San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Megkövetem Garoppolo & Co-t. Amit ma leraktak az nem volt semmi. Ezt sima L-nek vártam. Ezzel minimum 5th seed, de utolsó napon bármi lehet.
Kittle, Kittle, Kittle

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
hát, ez is megvan.

következő

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Hat, nehez barmit mondani. Talan csak annyit erdemes, hogy Dissly>Kittle, meg mindig.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Alternatívan értelmezett color-analyst 😀


"He's really good at that fake, Lamar Jackson, but when you consider his dark skin color with a dark football with a dark uniform, you could not see that thing," Ryan said of Jackson's success running a zone-read attack, per The San Francisco Chronicle. "I mean you literally could not see when he was in and out of the mesh point and if you're a half-step slow on him in terms of your vision forget about it, he's out of the gate."


😀
 www.nfl.com/news/story/0ap3000001084071/article/49ers-suspend-broadcaster-over-lamar-jackson-comments

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Gyerekek remélem ma szurkoltok??
(Mert én szurkoltam nektek hétvégén 😊)
Rózsa Sándor (betyár)
persze

Go Vikes!

több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Gyerekek remélem ma szurkoltok??
(Mert én szurkoltam nektek hétvégén 😊)
Rózsa Sándor (betyár)
termeszetesen, sok sikert | vikingek |

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Gyerekek remélem ma szurkoltok??
(Mert én szurkoltam nektek hétvégén 😊)
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
nem tudom, kezdjem-e sajnálni Breeze-t, hogy mit fog kapni ezután 😉

és egy klasszikus


több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
OMG, beleolvastam az eredmenykovetobe, es megerzesem szerint a legprosztobb 2-3 forumtag a Ravens tabort erositi. Nem ertem miert valaszolgattatok nekik 😊
undisputedly
Tőlem szépen bújtatva kapták a savat rendesen.
Nem kellett csalódnom, egyik másikból hamar kitört a kultúra. 😀
Norbi felböffenései, stílusában a korai Adyt, terjedelmében Örkényt idézték.
Tartalmában meg nem is tudom... Talán Mrožek, talán más, de az biztos, hogy valami egészen markánsan posztmodern dologgal állunk szemben. 😀
akdestroyer
Jó gyerek az, tavaly nálunk is keménykedett a Ravens elleni meccs előtt, mondjuk utána fél évig nem is láttam.
Élvezet volt tegnap olvasni a művészetét 😁
kapitnono
hja, textbook szerűen hozza az MB1-en nevelkedett tizenéves sutyerák mentalitást 😀 a helyesírással egyetemben.
azért le a kalappal Vrij-ék előtt, hogy elviselik őket. mondjuk nem emlékszem ennyire véresszájú volt náluk a légkör az utóbbi években Flakon idejében 😊

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
A mérkőzés előtt vereséget vártam, 9 perccel a vége előtt már egyértelműen győzelmet, aztán a végén azzal az érzéssel álltam fel, mint amivel előtte leültem nézni. 😊

4&1-re elszúrtuk a végén, pont ahogy az első félidő végén is, amikor nem tudtunk normális FG távolságba kerülni, pedig az idő és az időkérések megvoltak hozzá. Én nem hibáztatom Robit, hogy kihagyta 51-ről.

A Hawks ellen is hasonló volt a szitu a végén, csak magunknak köszönhetjük azt a vereséget is.

Két L van a nevünk mellett, mind a kettő csak egy FG-n ment el, azért ez nem tragédia. 😊 De ha nagy eredményt akarunk elérni, akkor kezdeni kell valamit ezekkel a helyzetekkel. A Hawks ma este átveheti a vezetést...
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Én a meccs előtt abszolúte hosszabbítást vártam, és úgy voltam vele, hogy akkor sincs tragédia, ha kikapunk.

A győzelemnek persze örülök, de azt bevallom, hogy élmény volt nézni a Niners D munkáját tegnap ellenünk, meg lettünk fogva nemegyszer a meccsen 😊

Az első 2 kiemelés valamelyikét remélem megszerzitek. 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
OMG, beleolvastam az eredmenykovetobe, es megerzesem szerint a legprosztobb 2-3 forumtag a Ravens tabort erositi. Nem ertem miert valaszolgattatok nekik 😊
undisputedly
Tőlem szépen bújtatva kapták a savat rendesen.
Nem kellett csalódnom, egyik másikból hamar kitört a kultúra. 😀
Norbi felböffenései, stílusában a korai Adyt, terjedelmében Örkényt idézték.
Tartalmában meg nem is tudom... Talán Mrožek, talán más, de az biztos, hogy valami egészen markánsan posztmodern dologgal állunk szemben. 😀
akdestroyer
Jó gyerek az, tavaly nálunk is keménykedett a Ravens elleni meccs előtt, mondjuk utána fél évig nem is láttam.
Élvezet volt tegnap olvasni a művészetét 😁


több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
OMG, beleolvastam az eredmenykovetobe, es megerzesem szerint a legprosztobb 2-3 forumtag a Ravens tabort erositi. Nem ertem miert valaszolgattatok nekik 😊
undisputedly
Tőlem szépen bújtatva kapták a savat rendesen.
Nem kellett csalódnom, egyik másikból hamar kitört a kultúra. 😀
Norbi felböffenései, stílusában a korai Adyt, terjedelmében Örkényt idézték.
Tartalmában meg nem is tudom... Talán Mrožek, talán más, de az biztos, hogy valami egészen markánsan posztmodern dologgal állunk szemben. 😀

több mint 4 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Jó meccs volt, pariban voltunk végig. Ami elszomorít az az, hogy miért nem engedtük inkább el Gouldot a fenébe. Nagyon látszik rajta, hogy nem akar ő már itt játszani. Gondolom ez is benne van, hogy az utolsó drive-unkban inkább neki mentünk negyedikre is, mint megpróbáljuk a rúgást, pedig a régi Gould onnan bevágta volna. Megbízható rúgó volt, de ez, amit most lerak, nem profi sportolóra vall. Sok sikert neki a jövőben, menjen a családja után, mert így nem sok hasznát vesszük...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az eso volt a para, mert az a futasnak kedvezett, a Deebo fele routokat meg a Kittle hosszuakat nem lehetett megdobni, amig ti szaraz meccsen is ugyanigy tomtetek volna a boxot, mint most. Jelenelg a legjobb formaban levo csapat a Ravens, de OMG, beleolvastam az eredmenykovetobe, es megerzesem szerint a legprosztobb 2-3 forumtag a Ravens tabort erositi. Nem ertem miert valaszolgattatok nekik 😊
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
As expected, Ravens blitzed the #49ers a ton. They blitzed on 84% of QB Jimmy Garoppolo's drop backs (21-of-25), the highest blitz rate a QB has faced since Case Keenum in September of 2018, also against the Ravens (92%). Garoppolo was 12-of-18 for 149 yards and a TD vs. blitz.

If #49ers and #Ravens happen to meet again in February, I like the 49ers chances. They made adjustments at halftime, and in the second half Jackson was 6-9, 43 yds (4.8 YPA) passing, and had 8 carries for 44 yards rushing (5.5 ypc) and SF held Ravens to three points.

büszke vagyok a srácokra, nem sokan tudják ezt amit ma letettünk egy kurva jó Ravens ellen. így is idegenben, 3 ponttal kikapni nem szégyen.
hozzuk el NO-ból a 3 pontot 😀
petey
Mindenki boldogan tavozott mert mindenki latta hogy mukodne es javithatoknak tunnek a hibak.

3 pontot elvihetitek NO-bol, 6 pontot csak csinal Brees. 😊
több mint 4 éve
no Baltimore Ravens 6 652
ez a csapat mar most SB favorit lenne, ha nem lennenk az egyik legszerencsetlenebb csapat serulesek teren... a szezon eleji coleman-breida duo szetszedte volna ma a hollokat, ez majdnem a 4.(oke legyen 3. mert a nyomorult mckinnon csak disznek van) szamu futonknak sikerult.
rohadtul frusztralo ez, mert amikor eletkepes a 49ers a ligaban akkor barkit kepes megutni a legjobb formaban levo csapatokat is. ezt mar bizonyitottuk regebben is.
gaborik
serulesek mindenhol vannak, es meg csak a legszerencsetlenebbek sem ti vagytok kozel sem. Gondolj ilyenkor Luck-ra. Persze mindenkinek a sajat nyomora a jelentos.
Ja es kivansaga is van mindenkinek 😊
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
ez a csapat mar most SB favorit lenne, ha nem lennenk az egyik legszerencsetlenebb csapat serulesek teren... a szezon eleji coleman-breida duo szetszedte volna ma a hollokat, ez majdnem a 4.(oke legyen 3. mert a nyomorult mckinnon csak disznek van) szamu futonknak sikerult.
rohadtul frusztralo ez, mert amikor eletkepes a 49ers a ligaban akkor barkit kepes megutni a legjobb formaban levo csapatokat is. ezt mar bizonyitottuk regebben is.
gaborik
hát én egy picivel konzisztensebb játékot várnék el néha, hogy SB favoritok legyünk. de így sem vagyok elégedetlen. Jimmy-vel karcolgatjuk a felszínt az első egészséges szezonjában. meglátjuk meddig megyünk és tisztább lesz a kép hol kell erősíteni.
én várok egy Hurd, TT visszatérést. ugye TT nagy barátja Jimmy-nek 3rd down területen. nnnna, az ott ha sikerülne azt egyberakni megint, akkor nézhetünk messzebbb is.
védelemre nincsenek szavak.

több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
ez a csapat mar most SB favorit lenne, ha nem lennenk az egyik legszerencsetlenebb csapat serulesek teren... a szezon eleji coleman-breida duo szetszedte volna ma a hollokat, ez majdnem a 4.(oke legyen 3. mert a nyomorult mckinnon csak disznek van) szamu futonknak sikerult.
rohadtul frusztralo ez, mert amikor eletkepes a 49ers a ligaban akkor barkit kepes megutni a legjobb formaban levo csapatokat is. ezt mar bizonyitottuk regebben is.

Szerkesztette: gaborik

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
As expected, Ravens blitzed the #49ers a ton. They blitzed on 84% of QB Jimmy Garoppolo's drop backs (21-of-25), the highest blitz rate a QB has faced since Case Keenum in September of 2018, also against the Ravens (92%). Garoppolo was 12-of-18 for 149 yards and a TD vs. blitz.

If #49ers and #Ravens happen to meet again in February, I like the 49ers chances. They made adjustments at halftime, and in the second half Jackson was 6-9, 43 yds (4.8 YPA) passing, and had 8 carries for 44 yards rushing (5.5 ypc) and SF held Ravens to three points.

büszke vagyok a srácokra, nem sokan tudják ezt amit ma letettünk egy kurva jó Ravens ellen. így is idegenben, 3 ponttal kikapni nem szégyen.
hozzuk el NO-ból a 3 pontot 😀

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Nem gondoltam volna, hogy ennyire pariban tudunk lenni a hollókkal az egész meccsen. A győzelem is elérhető közelségben volt, de túl sok volt a hiba, ami egy ilyen erős ellenfél ellen nem fér bele. Ettől függetlenül megint megmutattuk, hogy f@sza kis csapatunk van. 😀
több mint 4 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Én jóval többet kaptam mint amit vártam. Szép volt fiuk, megyünk tovább.... GO NINERS!

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Egy élmény volt,az idei eddigi legnagyobb. A következőt egy marék nyugtatóval tolom végig 😀 Gyakorlatilag teljesen kinulláztatok minket,mázlink volt,na meg egy Tuckerünk. Böszme csapat ez a Niners,örülök,hogy így álltok.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 774 — Слава Україні! Героям слава!
Találkozunk a Super Bowlban!

Grat a mai teljesítményhez!
Vrij6
Legyen így! 😀

Köszi!
petey
Így lesz 😊

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Találkozunk a Super Bowlban!

Grat a mai teljesítményhez!
Vrij6
Legyen így! 😀

Köszi!