San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Nem lett nagy visszhangja itt a topicban a győzelemnek. Most legalább a Bengals fanok is látják, mennyit jelent a szar special team teljesítmény. Nekünk hétről hétre kell ezt elszenvedni...

A forduló special team játékosa lehetne Wiszki is, két olyan kiflit kanyarított, amelyet képtelenség volt elkapni a punt returnernek. 😀 Emellé mondjuk elég szarul néz ki az egyik 29 yardos puntja.

Szegény Ambry Thomas, teljesen fogalmatlan volt. Nyilván nem elvárás, hogy egy Chase-t levegyen a pályáról, de általában csak bottal kergette a nyomát. Plusz az a 2 illegal hands to the face megmozdulás egész pontosan egy Ward INT-t és egy Bosa sack-et vett el a csapattól, ami azért elég brutális negatív teljesítmény. Sebaj, ennél csak jobb lehet.

Szerencsére akadtak jó teljesítményt nyújtó niners játékosok is a pályán. Kittlét és Bosát nem lehet eléggé dicsérni. Jimmy ugyan nem volt köztük, de én már annak is örülök, amikor INT nélkül lehoz egy meccset.

Meglepett valakit az, hogy Fordot idén már lehet, nem is látjuk? (Valószínűleg jövőre sem, mert remélhetőleg kib@sszák.)
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Mitchell out. Wilsonnak és Hasty-nek kell nagyot menni.
petey
Kellene, de nem érzem, hogy tudnának vagy fognak. Ma este nem nekünk áll a zászló.
Deebo Quest.
petey
Deebo valószínűleg játszani fog. Remélem, hogy inkább elkapóként semmint futóként.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Mitchell out. Wilsonnak és Hasty-nek kell nagyot menni.
Deebo Quest.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 179
Moseley high ankle sprain - pár hét.
Mitchell agyrázkódás protokoll.
kurva jó.
a kezdő cornerek Norman és DJ.
XDDDD
petey
Nem számít a corner ha nincs az ellenfélnél a labda. 😃😉
KeyG
Ez egy erős futójátékot feltételez. A legújabb hírek szerint egyetlen egészséges, első keretes RB-nk van, Hasty, aki az eddigi mérkőzések kb felén volt csak bevethető. 😀
Niner Empire
Juszczyk , Deebo és néha néha Hasty elég amíg Kittle blokkol. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Moseley high ankle sprain - pár hét.
Mitchell agyrázkódás protokoll.
kurva jó.
a kezdő cornerek Norman és DJ.
XDDDD
petey
Nem számít a corner ha nincs az ellenfélnél a labda. 😃😉
KeyG
Ez egy erős futójátékot feltételez. A legújabb hírek szerint egyetlen egészséges, első keretes RB-nk van, Hasty, aki az eddigi mérkőzések kb felén volt csak bevethető. 😀
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 179
Moseley high ankle sprain - pár hét.
Mitchell agyrázkódás protokoll.
kurva jó.
a kezdő cornerek Norman és DJ.
XDDDD
petey
Nem számít a corner ha nincs az ellenfélnél a labda. 😃😉

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Moseley high ankle sprain - pár hét.
Mitchell agyrázkódás protokoll.
kurva jó.
a kezdő cornerek Norman és DJ.
XDDDD

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Ritka egy felbaszós meccs volt.
Sidney Jones védekezése Sherfielden a legvégén az már tényleg a non plus ultra volt. Elképesztő.
Garoppolo ezzel a teljesítménnyel csak azt éri el, hogy egy 6. kört se adjon érte senki. A safety-nél érdemes megnézni Compton teljesítményét is. Norman csak hozta a formáját.
Moseley kiesésénél már borítékoltam a végeredményt. Az bejött. A Hawks villámgyors első drive-jánál 4&6(8)-nál viszont éppen az futott át az agyamon, hogy nincs olyan őrült coach a világon, aki bevállalna ilyenkor egy trükkös játékot. 😀
Niner Empire
jövőre muszáj lesz vmi FA CB-t hozni, meg draftolni is, plus S-t. Moseley maradhat kezdőnek és ennyi.
Azeez-nak meg most hosszabbítást. egy állat a pali.

több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Ritka egy felbaszós meccs volt.
Sidney Jones védekezése Sherfielden a legvégén az már tényleg a non plus ultra volt. Elképesztő.
Garoppolo ezzel a teljesítménnyel csak azt éri el, hogy egy 6. kört se adjon érte senki. A safety-nél érdemes megnézni Compton teljesítményét is. Norman csak hozta a formáját.
Moseley kiesésénél már borítékoltam a végeredményt. Az bejött. A Hawks villámgyors első drive-jánál 4&6(8)-nál viszont éppen az futott át az agyamon, hogy nincs olyan őrült coach a világon, aki bevállalna ilyenkor egy trükkös játékot. 😀
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
na a seacocks megnyerte a SB-jüket, igaz kellett hozzá hogy kezdők ne legyenek nálunk, meg essenek ki meccs közben is, na meg a bírók is megtolták őket amikor kellett 😀

ettől függetlenül második half pont nélkül wtf. Jimmy is hozta a Stevie Wonder formáját, azzal a 2 homály dobással. pedig a másodiknál Sherfield közelében senki, csak be kellett volna neki sétálni. Jucinál ugyanez. meg a safety.
de hogy mindig magunkat kell megbaszni baromságokkal amikor ezekkel a pöcsökkel játszunk, én ezt nem értem még mindig...de remélem Carroll marad ezzel a győzelemmel 😀😀😀

viszont a legfontosabb, hogy Cannon jól van, nincs komoly sérülése.

ezeket meg csak úgy itt hagyom..

 twitter.com/rob_bebenek/status/1467631762520092683

 twitter.com/Coach_Yac/status/1467656108345016327?

Szerkesztette: petey

több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
na akkor Deebo out, Warner doubtful. szerintem meg pihenjen, a jövő heti fontosabb, igazából múlt vasárnap sem tűnt fel hogy már nincs a pályán 😊

viszont Deebo hinyában fel kell lépni Aiyuknak, JJ-nek és a TE-knek. Kittle hol a picsában volt? 😀 remélem most tömve lesz.
Hasty is játszhat.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 179
bár Normanban bízhatnak 😀 mit leművelt az a félkegyelmű megint baszki 😀 ütötte Thielen hátát a fumble-nál amit visszaszereztek, de miért? jó hogy nem vették észre. rakétatudós bazze.
petey
Az az eset nekem is szemet szúrt. 😀 Ütni azt kifejezetten jól tud, az a hét (vagy mennyi) forced fumbli elég komoly teljesítmény eddig, de a szezon végén azért inkább húzzon a f*szba, nincs szükség az általa szállított DPI-kre.
Niner Empire
Ha azzal számolsz , hogy Verrett visszatér egészségesen akkor tévedsz. 😃
KeyG
JV kurva jó volt, ez az ACL tényleg nem rajta múlott. én bízom benne, hogy visszajön egészségesen, mint Bosa. ettől függetlenül be kell ruházni DB-re, bár nem értem Lenoir miért nem kap több szerepet.
petey
40 meccset játszott egész életében , 2014-es draftolása óta. Nem reménykednék benne , hogy rá lehet komolyabb feladatot bízni.
Sosem a tehetségével volt a gond. Szerintem a Secondary és a QB kérdés tartja vissza a 9erst , olyan szezonhoz amit a Bowl szezon hozott. Lance-nek jót fog tenni még egy Offseason , Secondary és talán O line így. Aztán megint ott lesztek ahol voltatok.

Szerkesztette: KeyG

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
bár Normanban bízhatnak 😀 mit leművelt az a félkegyelmű megint baszki 😀 ütötte Thielen hátát a fumble-nál amit visszaszereztek, de miért? jó hogy nem vették észre. rakétatudós bazze.
petey
Az az eset nekem is szemet szúrt. 😀 Ütni azt kifejezetten jól tud, az a hét (vagy mennyi) forced fumbli elég komoly teljesítmény eddig, de a szezon végén azért inkább húzzon a f*szba, nincs szükség az általa szállított DPI-kre.
Niner Empire
Ha azzal számolsz , hogy Verrett visszatér egészségesen akkor tévedsz. 😃
KeyG
JV kurva jó volt, ez az ACL tényleg nem rajta múlott. én bízom benne, hogy visszajön egészségesen, mint Bosa. ettől függetlenül be kell ruházni DB-re, bár nem értem Lenoir miért nem kap több szerepet.

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 179
bár Normanban bízhatnak 😀 mit leművelt az a félkegyelmű megint baszki 😀 ütötte Thielen hátát a fumble-nál amit visszaszereztek, de miért? jó hogy nem vették észre. rakétatudós bazze.
petey
Az az eset nekem is szemet szúrt. 😀 Ütni azt kifejezetten jól tud, az a hét (vagy mennyi) forced fumbli elég komoly teljesítmény eddig, de a szezon végén azért inkább húzzon a f*szba, nincs szükség az általa szállított DPI-kre.
Niner Empire
Ha azzal számolsz , hogy Verrett visszatér egészségesen akkor tévedsz. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
bár Normanban bízhatnak 😀 mit leművelt az a félkegyelmű megint baszki 😀 ütötte Thielen hátát a fumble-nál amit visszaszereztek, de miért? jó hogy nem vették észre. rakétatudós bazze.
petey
Az az eset nekem is szemet szúrt. 😀 Ütni azt kifejezetten jól tud, az a hét (vagy mennyi) forced fumbli elég komoly teljesítmény eddig, de a szezon végén azért inkább húzzon a f*szba, nincs szükség az általa szállított DPI-kre.
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Mitchell megint állat volt, nem érződött rajta a sérülés és hogy erősen kérdőjeles volt a játéka egészen vasárnapig.
Nagyon kár az új sérültekért, de a Hawks perpill elég fos ahhoz, hogy Deboo és Warner nélkül is elkapjuk őket.
Niner Empire
a hags mindig úgy játszik ellenünk, hogy nem mehetsz biztosra. pláne most hogy Deebo meg Warner, Greenlaw out. viszont JJ egyre jobb, ez tetszik, éppencsak nem húzta be a 2. TD-jét.
de ha hozzuk a szokásos hosszú drive-okat, beütünk 2 TD-t akkor be is vertünk még 1 szöget a koporsójukba.
bár Normanban bízhatnak 😀 mit leművelt az a félkegyelmű megint baszki 😀 ütötte Thielen hátát a fumble-nál amit visszaszereztek, de miért? jó hogy nem vették észre. rakétatudós bazze.

Szerkesztette: petey

több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Mitchell megint állat volt, nem érződött rajta a sérülés és hogy erősen kérdőjeles volt a játéka egészen vasárnapig.
Nagyon kár az új sérültekért, de a Hawks perpill elég fos ahhoz, hogy Deboo és Warner nélkül is elkapjuk őket.
több mint 2 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Meg van a W és csak ez számít....

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 2 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Greenlaw aktiválva. Mitchell pedig expected to play 😊
A mai PO meccs lesz, remélem felrobban az a fos stadion a hangorkántól 😅

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 179
Az elmúlt 20 évben a 49ers első támadójátéka a Jags ellen volt a leghosszabb támadás a ligában 13 perc 5 másodperccel.
KeyG
Ahhoz azért kellett a bolond Jenkins is. Ő nem lesz ott minden meccsünkön. 😀
Niner Empire
A rekordot nem kell megmagyarázni. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Az elmúlt 20 évben a 49ers első támadójátéka a Jags ellen volt a leghosszabb támadás a ligában 13 perc 5 másodperccel.
KeyG
Ahhoz azért kellett a bolond Jenkins is. Ő nem lesz ott minden meccsünkön. 😀
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 179
Az elmúlt 20 évben a 49ers első támadójátéka a Jags ellen volt a leghosszabb támadás a ligában 13 perc 5 másodperccel.
KeyG
Azért abban megállapodhatunk, hogy lesz ez még így sem. 😁🙂
PatrickSKOL
Lesz , de Zimmer szerintem rohamot fog kapni Vasárnap attól , ahogy futtatja az időt a 9ers Vasárnap. 😃

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
PatrickSKOL Minnesota Vikings 382
Az elmúlt 20 évben a 49ers első támadójátéka a Jags ellen volt a leghosszabb támadás a ligában 13 perc 5 másodperccel.
KeyG
Azért abban megállapodhatunk, hogy lesz ez még így sem. 😁🙂
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 179
Az elmúlt 20 évben a 49ers első támadójátéka a Jags ellen volt a leghosszabb támadás a ligában 13 perc 5 másodperccel.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Nehéz 100%-ban bízni a csapatban, mert sokszor magukat lövik lábon jó helyzetben is. Sok hajtépős, balfasz pillanat van a számlájukon idén: rengeteg turover, büntetések (talán még mindig ligaelsők vagyunk DPI-ben), számolatlan látványos misstackle, ...
Niner Empire
úgy tűnik ez megfordult, nincs turnoverünk ellenben összeszedtünk már 4-et? szerelésben is javultunk, bünti sem volt annyi.
petey
Igen, az elmúlt két héten látványos volt a javulás, ami nagyon fasza, csak hát fenn kellene ezt tartani még a maradék mérkőzésekre is, ha el akarunk érni bármit. Ebben a tekintetben még kicsit szkeptikus vagyok, de remélem, hogy rám cáfolnak a srácok.