San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
fú de kikúrt ideges vagyok Jimmy-re, tudják hogy kell a stabil drive, lehetőleg minnél több időt égetve...erre kidobhatná, a földre dobhatná a lasztit..nem, inkább dobok egy fasza interceptiont, hadd jöjjenek vissza a meccsbe!

áh, a plafonon vagyok bazdmeg ettől.

több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Bold kérdés: Ha Jimmy-vel SB-t nyertek, akkor kivel vágtok neki a következő szezonnak QB poszton? Mert nagyon mondogatják, hogy el akarjátok trade-lni.
Toto21
Írja be magát a 49ers legendáriumába egy SB győzelemmel, aztán menjen el levezetni valahova máshová. 😊
több mint 2 éve
Platypus San Francisco 49ers 274
Bold kérdés: Ha Jimmy-vel SB-t nyertek, akkor kivel vágtok neki a következő szezonnak QB poszton? Mert nagyon mondogatják, hogy el akarjátok trade-lni.
Toto21
szerintem ezt még kb párezren szeretnék tudni 😀 fingunk nincs
petey
Ha ez lesz az offseason problémája, én aláírom!
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Bold kérdés: Ha Jimmy-vel SB-t nyertek, akkor kivel vágtok neki a következő szezonnak QB poszton? Mert nagyon mondogatják, hogy el akarjátok trade-lni.
Toto21
szerintem ezt még kb párezren szeretnék tudni 😀 fingunk nincs

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Meccsnap!
Kemény lesz, de játsszunk 1 jó meccset, lehetőleg egy W-vel a végén 😊

több mint 2 éve
Toto21 Chicago Bears 5 252
Bold kérdés: Ha Jimmy-vel SB-t nyertek, akkor kivel vágtok neki a következő szezonnak QB poszton? Mert nagyon mondogatják, hogy el akarjátok trade-lni.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
nya, holnap rangadó. ahogy indult a szezon egy lukas garast nem adta, volna, hogy öszeszedik magukat. így az utóbbi hetek alapján minden hét ajándék, élvezzük ki a plusz 1 meccset, megérdemelnék a fiúk a W-t. pláne a Boys ellen. 😊

bónusz Johnnydel elemzés holnapra. enjoy! 😊


több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Szinte hihetetlen teljesítmény a Brunskill, Compton jobboldallal.
Számomra még mindig rejtély, hogy miért engedtük el Garlandot. Brunskill helyett simán upgrade lehetett vona RG poziban.
Niner Empire
mer a nagytudasu lincs megint azt hitte hogy kifogta az aranyhalat a bust 2. koros banksel, aki jo esellyel a 3. vegen is bent lett volna...
gaborik
mondjuk ezt így kijelenteni, h bust elég meredek 😀 csak nem játszatják, same with Ambry..neki is kellett volna az ilyen Fitzpatrik helyett.

több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Szinte hihetetlen teljesítmény a Brunskill, Compton jobboldallal.
Számomra még mindig rejtély, hogy miért engedtük el Garlandot. Brunskill helyett simán upgrade lehetett vona RG poziban.
Niner Empire
mer a nagytudasu lincs megint azt hitte hogy kifogta az aranyhalat a bust 2. koros banksel, aki jo esellyel a 3. vegen is bent lett volna...

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Szinte hihetetlen teljesítmény a Brunskill, Compton jobboldallal.
Számomra még mindig rejtély, hogy miért engedtük el Garlandot. Brunskill helyett simán upgrade lehetett vona RG poziban.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
OL ranking:

3. SAN FRANCISCO 49ERS (NO CHANGE)

LT Trent Williams | 98.3
LG Laken Tomlinson | 76.0
C Alex Mack | 70.7
RG Daniel Brunskill | 62.2
RT Tom Compton | 86.4

Trent Williams finished the year with the best PFF grade (98.3) in the NFL at any position. It’s the highest single-season grade PFF has ever given to an offensive lineman, and the next best marks belong to Hall of Famers Jonathan Ogden and Joe Thomas.

Williams allowed 16 pressures from 508 pass-blocking snaps, but it was his performance in the run game that was the stuff of legend, forming its own highlight reel of pancake blocks. All five of the 49ers' starters earned overall grades of 62.2 or higher, and the unit was forced to perform without right tackle Mike McGlinchey for nine games.

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
K'waun és Lenoir is bevethető, TW is visszatér a Boys ellen. Sermon is lejött IR-ről. ez a legegészségesebb 9ers a szezon alatt evör 😀

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
 twitter.com/LombardiHimself/status/1480938144052629504
petey
Én úgy gondolom a 49ers szét is fogja őket futni és a Packerst is W-re.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
 twitter.com/LombardiHimself/status/1480938144052629504

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 110
nagyon ránkment a Giants meg a Fins 😀
Peters GM interjúra akarják, Mike McD-t meg HC-nak :/ hagyják csak békén mindkettőt 😀
petey
McDanielre én is pályáznék, ha a csapatom merne lépni. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
nagyon ránkment a Giants meg a Fins 😀
Peters GM interjúra akarják, Mike McD-t meg HC-nak :/ hagyják csak békén mindkettőt 😀

több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
a kolléga ezt írta: "de egy labdára vigyázó Jimmyvel"...erre jött az, hogy mi a mi run offenzünk...azaz ha nem passzol Jimmy akkor futunk 😀
petey
És ha passzol, akkor is futunk, csak az eredmény után. 😀
több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
a ti faszotok nagyobb 😀petey
Na végre! Így már nincs is értelme vitába szállnom. 😀
gyeek
Azért csak szállj be! Imádom az értekezéseidet 😉
tamas424
De semmi buzulás
petey
Ááá, csak kiverjük egymásnak 😉
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
a ti faszotok nagyobb 😀petey
Na végre! Így már nincs is értelme vitába szállnom. 😀
gyeek
Azért csak szállj be! Imádom az értekezéseidet 😉
tamas424
De semmi buzulás

több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
a ti faszotok nagyobb 😀petey
Na végre! Így már nincs is értelme vitába szállnom. 😀
gyeek
Azért csak szállj be! Imádom az értekezéseidet 😉
több mint 2 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
a ti faszotok nagyobb 😀petey
Na végre! Így már nincs is értelme vitába szállnom. 😀

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
akkor a régi jó Boys-9ers rivalizálás újratöltve. alig várom 😊
petey
A Boyz asszem a legtöbb pontot szerezte az alapszakaszban, de egy labdára vigyázó Jimmyvel (nem úgy, mint tegnap) szerintem el tudjuk őket kapni. | Azután meg a GB-t. |
Niner Empire
csak egy stat:
SF run Offenz: 7 (127.4 ypg)
Dallas run D: 16 (116.8 ypg)

😊
petey
Csak egy stat:
Dallas pass offense: 2. (282)
SF pass def: 6 (206)
tamas424
nyílván nem esett le mire írtam, mert egyből felhorgadtál. de nyugodj meg, a ti faszotok nagyobb 😀 mondjuk NFCE-ben könnyű nagy pélót villantani.
petey
Nem tudom minek kellett volna leesnie, biztos én vagyok a csökkent értelmű, hogy nem esett le 😉
Egyébként nem horgadtam fel, csak azt akartam mutatni, hogy a statisztika olyan mint a bikini, sok mindent megmutat, de a lényeget eltakarja 😊
Egyébként az NFC East-nél van két rosszabb divízió is…
tamas424
a kolléga ezt írta: "de egy labdára vigyázó Jimmyvel"...erre jött az, hogy mi a mi run offenzünk...azaz ha nem passzol Jimmy akkor futunk 😀

több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
akkor a régi jó Boys-9ers rivalizálás újratöltve. alig várom 😊
petey
A Boyz asszem a legtöbb pontot szerezte az alapszakaszban, de egy labdára vigyázó Jimmyvel (nem úgy, mint tegnap) szerintem el tudjuk őket kapni. | Azután meg a GB-t. |
Niner Empire
csak egy stat:
SF run Offenz: 7 (127.4 ypg)
Dallas run D: 16 (116.8 ypg)

😊
petey
Csak egy stat:
Dallas pass offense: 2. (282)
SF pass def: 6 (206)
tamas424
nyílván nem esett le mire írtam, mert egyből felhorgadtál. de nyugodj meg, a ti faszotok nagyobb 😀 mondjuk NFCE-ben könnyű nagy pélót villantani.
petey
Nem tudom minek kellett volna leesnie, biztos én vagyok a csökkent értelmű, hogy nem esett le 😉
Egyébként nem horgadtam fel, csak azt akartam mutatni, hogy a statisztika olyan mint a bikini, sok mindent megmutat, de a lényeget eltakarja 😊
Egyébként az NFC East-nél van két rosszabb divízió is…
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár


jesszus 😀

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
akkor a régi jó Boys-9ers rivalizálás újratöltve. alig várom 😊
petey
A Boyz asszem a legtöbb pontot szerezte az alapszakaszban, de egy labdára vigyázó Jimmyvel (nem úgy, mint tegnap) szerintem el tudjuk őket kapni. | Azután meg a GB-t. |
Niner Empire
csak egy stat:
SF run Offenz: 7 (127.4 ypg)
Dallas run D: 16 (116.8 ypg)

😊
petey
Csak egy stat:
Dallas pass offense: 2. (282)
SF pass def: 6 (206)
tamas424
nyílván nem esett le mire írtam, mert egyből felhorgadtál. de nyugodj meg, a ti faszotok nagyobb 😀 mondjuk NFCE-ben könnyű nagy pélót villantani.

Szerkesztette: petey