San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Egy ismeretlen elkapó, valami JM érkezett 😀
dande
jaja, már vagy ötödszörre idén 😀

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 553 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy ismeretlen elkapó, valami JM érkezett 😀
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Jimmy Garoppolo named NFC offensive player of the week

wtg Jimmy

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
bocs undi, a te tolladból lehetett olvasni, hogy Dissly a liga legjobb TE-je most és lesz év végére, kb. 3 meccs után. 😊 csak mert volt TD elkapása Kittle-nek még nem, mert leginkább csalinak használták aki elvitte a fél védelmet uzsonnázni. na mindegy, épüljen fel Dissly rendesen, ne legyen ebből flame war.

a 17. hét pikáns lesz. remélhetőleg mindenki egészségesen nálunk, nem úgy, mint pár hete.
petey
Az a baj, hogy annyira triggerelodtetek, hogy azt olvasta a szemetek, amit latni szeretett volna a fejetek 😊

Dissly a liga legjobb TE-je lehet, ha igy folytatja. Elit WR szintu kezek, kivalo routok, raadasul jol is blokkol. O minden amit Grahamtol vartunk anno, csak meg blokkolni is kepes.undisputedly
@petey Kittlenek tavaly volt egy kimagaslo eve 1300 plusz yardert es 5 TD-ert. Iden 3 meccs alatt 160 yard es 0 TD. Disslynek mar 5 meccs alatt 4 TD, amivel ligaelso, es a kosok elott is vezette ezt a statisztikat 4 TD-vel. Szoval Kittle-rol ki lett jelentve egy ev alatt, hogy elit TE(nem vitatim, hogy posztja egyik legjobbja, 9ers fanoknak pedig a legjobb), akkor egy kimagaslo ev alapjan Dissly-rol miert ne lehetne majd?
A csavonak olyan elkapasai vannak amit egy wr is megirigyelne, es multkor valamelyik sztar passrushert (nem emlekszem a nevere vagy a csapatra) egy az egyben kiblokkolta 😀 Raadasul nagyon erzi a routjait is. Tovabbra is tartom amit irtam. A legjobb lehet belole, csak be kell
keruljon a kozbeszedbe 😀 SZERK: Ekkor a yard per routot is vezette es yardokban is 2. volt talanundisputedly


Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
petey
bocs undi, a te tolladból lehetett olvasni, hogy Dissly a liga legjobb TE-je most és lesz év végére, kb. 3 meccs után. 😊 csak mert volt TD elkapása Kittle-nek még nem, mert leginkább csalinak használták aki elvitte a fél védelmet uzsonnázni. na mindegy, épüljen fel Dissly rendesen, ne legyen ebből flame war.

a 17. hét pikáns lesz. remélhetőleg mindenki egészségesen nálunk, nem úgy, mint pár hete.
[/quote]Az a baj, hogy annyira triggerelodtetek, hogy azt olvasta a szemetek, amit latni szeretett volna a fejetek 😊

Dissly a liga legjobb TE-je lehet, ha igy folytatja. Elit WR szintu kezek, kivalo routok, raadasul jol is blokkol. O minden amit Grahamtol vartunk anno, csak meg blokkolni is kepes.undisputedly
@petey Kittlenek tavaly volt egy kimagaslo eve 1300 plusz yardert es 5 TD-ert. Iden 3 meccs alatt 160 yard es 0 TD. Disslynek mar 5 meccs alatt 4 TD, amivel ligaelso, es a kosok elott is vezette ezt a statisztikat 4 TD-vel. Szoval Kittle-rol ki lett jelentve egy ev alatt, hogy elit TE(nem vitatim, hogy posztja egyik legjobbja, 9ers fanoknak pedig a legjobb), akkor egy kimagaslo ev alapjan Dissly-rol miert ne lehetne majd?
A csavonak olyan elkapasai vannak amit egy wr is megirigyelne, es multkor valamelyik sztar passrushert (nem emlekszem a nevere vagy a csapatra) egy az egyben kiblokkolta 😀 Raadasul nagyon erzi a routjait is. Tovabbra is tartom amit irtam. A legjobb lehet belole, csak be kell
keruljon a kozbeszedbe 😀 SZERK: Ekkor a yard per routot is vezette es yardokban is 2. volt talanundisputedly
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Hat, nehez barmit mondani. Talan csak annyit erdemes, hogy Dissly>Kittle, meg mindig.
dankodavid
Neeeee... Egy ilyen oruletes statement win utan -ami nem mellesleg a York csaladnak lett ajanlva, mert tegnap volt egy eve, hogy a fiatal York fiu, 35 evesen elhunyt- a Seahawks-nak valo beszolas az elso, ami eszedbe jut?

En mondjuk nektek drukkoltam, mert a gyozelmetek azt jelenti/jelenthette volna, hogy a Saints nem kapja meg az elso kiemeleset, ami velemenyem szerint nekik a legfontosabb Brees es a dom miatt, meg amugy is a szemelyes szurkoloi letem azon fazisaba ertem amikor mar tudok drukkolni a kozvetlen divizio rivalisoknak is, foleg, ha szajbar@gos foci vedjegy van az adott csapaton.

Es igen, Kittle egy allat. Harcos mentalitas -kicsit a Cowboyra emlekeztet, habar o egy sztoikusabb karakter volt- ami megnyilvanult a 4. negyed vegen a 30+ yardos catch and runnal, amikor harman se tudtak szabalyosan levinni. (ettol meg lehetnek mas kivalo jatekosok is a TE psozton, es az is megeshet, hogy eppen nalunk 😊 Szerintem nem mondtam, hogy Dissly jobb, de amig meg nem serult, vezette az osszes szamottevo TE kategoriat, szoval engedtessek meg, hogy az ember projektalja a remenyeit a szezon hatralevo reszere is). Az ilyen playek ultetik el a felelmet a liga tobbi reszeben, csakugy, mint 2012-2013 fordulojan, amikor a Hawks/Niners kettos lerugta a fel ligat, olyan kemenyen jatszottak.

Szoval orvendetes, hogy visszatalaltatok az utra es az uj fanok is kaphatnak egy kis izelitot abbol, ami 6-7 evvel ezelott az itteni 9ers/Hawks forumozok szurkoloi eleteben szerintem meghatarozo tapasztalat volt. Persze az utolso heten ettol meg nyerunk, es mehettek a Phillyhez 😊
undisputedly
bocs undi, a te tolladból lehetett olvasni, hogy Dissly a liga legjobb TE-je most és lesz év végére, kb. 3 meccs után. 😊 csak mert volt TD elkapása Kittle-nek még nem, mert leginkább csalinak használták aki elvitte a fél védelmet uzsonnázni. na mindegy, épüljen fel Dissly rendesen, ne legyen ebből flame war.

a 17. hét pikáns lesz. remélhetőleg mindenki egészségesen nálunk, nem úgy, mint pár hete.

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Richburg kidőlt az egész szezonra, nagyon hiányozni fog. Ford meg nagyjából a PO-ra fog rendbejönni Shermanhez hasonlóan.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
#49ers CB Richard Sherman underwent an MRI this morning on his injured hamstring, which is pretty sore a day after that wild win over the #Saints, source said. Status in doubt for Sunday against the #Falcons, but he’ll do everything he can to be ready.

pihenjen, legyen kész PO-ra, addig E-man megoldja.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 twitter.com/49ers/status/1203907029942718465?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1203907029942718465&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.49erswebzone.com%2Farticles%2F131801-watch-emotional-john-york-address-team-49ers-saints%2F

😕 ez ütött

Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Na, kap Gould egy nagy pluszt, most odatette magát, mint ahogy az egész csapat (most Whiterspoonról feletkezzünk el egy pillanatra 😊 )!

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nagy élmény volt a meccs, nem sokat beszélünk róla, de DJ Jones szép lassan kulcsemberré válik a védelemben. Most is döntő pillanatban szerzett labdát. A mérkőzés eleje nyomasztó volt, futottunk az eredmény után, de annyira jó mérkőzés lett belőle, hogy a vereség se bántott volna. Persze így az igazi 😀

Szerkesztette: SFGaben
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ez a tegnapi W még jobban értékesebb, most hogy Zsákos Wilsonékat felrakta a polcra a Rams. végre egyszer nem mákoltak be egy győzelmet, hanem rendesen kiporolták őket.

ettől függetlenül, geci nehéz lesz a Falcons és Rams is, oda kell raknunk magunkat, mert becsúszhat nekik is még 1 L. aztán a 17. héten all in.

kijöttünk 2-1-gyel a brutál 3 meccsből, egy uccsó mp-es FG-lal, teljesen vállalható, PO meccseket toltunk. lesz így xp rendesen.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hat, nehez barmit mondani. Talan csak annyit erdemes, hogy Dissly>Kittle, meg mindig.
dankodavid
Neeeee... Egy ilyen oruletes statement win utan -ami nem mellesleg a York csaladnak lett ajanlva, mert tegnap volt egy eve, hogy a fiatal York fiu, 35 evesen elhunyt- a Seahawks-nak valo beszolas az elso, ami eszedbe jut?

En mondjuk nektek drukkoltam, mert a gyozelmetek azt jelenti/jelenthette volna, hogy a Saints nem kapja meg az elso kiemeleset, ami velemenyem szerint nekik a legfontosabb Brees es a dom miatt, meg amugy is a szemelyes szurkoloi letem azon fazisaba ertem amikor mar tudok drukkolni a kozvetlen divizio rivalisoknak is, foleg, ha szajbar@gos foci vedjegy van az adott csapaton.

Es igen, Kittle egy allat. Harcos mentalitas -kicsit a Cowboyra emlekeztet, habar o egy sztoikusabb karakter volt- ami megnyilvanult a 4. negyed vegen a 30+ yardos catch and runnal, amikor harman se tudtak szabalyosan levinni. (ettol meg lehetnek mas kivalo jatekosok is a TE psozton, es az is megeshet, hogy eppen nalunk 😊 Szerintem nem mondtam, hogy Dissly jobb, de amig meg nem serult, vezette az osszes szamottevo TE kategoriat, szoval engedtessek meg, hogy az ember projektalja a remenyeit a szezon hatralevo reszere is). Az ilyen playek ultetik el a felelmet a liga tobbi reszeben, csakugy, mint 2012-2013 fordulojan, amikor a Hawks/Niners kettos lerugta a fel ligat, olyan kemenyen jatszottak.

Szoval orvendetes, hogy visszatalaltatok az utra es az uj fanok is kaphatnak egy kis izelitot abbol, ami 6-7 evvel ezelott az itteni 9ers/Hawks forumozok szurkoloi eleteben szerintem meghatarozo tapasztalat volt. Persze az utolso heten ettol meg nyerunk, es mehettek a Phillyhez 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Srcáok grat a W-hez, csak fél szemmel követtem az eseményeket de az utolsó 2-3 perc már élőben. az utolsó perc pedig nos.... szóval grat 😀
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Grat, én nektek szorítottam, mert baromira tetszik a csapat felépítése.

Hozzá kell tenni, hogy a védelem az első félidőben nagyon magára volt hagyva a rövid pályák miatt, ami egyértelműen az ST balfaszságának volt köszönhető!
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Szép este volt a tegnapi! A csoport éléről is eltűnt a Hawks, nagyon bíztam a Kosokban! 😊 Úgy lesz az igazi, ha az utolsó forduló dönt majd az első hely kérdéséről.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Never bet against Jimmy <3

több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
..másodikban is csikorgott rendesen
petey
Az a D amelyik 40+ pontot kap az igen csak döcögött. Ezek ellenére ha kikaptunk volna se fognám a D-re a vereséget, mert a másik oldal is ihletett formában játszott. Óriási edzői-taktikai csata volt mindkét oldalon, nagyon felkészültek egymás védelméből, ezért lett közel kosárlabda eredmény a végére. Valamint szinte mindenki hiba nélkül játszott, alig volt int, fumble és valami hihetetlen, de több TD passz volt az első félidőben mint incomplete passz.
több mint 4 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
"Per NFL rules, when the offense lines up in a punting formation, defensive pass interference cannot be called. Otherwise teams would be able to run fake punts with passes to the gunner in hopes of drawing easy pass interference penalties."

The Amazing Racoon
több mint 4 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Megkövetem Garoppolo & Co-t. Amit ma leraktak az nem volt semmi. Ezt sima L-nek vártam. Ezzel minimum 5th seed, de utolsó napon bármi lehet.
Kittle, Kittle, Kittle
diverdoc
én is.. élete meccsét tolta ma

The Amazing Racoon
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Grat skacok ez nem volt semmi!
Vrij6
kösz, de mint tudjuk csak a gyenge sorsolás, meg Jimmy game manager és sosem játszott hátrányból, meg a szíriuszi gyíkemberek, meg Soros, meg senkivel nem játszottunk, meg ha Kittle, Deboo, Sanders, Breida, Mostert nem lenne....

jah meg a bírók

😀
petey
2 td hatranyban nagyon kivancsi voltam mi kesz a vegkifejlet, ez oda volt rakva offense oldalon. D kicsit docogott az elso felidoben.
Vrij6
..másodikban is csikorgott rendesen

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Grat skacok ez nem volt semmi!
Vrij6
kösz, de mint tudjuk csak a gyenge sorsolás, meg Jimmy game manager és sosem játszott hátrányból, meg a szíriuszi gyíkemberek, meg Soros, meg senkivel nem játszottunk, meg ha Kittle, Deboo, Sanders, Breida, Mostert nem lenne....

jah meg a bírók

😀
petey
2 td hatranyban nagyon kivancsi voltam mi kesz a vegkifejlet, ez oda volt rakva offense oldalon. D kicsit docogott az elso felidoben.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Grat skacok ez nem volt semmi!
Vrij6
kösz, de mint tudjuk csak a gyenge sorsolás, meg Jimmy game manager és sosem játszott hátrányból, meg a szíriuszi gyíkemberek, meg Soros, meg senkivel nem játszottunk, meg ha Kittle, Deboo, Sanders, Breida, Mostert nem lenne....

jah meg a bírók

😀

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Grat skacok ez nem volt semmi!

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gratula fiuk 😉
En nektek szurkoltam !
De keszuljetek ám wild cardra 😜😜