San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Én is azt mondom mint Höri, előbb utóbb lennie kell egy jó meccsének Jimmynek, ha az ma lesz akkor nyerünk.
Tarsi
ma szoros meccset várok, az SB-ben pedig nehézbombázást 😀 😛
RAMS SUCK! 😀

amúgy 3-5 után a PO tényleg bónusz, benne minden meccsel. szóval bármi lesz, nem lesz sírás 😊
petey
Áááá, evés közben jön meg az étvágy! 😀
Tapsi Hapsi
legyen ma egy jó meccs, szerintem az lesz egy full piros stadionban 😊

több mint 2 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 577
Én is azt mondom mint Höri, előbb utóbb lennie kell egy jó meccsének Jimmynek, ha az ma lesz akkor nyerünk.
Tarsi
ma szoros meccset várok, az SB-ben pedig nehézbombázást 😀 😛
RAMS SUCK! 😀

amúgy 3-5 után a PO tényleg bónusz, benne minden meccsel. szóval bármi lesz, nem lesz sírás 😊
petey
Áááá, evés közben jön meg az étvágy! 😀

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Én is azt mondom mint Höri, előbb utóbb lennie kell egy jó meccsének Jimmynek, ha az ma lesz akkor nyerünk.
Tarsi
ma szoros meccset várok, az SB-ben pedig nehézbombázást 😀 😛
RAMS SUCK! 😀

amúgy 3-5 után a PO tényleg bónusz, benne minden meccsel. szóval bármi lesz, nem lesz sírás 😊

Szerkesztette: petey

több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 025
Én is azt mondom mint Höri, előbb utóbb lennie kell egy jó meccsének Jimmynek, ha az ma lesz akkor nyerünk.
több mint 2 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 577
Reméljük a legjobbat..... összességében jobb csapat a mienk.... csak Gerappa elne bassza.... a Rams topicban az volt a kérdés ki nézi élöben? 😀 Szerintem a tv előtt is áll a 70-30 % arány! Go 9ers!

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
TW úgy néz ki high ankle sprain, hivatalosan questionable, de ő hajthatatlan és játszani akar. mondjuk McKivitz is levette Vont a múltkor elég jól.

durva lesz a stadion, kb, 70-30 vörös jelenlétet prognosztizálnak. milyen durva lenne, szerintem brutál lesz a Ramsnek 😊

Én nem vagyok megrettenve, hogy elvernek minket harmadszorra, pedig már fogadkoztak az előzőn is. szoros lesz szerintem, de nem lesz válasza a Ramsnek Deebora most sem. és mienk a legjobb védelem nem kétség.
meglátjuk. ne feledjük, a nyomás rajtuk van ennyi megvásárolt szupersztárral. az NFL Manchaster City-je XD.

szokásos johnnydel:



több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
 www.theringer.com/nfl-playoffs/2022/1/26/22902126/kyle-shanahan-sean-mcvay-five-years-evolution

Érdemes lehet nektek is elolvasni, nekem tetszett!
Rolni
pont ma olvastam én is, kurva jó cikk. köszi!

több mint 2 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
 www.theringer.com/nfl-playoffs/2022/1/26/22902126/kyle-shanahan-sean-mcvay-five-years-evolution

Érdemes lehet nektek is elolvasni, nekem tetszett!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
A ticketmaster feloldotta a korlátozást. Közben a jegyárak emelkednek az égig, ami azt mutatja, hogy rendesen veszik a jegyeket.
egy helyi rádióban egy büszke Rams fan elmondta, hogy 3 dodóért adott el 4 jegyet 😀 végülis nem rossz.

Stafford neje megint készülhet egy podcasttal, hogy szegény férje nem tud hangosan számolni.

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Várom már, hogy megint vörösbe boruljon a SoFi. 😊
Niner Empire
jaja az a hétvégi háza a csapatnak 😀

több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Várom már, hogy megint vörösbe boruljon a SoFi. 😊
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Frank is bejelentkezett.
 twitter.com/frankgore/status/1485639701969182728

mondjuk ez egyre égőbb a Ramsnek, hogy egy játékos felesége könyörög twitteren, hogy nehogy eladják a jegyüket 😀

több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Kíváncsi leszek, hogy a Remz szánalmas próbálkozása ellenére mégis hány niners szurkoló lesz ott az NFC döntőn.
Niner Empire
Sok. Állítólag sokan eladják nekik a jegyeiket.
dogbite
ebben a szituban én azt nem értem hogy ezt jogilag hogy lehet megtenni?
mármint milyen alapon gátolsz meg valakit a lakcíme alapján egy termék megvásárlásában, ez nekem nem kerek
Cuchulain82
simán megtehetik, nincs rá szabályozás. az más kérdés, hogy hiába csinálják, kurva sok úgy értem KURVA SOK 9ers fan van LV-ban is.
ezen felül a belépésnél nem kérnek lakcímkártyát 😀 ezen kívül rengeteg mód van rá hogy jegyet szerezz. sokan plusz pénzért inkább eladják rivális szurkolóknak.

Ezt meg Mrs. Kittle tweetelte, ő is éli a témát 😀
 twitter.com/Ninergirl99/status/1485471964093313024

Staley 😀
 twitter.com/jstaley74/status/1485438714616500228
petey
hát nem tudom, azért az eléggé odab@szna ha elmennék moziba az Arenaba és közölnék hogy csak budapesti lakcímkártyával vehetek jegyet

értem hogy ettől még lehet jegyet szerezni nem hivatalos úton is csak ettől az eljárás maga még hihetetlen
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Kíváncsi leszek, hogy a Remz szánalmas próbálkozása ellenére mégis hány niners szurkoló lesz ott az NFC döntőn.
Niner Empire
Sok. Állítólag sokan eladják nekik a jegyeiket.
dogbite
ebben a szituban én azt nem értem hogy ezt jogilag hogy lehet megtenni?
mármint milyen alapon gátolsz meg valakit a lakcíme alapján egy termék megvásárlásában, ez nekem nem kerek
Cuchulain82
simán megtehetik, nincs rá szabályozás. az más kérdés, hogy hiába csinálják, kurva sok úgy értem KURVA SOK 9ers fan van LA-ben is.
ezen felül a belépésnél nem kérnek lakcímkártyát 😀 ezen kívül rengeteg mód van rá hogy jegyet szerezz. sokan plusz pénzért inkább eladják rivális szurkolóknak.

Ezt meg Mrs. Kittle tweetelte, ő is éli a témát 😀
 twitter.com/Ninergirl99/status/1485471964093313024

Staley 😀
 twitter.com/jstaley74/status/1485438714616500228

böngészve a twittert példaértékű az összefogás, kemény.

Szerkesztette: petey

több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Kíváncsi leszek, hogy a Remz szánalmas próbálkozása ellenére mégis hány niners szurkoló lesz ott az NFC döntőn.
Niner Empire
Sok. Állítólag sokan eladják nekik a jegyeiket.
dogbite
ebben a szituban én azt nem értem hogy ezt jogilag hogy lehet megtenni?
mármint milyen alapon gátolsz meg valakit a lakcíme alapján egy termék megvásárlásában, ez nekem nem kerek
Cuchulain82
Salernitana-Lazio meccsre római születésű embert nem engedtek be konkrétan
Heisman
az is nevetséges, de mégiscsak Olaszországról beszélünk, a covidos halasztás/nincs halasztás cirkusz után ott bármit el tudok képzelni 😊
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 749 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Kíváncsi leszek, hogy a Remz szánalmas próbálkozása ellenére mégis hány niners szurkoló lesz ott az NFC döntőn.
Niner Empire
Sok. Állítólag sokan eladják nekik a jegyeiket.
dogbite
ebben a szituban én azt nem értem hogy ezt jogilag hogy lehet megtenni?
mármint milyen alapon gátolsz meg valakit a lakcíme alapján egy termék megvásárlásában, ez nekem nem kerek
Cuchulain82
Salernitana-Lazio meccsre római születésű embert nem engedtek be konkrétan

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Kíváncsi leszek, hogy a Remz szánalmas próbálkozása ellenére mégis hány niners szurkoló lesz ott az NFC döntőn.
Niner Empire
Sok. Állítólag sokan eladják nekik a jegyeiket.
dogbite
ebben a szituban én azt nem értem hogy ezt jogilag hogy lehet megtenni?
mármint milyen alapon gátolsz meg valakit a lakcíme alapján egy termék megvásárlásában, ez nekem nem kerek
több mint 2 éve
dogbite Los Angeles Rams 914 — What's Next?
Kíváncsi leszek, hogy a Remz szánalmas próbálkozása ellenére mégis hány niners szurkoló lesz ott az NFC döntőn.
Niner Empire
Sok. Állítólag sokan eladják nekik a jegyeiket.

Szerkesztette: dogbite

Tactics win battles. Strategy wins wars.
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Kíváncsi leszek, hogy a Remz szánalmas próbálkozása ellenére mégis hány niners szurkoló lesz ott az NFC döntőn.
több mint 2 éve
cziri66 San Francisco 49ers California Golden Bears 141
Reméljük, hogy a mázli faktorukat elhasználták tegnap. Mert az volt nekik bőven.
több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Akkor harmadjára is Rams.
cziri66
ha a boys es a gb-tol kotelezo gyozelmet vartak, a drimtim rams-tol innentol a min. elvaras a lombardi lesz.
de azert meg jimmy kienekelheti a sajtot 😊

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
cziri66 San Francisco 49ers California Golden Bears 141
Akkor harmadjára is Rams.
több mint 2 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Megvan a recept:

Matthew99
Akkor meg is van az új posztja, holder. Abból nem lehet baj 😀
több mint 2 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 338 — Invisible man
Megvan a recept:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 2 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 577
egész végig csak szépen gondoltam arra a qr.... hídra.... ízé a W.-re 😀 és tényleg bejött..... go 9 ers!

Szerkesztette: Tapsi Hapsi