NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@nfltrade_rumors: 49ers Also Place CB Jason Verrett On IR  bit.ly/30KF1o8  twitter.com/nfltrade_rumors/status/1179827636132024325/photo/1

Szerintem egyéni csúcs ez a 4 meccs amit kibírt.
Bazzani
nem játszott négy meccsen, hárman inaktív volt sérülés miatt.
braxa88
Az mindegy.
Csak a 4.meccs után ment csak IRre. Régebben az edzőtábort se "élte meg".

több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
@nfltrade_rumors: 49ers Also Place CB Jason Verrett On IR  bit.ly/30KF1o8  twitter.com/nfltrade_rumors/status/1179827636132024325/photo/1

Szerintem egyéni csúcs ez a 4 meccs amit kibírt.
Bazzani
nem játszott négy meccsen, hárman inaktív volt sérülés miatt.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Verrett a 6 szezonból 5-öt IR-en fejez be. Ez is egyfajta teljesítmény...
Épp az jutott eszembe korábban, hogy talán őt állítják majd rá OBJ-re, de hát így már biztosan nem.
több mint 4 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@nfltrade_rumors: 49ers Also Place CB Jason Verrett On IR  bit.ly/30KF1o8  twitter.com/nfltrade_rumors/status/1179827636132024325/photo/1

Szerintem egyéni csúcs ez a 4 meccs amit kibírt.

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Igen, a barnák jobb csapat, mert kegyetlenül ki fogja használni a biztosra vehető 4-5 eladott labdánkat! 😀 😀
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár
fúbaszki, egy W egy hulladék Ravens D ellen és máris ott térdelnek a Browns előtt 😀

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/a2xxpbv1e8wfkvf96lim
James Jones: Browns' formula to beating the 49ers in Week 5
NFL Network's James Jones shares his formula for the Cleveland Browns to beat the San Francisco 49ers in Week 5.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár

Elérte a 15000-et a hétvégén. És ennek nagy részét nálunk futotta. Nagyon sok nagy játék fűződik a nevéhez. Ruki évét leszámítva (meg amikor 5 meccset kihagyot egy szezonban) minden évben ezer yard felett futott. Én nagyon szerettem mind a mentalitása, mind a teljesítménye miatt, sajnáltam, amikor eligazolt a Coltshoz. Kívánom hogy Buffaloban is sikeres legyen
diverdoc
a mi jó öreg Tankunk, a Kellemetlen Igazság 😊 várom amikor beiktatják a HoF-ba 😊

több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen

Elérte a 15000-et a hétvégén. És ennek nagy részét nálunk futotta. Nagyon sok nagy játék fűződik a nevéhez. Ruki évét leszámítva (meg amikor 5 meccset kihagyot egy szezonban) minden évben ezer yard felett futott. Én nagyon szerettem mind a mentalitása, mind a teljesítménye miatt, sajnáltam, amikor eligazolt a Coltshoz. Kívánom hogy Buffaloban is sikeres legyen
diverdoc

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Elérte a 15000-et a hétvégén. És ennek nagy részét nálunk futotta. Nagyon sok nagy játék fűződik a nevéhez. Ruki évét leszámítva (meg amikor 5 meccset kihagyot egy szezonban) minden évben ezer yard felett futott. Én nagyon szerettem mind a mentalitása, mind a teljesítménye miatt, sajnáltam, amikor eligazolt a Coltshoz. Kívánom hogy Buffaloban is sikeres legyen


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár
Hű de soká lesz az az MNF.....várom hogy mit mutat a front 7 Mayfield és Chubb ellen *tenyérdörzsölés*

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
A videóban nem esik szó a turnoverekről, de ez így szép. 😊
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár
király csapatunk van. nem is játszottunk de az elsők vagyunk veretlenül 😀
petey
Csak addig amíg nem találkoztok velünk 😊😜
Oda vissza zakó 😜😜
De különben garat az eddigi Szép eredményekhez.
Rózsa Sándor (betyár)
hát ha novemberig veretlenek leszünk, ám legyen. de előbb még leszoptok a Ramstól csütörtökön, ne feledd 😀

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
király csapatunk van. nem is játszottunk de az elsők vagyunk veretlenül 😀
petey
Csak addig amíg nem találkoztok velünk 😊😜
Oda vissza zakó 😜😜
De különben garat az eddigi Szép eredményekhez.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár
király csapatunk van. nem is játszottunk de az elsők vagyunk veretlenül 😀

több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
...azért ne írjuk le Verrettet...ő sem játszott már ki tudja mióta.
petey
Akkor amikor szóltak neki, hogy be kéne állni akkor azt kellett volna mondania, hogy kócs bocs de még rozsdás vagyok egy kicsit, még pallérozódnék inkább az edzéseken, küldjön be valaki mást...És mindenki jobban járt volna 😀

Ez nem kifogás, hogy nem játszott mióta, milliókat keres, két passzból egy PI és egy TD... remélem visszautalta a heti fizetését.
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076

petey
Az ilyen győzelmek és kisfilmek után, lassan, óvatosan, kezdek én is hinni ebben a csapatban 😀
Kittle órási .

Szerkesztette: SFGaben
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár
...azért ne írjuk le Verrettet...ő sem játszott már ki tudja mióta.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik Kittle a ti McAfeetek 😊
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 191 — Colts Fan
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1176674332837371905

😀
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Csak ma tudtam megnézni a game-et, de régen anyáztam már ennyit. 😀 5 TO után nyerni nem kis teljesítmény!!! El sem tudom képzelni, hogy mit mondhat egy edző az öltözőben egy ilyen első félidő után.

Szerencsére a front 7 most is hasított, a futásokat megették reggelire. Jó látni, hogy ez a csapatrész komoly teljesítményt rak le folyamatosan. Verret meg nagyon jól szállt be! Ja, nem... 😀
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A tragikomediába hajló TO dömpinges O# bohóckódásról nincs sokat mondani. Maradjunk annyiban, hogy a Vasas jobban nem akart nyerni mint mi, és így sikerült nem elbalfaszoskodni a meccset (pedig tényleg mindent megpróbáltunk). A lényeg a W. 3-0-al kezdeni a szezont (még ha ajelenlegi bottom csapatok ellen is mentünk) nagy fegyvertény, és pláne a közelmúlt inséges időszaka után nagyon megbecsülendő.
D# főleg front seven nagyon jó volt. Verret menjen a búsba, és így, hogy Whiterspoon min 3-4 meccsre kidőlt nem rózsás a kilátás.

Juszczyk meg egy állat 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/halmwhoztptxb6jsucz1
Kyle Juszczyk shows POWER on 22-yard catch and run
San Francisco 49ers fullback Kyle Juszczyk shows POWER on a 22-yard catch and run on a pass from 49ers quarterback Jimmy Garoppolo.


https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wkhucjfe7dnmjai2onjd
Kyle Juszczyk lays out for an impressive 27-yard diving catch
San Francisco 49ers fullback Kyle Juszczyk lays out for an impressive 27-yard diving catch on a pass from 49ers quarterback Jimmy Garoppolo.


És mondjuk itt Bosa bemutatja hogy kell egy OT-t seggre ültetni és 😊

 twitter.com/BaldyNFL/status/1176122279509536769?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1176122279509536769&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.nbcsports.com%2Fbayarea%2F49ers%2Fwatch-49ers-star-rookie-nick-bosa-dominate-steelers-all-pro-tackle

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊

 twitter.com/49ers/status/1175938254584987649
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Úristen hát mi volt ez? 5, ÖT labaeladás és nyertünk 😀 pedig nagyon akartuk a Vasasnak ezt a győzelmet 😀

a védelem ami idén van az valami kegyetlen. remélem Spoon rendben lesz, jókor jön a bye week most.

CSirkék is csöcsre futottak, szép este ez a mai 😛
petey
Hajmeresztő volt, de csak W lett a vége.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 904 — Csodabogár
ne szarozz Jucival

 twitter.com/thecheckdown/status/1175880327606099968?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1175880327606099968&ref_url=https%3A%2F%2Fdailysnark.com%2F49ers-fullback-kyle-juszczyk-stiff-arms-the-hell-out-of-minkah-fitzpatrick%2F

Szerkesztette: petey