San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Gratulálok!💪
több mint 4 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Gratulálok! Ez egy erődemonstráció volt! Azt gondolom, így kell otthon ellentmondást nem tűrően játszani egy konf.döntőben. Mire a GB észbe kapott, már vége volt a meccsnek.

Most már senki és semmi nem ment meg titeket a Brady/BB időszak utáni új csapatot kereső Pats divatdrukkerektől....😀

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Csípős volt a Mustár....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
 twitter.com/thecheckdown/status/1219109672096919552


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Szép munka volt. Kösz, hogy nem kell néznem a Packerst a Super Bowlban.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ezaz Jimmy, tessék megnyerni a végén, és hozni nekem pénzikét 😊

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Megvan srácok!

Fürdőgatyákat elő, welcome to Miami!

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Gratula! 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
dankodavid
téged az Isten is Browns vagy Lions szurkolónak teremtett (No offenz) 😀
jó írás, nem akarsz az FK-nak írni? 😛
petey
Poénnak szántad, de a Frisco mellett a Lions és a Chargers a két csapat, amelyiknek tudok szurkolni 😀😀
dankodavid
viccen kívül, értelek amit mondasz. de a tavalyi Jimmy sérülés visszalökött minket a lesajnált kategóriába, én úgy gondolom tavaly egy 8-8 jött volna ki, és idén ez az eredmény nem fluke. de ha megnézed, még MINDIG megy a kétkedés. persze, sokan mondják, hogy azért nem lenne meglepő ha nyernénk, de ugye ideje lenne már kikapni a 9ersnek. ez megy már kb. a 4. hét óta...szóval tudatalatt még simán underdog, lesajnált, lefitymált csapat a mienk.
a győzelmekhez meg hozzá kell szokni, ezért ilyen idegen az érzés. ráaádsul mindezt fasza játékkal. én azért szurkolok, hogy ez legyen az alapja egy hosszú, sikerekkel tűzdelt időszaknak, és legyen meg az a gyűrű Joe Staley-nek, és Jed öccsének, és a műmájer olasznak 😀 meg a mi kis sokat szenvedett társaságunknak 😀
petey
Nagyon el vagy tévedve, ha ezt gondolod. A visszafogott dícséretek csak a szezon első felére korátozódtak. Elég nagy különbség volt az első 8 és a második 8 ellenfél között. Ha magadat szeretnéd ebbe (underdog) tudatba ringatni, én ugyan nem veszem el tőled, de az NFC-ben két kiemelkedő csapat volt előzetesen a rájátszásban (ahogy az AFC-ben is), amiből csak egy maradt talpon a divisional körre, és az nem a GB, SEA és MIN hármas tagja. Szerintem nem láthattál ettől eltérő értékelést sehol.
Ha a GB nem jut az éjjel tovább, akkor a SB-ban a SF-nak fogok drukkolni, mert végtelenül szimpatikus csapat (bár nekem Kittle kicsit sok 😊 ,de én egy régivágású ember vagyok).
gbol
kicsit félreértesz. nem azt pedzegetem, hogy esélyünk nincs, hanem már múlt héten is kezdte a média: Kuzin megverte a NO-t a Superdome-ban, teljesen más szint amit nyomnak, itt a lehetőség, hogy ha megverik az SF-t, akkor már elit QB. Cook megállíthatatlan, legútóbb 1000 éve is nyomtak egy upsetet SF ellen a PO-ban, Diggs, Thielen, Cook túúúl sok. aztán lett ami lett.
ezen a héten:
ami legutóbb történt az csak azért volt, mert nem volt Bulaga meg ez meg az. meg utána mekkorát ment a GB. ja, kb 1 pozitív mérlegű csapat ellen. nálunk meg nem volt Ford, Breida, Tartt, Staley 😊 és most is az megy, hogy x éve hogy kikaptunk a PAckers ellen, meg az újrameccselés tuti fordított lesz.
na mindegy, ez nem ellened, meg ellenetek szól, csak már fárasztó ezt hallani x hete.
akármi lesz köszi a szurkolást előre is 😀
petey
Nem értettem félre. Szerintem senki nem írta, hogy Bulaga jelenléte megfordítja a meccset. Így is 7,5 pontos favorit a SF. Ahogy a Vikings győzelme kapcsán is csak abban bíztak, hogy szoros lehet a meccs, de ott is legalább 7 pontos favorit volt a SF. Szerintem egy kicsit túlgondoltad. Ezek mind csak azért lettek említve elemzéseknél, hogy legyen valami kapaszkodó, hogy miért nem lesz tükörsima a meccs (a MIN is), de ettől az egyértelmű esélyek nem fordulnak meg, hiszen a SF sokkal komplettebb csapat, mint a GB vagy a MIN. Talán a NO-nak lett volna esélye ellenetek, de ők elbaltázták már a WC kört.
Mindez nem azt jelenti, hogy a GB teljesen esélytelen lenne, de tízből legalább nyolcszor (ha nem kilencszer) a SF nyerne ebben a szezonban. Remélem az FA piac és a draft után sikerül néhány hiányposztot befoltozni, és akkor lehet, hogy már jövőre reális SB eséllyel jutunk be a PO-ba.
gbol
Amíg Rodgers irányít mindig reális esély van a SB-ra. Ez sajnos igaz... Ennek ellenére meglepne ha ma kikapna a 49-ers...

több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
dankodavid
téged az Isten is Browns vagy Lions szurkolónak teremtett (No offenz) 😀
jó írás, nem akarsz az FK-nak írni? 😛
petey
Poénnak szántad, de a Frisco mellett a Lions és a Chargers a két csapat, amelyiknek tudok szurkolni 😀😀
dankodavid
viccen kívül, értelek amit mondasz. de a tavalyi Jimmy sérülés visszalökött minket a lesajnált kategóriába, én úgy gondolom tavaly egy 8-8 jött volna ki, és idén ez az eredmény nem fluke. de ha megnézed, még MINDIG megy a kétkedés. persze, sokan mondják, hogy azért nem lenne meglepő ha nyernénk, de ugye ideje lenne már kikapni a 9ersnek. ez megy már kb. a 4. hét óta...szóval tudatalatt még simán underdog, lesajnált, lefitymált csapat a mienk.
a győzelmekhez meg hozzá kell szokni, ezért ilyen idegen az érzés. ráaádsul mindezt fasza játékkal. én azért szurkolok, hogy ez legyen az alapja egy hosszú, sikerekkel tűzdelt időszaknak, és legyen meg az a gyűrű Joe Staley-nek, és Jed öccsének, és a műmájer olasznak 😀 meg a mi kis sokat szenvedett társaságunknak 😀
petey
Nagyon el vagy tévedve, ha ezt gondolod. A visszafogott dícséretek csak a szezon első felére korátozódtak. Elég nagy különbség volt az első 8 és a második 8 ellenfél között. Ha magadat szeretnéd ebbe (underdog) tudatba ringatni, én ugyan nem veszem el tőled, de az NFC-ben két kiemelkedő csapat volt előzetesen a rájátszásban (ahogy az AFC-ben is), amiből csak egy maradt talpon a divisional körre, és az nem a GB, SEA és MIN hármas tagja. Szerintem nem láthattál ettől eltérő értékelést sehol.
Ha a GB nem jut az éjjel tovább, akkor a SB-ban a SF-nak fogok drukkolni, mert végtelenül szimpatikus csapat (bár nekem Kittle kicsit sok 😊 ,de én egy régivágású ember vagyok).
gbol
kicsit félreértesz. nem azt pedzegetem, hogy esélyünk nincs, hanem már múlt héten is kezdte a média: Kuzin megverte a NO-t a Superdome-ban, teljesen más szint amit nyomnak, itt a lehetőség, hogy ha megverik az SF-t, akkor már elit QB. Cook megállíthatatlan, legútóbb 1000 éve is nyomtak egy upsetet SF ellen a PO-ban, Diggs, Thielen, Cook túúúl sok. aztán lett ami lett.
ezen a héten:
ami legutóbb történt az csak azért volt, mert nem volt Bulaga meg ez meg az. meg utána mekkorát ment a GB. ja, kb 1 pozitív mérlegű csapat ellen. nálunk meg nem volt Ford, Breida, Tartt, Staley 😊 és most is az megy, hogy x éve hogy kikaptunk a PAckers ellen, meg az újrameccselés tuti fordított lesz.
na mindegy, ez nem ellened, meg ellenetek szól, csak már fárasztó ezt hallani x hete.
akármi lesz köszi a szurkolást előre is 😀
petey
Nem értettem félre. Szerintem senki nem írta, hogy Bulaga jelenléte megfordítja a meccset. Így is 7,5 pontos favorit a SF. Ahogy a Vikings győzelme kapcsán is csak abban bíztak, hogy szoros lehet a meccs, de ott is legalább 7 pontos favorit volt a SF. Szerintem egy kicsit túlgondoltad. Ezek mind csak azért lettek említve elemzéseknél, hogy legyen valami kapaszkodó, hogy miért nem lesz tükörsima a meccs (a MIN is), de ettől az egyértelmű esélyek nem fordulnak meg, hiszen a SF sokkal komplettebb csapat, mint a GB vagy a MIN. Talán a NO-nak lett volna esélye ellenetek, de ők elbaltázták már a WC kört.
Mindez nem azt jelenti, hogy a GB teljesen esélytelen lenne, de tízből legalább nyolcszor (ha nem kilencszer) a SF nyerne ebben a szezonban. Remélem az FA piac és a draft után sikerül néhány hiányposztot befoltozni, és akkor lehet, hogy már jövőre reális SB eséllyel jutunk be a PO-ba.

Szerkesztette: gbol
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
dankodavid
téged az Isten is Browns vagy Lions szurkolónak teremtett (No offenz) 😀
jó írás, nem akarsz az FK-nak írni? 😛
petey
Poénnak szántad, de a Frisco mellett a Lions és a Chargers a két csapat, amelyiknek tudok szurkolni 😀😀
dankodavid
viccen kívül, értelek amit mondasz. de a tavalyi Jimmy sérülés visszalökött minket a lesajnált kategóriába, én úgy gondolom tavaly egy 8-8 jött volna ki, és idén ez az eredmény nem fluke. de ha megnézed, még MINDIG megy a kétkedés. persze, sokan mondják, hogy azért nem lenne meglepő ha nyernénk, de ugye ideje lenne már kikapni a 9ersnek. ez megy már kb. a 4. hét óta...szóval tudatalatt még simán underdog, lesajnált, lefitymált csapat a mienk.
a győzelmekhez meg hozzá kell szokni, ezért ilyen idegen az érzés. ráaádsul mindezt fasza játékkal. én azért szurkolok, hogy ez legyen az alapja egy hosszú, sikerekkel tűzdelt időszaknak, és legyen meg az a gyűrű Joe Staley-nek, és Jed öccsének, és a műmájer olasznak 😀 meg a mi kis sokat szenvedett társaságunknak 😀
petey
Nagyon el vagy tévedve, ha ezt gondolod. A visszafogott dícséretek csak a szezon első felére korátozódtak. Elég nagy különbség volt az első 8 és a második 8 ellenfél között. Ha magadat szeretnéd ebbe (underdog) tudatba ringatni, én ugyan nem veszem el tőled, de az NFC-ben két kiemelkedő csapat volt előzetesen a rájátszásban (ahogy az AFC-ben is), amiből csak egy maradt talpon a divisional körre, és az nem a GB, SEA és MIN hármas tagja. Szerintem nem láthattál ettől eltérő értékelést sehol.
Ha a GB nem jut az éjjel tovább, akkor a SB-ban a SF-nak fogok drukkolni, mert végtelenül szimpatikus csapat (bár nekem Kittle kicsit sok 😊 ,de én egy régivágású ember vagyok).
gbol
kicsit félreértesz. nem azt pedzegetem, hogy esélyünk nincs, hanem már múlt héten is kezdte a média: Kuzin megverte a NO-t a Superdome-ban, teljesen más szint amit nyomnak, itt a lehetőség, hogy ha megverik az SF-t, akkor már elit QB. Cook megállíthatatlan, legútóbb 1000 éve is nyomtak egy upsetet SF ellen a PO-ban, Diggs, Thielen, Cook túúúl sok. aztán lett ami lett.
ezen a héten:
ami legutóbb történt az csak azért volt, mert nem volt Bulaga meg ez meg az. meg utána mekkorát ment a GB. ja, kb 1 pozitív mérlegű csapat ellen. nálunk meg nem volt Ford, Breida, Tartt, Staley 😊 és most is az megy, hogy x éve hogy kikaptunk a PAckers ellen, meg az újrameccselés tuti fordított lesz.
na mindegy, ez nem ellened, meg ellenetek szól, csak már fárasztó ezt hallani x hete.
akármi lesz köszi a szurkolást előre is 😀

több mint 4 éve
gbol Green Bay Packers 342
dankodavid
téged az Isten is Browns vagy Lions szurkolónak teremtett (No offenz) 😀
jó írás, nem akarsz az FK-nak írni? 😛
petey
Poénnak szántad, de a Frisco mellett a Lions és a Chargers a két csapat, amelyiknek tudok szurkolni 😀😀
dankodavid
viccen kívül, értelek amit mondasz. de a tavalyi Jimmy sérülés visszalökött minket a lesajnált kategóriába, én úgy gondolom tavaly egy 8-8 jött volna ki, és idén ez az eredmény nem fluke. de ha megnézed, még MINDIG megy a kétkedés. persze, sokan mondják, hogy azért nem lenne meglepő ha nyernénk, de ugye ideje lenne már kikapni a 9ersnek. ez megy már kb. a 4. hét óta...szóval tudatalatt még simán underdog, lesajnált, lefitymált csapat a mienk.
a győzelmekhez meg hozzá kell szokni, ezért ilyen idegen az érzés. ráaádsul mindezt fasza játékkal. én azért szurkolok, hogy ez legyen az alapja egy hosszú, sikerekkel tűzdelt időszaknak, és legyen meg az a gyűrű Joe Staley-nek, és Jed öccsének, és a műmájer olasznak 😀 meg a mi kis sokat szenvedett társaságunknak 😀
petey
Nagyon el vagy tévedve, ha ezt gondolod. A visszafogott dícséretek csak a szezon első felére korátozódtak. Elég nagy különbség volt az első 8 és a második 8 ellenfél között. Ha magadat szeretnéd ebbe (underdog) tudatba ringatni, én ugyan nem veszem el tőled, de az NFC-ben két kiemelkedő csapat volt előzetesen a rájátszásban (ahogy az AFC-ben is), amiből csak egy maradt talpon a divisional körre, és az nem a GB, SEA és MIN hármas tagja. Szerintem nem láthattál ettől eltérő értékelést sehol.
Ha a GB nem jut az éjjel tovább, akkor a SB-ban a SF-nak fogok drukkolni, mert végtelenül szimpatikus csapat (bár nekem Kittle kicsit sok 😊 ,de én egy régivágású ember vagyok).
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Srácok mindent bele ma! Nehogy már a sajtokat meg Rodgerst kelljen nézni a SB-a...Akkor már inkább a Pats 😀 😀 😀

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Valóban hihetetlen, hogy az SB-ért játszunk az elmúlt évek után. Bízom benne, hogy Shanny kiforralt mára is valamit és remélem a Dline is múlt heti formában van.
Van bennem egy kis izgalom, de nagyon várom a meccset. Ezt most már csak élvezni kell.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Én csak azt mondom:

végezzük el a munkát ma!

több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Este főcsoport döntő, a margójára egy kis személyes.

Utálok esélyes csapatnak szurkolni. Taszít az érzés, ellentétes mindennel, ami valaha a csapatválasztási preferenciáim befolyásolta, egyszerűen nem tudok vele azonosulni. Sosem szurkoltam tradicionális nagy csapatnak semmilyen sportban, sosem azonosultam semmilyen szinten a teniszt uraló három fantasztikus játékossal, ellenben gond nélkül szurkolok Berrettininek, Gasquet-nek, Kyrgiosnak, és ha időm engedi, évente párszor megnézek egy Sampdoria meccset is, sőt, Olaszországban párom agyára mentem, hogy minden városban Samp-mezt vadásztam magamnak. Ennek biztosan megvan a pszichológiai háttere, meg lehetne magyarázni, de ez most annyira nem is fontos.

Ellenben az már igen, hogy a frisco nem csupán esélyes, és talán a legjobb védelemmel bíró, még talpon lévő csapat, de emellett korunk egyik legjobb támadóedzője a HC. Az az ember, aki tényleg képes arannyá változtatni bármit, ami a kezébe kerül. Kivéve Dante Pettist, vele valszeg a Jóisten se tudna mit kezdeni. Ahogyan a Vikings elleni meccs előtt, most is ugyanazt a félelmet érzem, ami abból fakad, hogy nem tudsz pozitívan csalódni, nincs mit nyerni, csak kétféle kimenetel lehetséges, mégpedig a bukás, vagy az, hogy ugyanott leszek, mint előtte. Nem egy szimplán esélyes csapat, hanem egy, a fogadóirodák által egy td-vel jobbnak tartott együttes, amely kiesése vagy szoros meccsen való továbbjutása is meglepetés lenne- nem lebecsülve persze a Packerst. Aki Aaron Rodgerst bármikor leírja, bármikor lebecsüli, mérhetetlen ostobaságról tesz tanúbizonyságot, és nem szeretnék ebbe a hibába esni. Jó csapat, de valószínűleg tízből nyolc alkalommal ki kell kapniuk, de ez érvényes volt a Titansre is.

Jó látni a csapatot a rájátszásban, tényleg élvezet nézni minden héten ezeket a játékosokat, főleg az elmúlt hat év és Blaine Gabbert után, de jobban örülnék, ha még mindig le lenne becsülve a 49ers. Ez pedig már nincs így, mert bizonyítottak minden héten, a legjobb ellenfelek ellen. Ezek után elbukni borzasztó lenne, és ami a legrosszabb ebben, a tudat, hogy az idei évnél jobb esélyük az évtizedben egyáltalán nem biztos, hogy lesz arra, hogy meglegyen a hatodik. És ha nem jön össze az sb, lehet eljátszani a sportszerűt, hogy már az is hatalmas eredmény, hogy főcsoport döntőt játszottak, lehet eljátszani az elégedettet is, mondván, nem jöhet minden össze, de ha őszintén magamba nézek, tudom, hogy ha februárban semleges nézőként ülök le a TV elé, az egész szezonra árnyék vetül. Kár lenne érte, kiváló szezon volt.
dankodavid
Én egy olyan szemszögből közelítem meg a mai meccset, hogy hol van nekünk veszítenivalónk egyáltalán?
A tavalyi 31. csapat, akit mindenki egy kézlegyintéssel elintézett és még a saját szurkolói sem nagyon bíztak egy plusszos szezonban sem. El kellett szenvednünk a SB csapatunk pillanatok alatti elemekre bomlását, oly gyors mélybe zuhanását, ami már tankönyvbe illő. Vert az ég minket Csipp Kellykkel, Tomsulákkal, Blén Gebbertekkel, Jed böszmeségeivel, valamint Baalke ACL szakadás mimimum kritérium draft taktikájával, Hárbó, Kaepernick, Aldon, Miller hisztériákkal, ikonjaink elvesztésével (Cowboy,Willis, Bowman), olyan példátlan sérüléshullámokkal amik egy ebola járvány pusztításával voltak arányosak, egy Sherman érkezésével, akinek jelenlététől csak kábé 1 hónapja nem hányom el magam, nekem eddig tartott megemészteni az ominózus pulykavacsoráját a Candelstickben. A SB-ban szereplő csapatból mára csak 2 hírmondó maradt mindössze, Mindenki Joe-ja (Staley) és Celek. Persze ez 6 éves távlatban normális és helyzetünkben talán egy szerencsés megtisztulás eredménye. Ez az elmúlt 6 év olyan volt, mint a 2000-es évek nagyrésze, a dicső múlt megcsúfolása, a negatív szezonok halmozása és a "majd jövőre" X-el vagy Y-al feltámadunk.
Az idei szezon előtt sem érezhettünk sokkal másképp, mert bár a Lynch-Shanny kezdet, ha nem is volt számszakilag dicsőséges, viszont látható volt egy másfajta szemlélet előretörése csak az a kib*szott balszerencse áradása mindezt elfedte. A remek Brick by brick és öltözői videókból már látszott, hogy valami már éledezik, de nem tud virágot bontani...és eljött 2019 ősze. Én egy langyos hugymeleg várakozással néztem a szezon elé, eldöntöttem nem lesz ami kibillent a rezignált várakozásaimtól, egy 8-8-tól már görögtüzeket gyújtok! Aztán jöttek a srácok és kirakták a brét az asztalra rendesen. Valahogy nehéz volt elhinni az egészet, 8-0 után sem voltam teljesen biztos a pozitív szezonban. Kaptuk a cinket a gyenge sorsolás miatt, pedig hogy lehetne gyenge az, ha minket mindenki az utolsó 4-6 helyre kalibrált be a szezon előtt, ergo alig van/volt gyengébb csapat nálunk. Miközben a két kezdő tackle sztárunk sérülés miatt nem volt pályán, full noname UDFA srácok pörögket kezdőként, a futójátékunk kulcsa Juci is megsérült, Tartt, Ward, Kwon, Ford, Richburg, Goodwin, DJ Jones, Taylor, Gould kiesett végleg vagy hosszabb időre. A balszerencse azért nem kímélt túlzottan minket. Aztán jött a ződ madarak elleni hosszabbításos vereség... Lenne még mit részletezni ami történt azóta, szerencsére ezek túlnyomórészt kellemes esetek. Ami nekem a legnagyobb öröm, hogy a lelátók végre a Levi's-ban is tömöttek és forr az egész Bay Area, ahogy eddig csak a Candlestick-ben töltött szezonok alatt történt meg. Mivel már volt szerencsém otthon és idegenben is 49ers meccsen járni tápasztaltam, hogy mennyire is elhivatottak a szurkolóink, mekkora plusszt is tudnak adni a pályán játszó fiainknak. Ez az impulzus most újra túlcsordul, most először Santa Clarában, de biztosan tud ez általános jelenség lenni a közeljövőben.
Úgy megyek neki a mai esti meccsnek, hogy halál nyugalommal ülök a képernyő elé, mert ENNEK a csapatnak akárki mond bármit is, NINCS veszíteni valója!!! Ahonnan feljöttek, amit megtettek és elértek az igazolja, hogy amit tudtak kiadtak magukból, nem csak a testük, hanem a szivük és lelkük is mindig a pályán volt egytől egyig mindenkinek! Nem lehet rosszat mondani erre a csapatra, akármi is lesz a következő 1-2 meccsen! Mivel már régen éltem meg az utolsó SB győzelmet, nagyon vágyok rá, hogy 2 hét múlva lássam, ahogy a kajla képű Jed szorongatja a Lombardit. Már akkor sem kell keseregnem, ha Sherman kezében lesz a trófea, mert végre rendes színű mezben van. A legnagyobb problémám, hogy milyen mezt vegyek, mert rettentően nehéz dönteni a 99-97-91-54-25(na azért itt még nem tartok)-74-85-44-10-31-19 közül...a bőség zavara!
GO 9ers!
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
dankodavid
téged az Isten is Browns vagy Lions szurkolónak teremtett (No offenz) 😀
jó írás, nem akarsz az FK-nak írni? 😛
petey
Poénnak szántad, de a Frisco mellett a Lions és a Chargers a két csapat, amelyiknek tudok szurkolni 😀😀
dankodavid
viccen kívül, értelek amit mondasz. de a tavalyi Jimmy sérülés visszalökött minket a lesajnált kategóriába, én úgy gondolom tavaly egy 8-8 jött volna ki, és idén ez az eredmény nem fluke. de ha megnézed, még MINDIG megy a kétkedés. persze, sokan mondják, hogy azért nem lenne meglepő ha nyernénk, de ugye ideje lenne már kikapni a 9ersnek. ez megy már kb. a 4. hét óta...szóval tudatalatt még simán underdog, lesajnált, lefitymált csapat a mienk.
a győzelmekhez meg hozzá kell szokni, ezért ilyen idegen az érzés. ráaádsul mindezt fasza játékkal. én azért szurkolok, hogy ez legyen az alapja egy hosszú, sikerekkel tűzdelt időszaknak, és legyen meg az a gyűrű Joe Staley-nek, és Jed öccsének, és a műmájer olasznak 😀 meg a mi kis sokat szenvedett társaságunknak 😀

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
dankodavid
téged az Isten is Browns vagy Lions szurkolónak teremtett (No offenz) 😀
jó írás, nem akarsz az FK-nak írni? 😛
petey
Poénnak szántad, de a Frisco mellett a Lions és a Chargers a két csapat, amelyiknek tudok szurkolni 😀😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Este főcsoport döntő, a margójára egy kis személyes.

Utálok esélyes csapatnak szurkolni. Taszít az érzés, ellentétes mindennel, ami valaha a csapatválasztási preferenciáim befolyásolta, egyszerűen nem tudok vele azonosulni. Sosem szurkoltam tradicionális nagy csapatnak semmilyen sportban, sosem azonosultam semmilyen szinten a teniszt uraló három fantasztikus játékossal, ellenben gond nélkül szurkolok Berrettininek, Gasquet-nek, Kyrgiosnak, és ha időm engedi, évente párszor megnézek egy Sampdoria meccset is, sőt, Olaszországban párom agyára mentem, hogy minden városban Samp-mezt vadásztam magamnak. Ennek biztosan megvan a pszichológiai háttere, meg lehetne magyarázni, de ez most annyira nem is fontos.

Ellenben az már igen, hogy a frisco nem csupán esélyes, és talán a legjobb védelemmel bíró, még talpon lévő csapat, de emellett korunk egyik legjobb támadóedzője a HC. Az az ember, aki tényleg képes arannyá változtatni bármit, ami a kezébe kerül. Kivéve Dante Pettist, vele valszeg a Jóisten se tudna mit kezdeni. Ahogyan a Vikings elleni meccs előtt, most is ugyanazt a félelmet érzem, ami abból fakad, hogy nem tudsz pozitívan csalódni, nincs mit nyerni, csak kétféle kimenetel lehetséges, mégpedig a bukás, vagy az, hogy ugyanott leszek, mint előtte. Nem egy szimplán esélyes csapat, hanem egy, a fogadóirodák által egy td-vel jobbnak tartott együttes, amely kiesése vagy szoros meccsen való továbbjutása is meglepetés lenne- nem lebecsülve persze a Packerst. Aki Aaron Rodgerst bármikor leírja, bármikor lebecsüli, mérhetetlen ostobaságról tesz tanúbizonyságot, és nem szeretnék ebbe a hibába esni. Jó csapat, de valószínűleg tízből nyolc alkalommal ki kell kapniuk, de ez érvényes volt a Titansre is.

Jó látni a csapatot a rájátszásban, tényleg élvezet nézni minden héten ezeket a játékosokat, főleg az elmúlt hat év és Blaine Gabbert után, de jobban örülnék, ha még mindig le lenne becsülve a 49ers. Ez pedig már nincs így, mert bizonyítottak minden héten, a legjobb ellenfelek ellen. Ezek után elbukni borzasztó lenne, és ami a legrosszabb ebben, a tudat, hogy az idei évnél jobb esélyük az évtizedben egyáltalán nem biztos, hogy lesz arra, hogy meglegyen a hatodik. És ha nem jön össze az sb, lehet eljátszani a sportszerűt, hogy már az is hatalmas eredmény, hogy főcsoport döntőt játszottak, lehet eljátszani az elégedettet is, mondván, nem jöhet minden össze, de ha őszintén magamba nézek, tudom, hogy ha februárban semleges nézőként ülök le a TV elé, az egész szezonra árnyék vetül. Kár lenne érte, kiváló szezon volt.
dankodavid
téged az Isten is Browns vagy Lions szurkolónak teremtett (No offenz) 😀
jó írás, nem akarsz az FK-nak írni? 😛

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Este főcsoport döntő, a margójára egy kis személyes.

Utálok esélyes csapatnak szurkolni. Taszít az érzés, ellentétes mindennel, ami valaha a csapatválasztási preferenciáim befolyásolta, egyszerűen nem tudok vele azonosulni. Sosem szurkoltam tradicionális nagy csapatnak semmilyen sportban, sosem azonosultam semmilyen szinten a teniszt uraló három fantasztikus játékossal, ellenben gond nélkül szurkolok Berrettininek, Gasquet-nek, Kyrgiosnak, és ha időm engedi, évente párszor megnézek egy Sampdoria meccset is, sőt, Olaszországban párom agyára mentem, hogy minden városban Samp-mezt vadásztam magamnak. Ennek biztosan megvan a pszichológiai háttere, meg lehetne magyarázni, de ez most annyira nem is fontos.

Ellenben az már igen, hogy a frisco nem csupán esélyes, és talán a legjobb védelemmel bíró, még talpon lévő csapat, de emellett korunk egyik legjobb támadóedzője a HC. Az az ember, aki tényleg képes arannyá változtatni bármit, ami a kezébe kerül. Kivéve Dante Pettist, vele valszeg a Jóisten se tudna mit kezdeni. Ahogyan a Vikings elleni meccs előtt, most is ugyanazt a félelmet érzem, ami abból fakad, hogy nem tudsz pozitívan csalódni, nincs mit nyerni, csak kétféle kimenetel lehetséges, mégpedig a bukás, vagy az, hogy ugyanott leszek, mint előtte. Nem egy szimplán esélyes csapat, hanem egy, a fogadóirodák által egy td-vel jobbnak tartott együttes, amely kiesése vagy szoros meccsen való továbbjutása is meglepetés lenne- nem lebecsülve persze a Packerst. Aki Aaron Rodgerst bármikor leírja, bármikor lebecsüli, mérhetetlen ostobaságról tesz tanúbizonyságot, és nem szeretnék ebbe a hibába esni. Jó csapat, de valószínűleg tízből nyolc alkalommal ki kell kapniuk, de ez érvényes volt a Titansre is.

Jó látni a csapatot a rájátszásban, tényleg élvezet nézni minden héten ezeket a játékosokat, főleg az elmúlt hat év és Blaine Gabbert után, de jobban örülnék, ha még mindig le lenne becsülve a 49ers. Ez pedig már nincs így, mert bizonyítottak minden héten, a legjobb ellenfelek ellen. Ezek után elbukni borzasztó lenne, és ami a legrosszabb ebben, a tudat, hogy az idei évnél jobb esélyük az évtizedben egyáltalán nem biztos, hogy lesz arra, hogy meglegyen a hatodik. És ha nem jön össze az sb, lehet eljátszani a sportszerűt, hogy már az is hatalmas eredmény, hogy főcsoport döntőt játszottak, lehet eljátszani az elégedettet is, mondván, nem jöhet minden össze, de ha őszintén magamba nézek, tudom, hogy ha februárban semleges nézőként ülök le a TV elé, az egész szezonra árnyék vetül. Kár lenne érte, kiváló szezon volt.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Gameday 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Kösz Florio

 www.49erswebzone.com/articles/133510-florio-jimmy-garoppolo-likely-self-urinate-himself-aaron-rodgers/

több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Lynch munkáját is elismerték:
 twitter.com/MaioccoNBCS/status/1217893228449427456
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Kittle nagyon nagy arc 😀
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 330 — Invisible man
Nem lehet nem szeretni az embert:


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.