San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Nem szeretnék előre menni mert tudom felesleges csak megérzést írok le.Lesz még 3.Seattle meccs szerintem...
roppihe
Remélem, hogy egy nagy zakóval küldik haza őket a tundráról (bár erre nincs sok esély, szóval egy kis zakónak is örülnék). Az a vicc, hogy ezt az ezer sebből vérző Eagles-t is csak úgy tudták legyőzni, hogy Wentz már a legelején kiesett.

Tartt, Ford és játszani fog, Kwon is LEHET..kiderül. nem lesz sétagalopp azért.
petey
Kwonra szükség lenne Cook megfékezésére, de nélküle is mennie kellene, inkább ne siessék el a visszatérését.

Szerkesztette: Niner Empire
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Nem szeretnék előre menni mert tudom felesleges csak megérzést írok le.Lesz még 3.Seattle meccs szerintem...
roppihe
jaja, kurva jó volt a hoksz, már eldöntötték a Q1.ben. nem.
azért a paraszt Clowney csak kifejelte Wentzet..bocsánat, ráesett, by kommentátorok.

mindegy is, legyen Erinék baja, hogy mit kezdenek Zsákos Wilsonékkal.

érdekes volt a Vikes-Saints, Kuzin néha kurvára nem tudta milyen rendezvényen van.
lesz 2 fasza DL, meglátjuk kinek az OL-je tart jobban. ha Kuzin a hátán lesz sokat, akkor baszhatja az elkapóit 😀
Tartt, Ford és játszani fog, Kwon is LEHET..kiderül. nem lesz sétagalopp azért.

több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Nem szeretnék előre menni mert tudom felesleges csak megérzést írok le.Lesz még 3.Seattle meccs szerintem...
több mint 4 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Vikings jön, szerintem jobb mint egy harmadik meccs a Seattle ellen.
Steve Ribbed
Szerintem is.Cousinst megeszi Bosa.
roppihe
16. héten egy erős DL úgy dominálta a Vikes OL-t, hogy Kirk passzolni alig tudott.
Azt olvastam a Népsportban, hogy itt elég jó a védő fal szóval van ok a reménykedésre.
alatriste
Aki Liverpool szurkoló az rossz ember nem lehet. 😊
YNWA!

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Vikings jön, szerintem jobb mint egy harmadik meccs a Seattle ellen.
Steve Ribbed
Szerintem is.Cousinst megeszi Bosa.
roppihe
16. héten egy erős DL úgy dominálta a Vikes OL-t, hogy Kirk passzolni alig tudott.
Azt olvastam a Népsportban, hogy itt elég jó a védő fal szóval van ok a reménykedésre.
alatriste
Ez egy ördögi kör nálam ugyanis jobban félek a Vikingek elkapósorától mint az irányítójuktól.De ha nem félek az irányítójuktól akkor Diggsék baszhatják... 😊
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Sokkal inkább a Vikings, mint a Hawks. Csak a 4. negyedet és az OT-t láttam, de Cousins, az utolsó nagy passzát leszámítva, eléggé harmatosnak tűnt.
több mint 4 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Vikings jön, szerintem jobb mint egy harmadik meccs a Seattle ellen.
Steve Ribbed
Szerintem is.Cousinst megeszi Bosa.
roppihe
16. héten egy erős DL úgy dominálta a Vikes OL-t, hogy Kirk passzolni alig tudott.
Azt olvastam a Népsportban, hogy itt elég jó a védő fal szóval van ok a reménykedésre.


Liverpool Fc fan
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Vikings jön, szerintem jobb mint egy harmadik meccs a Seattle ellen.
Steve Ribbed
Szerintem is.Cousinst megeszi Bosa.
több mint 4 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Vikings jön, szerintem jobb mint egy harmadik meccs a Seattle ellen.

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát akkor ezek szerint Vikings. Nemk tudom egyelőre hogy örüljek, vagy ne. Mindegy Vikingeket kell majd leverni és kész.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Kellenek a visszatérők nagyon, mert a védelemnek erősödnie kell a PO-ra. Az alapszakasz 2. felére azért visszaesett a korábbi eléggé impresszív teljesítményük. Tartt hiányzik most a leginkább érzésem szerint.
Niner Empire
elfáradtak. 4 DL IR-en, meg a 4. héten volt a bye week, ami nagy kibaszás most így visszatekintve.

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Kellenek a visszatérők nagyon, mert a védelemnek erősödnie kell a PO-ra. Az alapszakasz 2. felére azért visszaesett a korábbi eléggé impresszív teljesítményük. Tartt hiányzik most a leginkább érzésem szerint.
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Tartt és Ford mellett Kwon visszatérése is elképzelhető. Azért ez a három ember nagyon dobna a védelmen.
SFGaben
Tartt tuti, Ford még nem edz. Kwon meg nagyon max NFCCG. De csak óvatosan...
petey
A két maródi jó lesz majd az NFC döntőre is 😀
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Tartt és Ford mellett Kwon visszatérése is elképzelhető. Azért ez a három ember nagyon dobna a védelmen.
SFGaben
Tartt tuti, Ford még nem edz. Kwon meg nagyon max NFCCG. De csak óvatosan...

több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Tartt és Ford mellett Kwon visszatérése is elképzelhető. Azért ez a három ember nagyon dobna a védelmen.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 258 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bryant Young Hall of Fame finalista idén.
 twitter.com/ProFootballHOF/status/1212876222520266753
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Szemet gyönyörködtető támadó és védelmi mozzanatok a szezonból:

https://i.ytimg.com/vi/l1Ai-5yZnqU/hqdefault.jpg
49ers Best Offensive Plays of 2019
Watch the best plays from Jimmy Garoppolo and Co. during the 2019 regular season. Tune in for the 49ers Divisional Game on NBC on 1/11.#49ers #Highlights #To...


https://i.ytimg.com/vi/xWK54tYbA9Q/hqdefault.jpg
49ers Best Defensive Plays of 2019
Watch the best defensive plays from the San Francisco 49ers during the 2019 regular season. Tune in for the 49ers Divisional Game on NBC on 1/11.#49ers #Defe...
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
És mi szurkolók nem?
Coolearie
A családot és a szertárost is illett volna megemlítenem, de természetesen veled kellett volna kezdenem a felsorolást. BÚÉK! 😊
Niner Empire
Na ezt már szeretem!!!
BÚÉK!
| Joke |

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
És mi szurkolók nem?
Coolearie
A családot és a szertárost is illett volna megemlítenem, de természetesen veled kellett volna kezdenem a felsorolást. BÚÉK! 😊
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Boldog új évet mindenkinek!
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
a csapat megérdemel minden elismerést!
Niner Empire
És mi szurkolók nem?

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
A Hawks szerintem is győzelemmel fog eljönni Phillyből. Nem hiszem, hogy sok esélye lesz az Eaglesnek ennyi sérülttel, de azért szurkolok nekik. A legkevésbé sem hiányozna egy harmadik Hawks meccs. 😊
Viszont akkorra már (ha minden igaz) Tartt és Ford is újra bevethetőek lesznek - kell a boost a védelemnek.

Jó volt újra Frisco meccseket nézni az idén, a csapat megérdemel minden elismerést!
több mint 4 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Nekem Whiterspoon ténykedése több, mint kétségbeejtő 😊 Nagyon fogalmatlan szegénykém...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 051
Álljon itt, emlékként még egy, aki remek esélyekkel pályázik az Év Hülyéje díjra. A jelölt nem más, mint Bruce Irvin, aki, miután felmosták vele és csapatával a padlót, ezt nyilatkozta:
“They’re OK. They’re OK. They’re not world-beaters,”

Értik, Bruce, csak leszarják.
dankodavid
Bruce tavaly is megnyerte. Ő már csak ilyen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
Álljon itt, emlékként még egy, aki remek esélyekkel pályázik az Év Hülyéje díjra. A jelölt nem más, mint Bruce Irvin, aki, miután felmosták vele és csapatával a padlót, ezt nyilatkozta:
“They’re OK. They’re OK. They’re not world-beaters,”

Értik, Bruce, csak leszarják.

Pulvis et umbra sumus.