San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Bomba volt a defense újra. Jimmy G és az offense pedig okosan játszott, egy két hibát leszámítva.
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Nem hittem volna, hogy a kosok ilyen vérszegény teljesítményre lesznek csak képesek ellenünk. Az első drivejuk eléggé meggyőző volt, de aztán teljesen lenullázódtak.

Úgy tűnik, hogy tényleg jó csapatunk lett erre a szezonra! 😀

Szerkesztette: Niner Empire
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár


Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Sherman speciál 7 percben

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/411950944_1523066361783982_1236775130403529201_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=10S6KIfSQ-AQ7kNvgFKAM6y&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYAYqtckMZ5xK2ekMguseAAZlU8ydaSVVvgWCx5e8chCXQ&oe=6644017D
Richard Sherman Mic'd Up against the Browns on MNF | Lights on, sound on 🔛 Watch Richard Sherman ignite the defense on #MNF en route to the #49ers 31-3 victory over the Browns. | By San Francisco 49ersFacebook
Lights on, sound on 🔛 Watch Richard Sherman ignite the defense on #MNF en route to the #49ers 31-3 victory over the Browns.

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
 twitter.com/NFL/status/1182280097048358912?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1182280097048358912&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ninersnation.com%2F2019%2F10%2F10%2F20908194%2F49ers-baldy-breakdowns-on-bosa-watch-him-eat-here-this-was-like-an-episode-of-shark-week&fbclid=IwAR3_CHH6x1HhonbFbqSeY_fWjei2n8mzovjgyE1sMfzpouAnfPAm5awVqpc

🦈
petey
Nagyon sokat erősödtünk vele, egész másképp fest ez a defense.
SFGaben
Meg mondjuk az új secondary edzőről sem feledkezzünk el, látszik a különbség a tavalyihoz képest.
Csiriba
mondjuk a pass rush kicsit, de nagyon kicsit segít 😀

több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 twitter.com/NFL/status/1182280097048358912?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1182280097048358912&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ninersnation.com%2F2019%2F10%2F10%2F20908194%2F49ers-baldy-breakdowns-on-bosa-watch-him-eat-here-this-was-like-an-episode-of-shark-week&fbclid=IwAR3_CHH6x1HhonbFbqSeY_fWjei2n8mzovjgyE1sMfzpouAnfPAm5awVqpc

🦈
petey
Nagyon sokat erősödtünk vele, egész másképp fest ez a defense.
SFGaben
Meg mondjuk az új secondary edzőről sem feledkezzünk el, látszik a különbség a tavalyihoz képest.
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/NFL/status/1182280097048358912?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1182280097048358912&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ninersnation.com%2F2019%2F10%2F10%2F20908194%2F49ers-baldy-breakdowns-on-bosa-watch-him-eat-here-this-was-like-an-episode-of-shark-week&fbclid=IwAR3_CHH6x1HhonbFbqSeY_fWjei2n8mzovjgyE1sMfzpouAnfPAm5awVqpc

🦈
petey
Nagyon sokat erősödtünk vele, egész másképp fest ez a defense.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Gurley hivatalosan out holnapra

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
 twitter.com/NFL/status/1182280097048358912?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1182280097048358912&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ninersnation.com%2F2019%2F10%2F10%2F20908194%2F49ers-baldy-breakdowns-on-bosa-watch-him-eat-here-this-was-like-an-episode-of-shark-week&fbclid=IwAR3_CHH6x1HhonbFbqSeY_fWjei2n8mzovjgyE1sMfzpouAnfPAm5awVqpc

🦈

Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 163
nabaszki, fel van adva a lecke 😕 köszönöm a szezont uraim

 www.49erswebzone.com/articles/129138-49ers-starting-right-tackle-mike-mcglinchey-weeks-injury/
petey
Nem az a baj, ha nyakig er a szar...

Pulvis et umbra sumus.
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 272 — a new hope (again)
Schraderer fa, aki shanny alatt top5 rt volt a ligában, aztán sark mester alatt elfelejtett focsizni 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
nagyon szep hogy ezt is hazon belul akarjuk orvosolni, de lynch igazan leakaszthatna valakit a fogasrol meg idoben. talan parnell exjaguar hasznalhato lenne 🤔

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
nabaszki, fel van adva a lecke 😕 köszönöm a szezont uraim

 www.49erswebzone.com/articles/129138-49ers-starting-right-tackle-mike-mcglinchey-weeks-injury/
petey
Ez már hihetetlen...
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Bosa NFC DP of the week

grat! tovább!
petey
Oriasi volt a zaszlos unneplese.❤
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
nabaszki, fel van adva a lecke 😕 köszönöm a szezont uraim

 www.49erswebzone.com/articles/129138-49ers-starting-right-tackle-mike-mcglinchey-weeks-injury/

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Bosa NFC DP of the week

grat! tovább!
petey
Hát az biztos, hogy korhatáros volt, amit Bakerrel művelt :d
Wyatt
most nincs időm és energiám meg agylövésem helmuti mélységekbe menni, hogy mire is gondolhattál 🧐🙃

Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Bosa NFC DP of the week

grat! tovább!
petey
Hát az biztos, hogy korhatáros volt, amit Bakerrel művelt :d

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Bosa NFC DP of the week

grat! tovább!

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hétfő Esti Mészárlás volt uraim! 4-0! Tegye fel a kezét aki ezt várta!
Bosa-Buckner duo vezérletével Mayfield és a Browns OL fal szarrá lett gyalázva.
Remek game plan volt Shanny-től, szarrá futottuk magunkat, a passzjáték picik döcögött,
de ez nem volt gond ma este.
Kellő önbizalommal felvértezve mehetünk délre, hogy a kosokkal megütközzünk!
Juci épülj fel!
Alabama Niners
Nem ennyire simán, de pont ilyen meccset. Szétfutjátok az ellent, Schobert így legalább 9 szerelést hoz (2.20-ért ajándék volt), Jimmynek emiatt nem kell sokat passzolnia (32.5 under 1,83), és Mayfieldnek lesz interceptionje (1.66). Sima volt 😊
Wyatt
Most olvasva a "Tegye fel a kezét aki ezt várta!" olyan , mintha a Browns elleni meccsel kapcsolatban írtam volna, viszont a gyakorlatban a 4-0-ra tettem fel a kérdést. Nem tagoltam a mondandómat megfelelően.
Nekem voltak félelmeim a meccsel kapcsolatban, de erősen bíztam abban, hogy a Browns inkább túl van hypolva, mintsem annyira jó csapat.
Alabama Niners
Jaa, a 4–0-t nem vártam, de nem bánom, Jimmy miatt amúgy is igyekeztem követni már korábban is a meccseiteket 😊
Wyatt
adnál te is egy Jimmy - Tomi Bowlt hm? 😊
petey
Sima^^

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Hétfő Esti Mészárlás volt uraim! 4-0! Tegye fel a kezét aki ezt várta!
Bosa-Buckner duo vezérletével Mayfield és a Browns OL fal szarrá lett gyalázva.
Remek game plan volt Shanny-től, szarrá futottuk magunkat, a passzjáték picik döcögött,
de ez nem volt gond ma este.
Kellő önbizalommal felvértezve mehetünk délre, hogy a kosokkal megütközzünk!
Juci épülj fel!
Alabama Niners
Nem ennyire simán, de pont ilyen meccset. Szétfutjátok az ellent, Schobert így legalább 9 szerelést hoz (2.20-ért ajándék volt), Jimmynek emiatt nem kell sokat passzolnia (32.5 under 1,83), és Mayfieldnek lesz interceptionje (1.66). Sima volt 😊
Wyatt
Most olvasva a "Tegye fel a kezét aki ezt várta!" olyan , mintha a Browns elleni meccsel kapcsolatban írtam volna, viszont a gyakorlatban a 4-0-ra tettem fel a kérdést. Nem tagoltam a mondandómat megfelelően.
Nekem voltak félelmeim a meccsel kapcsolatban, de erősen bíztam abban, hogy a Browns inkább túl van hypolva, mintsem annyira jó csapat.
Alabama Niners
Jaa, a 4–0-t nem vártam, de nem bánom, Jimmy miatt amúgy is igyekeztem követni már korábban is a meccseiteket 😊
Wyatt
adnál te is egy Jimmy - Tomi Bowlt hm? 😊

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hétfő Esti Mészárlás volt uraim! 4-0! Tegye fel a kezét aki ezt várta!
Bosa-Buckner duo vezérletével Mayfield és a Browns OL fal szarrá lett gyalázva.
Remek game plan volt Shanny-től, szarrá futottuk magunkat, a passzjáték picik döcögött,
de ez nem volt gond ma este.
Kellő önbizalommal felvértezve mehetünk délre, hogy a kosokkal megütközzünk!
Juci épülj fel!
Alabama Niners
Nem ennyire simán, de pont ilyen meccset. Szétfutjátok az ellent, Schobert így legalább 9 szerelést hoz (2.20-ért ajándék volt), Jimmynek emiatt nem kell sokat passzolnia (32.5 under 1,83), és Mayfieldnek lesz interceptionje (1.66). Sima volt 😊
Wyatt
Most olvasva a "Tegye fel a kezét aki ezt várta!" olyan , mintha a Browns elleni meccsel kapcsolatban írtam volna, viszont a gyakorlatban a 4-0-ra tettem fel a kérdést. Nem tagoltam a mondandómat megfelelően.
Nekem voltak félelmeim a meccsel kapcsolatban, de erősen bíztam abban, hogy a Browns inkább túl van hypolva, mintsem annyira jó csapat.
Alabama Niners
Jaa, a 4–0-t nem vártam, de nem bánom, Jimmy miatt amúgy is igyekeztem követni már korábban is a meccseiteket 😊

több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hétfő Esti Mészárlás volt uraim! 4-0! Tegye fel a kezét aki ezt várta!
Bosa-Buckner duo vezérletével Mayfield és a Browns OL fal szarrá lett gyalázva.
Remek game plan volt Shanny-től, szarrá futottuk magunkat, a passzjáték picik döcögött,
de ez nem volt gond ma este.
Kellő önbizalommal felvértezve mehetünk délre, hogy a kosokkal megütközzünk!
Juci épülj fel!
Alabama Niners
Nem ennyire simán, de pont ilyen meccset. Szétfutjátok az ellent, Schobert így legalább 9 szerelést hoz (2.20-ért ajándék volt), Jimmynek emiatt nem kell sokat passzolnia (32.5 under 1,83), és Mayfieldnek lesz interceptionje (1.66). Sima volt 😊
Wyatt
Most olvasva a "Tegye fel a kezét aki ezt várta!" olyan , mintha a Browns elleni meccsel kapcsolatban írtam volna, viszont a gyakorlatban a 4-0-ra tettem fel a kérdést. Nem tagoltam a mondandómat megfelelően.
Nekem voltak félelmeim a meccsel kapcsolatban, de erősen bíztam abban, hogy a Browns inkább túl van hypolva, mintsem annyira jó csapat.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 945 — Csodabogár
Még Skule-t és Moseley-t érdemes megemlíteni, mindkettőjük előtt le a kalappal.
SFGaben
Igen, ők is jól nyomták. Skule-t nagyon féltette mindenki Garrettől, aki elit pass rusher, de hát futások ellen nem sok haszna volt. 😀
Szerencsére Ward is veretes (és nem Verrett-es) teljesítményt tett le az asztalra a sérüléséből visszatérve.
Niner Empire
Garrett át is ment McG oldalára, ahonnan egy azaz 1 darab sacket szerzett.

közben Bosa:
Nick Bosa currently leads edge defenders in:

- Pass Rush Productivity Rating: 16.1 (second is 13.1)
- Pressure Rate: 28.0% (second is 23.4%)
- Pass Rush Win Rate: 26.9%

még most sem hiszem el, hogy itt van.

És persze Kittle-ből sosem elég:

 twitter.com/TheRock/status/1181421347764785153

😀

Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Még Skule-t és Moseley-t érdemes megemlíteni, mindkettőjük előtt le a kalappal.
SFGaben
Igen, ők is jól nyomták. Skule-t nagyon féltette mindenki Garrettől, aki elit pass rusher, de hát futások ellen nem sok haszna volt. 😀
Szerencsére Ward is veretes (és nem Verrett-es) teljesítményt tett le az asztalra a sérüléséből visszatérve.
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nagyon jó napot okoztak a srácok, hihetetlenül jó most megint nézni a csapatot. Yesss. Nagyon jó volt a meccs menedzselése, Shanyék előtt le a kalappal. Praktikusa WR játék nélkül hoztuk ezt az eredményt! Webster dictionarybe az outcoaching szócikkhez ezt a meccset kellene berakni 😊
Pass D# (Bosa te szent atya gatya! És Warner is brutál jó volt, meg úgy en block), Run O# csillagos ötös!! Pass O# is jó volt, nagyon okosan, limitáltan alkalmazva, jól kihasználva Kittlet (hihetetlen a srác) haladtunk. Run D# picit dadogott, de összességében ott sem volt komoly gond.
ST: Itt nem értem mi a fene volt. A liga legbizhatóbb rugója akinek 4 éves időintervallumban 96% feletti a mutatója 3-at kihagy a 4 FG kisérletéből. Mondjuk kokszos Nelson is ludas lehet ebben, mert próbálgatjuk a csere long snappereket és nem nagyon jön be a mellékelt ábra szerint. Kiváncvsi vagyok eltiltása után mi változik. Returnök: integetünk, mint május elsején a tribünre a hülye úttörő, bejelezzük a ferkecset majd hagyjuk bepattogni a labdát még 20 yardon át. End zoneból jön a punt, majd a saját tizesünkön belülről indulunk. Nem is értem.
A legnagyobb negatívum az sajnos Juszczyk. 4-6 hétre elveszítettük az O# egy nagyon fontos elemét. Remélem tényleg hanmar felépül!

Jaj de jó most megint niners meccseket nézni!!! Ízlelgessük a tényt hogy 5 forduló után az egyetlen veretlen NFC csoportként az egész konferenciát vezetjük!!
diverdoc
Juice tényleg nagyon fog hiányozni. Kíváncsi vagyok miként oldjuk meg a hiányát, mert nincs másik FB a keretben. Legrosszabbkor jött ez a sérülés, mert az eddigi legnehezebb és egyben a legfontosabb mérkőzés következik. Még Skule-t és Moseley-t érdemes megemlíteni, mindkettőjük előtt le a kalappal.
A D line remélem a Rams ellen is hasonlóan fog működni és akkor bizakodhatunk.