade: C

If the Steelers really thought Rudolph were a likely replacement for Ben Roethlisberger, they would have drafted him with their late first-round pick—or at least their late second-rounder. Instead, they see Rudolph as a POTENTIAL replacement, meaning they’ve gambled a third-round pick to maybe catch lightning in a bottle. And that might be all this is—a gamble—since last year’s fourth-round selection of Joshua Dobbs, theoretically, took care of the long-term backup QB situation. Then again, Dobbs may have to fight for a roster spot now, considering Landry Jones (in a contract year) gives the Steelers an immediate backup, and Rudolph now gives them four QBs.

ADVERTISING

Round 3, Pick 28 (No. 92 overall): Chuks Okorafor, OT, Western Michigan

Andy Benoit's grade: B

It’s surprising the Steelers haven’t taken a swing or two for a true inside linebacker, which was their only obvious need entering this draft. But that’s not to say this is a bad pick—Okorafor brings depth to offensive tackle, which the Steelers have found valuable in recent years, playing Chris Hubbard as a sixth offensive lineman and using him as a fill-in when Marcus Gilbert has been out.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
Jan
Azért előre a kifogásokon gondolkodni elég “magyaros”...
Klaci79
Semmi magyarosság nincs ebben. Teljesen jogosan vetődik fel szakmailag a kérdés, hogy minden ok, minden úgy alakul, hogy Benjinek megfeleljen, de vajon így is lesz-e.
Őszintén én csodálkoznék, de az legalább pozitív meglepetés lenne nekem. 😀
kishaszi
Ezt nem igazán értem. Nekem úgy tűnik, hogy előre olyan dolgokról beszélünk, hogy kinek a hibája miatt nem fog sikerülni. Micsoda marhaság ez? Miért ne sikerülne? Ha valami pedig van, akkor majd meglátjuk, hogy mi történt éppen aktuálisan. Shazierről se lehetett tudni, hogy megsérül majd, vagy Davisről se, hogy fos lesz. De előre leírni, hogy majd Tomlin lesz a hibás, mert nem sikerül...hogy ülnek le emberek meccset nézni? Azt várják, hogy mibe lehet majd belekötni?

Egyébként szerintem mindent megtettek, hogy a hiányosságokat elfedjék. Nem örültem volna egy 10-15 helyes feltradenek egy bizonytalan szcenárió miatt. Shaziert amúgy se tudnánk pótolni, inkább megpróbálnak valami mást játszani. Ennél többet Butler vagy Tomlin nem igazán tehet. Persze jó lenne megfelelő playeket is behívni, de ez majd úgyis a pályán dől el.

Én hiszek benne, hogy ez a csapat képes lehet bármire. Az offense nem gyengült, a védelem pedig mindenképpen erősödött. Nyilván ha pedig nem fog összejönni egy jó eredmény, akkor látni fogjuk, hogy kinek a hibája, de erre azért előre készülni, ráadásul Steelers szurkolóként érdekes. Mert az, hogy Sobri tudja kinek a hibája az ok, mert ő ért hozzá 😀
Klaci79
Nem erről van szó. Nyilván félreérthető volt, de akkor leírom egyértelműen.
Itt a fórumon össznépi felkiáltás volt a "Haley takaroggy!", meg a "bárki jönne, csak jobb lehetne" és hasonlók, tehát sokak szerint ami O oldalon nem volt jó, az Haley miatt nem volt az.
Nézzük a tényeket:
Haley emberileg egy sültparaszt, a stílusa katasztrófa, anyukáján kívül valszeg senki sem szereti.
Voltak teljesen agyatlan playhívásai, ez tény. Eleinte több, utóbbi időkben kevesebb.
Top5 körüli egységet rakott össze, nem 1-1 kifutott évben, hanem folyamatosan.
Ami konkrét elvárás volt vele szemben (a fr. QB védelmének megszervezése, karrierjének megnyújtása... stb) azt egyértelműen és eredményesen megcsinálta.
Az újoncokat általában eredményesen beépítette a rendszerbe, nála nem voltak Jarvis Jones meg Golson szintű mellényúlások. egyébként DeCastro óta nem jött 1.kör az O-ba.

Most ki lett rakva, vélhetően Ben nem kis ráhatására. Erre mondom: ha minden más maradt, a fék meg kikerült, akkor itt komoly javulásnak kell jönni. Ha nem lesz javulás, neadjisten visszaesés lesz, akkor az mit jelent? Megmondom; azt hogy nem a megfelelő ember lett kib.szva.

Nem vagyok ellendrukker, azt szeretem ha nyerünk, éppen ezért nehéz értelmezni egy olyan szitut, mikor van két átlagos meg egy ligaelit egységünk, és az elit egység koordinátorát rúgjuk ki, hogy majd így lesz jobb a csapat.
De azt megígérhetem; ha a szezon végén azt látjuk hogy tényleg jobb lett, nekem nem fog nehezemre esni hogy elismerjem, jó döntés volt OC-t váltani. 😊
Jan
Egy dolog meg ehhez, hogy nem oldottak meg meg saci potlasat. Az hogy nem huztak a drafton helyere egy embert sem az eleg gaz. Az hogy inkabb semat valtanak, mint hogy huznanak egy epkezlab embert ILBt aztan meg egy epkezlab safetyt az nem hiszem hogy barkinek fajt volna. Akar 2. 3. korben is. De nem tettek. Szoval azt meg nem tudjuk, hogy a def et rendbe tettek e vagy sem.

De az biztos, hogy nem potoltak sem a drafton sem sehol egy jo jatekossal. Eddig az egesz FA es draft meg volt ra ehelyett jott ket alacsony, de gyorsabb S. Akik ugyanugy felsulhetnek majd mint az akkori kedvenc kezdonek hozott spence, akit meg masodjara is visszahoztunk, de akkor is katasztrofa volt.

Es ezt lassan egy eve varjuk, hogy a defet renbe tegyek. Szerintem nem tettek meg. Igazoltak jobb utkozoket. De egy epkezlab emberre voltunk attol hogy ok legyen a def. Most meg megint bekockaztatjuk a gyenge egyseget egy megint uj rendszerrrel es mar csak azert sem hozunk ILB t. Mikor az volt a legnagyobb need?

Az pedig hogy valtunk semat, mondjuk 4-2-5 re tobbet az jo lesz. De egy jo playbookkal siman szetszedheto futassal. Es a ket ilb kozul egyik sem jo coverban, egyik sem gyors es egyik sem fedi le a palyat szeltol szelig. Es a legnagyobb problemat, hogy nem tudott vince se levalni a blokkokrol, sem pedig artie burns aztan meg jottek a miss tackle ek. Sem pedig spence. Szoval ezeknel, hol jott az erosites es az igazi megoldas?

A tackle gyar S fogja megoldani vince helyett a dolgokat, vagy a masik ilb nk helyett az S fog blokkokrol jobban levalva az eddig nem mukodo futas elleni vedelmunket nagyban feljavitani. Hat remelem. De egy 6 falemberes felallassal es meg hozza TEkkel siman majd eltoljak az amugy is ezzel kuszkodo embereinket. Ide johet tackle gyar. Majd az uj Safety jobb lesz hatul ok. De az mar baj lesz ha o utkozik. Nem tudom minek semat valtani, amikor mukodott a rendszer es csak egy normalis embert kellett volna talalni ide. Saci helyere. Es akkor a tackle gyar es a jo S ember meg jobban felertekelodik. Az hogy most egy atlagosnal picivel jobb vince es egy ki tudja mi ilb lesz fent. Es ket S kozul valamelyik elso eveben alapbol, amikor meg egyik sem jatszott nflben nekem nem tunik nagy erositesnek.

Nincsen casey hampton kozepen. Es aaron smith mellette akik kb ketten megoltek a futast. Ha pedig ok nem akkor volt ott troy. Meg a tobbiek. De meg troy se kezdett rookie eveben. De mi attol a rookietol varjuk a megvaltast. Raadasul az egesz csapatnak lehet egy uj rendszerrel. Az igy egyutt nem hangzik jol. Mindegy ok tudjak. Vagy ok sem. Lehet ezert sirt ben, hogy a qb helyett ott volt pl ilb azon a helyen es akkor senki sem sirhatott volna itt hogy tul koran hoztunk stb. Mindegy. Majd meglatjuk mi lesz a vege. Tavaly nem oldottak meg. Idenre is ugy tunik hogy kiserleteznek. Az pedig vagy osszejon vagy nem. Es ez rizikosabb mint a mar bevalt rendszer melle szerezni egy embert. Kozepre. De ez tul nagy keres lett volna. Nem akartak saci utodot. Vagy elvenni a kedvet? Talan ezert volt olyan ossze vissza eltevedt embernek latszodva saci amikor azt hitte az elso helyen az o posztjara huzunk. Mert o is tudta, hogy o mostanaban nem jatszik es a csapat egy jo ilb vel jo lenne. Aztan egy jo s el meg jobb. Aztan a tackle gyar emberekkel meg jobb.

De nem igy lett.

Haley megcsinalta, amiert ide lett hozva. Bent megtanitotta megszabadulni gyorsan a labdatol. Az off jo lett. Es az nem az o hibaja, hogy ben tuldob valakit, vagy a wr ek droppolnak. Vagy a futo nem tudta megfutni a 1st downt. Es azt is megcsinalta, hogy ben meg most is el es mozog es meg jatszik. Ez a ketto dolog miatt lett ide hozva. Szoval amire kertek azt megtette. De majd most remeljuk akkor meg jobb lesz az off, csak nehogy arians fele off legyen aztan ben meg mehet nyugdijba iden. Mert tul joban vannak az uj oc val es nala ki tudja sirni jobban, amit akart.

Az meg a masik, hogy a hurry up offenseben ben hivott at nagyon sok playt. Szoval ha nem jottek be ezek azok sem haleynek koszonhetoen voltak pl rossz hivasnak itelve. Mindegy. Meglatjuk. Es remelunk. Az off az rendben lehet. A vedelemtol viszont felek. Egy jagset most az a 3 uj s fogja lehozni a palyarol, vagy bostic? Vagy a tampa 2? Nem hinnem. De ne legyen igazam.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Haley ezek mellett szvsz a liga egyik, ha nem a legjobb WR szakija. Ettol emberileg meg nem konnyu azonosulni vele, az biztos.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
Jan
Azért előre a kifogásokon gondolkodni elég “magyaros”...
Klaci79
Semmi magyarosság nincs ebben. Teljesen jogosan vetődik fel szakmailag a kérdés, hogy minden ok, minden úgy alakul, hogy Benjinek megfeleljen, de vajon így is lesz-e.
Őszintén én csodálkoznék, de az legalább pozitív meglepetés lenne nekem. 😀
kishaszi
Ezt nem igazán értem. Nekem úgy tűnik, hogy előre olyan dolgokról beszélünk, hogy kinek a hibája miatt nem fog sikerülni. Micsoda marhaság ez? Miért ne sikerülne? Ha valami pedig van, akkor majd meglátjuk, hogy mi történt éppen aktuálisan. Shazierről se lehetett tudni, hogy megsérül majd, vagy Davisről se, hogy fos lesz. De előre leírni, hogy majd Tomlin lesz a hibás, mert nem sikerül...hogy ülnek le emberek meccset nézni? Azt várják, hogy mibe lehet majd belekötni?

Egyébként szerintem mindent megtettek, hogy a hiányosságokat elfedjék. Nem örültem volna egy 10-15 helyes feltradenek egy bizonytalan szcenárió miatt. Shaziert amúgy se tudnánk pótolni, inkább megpróbálnak valami mást játszani. Ennél többet Butler vagy Tomlin nem igazán tehet. Persze jó lenne megfelelő playeket is behívni, de ez majd úgyis a pályán dől el.

Én hiszek benne, hogy ez a csapat képes lehet bármire. Az offense nem gyengült, a védelem pedig mindenképpen erősödött. Nyilván ha pedig nem fog összejönni egy jó eredmény, akkor látni fogjuk, hogy kinek a hibája, de erre azért előre készülni, ráadásul Steelers szurkolóként érdekes. Mert az, hogy Sobri tudja kinek a hibája az ok, mert ő ért hozzá 😀
Klaci79
Nem erről van szó. Nyilván félreérthető volt, de akkor leírom egyértelműen.
Itt a fórumon össznépi felkiáltás volt a "Haley takaroggy!", meg a "bárki jönne, csak jobb lehetne" és hasonlók, tehát sokak szerint ami O oldalon nem volt jó, az Haley miatt nem volt az.
Nézzük a tényeket:
Haley emberileg egy sültparaszt, a stílusa katasztrófa, anyukáján kívül valszeg senki sem szereti.
Voltak teljesen agyatlan playhívásai, ez tény. Eleinte több, utóbbi időkben kevesebb.
Top5 körüli egységet rakott össze, nem 1-1 kifutott évben, hanem folyamatosan.
Ami konkrét elvárás volt vele szemben (a fr. QB védelmének megszervezése, karrierjének megnyújtása... stb) azt egyértelműen és eredményesen megcsinálta.
Az újoncokat általában eredményesen beépítette a rendszerbe, nála nem voltak Jarvis Jones meg Golson szintű mellényúlások. egyébként DeCastro óta nem jött 1.kör az O-ba.

Most ki lett rakva, vélhetően Ben nem kis ráhatására. Erre mondom: ha minden más maradt, a fék meg kikerült, akkor itt komoly javulásnak kell jönni. Ha nem lesz javulás, neadjisten visszaesés lesz, akkor az mit jelent? Megmondom; azt hogy nem a megfelelő ember lett kib.szva.

Nem vagyok ellendrukker, azt szeretem ha nyerünk, éppen ezért nehéz értelmezni egy olyan szitut, mikor van két átlagos meg egy ligaelit egységünk, és az elit egység koordinátorát rúgjuk ki, hogy majd így lesz jobb a csapat.
De azt megígérhetem; ha a szezon végén azt látjuk hogy tényleg jobb lett, nekem nem fog nehezemre esni hogy elismerjem, jó döntés volt OC-t váltani. 😊
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Érdekes szezon elé nézünk mindenképpen, mert a labda mindkét oldalán alapvető változások történtek.

Az off oldalon új edző, de szerintem az alapelképzelés nem változik, az O-nak kell irányítania és lezárnia a meccseket. Ehhez az emberanyag mindenképpen adott, de a veleje úgyis Big Ben formája lesz. Fichtner talán kreatívabban dolgozik majd, mint TH, vagy visszanyúl a Brown-Bryant-Wheaton hármas használatának egyes elemeihez vagy átvesz/visszahoz valamint az Arians-bookból a futásblokk terén, mert ez a Bellre szabott blokkséma egyedi és másik futóra nehezen konvertálható (Conner fejlődése miatt kellene vmi más).

A dratfton szerintem még túlságosan is az O-t tuningoltuk, persze érthető mind Wash behúzása MB helyére, mind az adódó lehetőség, hogy Rudolphot kiemelhettük a harmadik körben, ahol igazi steal lehet. Még az OL is megkapta a várt mélységét, nekem kicsit Samuels kihúzása tűnik luxusnak, de hát kimaxoljuk BB számára a playbook-ot és nem biztos, hogy ott volt jobb def érték.

Bryant elengedése nekem nem fáj, mert Benjivel nem volt meg az összhang. Nekem Martavis "beleszarok a dolgokba" hozzáállása sem volt szimpatikus, meg jöttek a drophalmok is, úgyhogy érthető, hogy túlléptünk rajta. Talán újraéleszti Gruden a karrierjét, csak ne ellenünk😊

A védelmi séma újragondolása érdekes lesz, kíváncsian várom. De az offseasonben azért a futásmegállításra koncentráltunk, sok puzzle darabot - négy embert - hoztunk, úgyhogy én elégedett vagyok. A többi az edzőkön múlik, de Burnettéknek azért kellene fejlődést hozniuk ebbe a játékelembe.
Fast Willie
Csak ironizáltunk kicsit.
Bryant-et nem tudta Haley használni, arra, amire próbálta, nem való. Nem kell őt újraéleszteni, csak tudni kell, mi az erőssége, nem a fly ball váll mögül és a bubble screen 0yd-on. Most hogy elment, elég földszintesek lettünk. De csak remélem, hogy Fichtner se tudta volna használni.

Samuels meg az egyetlen pick, amit imádtam. Posztja ugyan nincs, ezért vagy nem nálunk lesz király, vagy nagyon beválhat. Igazi futball játékos és ha ennyi mindenre képes, hülye sem lehet. (ahogy néztem a beszédét nem az) Passzblokolni nem láttam, de hátha tökéletes 3rd down fegyver lehet. De hozzá kell egy kreatív OC is. Nekem ő a sötét ló.

És ne feledjük, KR, PR-ben is lehet frissítés, Washington is képes, Samuels is tud KR-t, és ott van Henderson PITT-ből. Szóval az a csata is éles lesz, Én utóbbit is nagyon várom Tucker helyére. De igen, a D közepe és a két S lesz az offseason témája, ha Ben befejezte a témát.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 751
Érdekes szezon elé nézünk mindenképpen, mert a labda mindkét oldalán alapvető változások történtek.

Az off oldalon új edző, de szerintem az alapelképzelés nem változik, az O-nak kell irányítania és lezárnia a meccseket. Ehhez az emberanyag mindenképpen adott, de a veleje úgyis Big Ben formája lesz. Fichtner talán kreatívabban dolgozik majd, mint TH, vagy visszanyúl a Brown-Bryant-Wheaton hármas használatának egyes elemeihez vagy átvesz/visszahoz valamint az Arians-bookból a futásblokk terén, mert ez a Bellre szabott blokkséma egyedi és másik futóra nehezen konvertálható (Conner fejlődése miatt kellene vmi más).

A dratfton szerintem még túlságosan is az O-t tuningoltuk, persze érthető mind Wash behúzása MB helyére, mind az adódó lehetőség, hogy Rudolphot kiemelhettük a harmadik körben, ahol igazi steal lehet. Még az OL is megkapta a várt mélységét, nekem kicsit Samuels kihúzása tűnik luxusnak, de hát kimaxoljuk BB számára a playbook-ot és nem biztos, hogy ott volt jobb def érték.

Bryant elengedése nekem nem fáj, mert Benjivel nem volt meg az összhang. Nekem Martavis "beleszarok a dolgokba" hozzáállása sem volt szimpatikus, meg jöttek a drophalmok is, úgyhogy érthető, hogy túlléptünk rajta. Talán újraéleszti Gruden a karrierjét, csak ne ellenünk😊

A védelmi séma újragondolása érdekes lesz, kíváncsian várom. De az offseasonben azért a futásmegállításra koncentráltunk, sok puzzle darabot - négy embert - hoztunk, úgyhogy én elégedett vagyok. A többi az edzőkön múlik, de Burnettéknek azért kellene fejlődést hozniuk ebbe a játékelembe.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Szerintem kicsit túl gondolod Laci 😊, én azt hiszem, hogy Fichtnerről igazából semmit nem tudunk (ha csak azt nem, hogy kiváló színész 😀), nem tudjuk milyen potenciál lehet benne. Benji vágya teljesült, TH ment. Soldi vágya teljesült, belülről oldottuk meg a pótlását.
Azonban a fenti dolog miatt nincs hurráoptimizmus, és szerintem ez jogos félelem. Én nem látok ebben semmi kivetnivalót.
Persze javítsatok ki, ha máshogy gondoltátok.
kishaszi

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
Jan
Azért előre a kifogásokon gondolkodni elég “magyaros”...
Klaci79
Semmi magyarosság nincs ebben. Teljesen jogosan vetődik fel szakmailag a kérdés, hogy minden ok, minden úgy alakul, hogy Benjinek megfeleljen, de vajon így is lesz-e.
Őszintén én csodálkoznék, de az legalább pozitív meglepetés lenne nekem. 😀
kishaszi
Ezt nem igazán értem. Nekem úgy tűnik, hogy előre olyan dolgokról beszélünk, hogy kinek a hibája miatt nem fog sikerülni. Micsoda marhaság ez? Miért ne sikerülne? Ha valami pedig van, akkor majd meglátjuk, hogy mi történt éppen aktuálisan. Shazierről se lehetett tudni, hogy megsérül majd, vagy Davisről se, hogy fos lesz. De előre leírni, hogy majd Tomlin lesz a hibás, mert nem sikerül...hogy ülnek le emberek meccset nézni? Azt várják, hogy mibe lehet majd belekötni?

Egyébként szerintem mindent megtettek, hogy a hiányosságokat elfedjék. Nem örültem volna egy 10-15 helyes feltradenek egy bizonytalan szcenárió miatt. Shaziert amúgy se tudnánk pótolni, inkább megpróbálnak valami mást játszani. Ennél többet Butler vagy Tomlin nem igazán tehet. Persze jó lenne megfelelő playeket is behívni, de ez majd úgyis a pályán dől el.

Én hiszek benne, hogy ez a csapat képes lehet bármire. Az offense nem gyengült, a védelem pedig mindenképpen erősödött. Nyilván ha pedig nem fog összejönni egy jó eredmény, akkor látni fogjuk, hogy kinek a hibája, de erre azért előre készülni, ráadásul Steelers szurkolóként érdekes. Mert az, hogy Sobri tudja kinek a hibája az ok, mert ő ért hozzá 😀
több mint 6 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Egyet nem értek. Oké hogy Bostic nem playmaker de futás ellen statisztikailag jó volt. Márpedig tavaly is ez volt a gyengénk. Iletve hogy tackle gyárak nélkül a sok misstackle-lel mit érnénk? Az is 1. down.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
Jan
Azért előre a kifogásokon gondolkodni elég “magyaros”...
Klaci79
Semmi magyarosság nincs ebben. Teljesen jogosan vetődik fel szakmailag a kérdés, hogy minden ok, minden úgy alakul, hogy Benjinek megfeleljen, de vajon így is lesz-e.
Őszintén én csodálkoznék, de az legalább pozitív meglepetés lenne nekem. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ben hisztizett egy sort ja. Ahhoz képest, hogy 1 éve még azt se tudtuk, hogy dobigálgat-e még, ez minimum mókás. Annyi biztos viszont, hogy eléggé határozottan kommitálta magát a következő 1-3 évre a csapatnak, és ha valaki végighallgatja miről beszél, akkor azért abban van igazság, tudniillik nem Rudi ellen szólt, hanem amellett, hogy 1-3. körben azért illik olyat hozni, aki instant segítség lehet a csapatnak, ami azért valljuk meg jogos.

Mindenesetre Én örülök ennek. Nincs mese, jönnie kell a teljesítménynek.

Viszont aminek sokkal inkább örülök az az, ahogy Rudi reagált. Érdemes elolvasni. Elképesztően okosan és profin, vagyis "ő is ezt mondta volna, hiszen ő is egy versengő tipus". Ment egy like a srácnak rögtön.
Klemó
Nálunk általában nem arról szól a draft, hogy onnan töltjük fel az azévi kezdőcsapatot. Az instant segítség elég relatív dolog, a BPA húzás viszont létező stratégia a drafton, szóval nincs itt semmi csoda, ha a várakozásokat nézzük, Rudi 3/76-ra teljesen védhető pick.

Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
Jan
Hogy gyenge a védelem, túl sok időt tölt a pályán az Off. és elfárad. Szóval Butler takarodjon. Fichtner meg nem bírja a QB roomot és az OC-t egyben, szóval ő is.
Spy
rovidebb, nincs saci, nincs vedelmunk. Majd akkor hiszem hogy lesz vedelmunk, amikor mondjuk egy pats ellen megallnak a helyuket ezzel a harom S felallassal. Vagy amit terveznek. Tackle gyarak vannak. Csak hat ha 1st down utan csinalnak tacklet meg tdk utan akkor mar mindegy. Haha...
gabistar
Tavaly ehhez elég volt egy CHI és egy JAX is. A többi kandidátot lepörögte a végén AB vagy Boz. Egyébként esély van rá, hogy javul a D, csak olyan sok a lehetőség, hogy nem tudni, mit választ a csapat és hogyan valósítja meg. Ha a futást sikerül újra fognunk, akkor kiderülhet milyen lesz az új Sec. Addig nem. Kreatívak lehetünk ezzel az állománnyal, kérdés, leszünk-e?
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ben hisztizett egy sort ja. Ahhoz képest, hogy 1 éve még azt se tudtuk, hogy dobigálgat-e még, ez minimum mókás. Annyi biztos viszont, hogy eléggé határozottan kommitálta magát a következő 1-3 évre a csapatnak, és ha valaki végighallgatja miről beszél, akkor azért abban van igazság, tudniillik nem Rudi ellen szólt, hanem amellett, hogy 1-3. körben azért illik olyat hozni, aki instant segítség lehet a csapatnak, ami azért valljuk meg jogos.

Mindenesetre Én örülök ennek. Nincs mese, jönnie kell a teljesítménynek.

Viszont aminek sokkal inkább örülök az az, ahogy Rudi reagált. Érdemes elolvasni. Elképesztően okosan és profin, vagyis "ő is ezt mondta volna, hiszen ő is egy versengő tipus". Ment egy like a srácnak rögtön.
Klemó
Nálunk általában nem arról szól a draft, hogy onnan töltjük fel az azévi kezdőcsapatot. Az instant segítség elég relatív dolog, a BPA húzás viszont létező stratégia a drafton, szóval nincs itt semmi csoda, ha a várakozásokat nézzük, Rudi 3/76-ra teljesen védhető pick.

Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
Jan
Azért előre a kifogásokon gondolkodni elég “magyaros”...
Klaci79
De vicces 😊. Ám az edzőtábor az USA-ban lesz, szóval nem kell félni a nyuszika és a porszívó esetétől. De tényleg elfogynak a kifogások, ha nem jönnek újak, tény és való. De szoktak.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 335
Ben hisztizett egy sort ja. Ahhoz képest, hogy 1 éve még azt se tudtuk, hogy dobigálgat-e még, ez minimum mókás. Annyi biztos viszont, hogy eléggé határozottan kommitálta magát a következő 1-3 évre a csapatnak, és ha valaki végighallgatja miről beszél, akkor azért abban van igazság, tudniillik nem Rudi ellen szólt, hanem amellett, hogy 1-3. körben azért illik olyat hozni, aki instant segítség lehet a csapatnak, ami azért valljuk meg jogos.

Mindenesetre Én örülök ennek. Nincs mese, jönnie kell a teljesítménynek.

Viszont aminek sokkal inkább örülök az az, ahogy Rudi reagált. Érdemes elolvasni. Elképesztően okosan és profin, vagyis "ő is ezt mondta volna, hiszen ő is egy versengő tipus". Ment egy like a srácnak rögtön.
Klemó
Nálunk általában nem arról szól a draft, hogy onnan töltjük fel az azévi kezdőcsapatot. Az instant segítség elég relatív dolog, a BPA húzás viszont létező stratégia a drafton, szóval nincs itt semmi csoda, ha a várakozásokat nézzük, Rudi 3/76-ra teljesen védhető pick.

Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
Jan
Azért előre a kifogásokon gondolkodni elég “magyaros”...
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Ben hisztizett egy sort ja. Ahhoz képest, hogy 1 éve még azt se tudtuk, hogy dobigálgat-e még, ez minimum mókás. Annyi biztos viszont, hogy eléggé határozottan kommitálta magát a következő 1-3 évre a csapatnak, és ha valaki végighallgatja miről beszél, akkor azért abban van igazság, tudniillik nem Rudi ellen szólt, hanem amellett, hogy 1-3. körben azért illik olyat hozni, aki instant segítség lehet a csapatnak, ami azért valljuk meg jogos.

Mindenesetre Én örülök ennek. Nincs mese, jönnie kell a teljesítménynek.

Viszont aminek sokkal inkább örülök az az, ahogy Rudi reagált. Érdemes elolvasni. Elképesztően okosan és profin, vagyis "ő is ezt mondta volna, hiszen ő is egy versengő tipus". Ment egy like a srácnak rögtön.
Klemó
Nálunk általában nem arról szól a draft, hogy onnan töltjük fel az azévi kezdőcsapatot. Az instant segítség elég relatív dolog, a BPA húzás viszont létező stratégia a drafton, szóval nincs itt semmi csoda, ha a várakozásokat nézzük, Rudi 3/76-ra teljesen védhető pick.

Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
Jan

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ben hisztizett egy sort ja. Ahhoz képest, hogy 1 éve még azt se tudtuk, hogy dobigálgat-e még, ez minimum mókás. Annyi biztos viszont, hogy eléggé határozottan kommitálta magát a következő 1-3 évre a csapatnak, és ha valaki végighallgatja miről beszél, akkor azért abban van igazság, tudniillik nem Rudi ellen szólt, hanem amellett, hogy 1-3. körben azért illik olyat hozni, aki instant segítség lehet a csapatnak, ami azért valljuk meg jogos.

Mindenesetre Én örülök ennek. Nincs mese, jönnie kell a teljesítménynek.

Viszont aminek sokkal inkább örülök az az, ahogy Rudi reagált. Érdemes elolvasni. Elképesztően okosan és profin, vagyis "ő is ezt mondta volna, hiszen ő is egy versengő tipus". Ment egy like a srácnak rögtön.
Klemó
Nálunk általában nem arról szól a draft, hogy onnan töltjük fel az azévi kezdőcsapatot. Az instant segítség elég relatív dolog, a BPA húzás viszont létező stratégia a drafton, szóval nincs itt semmi csoda, ha a várakozásokat nézzük, Rudi 3/76-ra teljesen védhető pick.

Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
Jan
Hogy gyenge a védelem, túl sok időt tölt a pályán az Off. és elfárad. Szóval Butler takarodjon. Fichtner meg nem bírja a QB roomot és az OC-t egyben, szóval ő is.
Spy
De a lényeg; Tomlin sose hibás 😛 😉
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ben hisztizett egy sort ja. Ahhoz képest, hogy 1 éve még azt se tudtuk, hogy dobigálgat-e még, ez minimum mókás. Annyi biztos viszont, hogy eléggé határozottan kommitálta magát a következő 1-3 évre a csapatnak, és ha valaki végighallgatja miről beszél, akkor azért abban van igazság, tudniillik nem Rudi ellen szólt, hanem amellett, hogy 1-3. körben azért illik olyat hozni, aki instant segítség lehet a csapatnak, ami azért valljuk meg jogos.

Mindenesetre Én örülök ennek. Nincs mese, jönnie kell a teljesítménynek.

Viszont aminek sokkal inkább örülök az az, ahogy Rudi reagált. Érdemes elolvasni. Elképesztően okosan és profin, vagyis "ő is ezt mondta volna, hiszen ő is egy versengő tipus". Ment egy like a srácnak rögtön.
Klemó
Nálunk általában nem arról szól a draft, hogy onnan töltjük fel az azévi kezdőcsapatot. Az instant segítség elég relatív dolog, a BPA húzás viszont létező stratégia a drafton, szóval nincs itt semmi csoda, ha a várakozásokat nézzük, Rudi 3/76-ra teljesen védhető pick.

Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
Jan
Hogy gyenge a védelem, túl sok időt tölt a pályán az Off. és elfárad. Szóval Butler takarodjon. Fichtner meg nem bírja a QB roomot és az OC-t egyben, szóval ő is.
Spy
rovidebb, nincs saci, nincs vedelmunk. Majd akkor hiszem hogy lesz vedelmunk, amikor mondjuk egy pats ellen megallnak a helyuket ezzel a harom S felallassal. Vagy amit terveznek. Tackle gyarak vannak. Csak hat ha 1st down utan csinalnak tacklet meg tdk utan akkor mar mindegy. Haha...
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ben hisztizett egy sort ja. Ahhoz képest, hogy 1 éve még azt se tudtuk, hogy dobigálgat-e még, ez minimum mókás. Annyi biztos viszont, hogy eléggé határozottan kommitálta magát a következő 1-3 évre a csapatnak, és ha valaki végighallgatja miről beszél, akkor azért abban van igazság, tudniillik nem Rudi ellen szólt, hanem amellett, hogy 1-3. körben azért illik olyat hozni, aki instant segítség lehet a csapatnak, ami azért valljuk meg jogos.

Mindenesetre Én örülök ennek. Nincs mese, jönnie kell a teljesítménynek.

Viszont aminek sokkal inkább örülök az az, ahogy Rudi reagált. Érdemes elolvasni. Elképesztően okosan és profin, vagyis "ő is ezt mondta volna, hiszen ő is egy versengő tipus". Ment egy like a srácnak rögtön.
Klemó
Nálunk általában nem arról szól a draft, hogy onnan töltjük fel az azévi kezdőcsapatot. Az instant segítség elég relatív dolog, a BPA húzás viszont létező stratégia a drafton, szóval nincs itt semmi csoda, ha a várakozásokat nézzük, Rudi 3/76-ra teljesen védhető pick.

Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
Jan
Hogy gyenge a védelem, túl sok időt tölt a pályán az Off. és elfárad. Szóval Butler takarodjon. Fichtner meg nem bírja a QB roomot és az OC-t egyben, szóval ő is.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 937 — Steelers fan
Ben hisztizett egy sort ja. Ahhoz képest, hogy 1 éve még azt se tudtuk, hogy dobigálgat-e még, ez minimum mókás. Annyi biztos viszont, hogy eléggé határozottan kommitálta magát a következő 1-3 évre a csapatnak, és ha valaki végighallgatja miről beszél, akkor azért abban van igazság, tudniillik nem Rudi ellen szólt, hanem amellett, hogy 1-3. körben azért illik olyat hozni, aki instant segítség lehet a csapatnak, ami azért valljuk meg jogos.

Mindenesetre Én örülök ennek. Nincs mese, jönnie kell a teljesítménynek.

Viszont aminek sokkal inkább örülök az az, ahogy Rudi reagált. Érdemes elolvasni. Elképesztően okosan és profin, vagyis "ő is ezt mondta volna, hiszen ő is egy versengő tipus". Ment egy like a srácnak rögtön.
Klemó
Nálunk általában nem arról szól a draft, hogy onnan töltjük fel az azévi kezdőcsapatot. Az instant segítség elég relatív dolog, a BPA húzás viszont létező stratégia a drafton, szóval nincs itt semmi csoda, ha a várakozásokat nézzük, Rudi 3/76-ra teljesen védhető pick.

Viszont én másra leszek nagyon kiváncsi : Ben, Bell maradt, Brown, Juju a fedélzeten, OL maradt, Haley kirakva. Akkor most hogy minden fontos láncszem maradt, a féket meg kirakták, ugye most nagyon-nagyon fog pirítani az O, mert ha nem... akkor az mit is jelentene?
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez nem kényes, Dobi nem alkalmas, Landrynál is a max. A bekápp. Mivel Ben kicsit hektikus, ezért jött a powa kihívó, az elsőszámú elkapójával együtt! Ezt ne hagyjuk ki a játszmából. Tehát ez egy megvett játékelem. Rotlizberger is ha nem összevissza nyilatkozgatna, akkor talán figyelembe vennék. Szóval ha Benji kidől, akkor Ruddi egyből viheti a boltot - ha nem dől ki akkor lehet spekulálni egy 60 millás szerződéshosszabítást minimum. Ez kivágja a Ruddi rukiszerződést, max abba a levesbe kerülünk, hogy addigra ő kezdőnek érzi magát és 100miskás buliról álmodik. S akkor az omnimózus ötödik évben kell fájdalmasan dönteni. Addig harmadik körösként libatopon éltetjük a gyáreket. Kolbert szempontból, aki sokat olvas Puskint - Anyegin aszondja fusson ki Bejáminunk még két évig, s akkor még van plussz két évünk, amíg egy baszottolcsó újoncszerződéssel tudunk futni a legdrágább poszton, möglássuk.
sutianap
Kifogástalan elmélet lenne, ha tényként fogadnánk el, hogy Rudi jó lesz az NFL-ben. Csak ez még egyáltalán nem tény.
Jan
Persze, de mint látszik mi mindent megtettünk, hogy jó lehessen. A játékelemet hozni drafton, a Colts kezdte a Luk/Fleener párosítással. Nem kell megtanítani begyakorolni, hiszen kompletten hozod el, egyből bedobható. Ugye nem mi voltunk az egyetlenek ezzel a meglátással, Belicsek meg futást vett a Georgiáról.
sutianap
No és mekkora sikertörténet volt az a Fleener gyerek.....eddig 500 yard/év 3 és valamennyi TD / év......4. év után meg helló a Coltstól.....Igen nagy hype volt anno, hogy Luck-Fleener duó majd leszedi a csillagot is az égről és lesz földindulás és megállíthatatlanság. Nem rossz, nem rossz, de erre mondják, mondták, hogy van/volt jobb.

Ezen felül pedig Washington az első csapatban lesz és ha 3. QB lesz a mi Rudink az első időszakban, akkor nagyjából most a rookie camp után a tusolóban taliznak.....
Klemó
Kábé TD ratio-ban annyit jelentett mint nálunk a jelentéktelen és szánalmas Heath Miller nevű csóka, megjegyezve, hogy még a Coltsba ott volt Allen is, miáltal 2014ben 16 TD passz ment TE- nek, liguefun. Az hogy a Colts nem tudja a TE helyzeteket kezelni az ő saruk.

Telefonon beszélhet Rudi Wasingtonnal vagy az is meg van tiltva?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 230
Ben hisztizett egy sort ja. Ahhoz képest, hogy 1 éve még azt se tudtuk, hogy dobigálgat-e még, ez minimum mókás. Annyi biztos viszont, hogy eléggé határozottan kommitálta magát a következő 1-3 évre a csapatnak, és ha valaki végighallgatja miről beszél, akkor azért abban van igazság, tudniillik nem Rudi ellen szólt, hanem amellett, hogy 1-3. körben azért illik olyat hozni, aki instant segítség lehet a csapatnak, ami azért valljuk meg jogos.

Mindenesetre Én örülök ennek. Nincs mese, jönnie kell a teljesítménynek.

Viszont aminek sokkal inkább örülök az az, ahogy Rudi reagált. Érdemes elolvasni. Elképesztően okosan és profin, vagyis "ő is ezt mondta volna, hiszen ő is egy versengő tipus". Ment egy like a srácnak rögtön.

Szerkesztette: Klemó