San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
tök jó, már minden "tuti" forrás Mac Jonest írja hozzánk, aztán azt, hogy nem ért egyet Lynch meg Shanny hogy Jones vagy Lance, most meg az a legújabb, hogy Wilson az első számú opció ha ott lesz 😀

kurva jó lesz ez a 4 hét még 😀

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Üvegverett marad.
roppihe
kicsit le vagy maradva, úgy 2 héttel

több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Üvegverett marad.
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Csak akkor ugrál ha muszály,de tud ugrálni.
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Mi van ha a Jetsnek tetszik Lance vagy Fields? És hozzánk kerül Wilson? Megy a szokásos ködösítés, ez a Mac Jones fit pedig annyira túlbeszélt h már gyanús.
SFGaben
Steve Young is azt mondja Wilson 100% lock a Jetsnek, pár arccal jóban van ott.
Shanny meg idénre tuti olyat akar, aki ha kell meg tudja oldani a first downt, TD-t lábon is akár. ami nem egyenlő a futkározós QB-val.
Meglátjuk.
petey
Ami egyenlő Fieldsel.Meglátjuk.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Mi van ha a Jetsnek tetszik Lance vagy Fields? És hozzánk kerül Wilson? Megy a szokásos ködösítés, ez a Mac Jones fit pedig annyira túlbeszélt h már gyanús.
SFGaben
Steve Young is azt mondja Wilson 100% lock a Jetsnek, pár arccal jóban van ott.
Shanny meg idénre tuti olyat akar, aki ha kell meg tudja oldani a first downt, TD-t lábon is akár. ami nem egyenlő a futkározós QB-val.
Meglátjuk.

több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Mi van ha a Jetsnek tetszik Lance vagy Fields? És hozzánk kerül Wilson? Megy a szokásos ködösítés, ez a Mac Jones fit pedig annyira túlbeszélt h már gyanús.
SFGaben
Pontosan.
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Már tuti megbeszéltük.
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Mi van ha a Jetsnek tetszik Lance vagy Fields? És hozzánk kerül Wilson? Megy a szokásos ködösítés, ez a Mac Jones fit pedig annyira túlbeszélt h már gyanús.
SFGaben
A Jets és mi ezt
több mint 3 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Mi van ha a Jetsnek tetszik Lance vagy Fields? És hozzánk kerül Wilson? Megy a szokásos ködösítés, ez a Mac Jones fit pedig annyira túlbeszélt h már gyanús.
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Jó ez a játék.Élvezzük!
roppihe
hsz növeléses játék? mingyá az admin gyün és nem lesz oszkár bácsi. 😀
petey
Az engem nem érdekel mennyim van,maradhatna ennyi vagy nem sokkal több is.Részletekbe jöttek a gondolataim 😄
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Jó ez a játék.Élvezzük!
roppihe
hsz növeléses játék? mingyá az admin gyün és nem lesz oszkár bácsi. 😀

Szerkesztette: petey

több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Jó ez a játék.Élvezzük!
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Amúgymeg annyira túl nyílvánvaló az 1.pick hogy kezdek nem hinni benne.Ha 1% esélye van Trevor nem húzásának annak az oka Justin.Tudjátok miért...
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Nem írom le miért mert kitiltanának de nálam 99 % Fields.És ez nem baj sőt!Örülök neki ha hozzánk kerül.Igaza van az egyik 49ers webzone írásnak:Jonesért simán elég lett volna egy 6.pick.
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Tévedsz, ugyanis Shanahanék lebeszélték Fields ügynökével, hogy beiktatnak egy privát napot amikor Colombusba repülnek és Justin a kedvükért megint dobni fog. Tehát szó nincs arról, hogy nem néznék meg személyesen Justin Fieldset... (akit szinte biztos, hogy elvisz a 49ers, ha a Jets Wilsont választja.)
Bővebben itt olvashatsz erről:
 www.49erswebzone.com/articles/145856-49ers-john-lynch-kyle-shanahan-scheduled-columbus-alabama/#click=https://t.co/2BNf6PGhZU
Steve Ribbed
Köszi, így azért már más.
több mint 3 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Szerintem ha 3 elsőt odaadsz egy prospectért, akkor evidens, hogy az ő pro day-ére mész el, mert mindent tudni és látni akarsz, pláne egy ilyen offseasonban ahol nagyon keveset lehet. És az Alabamánál volt már egy pro day, náluk 2 van. Szóval az, hogy oda mennek Lynchék az OSU helyett szerintem sokatmondó. Nem feltétlen azt jelenti, hogy Jones a pick, inkább csak azt, hogy valószínűleg nem Fields az.

Azt is olvasni, hogy a Falconsnál Lance volt a favorit. Ha ez így van, akkor ez, és a fenti pro dayes sztori is gyanúsan az ő irányába tereli a dolgokat imo. Én jelenleg erre fogadnék, de azért ami hype-ot kap Mac Jones egy ideje a scoutoktól... Nem zárnám ki őt se. Én amúgy Fieldset vagy Lance-et húznám.
Cruyffista
Tévedsz, ugyanis Shanahanék lebeszélték Fields ügynökével, hogy beiktatnak egy privát napot amikor Colombusba repülnek és Justin a kedvükért megint dobni fog. Tehát szó nincs arról, hogy nem néznék meg személyesen Justin Fieldset... (akit szinte biztos, hogy elvisz a 49ers, ha a Jets Wilsont választja.)
Bővebben itt olvashatsz erről:
https://static.49erswebzone.com/v/QUMOYB/content/media/article/e96b041beef8302be70e9b17e7f9c95e.jpg?social=true
49ers' John Lynch, Kyle Shanahan flying to Columbus after Alabama pro day
For those reading way too much into the presence of San Francisco 49ers general manager John Lynch and head coach Kyle Shanahan being in Tuscaloosa today for Ma

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
lynch,shanny es belicsik egymas mellett kovettek mac jones pro dayet. a srac nagyon homaly.
inkabb az olasz lehetett a tema...
gaborik
 mobile.twitter.com/joshnorris/status/1376952661522661376?s=21

Ezt látva, az Ohioi Pro Day végére odaért
több mint 3 éve
DFNiner San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 21
Lehet hogy ez szar hozzáállás, de én egyébként ezzel úgy vagyok, hogy bárki is jön, annak oka van, és Sanyiék nem véletlenül őt hozták el, szóval ha Jones jön, jöjjön, biztos őt látják tehetségesnek. Ha Lance akkor Lance, ha Fields akkor Fields

Szerkesztette: DFNiner
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
lynch,shanny es belicsik egymas mellett kovettek mac jones pro dayet. a srac nagyon homaly.
inkabb az olasz lehetett a tema...

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár


jóbarátunk Grant tippeldéje 😉

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Szerintem ha 3 elsőt odaadsz egy prospectért, akkor evidens, hogy az ő pro day-ére mész el, mert mindent tudni és látni akarsz, pláne egy ilyen offseasonban ahol nagyon keveset lehet. És az Alabamánál volt már egy pro day, náluk 2 van. Szóval az, hogy oda mennek Lynchék az OSU helyett szerintem sokatmondó. Nem feltétlen azt jelenti, hogy Jones a pick, inkább csak azt, hogy valószínűleg nem Fields az.

Azt is olvasni, hogy a Falconsnál Lance volt a favorit. Ha ez így van, akkor ez, és a fenti pro dayes sztori is gyanúsan az ő irányába tereli a dolgokat imo. Én jelenleg erre fogadnék, de azért ami hype-ot kap Mac Jones egy ideje a scoutoktól... Nem zárnám ki őt se. Én amúgy Fieldset vagy Lance-et húznám.
Cruyffista
Szerintem meg nem evidens. Sot, anno pont Belichick mondta, hogy ezek a jelenletek csalokak, mert a liga fele olyan jatekosokat megy el megnezni, akik meg kerdojelesek, mig akik nem azok, azokra tojnak, ezzel is adva a nagy smokescreent. De Ballard is mondta ket eve asszem. Meg anno a Steelersnel is. Tehat sok GM gondolkodik igy. Shannyek reszerol pedig ez siman lehet egy oriasi jatszma, hogy sugallja a Jetsnek, hogy ok mennyire Jonest akarjak, hatha rakap a Jets is, nekik meg marad Wilson.

Engem meglepne, ha Shannyek Jonest vinnek ebbol a valasztekbol. Foleg, hogy az elso pro dayen olyan kurva rossz volt szegeny, hogy nezni is fajt.

De barmi lehet. Abbol mindenesetre nem vonnek le messzemeno kovetkeztetesek, hogy melyik edzo hova megy nezelodni.
Stez
Simán smokescreen-ek ezek már.
 ftw.usatoday.com/lists/nfl-49ers-kyle-shanahan-john-lynch-mac-jones-pro-day-justin-fields?utm_source=49ersWebZone&utm_medium=dt&utm_campaign=affref

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem ha 3 elsőt odaadsz egy prospectért, akkor evidens, hogy az ő pro day-ére mész el, mert mindent tudni és látni akarsz, pláne egy ilyen offseasonban ahol nagyon keveset lehet. És az Alabamánál volt már egy pro day, náluk 2 van. Szóval az, hogy oda mennek Lynchék az OSU helyett szerintem sokatmondó. Nem feltétlen azt jelenti, hogy Jones a pick, inkább csak azt, hogy valószínűleg nem Fields az.

Azt is olvasni, hogy a Falconsnál Lance volt a favorit. Ha ez így van, akkor ez, és a fenti pro dayes sztori is gyanúsan az ő irányába tereli a dolgokat imo. Én jelenleg erre fogadnék, de azért ami hype-ot kap Mac Jones egy ideje a scoutoktól... Nem zárnám ki őt se. Én amúgy Fieldset vagy Lance-et húznám.
Cruyffista
Szerintem meg nem evidens. Sot, anno pont Belichick mondta, hogy ezek a jelenletek csalokak, mert a liga fele olyan jatekosokat megy el megnezni, akik meg kerdojelesek, mig akik nem azok, azokra tojnak, ezzel is adva a nagy smokescreent. De Ballard is mondta ket eve asszem. Meg anno a Steelersnel is. Tehat sok GM gondolkodik igy. Shannyek reszerol pedig ez siman lehet egy oriasi jatszma, hogy sugallja a Jetsnek, hogy ok mennyire Jonest akarjak, hatha rakap a Jets is, nekik meg marad Wilson.

Engem meglepne, ha Shannyek Jonest vinnek ebbol a valasztekbol. Foleg, hogy az elso pro dayen olyan kurva rossz volt szegeny, hogy nezni is fajt.

De barmi lehet. Abbol mindenesetre nem vonnek le messzemeno kovetkeztetesek, hogy melyik edzo hova megy nezelodni.

több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 162
Köszönjétek a követkető hónapban végig fennmaradó szennyezést Mac Jones lehetséges draftolásának. Ha ő jön, a csere marad, Darvas Iván képmásával mégsem nézethetem végig ezt...

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Mivel csak itt lehet jelenleg találkozni a játékosokkal lehet hogy más célpont van a Bamaról, más posztra későbbi körökben. Nem hinném hogy a lutrira cseréltünk volna fel és most vacillálnánk hogy Jones, Lance vagy Fields. Valamit tudnak amit mi nem.