San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076

petey
Az ilyen győzelmek és kisfilmek után, lassan, óvatosan, kezdek én is hinni ebben a csapatban 😀
Kittle órási .

Szerkesztette: SFGaben
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
...azért ne írjuk le Verrettet...ő sem játszott már ki tudja mióta.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Úgy tűnik Kittle a ti McAfeetek 😊
több mint 4 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 193 — Colts Fan
 twitter.com/MySportsUpdate/status/1176674332837371905

😀
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Csak ma tudtam megnézni a game-et, de régen anyáztam már ennyit. 😀 5 TO után nyerni nem kis teljesítmény!!! El sem tudom képzelni, hogy mit mondhat egy edző az öltözőben egy ilyen első félidő után.

Szerencsére a front 7 most is hasított, a futásokat megették reggelire. Jó látni, hogy ez a csapatrész komoly teljesítményt rak le folyamatosan. Verret meg nagyon jól szállt be! Ja, nem... 😀
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A tragikomediába hajló TO dömpinges O# bohóckódásról nincs sokat mondani. Maradjunk annyiban, hogy a Vasas jobban nem akart nyerni mint mi, és így sikerült nem elbalfaszoskodni a meccset (pedig tényleg mindent megpróbáltunk). A lényeg a W. 3-0-al kezdeni a szezont (még ha ajelenlegi bottom csapatok ellen is mentünk) nagy fegyvertény, és pláne a közelmúlt inséges időszaka után nagyon megbecsülendő.
D# főleg front seven nagyon jó volt. Verret menjen a búsba, és így, hogy Whiterspoon min 3-4 meccsre kidőlt nem rózsás a kilátás.

Juszczyk meg egy állat 😊

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/halmwhoztptxb6jsucz1
Kyle Juszczyk shows POWER on 22-yard catch and run
San Francisco 49ers fullback Kyle Juszczyk shows POWER on a 22-yard catch and run on a pass from 49ers quarterback Jimmy Garoppolo.


https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/wkhucjfe7dnmjai2onjd
Kyle Juszczyk lays out for an impressive 27-yard diving catch
San Francisco 49ers fullback Kyle Juszczyk lays out for an impressive 27-yard diving catch on a pass from 49ers quarterback Jimmy Garoppolo.


És mondjuk itt Bosa bemutatja hogy kell egy OT-t seggre ültetni és 😊

 twitter.com/BaldyNFL/status/1176122279509536769?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1176122279509536769&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.nbcsports.com%2Fbayarea%2F49ers%2Fwatch-49ers-star-rookie-nick-bosa-dominate-steelers-all-pro-tackle

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
😊

 twitter.com/49ers/status/1175938254584987649
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Úristen hát mi volt ez? 5, ÖT labaeladás és nyertünk 😀 pedig nagyon akartuk a Vasasnak ezt a győzelmet 😀

a védelem ami idén van az valami kegyetlen. remélem Spoon rendben lesz, jókor jön a bye week most.

CSirkék is csöcsre futottak, szép este ez a mai 😛
petey
Hajmeresztő volt, de csak W lett a vége.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
ne szarozz Jucival

 twitter.com/thecheckdown/status/1175880327606099968?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1175880327606099968&ref_url=https%3A%2F%2Fdailysnark.com%2F49ers-fullback-kyle-juszczyk-stiff-arms-the-hell-out-of-minkah-fitzpatrick%2F

Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Úristen hát mi volt ez? 5, ÖT labaeladás és nyertünk 😀 pedig nagyon akartuk a Vasasnak ezt a győzelmet 😀

a védelem ami idén van az valami kegyetlen. remélem Spoon rendben lesz, jókor jön a bye week most.

CSirkék is csöcsre futottak, szép este ez a mai 😛

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nojsz.
 twitter.com/thecheckdown/status/1175880327606099968
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
holnap kemény meccs lesz. igaz BB nélkül, de nekem Rudi nagy draft crush volt anno 😀 Offenzben jó lenne folytatni a remek futójátékot, bár nem tudom hol áll a Vasas futás ellen. ha az nem megy akkor egy egészséges adag Kittle mehet nekik egész nap.

D oldalon fogjuk a futást és nyomjuk Rudit ahogy Winstont és Répafejet. csak akad egy-két pick(6).
Kwaun légyszi ha kezdesz ne legyél balfasz retardált kretén állat(bocs, a belső bájerzsoltom előjött)

trap game, de kell a W bye előtt 😊
petey
Nyugi, valszeg menni fog. 😕

Futás ellen: 23.
Passz ellen: 29.
Engedett yardban: 29.
Engedett pontban: 28.
Jan
Köszi!
hát kiderül, nálunk egy rookie LT fog kezdeni. nem vagyok túl nyugodtság Dupree miatt :/ meh JuJu meg Vance Mcd, aki ugye itt játszott. biztos majd meg karja mutatni 😊

több mint 4 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 933 — Steelers fan
holnap kemény meccs lesz. igaz BB nélkül, de nekem Rudi nagy draft crush volt anno 😀 Offenzben jó lenne folytatni a remek futójátékot, bár nem tudom hol áll a Vasas futás ellen. ha az nem megy akkor egy egészséges adag Kittle mehet nekik egész nap.

D oldalon fogjuk a futást és nyomjuk Rudit ahogy Winstont és Répafejet. csak akad egy-két pick(6).
Kwaun légyszi ha kezdesz ne legyél balfasz retardált kretén állat(bocs, a belső bájerzsoltom előjött)

trap game, de kell a W bye előtt 😊
petey
Nyugi, valszeg menni fog. 😕

Futás ellen: 23.
Passz ellen: 29.
Engedett yardban: 29.
Engedett pontban: 28.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
holnap kemény meccs lesz. igaz BB nélkül, de nekem Rudi nagy draft crush volt anno 😀 Offenzben jó lenne folytatni a remek futójátékot, bár nem tudom hol áll a Vasas futás ellen. ha az nem megy akkor egy egészséges adag Kittle mehet nekik egész nap.

D oldalon fogjuk a futást és nyomjuk Rudit ahogy Winstont és Répafejet. csak akad egy-két pick(6).
Kwaun légyszi ha kezdesz ne legyél balfasz retardált kretén állat(bocs, a belső bájerzsoltom előjött)

trap game, de kell a W bye előtt 😊
petey
Holap pesdig sajna bukta lesz nektek 😊😚😋



+pedig szurkolok Gerappanak mert szimpi a csávó csak hát ott van ahol nem kéne abban a fránya 49er-ben 😃
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
holnap kemény meccs lesz. igaz BB nélkül, de nekem Rudi nagy draft crush volt anno 😀 Offenzben jó lenne folytatni a remek futójátékot, bár nem tudom hol áll a Vasas futás ellen. ha az nem megy akkor egy egészséges adag Kittle mehet nekik egész nap.

D oldalon fogjuk a futást és nyomjuk Rudit ahogy Winstont és Répafejet. csak akad egy-két pick(6).
Kwaun légyszi ha kezdesz ne legyél balfasz retardált kretén állat(bocs, a belső bájerzsoltom előjött)

trap game, de kell a W bye előtt 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trent Taylor -> IR, jött a helyére a héten vizitáló egykori Phins és Jags OT Sam Young.
iktriad
jó ez nekünk? 😀
petey
Csere OT-nek, főleg RT-nek elfogadható.
iktriad
nekünk LT kell pláne
petey
Azt is tud játszani, de anno a Jagsben pl. inkább RT-ben nyújtott elfogadhatót, amikor pályára került. Tipikus csere swing OT.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Trent Taylor -> IR, jött a helyére a héten vizitáló egykori Phins és Jags OT Sam Young.
iktriad
jó ez nekünk? 😀
petey
Csere OT-nek, főleg RT-nek elfogadható.
iktriad
nekünk LT kell pláne

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trent Taylor -> IR, jött a helyére a héten vizitáló egykori Phins és Jags OT Sam Young.
iktriad
jó ez nekünk? 😀
petey
Csere OT-nek, főleg RT-nek elfogadható.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Trent Taylor -> IR, jött a helyére a héten vizitáló egykori Phins és Jags OT Sam Young.
iktriad
jó ez nekünk? 😀

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trent Taylor -> IR, jött a helyére a héten vizitáló egykori Phins és Jags OT Sam Young.
több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Verrett nincs a sérültek között, jó lenne aktiválni.
petey
Azért várd ki a végét, vasárnapig még van pár edzés, meggörbülhet a kis lábujj körmének a hajlata...
Csiriba
de most Verrett-ről beszélünk nem Ward-ról 😀
petey
Az elnyűhetetlen Verrett-ről? 😊
somoskovig
miért? 2 meccs alatt lett valami baja? nem, ugye? 😀
petey
Ja, mert nem esett le a padról 😀
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Verrett nincs a sérültek között, jó lenne aktiválni.
petey
Azért várd ki a végét, vasárnapig még van pár edzés, meggörbülhet a kis lábujj körmének a hajlata...
Csiriba
de most Verrett-ről beszélünk nem Ward-ról 😀
petey
Az elnyűhetetlen Verrett-ről? 😊
somoskovig
miért? 2 meccs alatt lett valami baja? nem, ugye? 😀

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Verrett nincs a sérültek között, jó lenne aktiválni.
petey
Azért várd ki a végét, vasárnapig még van pár edzés, meggörbülhet a kis lábujj körmének a hajlata...
Csiriba
de most Verrett-ről beszélünk nem Ward-ról 😀
petey
Az elnyűhetetlen Verrett-ről? 😊

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Verrett nincs a sérültek között, jó lenne aktiválni.
petey
Azért várd ki a végét, vasárnapig még van pár edzés, meggörbülhet a kis lábujj körmének a hajlata...
Csiriba
de most Verrett-ről beszélünk nem Ward-ról 😀