San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
kicsit túl van lihegve a pro day. legtöbb GM meg exec azért megy, hogy ott spanoljon meg bizniszeljen.
petey
Lehetséges ez is, de idén private workoutok sincsenek, lényegében a pro day az egyetlen esemény ahol találkozni lehet személyesen a játékosokkal. Na most szerintem ilyen tétnél egy GM-HC párosnak nem árt, ha személyesen is találkoznak vele, meg felteszik az edzőinek, csapattársainak a kérdéseket amire kíváncsiak. Lásd pl a híreket a Jetsnél. A BYU nyílt napon Douglasék mindenkivel beszéltek Wilson környezetéből.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Szerintem ha 3 elsőt odaadsz egy prospectért, akkor evidens, hogy az ő pro day-ére mész el, mert mindent tudni és látni akarsz, pláne egy ilyen offseasonban ahol nagyon keveset lehet. És az Alabamánál volt már egy pro day, náluk 2 van. Szóval az, hogy oda mennek Lynchék az OSU helyett szerintem sokatmondó. Nem feltétlen azt jelenti, hogy Jones a pick, inkább csak azt, hogy valószínűleg nem Fields az.

Azt is olvasni, hogy a Falconsnál Lance volt a favorit. Ha ez így van, akkor ez, és a fenti pro dayes sztori is gyanúsan az ő irányába tereli a dolgokat imo. Én jelenleg erre fogadnék, de azért ami hype-ot kap Mac Jones egy ideje a scoutoktól... Nem zárnám ki őt se. Én amúgy Fieldset vagy Lance-et húznám.
Cruyffista
kicsit túl van lihegve a pro day. legtöbb GM meg exec azért megy, hogy ott spanoljon meg bizniszeljen.

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Nem olyan biztos, hogy Shanny ne tudna, hogy Szalah kit visz, ha ennyit bealdozott a harmadik pickert
Wyatt
ezt mondom én is. nem lehetne, dehát ugye 😀 a mi kutyánk kölyke 😀
mondjuk sok a furcsa véletlen.
meg a Jets beáldozna megint egy első körös QB-t 3 év után?

 touchdownwire.usatoday.com/lists/49ers-trade-2021-nfl-draft-justin-fields-zach-wilson-mac-jones-trey-lance/

ez meg egy kurva jó írás, benne, hogy miért nem Mac Jones.

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Szerintem ha 3 elsőt odaadsz egy prospectért, akkor evidens, hogy az ő pro day-ére mész el, mert mindent tudni és látni akarsz, pláne egy ilyen offseasonban ahol nagyon keveset lehet. És az Alabamánál volt már egy pro day, náluk 2 van. Szóval az, hogy oda mennek Lynchék az OSU helyett szerintem sokatmondó. Nem feltétlen azt jelenti, hogy Jones a pick, inkább csak azt, hogy valószínűleg nem Fields az.

Azt is olvasni, hogy a Falconsnál Lance volt a favorit. Ha ez így van, akkor ez, és a fenti pro dayes sztori is gyanúsan az ő irányába tereli a dolgokat imo. Én jelenleg erre fogadnék, de azért ami hype-ot kap Mac Jones egy ideje a scoutoktól... Nem zárnám ki őt se. Én amúgy Fieldset vagy Lance-et húznám.
Cruyffista
A Falconsnál Lance és Wilson Pro Dayén volt ott a teljes vezérkar.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 294
Szerintem ha 3 elsőt odaadsz egy prospectért, akkor evidens, hogy az ő pro day-ére mész el, mert mindent tudni és látni akarsz, pláne egy ilyen offseasonban ahol nagyon keveset lehet. És az Alabamánál volt már egy pro day, náluk 2 van. Szóval az, hogy oda mennek Lynchék az OSU helyett szerintem sokatmondó. Nem feltétlen azt jelenti, hogy Jones a pick, inkább csak azt, hogy valószínűleg nem Fields az.

Azt is olvasni, hogy a Falconsnál Lance volt a favorit. Ha ez így van, akkor ez, és a fenti pro dayes sztori is gyanúsan az ő irányába tereli a dolgokat imo. Én jelenleg erre fogadnék, de azért ami hype-ot kap Mac Jones egy ideje a scoutoktól... Nem zárnám ki őt se. Én amúgy Fieldset vagy Lance-et húznám.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem olyan biztos, hogy Shanny ne tudna, hogy Szalah kit visz, ha ennyit bealdozott a harmadik pickert

több mint 3 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Találgatás minden, ez így van rendjén. Azt sem tudjuk biztosan, hogy a Jets, hogy dönt. Kézenfekvő, hogy Wilsont viszi, de lehet, hogy egész más a terv.
A lényeg az, hogy több olyan QB van, akiben látjuk a potenciált. Nekem teljesen mindegy, hogy ez Fields, Lance vagy Jones lesz, esetleg Wilson.
Biztosan rengeteg munkát beletettek az egyes játékosok elemzésébe, bennem inkább kíváncsiság van, hogy ki mellett döntenek.
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Az komoly lenne ha valaki egy Jonesért felad 3 első kört 😀
kapitnono
Komoly lenne, de nem fog megtörténni. 😀
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Peter King mai írása szerint Garoppolo még megtarthatja a helyét és... Mac Jones komoly opció 1/3-ra. Lynch és Shanahan az ő workoutjára megy kedden, míg az helyettes GM Adam Peters a szintén kedden Pro Day-ező Fieldsére. Érdekes, hogy a 2 góré Mac Jonest nézi meg az Ohio State QB helyett....
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/03/28/urban-meyer-jaguars-trevor-lawrence-nfl-draft-trades-fmia-peter-king/?cid=fmiatw
iktriad
Chris Simms, aki Shanny nagy spanja is azt írta, hogy itt Mac Jones a célpont, mondjuk Ő a saját QB rankingjára és nem belső infóra alapozott elvileg, de aztán, hogy a saját rankingja esetleg nem némi belsős információ miatt ilyen, az már ugye más kérdés 😊
Sokkolnák a kanapé drukker társadalmat az biztos...
Rolni
vagy az h fieldsen nincs mit nagyon nezni, jones es lance meg egy szezonos csoda most. igy oket jobban ki kell elemezni.
bosanal is williamset nyomtak nagyon hozzank, az egyertelmu helyett.

szerintem el lesz takaritva a draft napjan jimmy, es a legkeszebb qb jon helyette. (kapunk erte legalabb egy 3. kort azzal pedig felmozoghatunk a 2. korbol az elsobe egy leeso top WR vagy CB-ert)

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 632 — Raiders fan
Peter King mai írása szerint Garoppolo még megtarthatja a helyét és... Mac Jones komoly opció 1/3-ra. Lynch és Shanahan az ő workoutjára megy kedden, míg az helyettes GM Adam Peters a szintén kedden Pro Day-ező Fieldsére. Érdekes, hogy a 2 góré Mac Jonest nézi meg az Ohio State QB helyett....
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/03/28/urban-meyer-jaguars-trevor-lawrence-nfl-draft-trades-fmia-peter-king/?cid=fmiatw
iktriad
Chris Simms, aki Shanny nagy spanja is azt írta, hogy itt Mac Jones a célpont, mondjuk Ő a saját QB rankingjára és nem belső infóra alapozott elvileg, de aztán, hogy a saját rankingja esetleg nem némi belsős információ miatt ilyen, az már ugye más kérdés 😊
Sokkolnák a kanapé drukker társadalmat az biztos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 095 — WHO DAT!!!!
Peter King mai írása szerint Garoppolo még megtarthatja a helyét és... Mac Jones komoly opció 1/3-ra. Lynch és Shanahan az ő workoutjára megy kedden, míg az helyettes GM Adam Peters a szintén kedden Pro Day-ező Fieldsére. Érdekes, hogy a 2 góré Mac Jonest nézi meg az Ohio State QB helyett....
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/03/28/urban-meyer-jaguars-trevor-lawrence-nfl-draft-trades-fmia-peter-king/?cid=fmiatw
iktriad
Az komoly lenne ha valaki egy Jonesért felad 3 első kört 😀


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Peter King mai írása szerint Garoppolo még megtarthatja a helyét és... Mac Jones komoly opció 1/3-ra. Lynch és Shanahan az ő workoutjára megy kedden, míg az helyettes GM Adam Peters a szintén kedden Pro Day-ező Fieldsére. Érdekes, hogy a 2 góré Mac Jonest nézi meg az Ohio State QB helyett....
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/03/28/urban-meyer-jaguars-trevor-lawrence-nfl-draft-trades-fmia-peter-king/?cid=fmiatw
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 840 — !SuPeR6BoWL!
Huh, ez elég bátor manőver volt, minden tiszteletem Lincsé és a bagázsáé, hogy meg merték lépni. Húzós az ellenérték, de hát kell egy QB, nincs mese. 😀
Niner Empire
Ahogy Torrente is mondja
Ha megkell baszódni akkor megkell baszódni....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Lawrence elfogyott!
Jones nem is volt!
Fields maradhat? 😀


steelwolf
Felcseréltünk Sewellért🤣
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lawrence elfogyott!
Jones nem is volt!
Fields maradhat? 😀

több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Deebotól és Brandontól extra idényt várok!
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
A QB draftunkat megtippeltem,bejött.Lincs előtt le a kalappal ez így teljesen jó.Az hogy kit választanak a név teljesen mindegy.Működjön!És akkor évekig ott leszünk a PO ba.A tippem Fields vagy Lance.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 172 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Máris érezhető a hatása az 1/3-as picknek és az új QB-nak. Visszajött Mohamed Sanu.
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ha belegondolunk a rookie QB adta plusz penz sokkal tobbet er majd mint 2 elso kor, amivel ellenkezo esetben annyit kezdenenk mint Bucknernel.... Bosat, Warnert, Kittlet orokre itt kell tartani es meg ott van a 2 fiatal elkapo is.
van benne kockazat persze, de sokkal inkabb ez mint egy helyben alldogalas.

plusz az is jo, hogy iden nem adtunk semmit a felmozgasert. 2-3. korben johet CB, WR/OT. es ha Jimbot lepattintjuk draft napjan, akkor a pick mellett meg koltopenz is marad.
nagyon pofas keret lehet ebbol szeptemberre.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Huh, ez elég bátor manőver volt, minden tiszteletem Lincsé és a bagázsáé, hogy meg merték lépni. Húzós az ellenérték, de hát kell egy QB, nincs mese. 😀
több mint 3 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Justin Fields highlights video. Ügyes a srác👍👍👍

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
én nem zárom ki a feltrédet a 2-re sem 😀 Jets nem betonbiztos a Wilson pickre. ha meg 1 helyet hátramennek nekik tökmindegy kit húznak ott.

több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Ha nem Lance-ért mentünk fel akkor nem sok. Top 3-nak vélt irányítót elhozhatjuk. Egyedül abba lehet belekötni még hogy akkor miért nem Watson? Csak ez jöhet szóba mint kritika, de ki tudja mi lesz vele, pénzügyileg is kemény lenne. Lesz pár évig olcsó QB, a pénz mehet Bosara, Warnerre meg erősítésekre. 😊
Ennyit biztos ajánlottunk a Texansnak de plusz egy Bosa kellett volna még oda, újonc is necces, de Watsonnal a pénz is szopó lett volna.
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Jó döntés a cap miatt is. Évekig olcsón fog játszani valaki, rosszabb nem lesz mint Jimmy. Ha beválik ezek az első körök szinte másodikak. A QB pénz mehet Bosara meg Warnerre.
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
Sok csapatnak beleköptünk most a levesébe szerintem. Akik arra vártak valaki lecsúszik a 3.vagy 4. Helyre, akar Lions, Panthers, Broncos, Eagles, Pats