Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Még Josh Rosent is 3-ként sorolta a csapata, úgy nálunk Rudolph kapcsán örülhet, ha nem 4. helyről indul. (persze előnnyel)

Landry Jones második pozicióját az veszélyeztetné, ha mind a camp-ben, mind az előszezonban varázsolna Rudolph. Ráadásul a szűk keresztmetszetet a nyomás jelenti a srácnál, amely elvileg nem nagyon van előszezonban még, vagyis pont azt amiben Rudolph gyenge nem nagyon tudnánk kitesztelni.

A srácnak sokat kell tanulnia. Teljesem más O-ból jön, mint ami itt van. Teljesen felesleges bedobni a srácot a mélyvízbe.
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
TC-ig négy QB-val gyakorolunk. Amennyiben Rudolph nem nyomja le Landryt, akkor 3. számúként kezd és Dobbs megy PS-be. Ha lenyomja Mason Landry Jonest, akkor backup lesz és Jones cut sztem. Akkor fölösleges tartogatni, mert Rudolph fejlődjön csak.

A def stratégia érdekes lesz, de egy classic ILB-nek azért örülnék. Biztos, h lesznek variálások, meg nem mobdom, h mi a terv. Én a D végkifejletet várom legjobban.

Szerintem roster cutoknál lesz értelmes LB, de most 10 napig a comp pick számítás miatt nem várok nagy mozgást. Kivéve, ha vmi nagynevű lepattanó lesz.

Reuben Fosterhez mit szólnàtok, ha egyáltalán cutolja a Niners? Boom or bust, de Martavist is elég jól kezeltük. Okos szerződéssel próbát megérhet.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Két kérdés:
Wilcox után elküldjük Landry Jones-t is, hogy draftoltuk Rudolph-ot? (Ezzel is pénzt sporolva)
És fogunk még veterán ilb-re vadászni a piacon?
Coffos86
Nem hinném hogy L.Jones megy, egyértelműen ő a backup QB, Rudolph gondolom Dobbsal fog versenyezni a rosterért.
Jan
Én meg pont az ellenkezőjét gondolom, vagyishogy Landry lesz harcban a roster helyért Dobbsal. Nálam Rudolph simán előzi mind a kettőt. Landry gyakorlatilag semmi komoly fejlődést nem mutatott az itt töltött évek alatt. Dobbsból pedig semmit nem láttunk élesben, viszont azt nem hiszem, hogy egy tavalyi 4.kört csak úgy kidobnánk. Szóval majd ők meccselnek a rosterért.
Gergőke
Azért Jonesnak van győzelme kezdőként is (oké hogy a Browns ellen, de azt is meg kellett csinálni) kizártnak tartom hogy egy újonc, akit még egy percet sem láttunk a pályán, előtte legyen a rosteren.
Ha nyáron vagy a pre meccseken valami hatalmasat villant, akkor előrébb lép, nyilván, és én nem is bánnám, de az neki még nagyon sok meló lesz.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Két kérdés:
Wilcox után elküldjük Landry Jones-t is, hogy draftoltuk Rudolph-ot? (Ezzel is pénzt sporolva)
És fogunk még veterán ilb-re vadászni a piacon?
Coffos86
Szerintem nincs túl sok normális ILB a piacon, aki upgrade is lenne.
tenorx
Landry vs. dobbs lesz a spotért, Rudolf előttük van.

LB elvileg van, attól függ mennyi a taksa - Bowman/Timmons az öregek közül. Meg Hodges van még kinn, de vele nem tudom milyen karakterprobléma lehet mer csak járja a roster végeket. Mindez annak a függvénye, hogy az Eds Marks duóból elkezdünk-e valakit felizmozni LBbe vagy naturális 3S felállások várhatók. Illetve az így fennamardó faladatokra elégséges-e a Matek/Fort s még ott van galambos is.

Úgy látom blitz csomagra megvagyunk s a covert is átveheti valamelyik safety, tehát nem szükséges vonaltól vonalig elbé, inkább futás ellen jöhet be egy gyilkos, ugye egy ilyen pack lenne Fraziével s ide meg jöhetne vet.min-on valamelyik ex pennstates, Bowman vagy Hodges.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 665 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Két kérdés:
Wilcox után elküldjük Landry Jones-t is, hogy draftoltuk Rudolph-ot? (Ezzel is pénzt sporolva)
És fogunk még veterán ilb-re vadászni a piacon?
Coffos86
Nem hinném hogy L.Jones megy, egyértelműen ő a backup QB, Rudolph gondolom Dobbsal fog versenyezni a rosterért.
Jan
Én meg pont az ellenkezőjét gondolom, vagyishogy Landry lesz harcban a roster helyért Dobbsal. Nálam Rudolph simán előzi mind a kettőt. Landry gyakorlatilag semmi komoly fejlődést nem mutatott az itt töltött évek alatt. Dobbsból pedig semmit nem láttunk élesben, viszont azt nem hiszem, hogy egy tavalyi 4.kört csak úgy kidobnánk. Szóval majd ők meccselnek a rosterért.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Két kérdés:
Wilcox után elküldjük Landry Jones-t is, hogy draftoltuk Rudolph-ot? (Ezzel is pénzt sporolva)
És fogunk még veterán ilb-re vadászni a piacon?
Coffos86
Nem hinném hogy L.Jones megy, egyértelműen ő a backup QB, Rudolph gondolom Dobbsal fog versenyezni a rosterért.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Két kérdés:
Wilcox után elküldjük Landry Jones-t is, hogy draftoltuk Rudolph-ot? (Ezzel is pénzt sporolva)
És fogunk még veterán ilb-re vadászni a piacon?
Coffos86
Szerintem nincs túl sok normális ILB a piacon, aki upgrade is lenne.
több mint 6 éve
Coffos86 Pittsburgh Steelers Iowa Hawkeyes 20 — coffos.molnar@gmail.com
Két kérdés:
Wilcox után elküldjük Landry Jones-t is, hogy draftoltuk Rudolph-ot? (Ezzel is pénzt sporolva)
És fogunk még veterán ilb-re vadászni a piacon?
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
adios wilcox
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 897 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vannak már mezszámok?
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Pittsburgh Steelers
What will the Steelers do now at inside linebacker?
A massive hole remains in the spot Ryan Shazier deftly commanded for four years, but the Steelers ignored the position in favor of two safeties in the first five rounds. They signed free agent Jon Bostic, who's more of a stopgap. Here's where it gets interesting, though: The Steelers navigated a weak linebacker class by getting versatile players who might be able to handle linebacker duties in third-down subpackages. "Those lines bleed together" in today's hybrid NFL, coach Mike Tomlin said. So perhaps first-round pick Terrell Edmunds will end up replacing Shazier, he just doesn't know it yet. -- Jeremy Fowler
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Ez a Samuels pick egyre inkább tetszik ahogy nézem ezt a srácot egyre többet. Más, mint azok akiket eddig hoztunk specko célokra. Persze hozzá kreatív playek kellenek, de sok mindent lehet rá írni, így nem tudhatja a D mivel találja magát szemben. (screen alap, de emellett slotban és simán szélső WR-ként is tud játszani a sima HB pozíció mellett)
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.steelers.com/news/transactions/article-4/Steelers-agree-to-terms-with-13-rookie-free-agents/46f73ccb-6045-47ed-b951-023dffbb8e9a

 steelerswire.usatoday.com/2018/04/28/steelers-announce-the-signing-of-13-undrafted-free-agents/

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Pittsburgh didn’t spend a third-round pick on Chuks Okorofor because they have so much confidence in Jerald Hawkins. Okorofor has some impressive physical gifts and it won’t take long for offensive line coach Mike Munchak to sort out which high has a higher upside. Hawkins has been a disappointment up until now so he’d better be ready for a competition.

 steelerswire.usatoday.com/2018/04/29/4-steelers-that-could-lose-their-roster-spot-to-a-rookie/
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Steelers now up to 7 UDFAs.

Quadree Henderson/WR-PR Pitt
Patrick Morris/C TCU
Trey Johnson/CB Nova
Greg Gilmore/DE LSU
Ola Adeniyi/OLB Toledo
Curtis Cothran/DE PSU
Jarvion Franklin/RB WMU

Meg van a returnman akit vártam, Quadree - ILB még ebbe sincs
sutianap
Steelers sign Florida State Matthew Thomas as a UDFA, the team announces. #Steelers
Masszátok meg

több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 115 — capitaine du château de Vienne 1487
Steelers now up to 7 UDFAs.

Quadree Henderson/WR-PR Pitt
Patrick Morris/C TCU
Trey Johnson/CB Nova
Greg Gilmore/DE LSU
Ola Adeniyi/OLB Toledo
Curtis Cothran/DE PSU
Jarvion Franklin/RB WMU

Meg van a returnman akit vártam, Quadree - ILB még ebbe sincs


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Egy dologban volt Saci rossz és az a rontott szerelések száma volt. Vele együtt sajnos az egész csapat rossz volt ebben.

Mind Edmunds, mind Allen szerelő gépek és kifejezetten Allen ebben élen jár. A nickel felállásunknál a boxban végre nem nekünk, hanem az ellenfeleknek lehet félelme miatta.

Ezzel nagyjából az is eldőlt, hogy Davis FS pozícióban lesz nálunk, ha egyáltalán a campben kiharcolja a kezdő pozit...
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Frazier DT, Alabama...adta magát, sokat figyeltük
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Pats scoutolta őt...
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 749
Érdekes, hogy kihagytuk Genard Avery-t,, aki a klasszik style Timmons volt a drafton, azaz kb 20 yardos körben uralkodik. Helyette elvittünk két hibridet, akik LB/S, illetve S/NCB-re jók. Szerintem ez sémaváltás felé tolódik, kb mint a Falcons LB-sora. Mondjuk egy Devondre Campbell még hiányzik, de tetszik az irány.
Fast Willie
Érdekes, hogy kihagytuk Genard Avery-t,, aki a klasszik style Timmons volt a drafton, azaz kb 20 yardos körben uralkodik. Helyette elvittünk két hibridet, akik LB/S, illetve S/NCB-re jók. Szerintem ez sémaváltás felé tolódik, kb mint a Falcons LB-sora. Mondjuk egy Devondre Campbell még hiányzik, de tetszik az irány.
Fast Willie
Nem sémaváltás ez önmagában. A klasszikus felállásunk így sem volt már többségben pályán. Az a probléma, hogy a TE heavy játékoknál egy ILB-TE matchup missmatch általában. Annak idején Sacit pont ezért is draftoltuk, hogy ebben előrébb lépjünk. A probléma szerintem pont ott van, hogy Saci annyira egyedi volt, hogy ilyen nagyon kevés van. A dime felállásunk viszont tele volt eddig lyukkal, amely válasz lehetne. Így a két szélső corner és a nickel back mellett 3 olyan safety lehet a pályán aki TE-k ellen is feltehetők és a futás ellen is hasznosak lehetnek.

Azt nyilván meglátjuk, hogy ez lesz-e a jó irány. Eredetileg Evansszal nyitottunk volna, így azért az látszik, hogy az alap az ILB sor megerősítése lett volna.

Hja és ha Wilcox eddig nem pakizott volna össze, akkor most már tényleg kezdheti...😊
Klemó

Nem jól fogalmaztam. Nyilván az alap 3-4 marad, ami persze 3-3-1-4; 3-3-5 v 2-4-2-3 variációkban mutatkozik. Inkább koncepcióváltásnak néz ki. Sokkal pörgősebb, agresszívabb védelmet várok, mint amivel pl Falcons megfingatta a Pats-et. Az O is alkalmas a labdatartásra, hosszú driveokra. Vinny kilóg és még DL rotáció lesz érdekes, de RPO ellen pl alkalmas lehet Burnett, Davis, Edz és Allen. DLine-ba és CB-be várok embert még.

Amúgy Saci és Evans ebbe a systembe nagyon illene, én egy Duke Riley felé mozdulást elfogadnék az offseason végén
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Willkomeen!

Közben egy hibrid csávó, de most az O-ba. Nem nagyon értem mit szeretnénk vele...ha valaki tudja írja
Klemó
Egy 3 downos csóka...nagyon erős....picit alcsonyabb, mint Bell, de a súlyuk megegyezik.
Jól kap el még ráadásnak...úgyhogy ha beépítik a csapatba, jól járhatunk vele. TE/FB poszton, jó sűrű csávó

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Samuels, RB...kifejezetten tetszik a srác..bár még utána kell olvasni
Klaci79
Vagy TE vagy FB... vagy valami 😊

több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 228
Willkomeen!

Közben egy hibrid csávó, de most az O-ba. Nem nagyon értem mit szeretnénk vele...ha valaki tudja írja
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 324
Samuels, RB...kifejezetten tetszik a srác..bár még utána kell olvasni
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 936 — Steelers fan
Na, kit várunk?