San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
nna, ma miért fogtok siránkozni? 😛 😀

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nezegettem a HOF jeloleseket, jo sok volt jatekosunk ott van. Brent Jonesnak nagyon szurkolok. Joe papa es Rice mellett o is a tamadogepezet nagyon fontos tagja volt es sztem nagyon megerdemelne a 3 gyuruje melle. 11 szezont, az egesz karrierjet nalunk huzta le.
Erzelmileg ott a helye Cowboynak is, de o szerintem a szukites elso koreben ki fog esni. Ot nagyon szerettem. Hasonloan nagyon drukkolok PW52 nek is, de sztem meg 2020- ban o sem lesz.
Akers sokszor feldobott a meccseken 63 yardos goljat nem lehet elfelejteni, orultem a nevenek.
Garcia nekem mindig ambivalens volt, foleg a karrier utani megmondoember statusza nem tetszett. Nalunk lett probowler kubi, kivancsi vagyok....


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Livájszban lesz. Pittsburghbe max évek múlva megyünk
diverdoc
Így csak még jobb lesz.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Két győzelemmel a hátunk mögött kell menni majd Pittsburghbe!
Niner Empire
Livájszban lesz. Pittsburghbe max évek múlva megyünk


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
A Bengals eléggé megnehezítette a Hawks dolgát a múlt héten, erre most lehet az ő érdemükként, vagy az ellenfelük kritikájaként tekinteni. Egy forduló után nehéz megítélni azért.

Szerintem Garoppolo most olyan daltoni szinten van. Nem hiszem, hogy az ő zsenialitásuk fogja eldönteni a meccset bármelyik részről. Ennek ellenére örülnék, ha a passzjátékra nagyobb hangsúlyt fektetne Shanny, mert ugye a futásunk eléggé ratyi volt a Bucs ellen, és most Coleman sem lesz bevethető. Remélem, Pettis több szerepet fog kapni, kell az erősítés WR fronton. A Bengals passz elleni védekezése finoman fogalmazva nem túl acélos, ha Garoppolo picit pontosabban dobál, akkor itt nem lesz gond. A védelmünk szerintem most is dominálni fog. Pláne, hogy a pass rush erős (Bosa és Ford is tök jól teljesítettek), ami a secondary-t is jelentősen fel tudja javítani. AJ Green ugyan hiányozni fog, de a Ross gyerekre azért oda kell majd figyelni, mert arra tippelnék, hogy inkább a passzjátékra mennek majd rá a futások helyett.

Két győzelemmel a hátunk mögött kell menni majd Pittsburghbe!
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton

Egyszerűen nem lehet nem szeretni a kölyköt 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Milyen volt a rookie LB ? NEM A BÓZA
Janek
Greenlawra gondolsz? Bosa sosem volt linebacker.
A srác jó volt amúgy, Kwon helyére szállt be és voltak jó szerelései.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Milyen volt a rookie LB ? NEM A BÓZA

több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nagyon frusztráló meccs volt, úgy éreztem már az elején megnyugtató előnyre tehettünk volna szert. De valahogy rendre nem tudtunk élni a kínált lehetőségekkel. Mindegy a #D hozta a győzelmet, reméljük az #O is elkapja a ritmust. Nálam Warner és Kittle a meccs embere, de Spoon is tetszett.
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Front7 jó volt. A rengeteg nyomásnak köszönhetően volt a sok INT, ami tavaly hiányzott. Jó igaz Winston volt a másik oldalon, de akkor is.. Ettől függetlenül nem is értem miért nem jutott senki eszébe a secondary erősítése.
Hálisten a Buccs is rengeteg feleseges büntetést kapott, így rengetegszer kisegítettek minket. Ezen javítani kell. Nem fér bele.
Offensetől sokkal többet várok, mint csapat, mint QG, mint HC téren. Ez kevés, de nagyon.
Alexander - Warner páros fasza lehet, ha nem lesz idióta Kwon.
Red Zone még mindig nagyon kevés.
A győzelem a lényeg! Önbizalmat ad! De van még mit csiszolni.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Én azért nem láttam annyira hepinek a tegnapit mint petey. Előre a D#-től féltem, és úgy gondoltam, hogy az O# hozni fog egy erős átlagos teljesítményt. Hát nagyot csalódtam, mind pozitív, mind negatív irányba.
Amit azért le kell szögezni, hogy egy rendkívül gyenge teljesítményt nyújtó Tampa ellen játszottunk.Szerintem a további 15 meccsünk mind nehezebb lesz. És ez szerintem nagyban befolyásolja a D# pozitív megítélését, mert Winstonék botrányosan szarok voltak.
O#: Az Oline nagyon gyenge volt, Suh and Co. dominalta a csatát. Istenem, ahogy néha összecsomagolta Tomlinsont. Ez nagyjából meg is alapozta mind a futásaink (amik rohadtul nem ültek, sokszor nem értettem Shany miért erőlteti), mind a passzjátékunkat. Nem értettem igazándiból, hogy Breida miért volt tartalékra rakva Coleman sérüléséig, bár mondjuk neki ment a legkevésbé, lehet ezért (2.4 es átlag). JimmyG nagyon hullámzott. Mintha nem llett volna önbizalma. Dob egy gyönyörű TD passzt meg dob kurva sok homályt, vagy egyenesen odadobja a Tampas CB kezébe (ahogy később Sörmen is kapott egy ajándék pakkot a pik6-hez). Nem konzisztens a srác, és nagyon nem tudott hozzátenni a szenvedő, nem ülő játékokhoz. D# és spec team királlyá tehette volna olyan kiinduló pozicióink voltak, de nem tudtunk élni vele. Mind a saját, mind az ellen pontjainak nagyjából a fele a támadósorunk érdeme. Nekem összességében csalódás volt, még akkor is, ha mondjuk a visszafújt TD-ket is beszámolom. Kittle külön kategória, az egyetlen igazán top támadó játékosunk, imádnivaló a srác, örm nézni, mint egy játékrakiéhezett kölyök élvezi a focit. És kurva jó.
D#: Na ez volt a nagy öröm. TO-ek, pik6-ek csak lestem. A Liga tavalyi legszarabbjai voltunk ebben. Úgy indult, hogy Alexander nagy napja lesz, kurva jól kezdett, de a buta nigája túlpörgött. Kár volt érte. Warner és Nzeocha nagyot játszott. Thomas is sérült szerintem, keveset volt fenn, később ez a rész még jobb lehet. Dline szerintem jó volt, jól is rotálták őket. Ha belevesszük a sérülés miatti limitált edzéseket akkor még inkább. Bosanak bele kell nőnie az nfl-be, őt is vitte a harci láz, aztán néha összecsomagolták, néha elküldték gyufáért, néha bemozdult, de ott volt nagyon. És megvan rögtön az első zsákolása. Jó lesz ez. A backfieldünket meg megkövetem, előzetesen tőlük féltem a legjobban. Praktikusan nem volt passz játék ellenünk, labdaszerzések, szép védekezések. Nájsz. Mondjuk egy kurva gyenge támadósor ellen, gyenge Kubi ellen.
Spec Team: csillagos ötös. Nzeocha nem csak jól védekezett, fambliztatott, de még blokkolja a puntot is. Puntok tök jók (vaze azt a gyalulást Moseleytól 😊 ). 57 yardról meg ki lehet hagyni a FG-t.
Büntik: közel 90 yardot kaptunk. Rendet kell rakni a fejekben. Sörmen játéka, így hogy visszanézhetik a PI-t limitáltabb lesz. Ellenünk is mindig ezt játszotta ügyesen, de kikozkázva már nem engedik el.

Nagyon jó volt végre megint idegenben nyerni! Sok biztató jel volt. OL-al kell majd kezdeni vmit, itt nagy a need. Nem tudom mire megyünk erősebb csapatok ellen, de ez a csapat sokkal jobb mint az elmúlt évek csapatai. És tutira veszem, hogy nem második helyen fogunk majd draftolni (max trade miatt), és azt is, hogy pár éven belül ez egy domináns csapat lesz.
Hát én így láttam az első meccsünket.

Első meccs, kurvára kiéhezve, ezért a túlpörgés, és szófosásom. Bocs srácok 😊

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Kwon Alexander úgy tűnik nem lesz eltiltva a tegnapi piros lap ellenére.
iktriad
Még szép! Volt egy hasonló eset a másik oldalon is, de ott csak 15 yard volt talán a bünti, nem szankcionálták magát a játékost.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 128 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kwon Alexander úgy tűnik nem lesz eltiltva a tegnapi piros lap ellenére.
 twitter.com/RapSheet/status/1171020199056879618
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ha nincs a D-közel nincs ennyire egyoldalú meccs.
Garoppolo meg megköszönheti hogy kihúzták őt, remélem szépen lassan visszarázódik, igaz hosszú út áll előtte odáig, de haladjon.
Speckó én nagyon nem voltam vele megelégedve.
Amúgy meg meglepetésként ért ez az eredmény, pozitívan!

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
hát baze, még mondja valaki, hogy unalmasak a meccseink 😀
Jimmah bátyó kiosztott 3 TD-t, de mind visszafújták(na jó egyet a Tampának is, azt nem 😀) méghogy nem jó QB 😀

ez a fussunk bele Suh-ba állandóan, én nem tudom mire volt jó, ezeket kurva gyorsan el kell felejteni. Kittle meg Kittle. gyönyörű férfi.
Bosa első meccse teljesen jó volt, párszor megszopatta Winston amikor pont sack lett volna, ezekből tanulhat, de a nyomás amit odarakott az azért nem vicc.

Sherman pick 6, tomboltunk a Ziccerben de azért vártunk valami sárga zászlót. 😀
szegény Kwon nagyon akart, ez lett a vége. remélem kicsit visszavesz a butaságból legközelebb, mert ez nem hiányzott.

OL hát az nagyon nincs, jövőre meg is van az összes draft pick helye.
Pettisnek lágyéksérülése volt azért nem volt többet.
Deboo is jó volt, neki kell a kémia Jimmyvel.

a sok labdaszerzés meg mi a pitsa 😊 remélem fenntartjuk ezt a rendet.

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Ez olyan tipikus szezonnyitó összecsapás volt sok büntetéssel mindkét oldalon. Nem volt színvonalas, de azért lehetett izgulni. Asszem nem láttam még olyan mérkőzésrt eddig, ahol 5 TD-t fújtak volna vissza. És a 3 INT több, mint amit az egész tavalyi szezonban képesek voltunk szerezni. 😊

Elég sokat futott az offsense, de ezeket a Bucs védelme simán megállította, nem is értettem, hogy miért kellett ezt ennyire erőltetni, amikor látványosan nem működött. Egész használható elkapóink vannak (Pettis miért nem kapott nagyobb szerepet vajon?), bár ahhoz Garoppolónak is jól kéne játszania...

Nagyon vártam, hogy Alexander mit fog nyújtani a volt csapata ellen. Egy negyedet sem volt a pályán. 😀
több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
na Coleman koveti Mckinnont, mar az 1. heten?
shanny aggodik nem nezett ki jol a srac bokaja, holnap MRI.

eddig bejonnek ezek a kozepes futo igazolasok nagy penzert...

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Jó szezont kívánok nektek skacok 😊
És nagyon szurkolok Gerappának hogy kijöjjön a bene lévő potenciál.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Szerintem a Buccaneerst becsomagolják, hogy hosszú távon mi lesz, az már persze más kérdés.
Wyatt
Ámen

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Gerappa
ulpianus
Ezzel vagyunk még így páran. Tavaly a sérülése előtt sem játszott igazán megfelelően, sem CJ sem Mullens játéka nem volt igazán visszaesés hozzá képest szerintem. Bízunk benne, hogy nem ezt folytatja. Bár hozzád hasonlóan én sem tudom, viszont nem érzem, hogy ő a megoldás és franchise kubi. Ne legyen igazam. De majd jön petey bácsi (ő mindig a pozitív bizakodás (ugye csodabogár?😊én meg a negatív vinnyogás) és elmondja, hogy visz el minket a jövőben a 6.-ig.Idén a védelmünktől sokkal jobban félek

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem a Buccaneerst becsomagolják, hogy hosszú távon mi lesz, az már persze más kérdés.

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Gerappa engem nagyon erdekel, mit tud nyujtani. En nem hittem benne. Stabilan keptelen magas szinten, foleg nyomas alatt jol teljesiteni. Gondoltam en.
Aztán idejott, es meglepetesemre, igen jol jatszott. Persze alapjatekokat, nem elemeztek ki meg akkor teljesen. Gyenge vagy motivalatlan vedelmekkel (oke a Rams inkább csak pihentett). De jo volt. Tenyleg jo. Nemcsak szamok alapjan.

Viszont tavaly a regi Jimmyt lattam. Ha nem serul meg, fogalmam nincs hogy maszik ki abbol a godorbol. Megserult.

Mostanra volt ideje helyretenni a dolgokat a fejeben. Sztem nagyon sokat tanulhatott ebbõl. Es igy nem szedte szét a media, szurkolok sem.
Fogalmam nincs, mit fog hozni. Mert tehetsege van, az biztos. Nem tudom mit gondoljak. Nem tudom.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az a kurva bosszantó, hogy évek óta szopjuk a sérülés hullámot. Nem tudom a szerződtetéseknél alap feltétel-e a sérülékenység, rehab team szar, edzés módszer?
A szezonhoz úgy álltam hozzá, hogy a védelmünktől félek leginkább és a mai meccs előtt ez hatványozottan igaz.
Dline bal oldala a sérülésből lábadozó Deevel meg az egy percet sem edző, agyon hypeolt backupjával nem hangzik jól. A backfieldünket gondoltam a leggyengébbnek. Ward eltörte az ujját nem játszik, és K'Waun meg Verret sérült még és kérdéses a DB-ek közül. Ez sem segít.
Na mindegy, csak kicsit uncsi. Jimmydzsi and Co. majd egy ponttal többet tesz fel, mint amit kapunk.

Közben megerősítették, hogy a tegnapi műtéte után McKinnon pozitívan áll a 2020-as szezon elé. Hát az ő szerződtetése is bejött. Egy snapet sem játszott a négy éves 30 millás szerződéének a első két évében nem is fog, és kétlem a továbbiakat is)

Srácok gémdéj!!!
Quest for six, go niners!!!

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az olyan játékosok, mint Eric Berry, Nick Perry, Wilkerson, Ajayi, Gaines... Találhat még csapatot? Illetve szerintem nem rossz játékosok. Miért nincs csapatuk még? Elképzelhető, hogy őket többet nem látjuk a pályán?
Vass49ers
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
NFL csevegő - NFL - Általános témák | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Az olyan játékosok, mint Eric Berry, Nick Perry, Wilkerson, Ajayi, Gaines... Találhat még csapatot? Illetve szerintem nem rossz játékosok. Miért nincs csapatuk még? Elképzelhető, hogy őket többet nem látjuk a pályán?