San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Mondjuk ez mennyire karma, amikor a 3. héten ARod meg a GB úgy ünnpelte hogy FG távba jutottak 30+ mp alatt és nyertek egy uccsó mp-es FG-lal.
Fast forward to jan 22...


01:59-nél a fist pump

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 7 933 — Kinek mit intézett a kormánya
Gratulálok a győzelemhez, az itt olvasottak alapján sikerült a mi STnknek alulmúlni a tiéteket, de ez a győzelmet nem veszi el.

Viszont a Twitter posztok alapján 2 dolog felé haladunk.

1. Az NFL egy 32 csapatos liga, mely mindig Brady és Mahomes között dől el.

2. Erin Andrews elhagyja a férjét Gerappa kedvéért 😀
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Szerintem sokkal inkább adja magát ARod.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
amikor Russel Wilson tweetel rólunk..jövőre ide? 😉

 twitter.com/DangeRussWilson/status/1485103252924342272

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 938 — Csodabogár
Asszem még kell 1 kicsi, hogy összekaparjam magam...

több mint 2 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
a tampa sokkal jobban védekezik futás ellen mint a rams, és Bradyre sem éppen jellemző, hogy elbénázzon egy po meccset
Tarsi
Pontosan!Meg maga a tudat Jimmyben hogy a kecske ellen kellene győzni.Ez pszichológiailag K.O.
több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 025
a tampa sokkal jobban védekezik futás ellen mint a rams, és Bradyre sem éppen jellemző, hogy elbénázzon egy po meccset
több mint 2 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Gouldra is azt mondták minden sorozat véget ér.Nem ért véget.A tampától jobban félek.
több mint 2 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A speciális csapategységről se feledkezzünk meg, mert nélkülük most éppen búslakodnánk, Ward blokkolt FG, Willis blokkolt punt, Hufanga visszahordott TD,
Jimmy G megint vakon volt a meccs 90%-án, de a védelem tudta kompenzálni a baromságait.
Nem vagyok biztos benne, hogy a Rams lenne a jó ellenfél, oké, hogy 3 éve oda-vissza verjük a szájukat, de minden sorozat egyszer véget ér. A Garoppolo vs Brady meccsnek is lenne egy érdekes pikantériája, hátha ez pozitívan hatna a jóképű csődörünkre 😊
több mint 2 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Leírom a félelmemet aztán legfeljebb elküldtök a francba.... oké, örülök. nyertünk, kiszurkoltuk. Nem Jimmyn múlott.... minél messzebb jutunk annál valószínűbb, hogy a Gerappa marad.... most akkor melyik ujjamat harapjam? Mire lesz egy épkézlább qb a védelem kiöregszik.... mennyi DC adjunk még a ligának, hogy HC csináljon belőle.... nekünk sem örökös a SB ablakunk! Meddig tartható meg egy ilyen védelem!?
Tapsi Hapsi
Nem hiszem, hogy maradna. Ha netalántán mi nyerjük az SB-t, az egy megismételhetetlen csoda lenne Jimmy-vel. A 2019-es zseniális post season 2 TD/3 INT teljesítménye mellé idén eddig 0 TD/2 INT mutatót tud felmutatni, amiből a vak is láthatja, hogy a játéka gyakran nem hozzátesz, hanem inkább elvesz a csapattól valamit. Ha meglesz az SB, akkor jövőre nem lesz nyomás a csapaton, nyugodtan el lehet küldeni, és felépíteni a rendszert Lance köré, ha meg nem nyer, akkor pedig muszáj elküldeni, mert reménytelen vele a helyzet.

Egyébként meg k**** büszke vagyok a csapatra, hogy képes volt az utolsó mp-ig teljes erőből küzdeni (és a végén nyerni). Egy szurkoló nem kívánhat többet! (Esetleg egy jobb QB-t jövőre.) 😀
Niner Empire
Jaja pontosan így látom én is.Ha meglesz az SB akkor is elpasszolják de akkor jó cetliért.A jövő Lance.Ha bejön ha nem.
több mint 2 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Én is a Ramsben bízok nem kellene egy mester vs tanítványa csata megaztán a kosoknak a mumusai vagyunk.(rip GB nekik is😊)Viszont Jimmy G röl áradoznak a csapattársak.Lemaradtunk valamiről vagy tényleg inkább ök látják át mint mi vagy ez is marketing?(az utsót mondjuk kétlem)
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Leírom a félelmemet aztán legfeljebb elküldtök a francba.... oké, örülök. nyertünk, kiszurkoltuk. Nem Jimmyn múlott.... minél messzebb jutunk annál valószínűbb, hogy a Gerappa marad.... most akkor melyik ujjamat harapjam? Mire lesz egy épkézlább qb a védelem kiöregszik.... mennyi DC adjunk még a ligának, hogy HC csináljon belőle.... nekünk sem örökös a SB ablakunk! Meddig tartható meg egy ilyen védelem!?
Tapsi Hapsi
Nem hiszem, hogy maradna. Ha netalántán mi nyerjük az SB-t, az egy megismételhetetlen csoda lenne Jimmy-vel. A 2019-es zseniális post season 2 TD/3 INT teljesítménye mellé idén eddig 0 TD/2 INT mutatót tud felmutatni, amiből a vak is láthatja, hogy a játéka gyakran nem hozzátesz, hanem inkább elvesz a csapattól valamit. Ha meglesz az SB, akkor jövőre nem lesz nyomás a csapaton, nyugodtan el lehet küldeni, és felépíteni a rendszert Lance köré, ha meg nem nyer, akkor pedig muszáj elküldeni, mert reménytelen vele a helyzet.

Egyébként meg k**** büszke vagyok a csapatra, hogy képes volt az utolsó mp-ig teljes erőből küzdeni (és a végén nyerni). Egy szurkoló nem kívánhat többet! (Esetleg egy jobb QB-t jövőre.) 😀
több mint 2 éve
Tapsi Hapsi San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 577
Leírom a félelmemet aztán legfeljebb elküldtök a francba.... oké, örülök. nyertünk, kiszurkoltuk. Nem Jimmyn múlott.... minél messzebb jutunk annál valószínűbb, hogy a Gerappa marad.... most akkor melyik ujjamat harapjam? Mire lesz egy épkézlább qb a védelem kiöregszik.... mennyi DC adjunk még a ligának, hogy HC csináljon belőle.... nekünk sem örökös a SB ablakunk! Meddig tartható meg egy ilyen védelem!?

több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 025
szerencsenk van ezzel a kurva eros csoporttal, azert mi nem egy sikago/ditrojit ellen duplazunk evrol-evre. ezt valamiert figyelmen kivul hagyja minden szaki, ami persze tokeletes nekunk. jo lesajnalva is a W.

a kovetkezo korben pedig mar remelhetoleg bredi gyerekkori almat valtoztatjuk remalomma 😊
gaborik
Én azért bízok a rams w-be ma este. Ők jobb ellenfelek lennének nekünk mint a tampa
több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
szerencsenk van ezzel a kurva eros csoporttal, azert mi nem egy sikago/ditrojit ellen duplazunk evrol-evre. ezt valamiert figyelmen kivul hagyja minden szaki, ami persze tokeletes nekunk. jo lesajnalva is a W.

a kovetkezo korben pedig mar remelhetoleg bredi gyerekkori almat valtoztatjuk remalomma 😊

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 233 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Gratula srácok, ez emlékezetesre sikerült.
Gyűjtsetek még skalpokat 😊

több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Srácok mi lenne ezzel a csapattal ha lenne még egy normális QB is? 🙂

Amúgy tényleg őszintén kérdem. Jimmynek ennyire szar a szerződése, hogy nem lehet tőle megszabadulni, vagy miért kínlódik a 49ers vele?
Cowboykarcsi90
fillerekert kivaghato mar csak lincs azt álmodja, hogy 1. Korert el lehet cserelni. aztán még az is benne van hogy hosszabbitunk vele.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 079 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Srácok mi lenne ezzel a csapattal ha lenne még egy normális QB is? 🙂

Amúgy tényleg őszintén kérdem. Jimmynek ennyire szar a szerződése, hogy nem lehet tőle megszabadulni, vagy miért kínlódik a 49ers vele?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kár, hogy csak a védelemmel nem lehet meccset nyerni....
Tapsi Hapsi
Aztán meg mégis lehetett... 😊
Steve Ribbed
..meg a speciális csapategységgel, elvégre a TD onnan jött!
több mint 2 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Kár, hogy csak a védelemmel nem lehet meccset nyerni....
Tapsi Hapsi
Aztán meg mégis lehetett... 😊

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 164 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 333 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gameday! Fura ezt így kimondani szombaton 😀

Hát, lássunk egy jó meccset, aztán ha mindent megteszünk és kaikapunk a jobbtól akkor nem szégyen. Adamst el is engedtem, mert ő képes mindenkit cselédbe rakni Rodgersszel, de mondjuk Arod meg nem tud a hátáról dobálni..szóval 😀

Ha meg mi leszünk a jobbak akkor mi nyerünk 😊
Amúgy totál megjósolhatatlan ki nyer, szerintem egy szoros körömrágós meccsen mi, persze.

Lecccgóóó
 twitter.com/49ers/status/1484718910268137477
petey
Mondanál 5 számot privátban ? Gratulálok amúgy,sok sikert!
kolok1972
És ha mind az öt háromjegyű lesz? 😊

több mint 2 éve
davemayer Chicago Bears 14 339 — "Grammar maci"
Gameday! Fura ezt így kimondani szombaton 😀

Hát, lássunk egy jó meccset, aztán ha mindent megteszünk és kaikapunk a jobbtól akkor nem szégyen. Adamst el is engedtem, mert ő képes mindenkit cselédbe rakni Rodgersszel, de mondjuk Arod meg nem tud a hátáról dobálni..szóval 😀

Ha meg mi leszünk a jobbak akkor mi nyerünk 😊
Amúgy totál megjósolhatatlan ki nyer, szerintem egy szoros körömrágós meccsen mi, persze.

Lecccgóóó
 twitter.com/49ers/status/1484718910268137477
petey
Mondanál 5 számot privátban ? Gratulálok amúgy,sok sikert!
kolok1972
Privatban,mi... sajnálod tőlünk?! 😛

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 439 — Pats fan
Gameday! Fura ezt így kimondani szombaton 😀

Hát, lássunk egy jó meccset, aztán ha mindent megteszünk és kaikapunk a jobbtól akkor nem szégyen. Adamst el is engedtem, mert ő képes mindenkit cselédbe rakni Rodgersszel, de mondjuk Arod meg nem tud a hátáról dobálni..szóval 😀

Ha meg mi leszünk a jobbak akkor mi nyerünk 😊
Amúgy totál megjósolhatatlan ki nyer, szerintem egy szoros körömrágós meccsen mi, persze.

Lecccgóóó
 twitter.com/49ers/status/1484718910268137477
petey
Mondanál 5 számot privátban ? Gratulálok amúgy,sok sikert!

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 283
Tévedtem.
Nagyot küzdöttetek minden fronton. Gratulálok a győzelemhez!