San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár


múlt heti mud bowl, remélem jövő héten lesz megint egy hasonló(sár nélküli) W-s video 😀

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Joe már visszatért edzeni, ha most vasárnap nem is, de a Cards ellen bevethető lesz 😀 apró örömök

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man



Szerkesztette: Matthew99


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nekem tetszik, hogy agresszívek vagyunk. Látták, hogy az elkapósort erősíteni kell, Sanders elérhető volt, léptek. Mindig az idő dönti el, hogy jó lépés volt-e, vagy megfelelő értékű -e a csere. De a hozzáállás tetszik.
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Remélem ez nagy segítség lesz Jimmy G-nek, a rutin meg az évek Sanders mellett szólnak.

Szerkesztette: Alabama Niners
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Divatszurker leszek én is, Sanders nagy kedvenc volt odaát, szóval fél szemem rajtatok 😊
flzoli
van hely a wagonon bőven 😉

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
és kb. tényleg csak egy 3. körbe fájt. biztos kezű manyus, ha Kittle-t fogják akkor tuti célpont 😀

több mint 4 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 865 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Divatszurker leszek én is, Sanders nagy kedvenc volt odaát, szóval fél szemem rajtatok 😊

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Kellett az erősítés WR fronton, az tuti!
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Tyű a mindenit

több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 806 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Örülök neki, hogy Sanders ide került. Szurkolok nektek srácok, remélem hasonlóan folytatódik a szezonotok, ahogy eddig is alakult. 😊

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #DennyHamlin #JesseLove
több mint 4 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Jo fele trade.
Nem gondoltam volna meg a nyaron,hogy ilyen jo lesz a 9ers.
több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Srácok egy kérdésem lenne Verrettel mi van? Ugye nem sérült le itt is?
cikesz
Október elején IR-re került.
Beki
3 vagy 4 snapet volt összesen a pályán ebben a szezonban, mindezt a Steelers ellen, és abban sem volt semmi köszönet. Azután valami térd probléma miatt IR-re tették...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Srácok egy kérdésem lenne Verrettel mi van? Ugye nem sérült le itt is?
cikesz
Október elején IR-re került.
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Srácok egy kérdésem lenne Verrettel mi van? Ugye nem sérült le itt is?
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Szívesen srácok. 😉 😛 😀
Vrij6
Majd nemsokára megköszönjük 🙃😜😀

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
Volt egy olyan érzésem a meccs előtt, hogy ez nagyon nehéz lesz.
SFGaben
Nekem nem volt hasonló érzésem, sima győzelmet vártam (szerintem nem vagyok ezzel egyedül). De való igaz, hogy nem néztem előtte időjárásjelentést. Jó hulladék game volt, sokat nem is érdemes róla beszélni (D ok, O nem ok).
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár


Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kellenek az ilyen meccsek is. Arról nem is beszélve, hogy a védelem statja picit sem romlott ugyebár 😊

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Volt egy olyan érzésem a meccs előtt, hogy ez nagyon nehéz lesz. Erre az időjárás rátett még egy lapáttal. A lényeg, hogy meglett a győzelem.
SFGaben
tipikus trap game. jól felszívta magát a Skins. szerencsére nem sérült le senki, mert itt aztán tudtak volna törni a lábak meg szakadni a szalagok.

több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Volt egy olyan érzésem a meccs előtt, hogy ez nagyon nehéz lesz. Erre az időjárás rátett még egy lapáttal. A lényeg, hogy meglett a győzelem.
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 818 — Слава Україні! Героям слава!
Szívesen srácok. 😉 😛 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 918 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
fúgecc, ez valami kegyetlen volt. Mud Bowl.
petey
 www.instagram.com/p/B32v8XXAIE4/?hl=hu
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
fúgecc, ez valami kegyetlen volt. Mud Bowl.