San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ziggy Ansah repul a keleti partra targyalni. Aaaa nincs gond a D-line- al...😪


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jimmy high ankle sprain - nem tudom mi lehet magyarul. minimum 1 hónap.
Solly még nem tudni.
és jövő héten megint ott játszunk...kemény bazdmeg
petey
Boka ficam...
ThundersNFL
az a sima ankle sprain. ez más ha jól tudom, itt a sarok feletti szalagok sérülnek. de mindegy is, pihentetni kell.
petey
Ezt is bokaficamnak szokták mondani. Ez egy elég jó hír, attól féltem, hogy megint valami egész éves lesz. Igazából van, aki már a kövi meccsen játszik vele, de szerintem 2-3 hét alatt azért általában ebből felépülnek. Addig meg Mullens

több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ford,sherm,kittle,jimmy, solomon,deebo,bosa alakul ez... legalabb megcsiphetunk egy jo draft poziciot valoszinuleg :/
gaborik
Ford, Sherm, Kittle és Deebo visszatérhet 2 hét múlva, szóval annyira nem gáz. kérdés Mullens fel tud-e nőni a feladathoz.
petey
Plusz mostert is 2-3 het vszinu. Ford meg kb feleslegesen ter vissza 1 felidore megint...
De lesz ez meg igy se,rendes felkeszules hianyaban...

Szerencsetlen thomas mar kezdett amerikai footballjatekosnak tunni,erre vszinu neki is vege a szezonja.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
ford,sherm,kittle,jimmy, solomon,deebo,bosa alakul ez... legalabb megcsiphetunk egy jo draft poziciot valoszinuleg :/
gaborik
Ford, Sherm, Kittle és Deebo visszatérhet 2 hét múlva, szóval annyira nem gáz. kérdés Mullens fel tud-e nőni a feladathoz.
petey
Fel ☝️😊
Nekem nagy kedvencem a kölök
Én szurkolok neki nagyon
Gerappa mennyi időre dőlt ki lehet már tudni?
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
ford,sherm,kittle,jimmy, solomon,deebo,bosa alakul ez... legalabb megcsiphetunk egy jo draft poziciot valoszinuleg :/
gaborik
Ford, Sherm, Kittle és Deebo visszatérhet 2 hét múlva, szóval annyira nem gáz. kérdés Mullens fel tud-e nőni a feladathoz.

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Jimmy high ankle sprain - nem tudom mi lehet magyarul. minimum 1 hónap.
Solly még nem tudni.
és jövő héten megint ott játszunk...kemény bazdmeg
petey
Boka ficam...
ThundersNFL
az a sima ankle sprain. ez más ha jól tudom, itt a sarok feletti szalagok sérülnek. de mindegy is, pihentetni kell.

több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ford,sherm,kittle,jimmy, solomon,deebo,bosa alakul ez... legalabb megcsiphetunk egy jo draft poziciot valoszinuleg :/

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Jimmy high ankle sprain - nem tudom mi lehet magyarul. minimum 1 hónap.
Solly még nem tudni.
és jövő héten megint ott játszunk...kemény bazdmeg
petey
Boka ficam...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát sajnos ez az év így elúszni látszik. Nem látom, hogy lehetne ennyi hiányzóval mérkőzéseket nyerni.
Tarsi
Jó az edzői stáb, sztem simán lehet!
Csak éppen a Rams és Cards feljövőben van!
steelwolf
Cardinalst nem koronáznám még meg. Sajnos a múlt hetet vastagon elbaszta mindenki, sérülések ide-oda.
petey
Ma is jók! (tudom a WTF az ellen)
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Sziasztok maradt még játékos a jövőhétre? GM game-ben Jimmy G a Qb-m, sajnálom hogy megsérült. Jobbulást mindenkinek.
Heisman Trophy
Giants-t "illene" még így is hozni

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Hát sajnos ez az év így elúszni látszik. Nem látom, hogy lehetne ennyi hiányzóval mérkőzéseket nyerni.
Tarsi
Jó az edzői stáb, sztem simán lehet!
Csak éppen a Rams és Cards feljövőben van!
steelwolf
Cardinalst nem koronáznám még meg. Sajnos a múlt hetet vastagon elbaszta mindenki, sérülések ide-oda.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 875 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Hát sajnos ez az év így elúszni látszik. Nem látom, hogy lehetne ennyi hiányzóval mérkőzéseket nyerni.
Tarsi
Jó az edzői stáb, sztem simán lehet!
Csak éppen a Rams és Cards feljövőben van!
több mint 3 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 019
Hát sajnos ez az év így elúszni látszik. Nem látom, hogy lehetne ennyi hiányzóval mérkőzéseket nyerni.
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 664 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Sziasztok maradt még játékos a jövőhétre? GM game-ben Jimmy G a Qb-m, sajnálom hogy megsérült. Jobbulást mindenkinek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
De jovore aztan mar olyan revengetour lesz, amilyet a fold nem latott!

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Jimmy high ankle sprain - nem tudom mi lehet magyarul. minimum 1 hónap.
Solly még nem tudni.
és jövő héten megint ott játszunk...kemény bazdmeg

több mint 3 éve
Danny Arizona Cardinals 1 662
Bosa ACL, vezeraldozattal jart a mai W-tek
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Ford out, jövőre cut
aranytöküJimmy
na jó, ez melyik Mazó klubos? 😀
petey
😃
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Frank Gore azt nyilatkozta, hogy megegyezett Yorkkal, amikor befejezi, jelkepes szerzodessel tolunk vonul majd vissza. Mindig nagyon szerettem. Furcsa lesz nezni ellenunk😳


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Ford out, jövőre cut
aranytöküJimmy
na jó, ez melyik Mazó klubos? 😀

több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Ford out, jövőre cut
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 903 — Csodabogár
Nem is szabad eroltetni. A Jetset igy is verni kell, legyen fullos, ne seruljon ra
Wyatt
Jets is elég tarcsis

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem is szabad eroltetni. A Jetset igy is verni kell, legyen fullos, ne seruljon ra

több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
A tavalyi sérülése tükrében perpill nem látom túl rózsásan a helyzetet, hosszútávon lehetnek problémák a sorozatosan megsérülő bal térdszalagjaival. (Garoppolo túldobott labdája, ami ide vezetett, különösen bosszant ebben a helyzetben)
W1, TE1 és CB1 nélkül kell verni a Jetset, de remélhetőleg Garland és Aiyuk segítségével.
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Sajnos varhato volt, ahogy az a terd allt, nem tudtam elkepzelni, hogy jatszani fog. Persze a szokasos kincstari optimizmus, meg nyilatkozatok megvoltak, de varhato volt. Ami engem jobban aggaszt, hogy el sem ment a csapattal. Ott maradunk a keleti parton a Giants meccsig, de Kittle otthon marad rehabilitacion. Sztem 3. Heten sem fog jatszani.
DeeFord kerdeses, Verret, James, Sherm out


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P