San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
Tul sok idom volt, igy osszebogarasztam nektek is a PFF gradeeket. (PFF oldalan ra kell menni a csapatra es egyenkent megnyitogatva a fuleket, megtalaljatok ti is). Nem fogom updateelni, de kivancsi voltam, hogy a szubjektivv PFF ertekelesek hogyan allnak nalatok. Lehet, hogy egy-egy vedot a tamadokhoz raktam, illetve mivel nem ismerem annyira a rostert, alacsony snap szamu jatekosok is bekerultek:

Elit:
Kittle: 92.7
Kyle Juszczyk: 83.9
Breida: 81.8

Kiemelkedo:
Daniel Brunskill: 75.9

Jo:
Jimmy G: 70.9
Telvin Coleman: 66.6
Justin Skule: 66.2

Upgradeelni kellene:
Kendrick Bourne: 64.5
Deebo: 63.7
Marquise Goodwin: 62.8
Mike Person: 62
Pettis: 61.8
Ben Garland: 60.3
Weston Richburg: 58.2
Laken Tomlinson: 57.4
Richie James Jr.: 55.8

Abszolut trash:
-

Ugyanez a vedoknel:

Elit:
Dee Ford: 91.1
Arik Armstead: 89.5
Nick Bosa: 84.1
Ronald Blair III: 83.8
Jimmie Ward: 82.8

Kiemelkedo:
K'Waun Williams: 78.8
Ahkello Witherspoon: 77.5
Richard Sherman: 74.9

Jo:
Mark Nzeocha: 73.1
DeForest Buckner: 73
Emmanuel Moseley: 72.3
Azeez Al-Shaair: 66
Dre Greenlaw: 65.4
Jaquiski Tartt: 65.3
Kwon Alexander: 65.2

Upgradeelni kellene:
D.J. Reed Jr.: 64.6
Dontae Johnson: 64
Solomon Thomas: 63.9
Sheldon Day: 63.4
Fred Warner: 57.2
Tarvarius Moore: 57.3
Jullian Taylor: 58.4
D.J. Jones: 53.1

Abszolut trash:
Jason Verrett: 19.6

NOTE: Elit: 80+; Kiemelkedoen jo: 74-79.9; Jo: 65-73.9; Upgradeelni kellene: 50-64.9; Abszolut TRASH: 0-49.9
undisputedly
amúgy vicces ez az upgradelni kellene szekció, mert pl. O oldalon ott van az OL, akik mint egység kurva jól dolgoznak, nem véletlenül top futó csapat vagyunk, passz blokkban jobbak is lehetnénk, de Jimmy-t azért nem sokszor csomagolták be.

D oldalon meg Warnert upgradelni 😀

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Tul sok idom volt, igy osszebogarasztam nektek is a PFF gradeeket.
undisputedly
Köszi! 😊

Támadó oldalon Kittle és Juci magas pontszáma nem meglepetés, Breidáé egy picit igen, de amúgy rá sem lehet panasz. Szerintem Coleman jobb futó kettejük közül, de ő sérülés miatt kihagyott pár mérkőzést, a Rams meg elég masszív volt a futás ellen, ott nem nagyon tudott C. jó eredményt elérni.

A két draftolatlan tackle Brunskill (1 mérkőzés) és Skule (2 mérkőzés) átlagon felülit nyújtott eddig valóban.

Garoppolo se nem jó, se nem rossz eddig a megítélésem szerint. De szerintem Shanny gameplanje is visszahúzza őt azzal, hogy a futás a domináns, ha támadásról van szó. A Rams ellen megint dobott egy ordas nagy INT-et, ami amúgy nem csak az ő hibája volt, de az a dobás ettől függetlenül még sz*r volt.

Az elkapók kicsit szürkén teljesítenek eddig, itt szükség volna valami előrelépésre mindenképpen.

Védő oldalon nem meglepők az elit pontszámok, mindenki láthatja, hogy egyben van az egész, főleg a front seven. Nem Fordról szoktak szólni a hírek, de nagyon minőségi teljesítményt tesz le ő is meccsről meccsre. De szerintem Kwon leigazolása még fontosabb volt, ő nagyon kellett Warner mellé, és eddig meg is szolgálta az árát. Nem azért mert Warner rossz lenne, aki tavaly a legtöbb tackle-t csinálta a védelemből (asszem).

Most nincs időm többet írni. :S
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Wow, Jordan Lasley es Deontay Burnett is erkezhet/erkezett. Tenyleg minden adott a Super Bowlhoz ❤
Wyatt
Kiemelkedő képességű elkapó(k) jön(nek) a practice squadba. 😀 Talán jók lesznek valamire. Az viszont igaz, hogy elférne némi erősítés a DropWin, Pettis, Bourne (+James Jr) szekció mellé.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Tul sok idom volt, igy osszebogarasztam nektek is a PFF gradeeket. (PFF oldalan ra kell menni a csapatra es egyenkent megnyitogatva a fuleket, megtalaljatok ti is). Nem fogom updateelni, de kivancsi voltam, hogy a szubjektivv PFF ertekelesek hogyan allnak nalatok. Lehet, hogy egy-egy vedot a tamadokhoz raktam, illetve mivel nem ismerem annyira a rostert, alacsony snap szamu jatekosok is bekerultek:

Elit:
Kittle: 92.7
Kyle Juszczyk: 83.9
Breida: 81.8

Kiemelkedo:
Daniel Brunskill: 75.9

Jo:
Jimmy G: 70.9
Telvin Coleman: 66.6
Justin Skule: 66.2

Upgradeelni kellene:
Kendrick Bourne: 64.5
Deebo: 63.7
Marquise Goodwin: 62.8
Mike Person: 62
Pettis: 61.8
Ben Garland: 60.3
Weston Richburg: 58.2
Laken Tomlinson: 57.4
Richie James Jr.: 55.8

Abszolut trash:
-

Ugyanez a vedoknel:

Elit:
Dee Ford: 91.1
Arik Armstead: 89.5
Nick Bosa: 84.1
Ronald Blair III: 83.8
Jimmie Ward: 82.8

Kiemelkedo:
K'Waun Williams: 78.8
Ahkello Witherspoon: 77.5
Richard Sherman: 74.9

Jo:
Mark Nzeocha: 73.1
DeForest Buckner: 73
Emmanuel Moseley: 72.3
Azeez Al-Shaair: 66
Dre Greenlaw: 65.4
Jaquiski Tartt: 65.3
Kwon Alexander: 65.2

Upgradeelni kellene:
D.J. Reed Jr.: 64.6
Dontae Johnson: 64
Solomon Thomas: 63.9
Sheldon Day: 63.4
Fred Warner: 57.2
Tarvarius Moore: 57.3
Jullian Taylor: 58.4
D.J. Jones: 53.1

Abszolut trash:
Jason Verrett: 19.6

NOTE: Elit: 80+; Kiemelkedoen jo: 74-79.9; Jo: 65-73.9; Upgradeelni kellene: 50-64.9; Abszolut TRASH: 0-49.9

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wow, Jordan Lasley es Deontay Burnett is erkezhet/erkezett. Tenyleg minden adott a Super Bowlhoz ❤

több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Olvastam ma egy cikket még Borland visszavonulásáról. Ugye felajánlotta hogy vissza adja az aláírási pénzt. De azt nem írták hogy a csapat elfogadta e. Tudtok róla valamit?
the12thman
Biztosan visszafizette, mert különben peres úton szerzik vissza a pénzt, mivel az nem jár meg a játékosnak szerződés szerint. Borland egyenes csávó volt így kétségem sincs felőle.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
Olvastam ma egy cikket még Borland visszavonulásáról. Ugye felajánlotta hogy vissza adja az aláírási pénzt. De azt nem írták hogy a csapat elfogadta e. Tudtok róla valamit?
the12thman
passz 😊 de amúgy teljesen korrekt a csávó, és nagyon sajnáltm hogy befejezte. nagyon korrekt LB volt

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 901 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nem rossz!

 m.facebook.com/120Yard/photos/a.350104745052915/2666356766761023/?type=3&anchor_composer=false
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Olvastam ma egy cikket még Borland visszavonulásáról. Ugye felajánlotta hogy vissza adja az aláírási pénzt. De azt nem írták hogy a csapat elfogadta e. Tudtok róla valamit?
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
55-ről nem gáz kihagyni egy sima meccsen
Wyatt
ja csak aztan nehogy ugy jarjunk mint a sikago tavaly, mert egy saints, philly, hawks a kesobbiekben jo lesz nekunk ha FGal dol el...
gaborik
komolyan elgondolkodtam, hogy Robi direkt hagyja ki mert nem engedtük vissza CHI-ba..de az milyen lenne már
petey
Baromság, mert akkor máshova se fog kelleni
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/70945442_405663430334398_5681516153717915648_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=k36zt1s-c4wQ7kNvgHbdB2x&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AfDJK8kmwNpqsVoZeS0mWqibxahOP0omSGXlNajhfJK1qg&oe=663CCB83
49ers are mowing down the NFL | The 5-0 San Francisco 49ers mowing down the rest of the NFL like... | By NFL on FOXFacebook
The 5-0 San Francisco 49ers mowing down the rest of the NFL like...

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
55-ről nem gáz kihagyni egy sima meccsen
Wyatt
ja csak aztan nehogy ugy jarjunk mint a sikago tavaly, mert egy saints, philly, hawks a kesobbiekben jo lesz nekunk ha FGal dol el...
gaborik
komolyan elgondolkodtam, hogy Robi direkt hagyja ki mert nem engedtük vissza CHI-ba..de az milyen lenne már

több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
55-ről nem gáz kihagyni egy sima meccsen
Wyatt
ja csak aztan nehogy ugy jarjunk mint a sikago tavaly, mert egy saints, philly, hawks a kesobbiekben jo lesz nekunk ha FGal dol el...

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
55-ről nem gáz kihagyni egy sima meccsen

több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
a nagyra nott arcu gould viszont okozhat még fejfajast az egyre gyakoribb benazasaival

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sima lesz: Redskins, Cardinals, Cardinals, Falcons
Nem sima, de meglesz: Panthers, Ravens
Karcos lehet: Rams, Seahawks
Zacsi lehet: @Seahawks, Packers, Saints

11–5 és 13–3 közötti tipp

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
Ha pozitív mérleggel végzünk én már boldog vagyok.
Coolearie
Én egy 9–7-tel, esetleges PO-lemaradással biztosan nem lennék az. Ezzel a játékkal simán meglehet a top 4 a konferenciában
Wyatt
hát a brutál rész majd egy Hawks, Packers, Ravens, Saints lesz, persze nem nézem le se a Cards-ot, sem a Skinst. mondjuk a Cards jó lesz erőfelmérőnek, hogy mobilis QB-kkal mit tudunk kezdeni. be fog csúszni még 1-2 L bőven

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Az idény előtt kb 8-8-ra tippeltem be a csapatot, de most 5-0 után azért ez már elég minimalista elvárás lenne.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha pozitív mérleggel végzünk én már boldog vagyok.
Coolearie
Én egy 9–7-tel, esetleges PO-lemaradással biztosan nem lennék az. Ezzel a játékkal simán meglehet a top 4 a konferenciában

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha pozitív mérleggel végzünk én már boldog vagyok.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 944 — Csodabogár
két n00b OT, nincs FB, és kezdő corner, Kittle is kis sérüléssel bajlódott, ehhez képest Jimmy talán egyszer volt bezsákolva.

több mint 4 éve
KeyG Baltimore Ravens 8 120
Már L-el számolok ellenetek. 😀

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 791 — Слава Україні! Героям слава!
Ez igen, kérem szépen, ez már valami, így tovább! 😀 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Lehet újra aktuális?

Húz gát is bedör den ász?

több mint 4 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Ez tényleg egy igazi fizikai verés volt a Ramsnek. 0/13 3. (és 4.) kisérletre, goal line stand, minden volt itt kérem. Tényleg úgy tűnt a 4. negyedben, hogy hiàba elvileg ledolgozható a Rams hàtrànya, tudjàk hogy esélyük sincs. Hihetetlen volt! Még ha az O is elkezd végre muzsikàlni....