San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Na, lesz ma egy trap game-ünk? 🤓

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Kittle jobb, mint Deadpool eskü 😀

több mint 4 éve
JéBé Green Bay Packers 6 656


Kittle egy igazi fasz a legjobb értelemben 😀
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 054
Btw napok óta csak csámcsogok ezen:7-0. Utoljára ilyet akkor élhettünk át amikor Joe papa dobált Flash 80-nak és Ronnie Lott pusztított hátul. Akkor ugrottam fel a bandwagonra. Érdekes, valahogy pl a Szamuráj érában nem sokasodtunk, Harbaugh alatt igen. Szerintem most is nőni fog a tábor.És minden évben az elején megszokásból leírtam (bár nem tartom teljesen reálisnak), de most ide teszem megint

diverdoc
én Samurai érában is kijártam meccsre... 😊
Helmut Zimmer
Ja vaze, csak a Billsnek meg a hoksznak szurkoltal😬
diverdoc
.... nem volt Bills meccs. 😛 Amúgy a Hox meccek sosem voltak jó-hangulatuak, mindig ment a zrika, sörlocsolás, és éha el- elcsattant 1-2 pofon is. (Ami nagyon nem szokás) Amúgy Hox meccsen mindig dupla személyzet felügyelt, és azonnal kibaszták a hőzöngőket. Century linken detto.
Lehet volt valami kis szerepem az “egyszerűen senkik vagytok”, és a “majmok nélkül nincsen cirkusz” ékes angolosításában.... 😛

Monster/ Candlestic park a legjobb hangulatú stadion volt evör. MUNI+ kis buszozás, szemben a kikötő. Végtelenül ipari volt, de imádtam. Eléggé hiányzik Frisco, szerettünk ott élni.
München olyan, Friscohoz képest, mintha mindenki kokainon lenne... Mondjuk lehet balami ban a levegőben. Tegapelőtt Wagnert hallgattam, 19:30-kor feltettem a Tannhausert, és 2 órával később, 19:40- kor azon keztem gondolkozni, hogy le kéne rohanni Franciaországot 😊 (WA után szabadon)
Helmut Zimmer
Wagner mindenkiből ezt hozza ki.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Btw napok óta csak csámcsogok ezen:7-0. Utoljára ilyet akkor élhettünk át amikor Joe papa dobált Flash 80-nak és Ronnie Lott pusztított hátul. Akkor ugrottam fel a bandwagonra. Érdekes, valahogy pl a Szamuráj érában nem sokasodtunk, Harbaugh alatt igen. Szerintem most is nőni fog a tábor.És minden évben az elején megszokásból leírtam (bár nem tartom teljesen reálisnak), de most ide teszem megint

diverdoc
én Samurai érában is kijártam meccsre... 😊
Helmut Zimmer
Ja vaze, csak a Billsnek meg a hoksznak szurkoltal😬
diverdoc
.... nem volt Bills meccs. 😛 Amúgy a Hox meccek sosem voltak jó-hangulatuak, mindig ment a zrika, sörlocsolás, és éha el- elcsattant 1-2 pofon is. (Ami nagyon nem szokás) Amúgy Hox meccsen mindig dupla személyzet felügyelt, és azonnal kibaszták a hőzöngőket. Century linken detto.
Lehet volt valami kis szerepem az “egyszerűen senkik vagytok”, és a “majmok nélkül nincsen cirkusz” ékes angolosításában.... 😛

Monster/ Candlestic park a legjobb hangulatú stadion volt evör. MUNI+ kis buszozás, szemben a kikötő. Végtelenül ipari volt, de imádtam. Eléggé hiányzik Frisco, szerettünk ott élni.
München olyan, Friscohoz képest, mintha mindenki kokainon lenne... Mondjuk lehet balami ban a levegőben. Tegapelőtt Wagnert hallgattam, 19:30-kor feltettem a Tannhausert, és 2 órával később, 19:40- kor azon keztem gondolkozni, hogy le kéne rohanni Franciaországot 😊 (WA után szabadon)
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Btw napok óta csak csámcsogok ezen:7-0. Utoljára ilyet akkor élhettünk át amikor Joe papa dobált Flash 80-nak és Ronnie Lott pusztított hátul. Akkor ugrottam fel a bandwagonra. Érdekes, valahogy pl a Szamuráj érában nem sokasodtunk, Harbaugh alatt igen. Szerintem most is nőni fog a tábor.És minden évben az elején megszokásból leírtam (bár nem tartom teljesen reálisnak), de most ide teszem megint

diverdoc
én Samurai érában is kijártam meccsre... 😊
Helmut Zimmer
Ja vaze, csak a Billsnek meg a hoksznak szurkoltal😬


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Kíváncsi vagyok, hogy a Beathard pletykának mennyi alapja van, és fog-e történni ma valami.
Niner Empire
Megérteném ha elmenne, Chicagoban ki is teljesedhetne. Én nagyon tiszteltem, ahogy beugorva állta a sarat, meg az ütéseket. Kemény srác. Aztán, hogy Gabrielre szükségünk van-e? nem tudom
diverdoc
Azért nem baj, hogy itt maradt. 😊 Tavaly is szükség volt a 3. számú QB-re az idény vége felé.

Durva, hogy Brunskill milyen jól helytáll McG helyén, szerintem senki nem gondolta volna ezt előtte. De azért várom már nagyon, hogy a támadófal újra ereje teljében tündököljön, és a futás még kegyetlenebb legyen.
Niner Empire
és Brunskill milyen fasza volt OG-ban is. holnap még Staley és McG nélkül leszünk, nem is baj, pihenjenek még nov11-ig. kellenek a csirkék ellen 😊

Bosa pedig a NFC DPOW lett, nem meglepő 🤘🤘

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Btw napok óta csak csámcsogok ezen:7-0. Utoljára ilyet akkor élhettünk át amikor Joe papa dobált Flash 80-nak és Ronnie Lott pusztított hátul. Akkor ugrottam fel a bandwagonra. Érdekes, valahogy pl a Szamuráj érában nem sokasodtunk, Harbaugh alatt igen. Szerintem most is nőni fog a tábor.És minden évben az elején megszokásból leírtam (bár nem tartom teljesen reálisnak), de most ide teszem megint

diverdoc
én Samurai érában is kijártam meccsre... 😊
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Kíváncsi vagyok, hogy a Beathard pletykának mennyi alapja van, és fog-e történni ma valami.
Niner Empire
Megérteném ha elmenne, Chicagoban ki is teljesedhetne. Én nagyon tiszteltem, ahogy beugorva állta a sarat, meg az ütéseket. Kemény srác. Aztán, hogy Gabrielre szükségünk van-e? nem tudom
diverdoc
Azért nem baj, hogy itt maradt. 😊 Tavaly is szükség volt a 3. számú QB-re az idény vége felé.

Durva, hogy Brunskill milyen jól helytáll McG helyén, szerintem senki nem gondolta volna ezt előtte. De azért várom már nagyon, hogy a támadófal újra ereje teljében tündököljön, és a futás még kegyetlenebb legyen.
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Btw napok óta csak csámcsogok ezen:7-0. Utoljára ilyet akkor élhettünk át amikor Joe papa dobált Flash 80-nak és Ronnie Lott pusztított hátul. Akkor ugrottam fel a bandwagonra. Érdekes, valahogy pl a Szamuráj érában nem sokasodtunk, Harbaugh alatt igen. Szerintem most is nőni fog a tábor.És minden évben az elején megszokásból leírtam (bár nem tartom teljesen reálisnak), de most ide teszem megint


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Kíváncsi vagyok, hogy a Beathard pletykának mennyi alapja van, és fog-e történni ma valami.
Niner Empire
Megérteném ha elmenne, Chicagoban ki is teljesedhetne. Én nagyon tiszteltem, ahogy beugorva állta a sarat, meg az ütéseket. Kemény srác. Aztán, hogy Gabrielre szükségünk van-e? nem tudom


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Kíváncsi vagyok, hogy a Beathard pletykának mennyi alapja van, és fog-e történni ma valami.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
 www.nfl.com/videos/baldys-breakdowns/0ap3000001070897/Why-the-49ers-defense-is-unstoppable-Baldy-s-Breakdowns

Shark week
😀

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Élvezet volt nézni a game plant, változatos és rettentően kreatív volt! Nagyon sima meccs lett, a #D pusztított rettenet, INT és sack hegyek. Most már magabiztosan kijelenthető, hogy beérett Shanny munkája, és a lesajnált Saleh brutális védelmet pakolt össze. Nekem nagy meglepetés Moseley remek játéka, végre a Ward-Tartt duó is úgy játszik, ahogy már évek óta kellett volna. A sok első körös DL pick pedig önmagáért beszél. Bosa meg...........
Számomra az egyik legfontosabb meccs jön csütörtök este (péntek reggel) a Cardinals ellen idegenben. Annyira pechesek vagyunk ellenük már régóta, nagyon bízok a győzelemben. Ideje lenne, hogy Garoppolo is megmutassa vezére tud lenni a támadósornak!
Alabama Niners
arra leszek kíváncsi, mit talál ki Saleh a futkározós QB-k ellen. várok pár picket Möritől 😀

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/73498155_754399811670921_5105519408206315520_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=TD_RWOlUkZcQ7kNvgGClbZ-&_nc_ht=scontent.xx&oh=00_AYArVBWzd9guBJJNKpm2cH5fH8Hq8dDZpPhINBa63AgEqg&oe=664FDC02
Richard Sherman Picks Off Kyle Allen | Next holiday, National Cornerbacks Day? 🤔 Next stop, Arizona for Thursday Night Football. 📺: 5:20 PM | By San Francisco 49ersFacebook
Next holiday, National Cornerbacks Day? 🤔 Next stop, Arizona for Thursday Night Football. 📺: 5:20 PM


Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Élvezet volt nézni a game plant, változatos és rettentően kreatív volt! Nagyon sima meccs lett, a #D pusztított rettenet, INT és sack hegyek. Most már magabiztosan kijelenthető, hogy beérett Shanny munkája, és a lesajnált Saleh brutális védelmet pakolt össze. Nekem nagy meglepetés Moseley remek játéka, végre a Ward-Tartt duó is úgy játszik, ahogy már évek óta kellett volna. A sok első körös DL pick pedig önmagáért beszél. Bosa meg...........
Számomra az egyik legfontosabb meccs jön csütörtök este (péntek reggel) a Cardinals ellen idegenben. Annyira pechesek vagyunk ellenük már régóta, nagyon bízok a győzelemben. Ideje lenne, hogy Garoppolo is megmutassa vezére tud lenni a támadósornak!
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Bosa könnyen megint a hét védőjátékosa lehet az NFC-ben.

A meccs előtt azt hittem, hogy ez egy igazi felmérő lehet Garoppolo számára, mert a Panthers hatékony volt korábban a futások ellen, de végül baromira nem így történt. Shanny előtt le a kalappal, kreatívak voltak a játékhívások, plusz a sok mozgás teljesen összezavarta az ellent.
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Bosa hihetetlen volt. Kyle pedig nagyon összerakta ezt a futójátékot. Az a Samuel futott TD élményszámba ment.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Ha kell, ha nem a következő készítendő sigem Bosa lesz...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Az utobbi evekben elengedtem a Niners meccseket, pedig a masodik kedvenc csapat. De valahogy eleg volt egy rossz csapatot nezni minden heten. Elkepeszto mennyire megindult a szekér, asszem tanulnunk kellett volna tőletek, SB után ugyan azon az uton indultunk el, aztan ti itt tartotok, mi meg boven lemaradva. Lehet, hogy nekunk is lekellett volna nullazni a csapatot, nem megelegedni a 8-8al. Legalabb tudok joerzessel szurkolni egy csapatnak a POban. Hajrá.
több mint 4 éve
gaborik San Francisco 49ers 514

petey
Ugh kicsit brutkó az a DL sor.
Coolearie
armstead iden vegre osszekapta magat, buckner kicsit visszaesett sajnos bar ez koszonheto az uj arcoknak is. thomas viszont kurva nagy bust, kar hogy nem lett elcserelve meg szezon elott amikor pletykaltak.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 4 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 889 — !SuPeR6BoWL!
Na épül szépen a fiókcsapat 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
hát ez örömjáték volt. szívtam a fogam, hogy megkeserítik Jimmy életét, de semmi. Allen szegény meg azt sem tudta milyen rendezvényen van. 7-0

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 344 — . . .

petey
Ugh kicsit brutkó az a DL sor.

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
A kokszos visszatért a keretbe, Matthews-t meg kirakták, ami ugye várható is volt Sanders érkezésével.
Izgalmas meccset várok ma estére, kíváncsi vagyok, hogy CMC-t mennyire leszünk képesek semlegesíteni.