San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 2 éve
tamas424 Dallas Cowboys 1 708
akkor a régi jó Boys-9ers rivalizálás újratöltve. alig várom 😊
petey
A Boyz asszem a legtöbb pontot szerezte az alapszakaszban, de egy labdára vigyázó Jimmyvel (nem úgy, mint tegnap) szerintem el tudjuk őket kapni. | Azután meg a GB-t. |
Niner Empire
csak egy stat:
SF run Offenz: 7 (127.4 ypg)
Dallas run D: 16 (116.8 ypg)

😊
petey
Csak egy stat:
Dallas pass offense: 2. (282)
SF pass def: 6 (206)
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
akkor a régi jó Boys-9ers rivalizálás újratöltve. alig várom 😊
petey
A Boyz asszem a legtöbb pontot szerezte az alapszakaszban, de egy labdára vigyázó Jimmyvel (nem úgy, mint tegnap) szerintem el tudjuk őket kapni. | Azután meg a GB-t. |
Niner Empire
csak egy stat:
SF run Offenz: 7 (127.4 ypg)
Dallas run D: 16 (116.8 ypg)

😊

több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
akkor a régi jó Boys-9ers rivalizálás újratöltve. alig várom 😊
petey
A Boyz asszem a legtöbb pontot szerezte az alapszakaszban, de egy labdára vigyázó Jimmyvel (nem úgy, mint tegnap) szerintem el tudjuk őket kapni. | Azután meg a GB-t. |
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
A győzelmi esélyeink állítóag 0.4%-on álltak, amikor 1:57-tel a rendes játékidő vége előtt 7 pontos hátrányban puntoltunk. 😀
Niner Empire
 twitter.com/NextGenStats/status/1480345070612062209

itt van képesítve, elképesztő

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
akkor a régi jó Boys-9ers rivalizálás újratöltve. alig várom 😊

Szerkesztette: petey

több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
A győzelmi esélyeink állítóag 0.4%-on álltak, amikor 1:57-tel a rendes játékidő vége előtt 7 pontos hátrányban puntoltunk. 😀
több mint 2 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
A rendes játékidő legvégén az egy perc alatt, időkérés nélkül lehozott 88 yardos drive az valami egészen brutális volt. 0-17-nél nem gondoltam volna, hogy ez a csapat örömet fog nekem szerezni tegnap este. 😊
Niner Empire
Ez a full Jimmy élmény...vagy elbassza az elönyt hogy legyen mit behozni vagy elcseszi az elejet...kb ez a szezonunk volt egy meccsbe süritve...
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
A rendes játékidő legvégén az egy perc alatt, időkérés nélkül lehozott 88 yardos drive az valami egészen brutális volt. 0-17-nél nem gondoltam volna, hogy ez a csapat örömet fog nekem szerezni tegnap este. 😊
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
fúpasztmek, tegnap csapatépítő buli pótlás, közben ment a meccs, ivászat, gecirészeg lettem a végére....demivoltez?????!!!!!!?!??????? 😀 úrizsden...így kell minimum 3 csapatnak rossz napot szerezni 😀 Rams, Aints, na meg seahawks 😀

San Francisco 49ers, 10-7.
Seattle Seahawks, 6-10 — eliminated. legszebb látvány XDDD

több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Elvileg vasárnap 22.30

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Melyik napon játszunk a "marhapásztorokkal" és hánykor?

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Jöhetnek a kovbojok?
több mint 2 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Szóval hivatalos Jimmy aktív szóval ő kezd
Kenny91
T.williams meg inaktiv

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 2 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
Szóval hivatalos Jimmy aktív szóval ő kezd

Szerkesztette: Kenny91
több mint 2 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
Csak Garoppolo ne bassza el ma este a dolgokat. Akárhányszor nem 100%-osan lépett pályára, azt siralmas volt nézni.
Niner Empire
Csak ne a Titans meccs szelleme sirjon vissza...ha az meg lenne most már nem kéne itt szorítani hogy jaj csak legyen meg
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Csak Garoppolo ne bassza el ma este a dolgokat. Akárhányszor nem 100%-osan lépett pályára, azt siralmas volt nézni.
több mint 2 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Ward, K'waun Williams és Dontae Johnson is aktiválva lett covid IR-ről és Moseley is vissza térhet, rég volt ilyen jó állapotban a secondary.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Ambry lekerült a Covid listáról.
Jöhet a többi is holnapra 😊

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Ahogy olvasom több helyen pletykák szerint Sanyi M Garit fogja játszatni...nem tudom az a hüvelykujj mennyire törött és kb limitált gyakorlással hogy lesz játékra kész Gari hogy még a dobótechnikajat se tudta hozzáigazitani az ujjahoz... továbbá kibír e egy egész meccset az az ujj
Kenny91
Pedig èn innentől simán Lancet játszatnám. Mèg ha az elején döcögött is (rám hozva a szívbajt 😛) de utána mutatott annyit, hogy legyen benne bizalom. Lehet megpróbálják eladni Jimmyt hátha hoz jó játèkot, de bibis ujjal nehèz lesz.
dande
vannak fent videók edzésről, az alapján nem tűnik gáznak a dobás. aztán meglátjuk.

több mint 2 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 569 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahogy olvasom több helyen pletykák szerint Sanyi M Garit fogja játszatni...nem tudom az a hüvelykujj mennyire törött és kb limitált gyakorlással hogy lesz játékra kész Gari hogy még a dobótechnikajat se tudta hozzáigazitani az ujjahoz... továbbá kibír e egy egész meccset az az ujj
Kenny91
Pedig èn innentől simán Lancet játszatnám. Mèg ha az elején döcögött is (rám hozva a szívbajt 😛) de utána mutatott annyit, hogy legyen benne bizalom. Lehet megpróbálják eladni Jimmyt hátha hoz jó játèkot, de bibis ujjal nehèz lesz.
több mint 2 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
Ahogy olvasom több helyen pletykák szerint Sanyi Garit fogja játszatni...nem tudom az a hüvelykujj mennyire törött és kb limitált gyakorlással hogy lesz játékra kész Gari hogy még a dobótechnikajat se tudta hozzáigazitani az ujjahoz... továbbá kibír e egy egész meccset az az ujj

Szerkesztette: Kenny91
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
A jelen állás szerint Normanon kívül minden elsőcsapatos CB a covid listán van?
Niner Empire
jah, úgy fest. szép kilátások. bár Moseley már edz.

Szerkesztette: petey

több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
A jelen állás szerint Normanon kívül minden elsőcsapatos CB a covid listán van?
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
fasza, ez kellett, Ambry Covid listán. elvileg lejöhet ő is vasárnapra:

 twitter.com/LombardiHimself/status/1478811374868303878

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 934 — Csodabogár
Lance lőlap:
 twitter.com/NextGenStats/status/1477800687908098050?
petey
Ez jól néz ki, legalábbis biztatóan hat azok után, hogy Jimmy csak középre dobál. Így legalább Aiyuk képességei is jobban kihasználhatóak. Az lenne rohadt fontos, hogy Kittlével mielőbb jó kapcsolatot alakítson ki a pályán.
Niner Empire
fura is hogy van aki szeret WR-ekhez dobálni 😀
Kittle ugye így most eltűnt, mert Jimmy öribarija volt a kedvenc célpont. kérdés Sanyi mit akar ezek után? nagyon erőlteti a Jimmy vonatot de könyörgöm meg kéne műteni a kezét.

ami kurvára tetszett, hogy Key és Ebukam óriásit mennek. Ebukmért viszont pengetni kéne offseasonben, nem hiszem hogy megéri. az idei draft kurva mély edge-ben, onnan kell csipegetni valakit. DJJ szerződése meg fontos.

Ambry nagyon fejlődik, majdnem megvolt az első intje, el is mond valamit, hogy utána Normanra kezdtek el dobálni.