San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Verrett nincs a sérültek között, jó lenne aktiválni.
petey
Azért várd ki a végét, vasárnapig még van pár edzés, meggörbülhet a kis lábujj körmének a hajlata...
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Bizakodók lehetünk szerintem is, esélyünket növeli, hogy Röfiburger nem játszik. Amennyiben a Bengals elleni okosan összerakott és következetes gameplant tudjuk hozni, akkor reális esély a W. Staley hiánya komoly probléma, mert bár majdhogynem összeszokottnak mondható a fal, viszont képességek szintjén messze nem elit. Rudolph ellen meg nyomást kell tolni a DL-nek, az mindenki ellen bejön szinte. Biztos lesznek nagyobb play-ek amiket benyelünk, mert ez sajnos jellemző ránk, amiben reménykedek az 1-2 INT mert végre a DB sor mutat életjeleket ezen a téren is.
Alabama Niners
már az agyamra megy, hogy mindenki az "elittel" dobálózik, ha kicsit jobban megy a játék. 😀 nem kell elit fal. sőt, nincs is talán 3-4 csapatnak elit fala. most is nem is értek oda Jimmyhez, de volt nyomás, ez a lényeg, maradjon a QB-d tiszta.

kicsit trap gémet szagolok, de otthon, full házzal egy fasza futójátékkal és sok play action-nel. a kulcs szerintem is Rudi nyomása lesz.
remélem slotban Kwaun összeszedi magát mert az valami kegyetlenül fos volt, amit leművelt. 2 nagy elkapás és mind ellene. Verrett nincs a sérültek között, jó lenne aktiválni.

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Amúgy hárman is bekerültek a PFF hét csapatába a 2. fordulós teljesítményük alapján: Moistert, Blair III és Kwon.
több mint 4 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Bizakodók lehetünk szerintem is, esélyünket növeli, hogy Röfiburger nem játszik. Amennyiben a Bengals elleni okosan összerakott és következetes gameplant tudjuk hozni, akkor reális esély a W. Staley hiánya komoly probléma, mert bár majdhogynem összeszokottnak mondható a fal, viszont képességek szintjén messze nem elit. Rudolph ellen meg nyomást kell tolni a DL-nek, az mindenki ellen bejön szinte. Biztos lesznek nagyobb play-ek amiket benyelünk, mert ez sajnos jellemző ránk, amiben reménykedek az 1-2 INT mert végre a DB sor mutat életjeleket ezen a téren is.
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én a Bucsnál győzelmet mondtam, itt most vereséget érzek

több mint 4 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Én sem félek a Steelers elleni gametől. Ha nem fogunk ki pocsék napot, akkor szerintem ütni fogjuk őket. Az elmúlt két mérkőzés alapján bőven lehet bízni a csapatban. Ami a Tampa ellen szar volt (futás, futás elleni védekezés), az jelentősen feljavult a Cinci ellen.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 286
Nem tudom ki hogy van vele (steelers fanok lehet örülnek (?) de valahogy én nem), hogy Rudolph kezd ellenünk. El ne süljön a kis ruki keze. Felszabadultan, teher nélkül tudnak játszani. Amúgy is sajnálom Big Bent, de kifejezetten nem örülök, hogy így alakult. Lehet egy meccses miracolo lesz, de az ilyen váltásoknál valahogy elsülhet balul is a dolog (mi szempontukból).
diverdoc
Nagyon nem idegeskednék 😂 Ez nálunk tuti L
Két dolog nem megy nekünk, de nagyon:
-a TE elleni védekezés, nálatok meg TOP 3 TE és meg a Sea is azzal vert minket
-focizni a nyugati parton, pár éve úgy tudtunk meglepetésre nyerni, hogy Landry Jones irányított és Bell nyerte meg a meccset szinte egyedül...hol van már ilyen szintű futó...amúgy a leggyengébb formában levő Oak is állandóan megver minket otthon.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
lolezmiez

Best Offensive Lines by Pressure Rate Over Expectation

1. Cowboys
2. 49ers
3. Chiefs
4. Giants
5. Ravens
...
31. Texans
32. Vikings

😀

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Nem tudom ki hogy van vele (steelers fanok lehet örülnek (?) de valahogy én nem), hogy Rudolph kezd ellenünk. El ne süljön a kis ruki keze. Felszabadultan, teher nélkül tudnak játszani. Amúgy is sajnálom Big Bent, de kifejezetten nem örülök, hogy így alakult. Lehet egy meccses miracolo lesz, de az ilyen váltásoknál valahogy elsülhet balul is a dolog (mi szempontukból).
diverdoc
én nem aggódom, messze vagyunk a teli szájjal harsogó hurráoptimizmustól szerintem 😊 örülünk a jó kezdetnek, ha sikerül a W akkor jó szájízzel mehetünk a bye-ra a Browns elleni MNF-re. de HA minden jól megy akkor szerintem egy pár hetes W szériát le tudunk nyomni most.

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem tudom ki hogy van vele (steelers fanok lehet örülnek (?) de valahogy én nem), hogy Rudolph kezd ellenünk. El ne süljön a kis ruki keze. Felszabadultan, teher nélkül tudnak játszani. Amúgy is sajnálom Big Bent, de kifejezetten nem örülök, hogy így alakult. Lehet egy meccses miracolo lesz, de az ilyen váltásoknál valahogy elsülhet balul is a dolog (mi szempontukból).

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy lehetséges Joe Staley pótlék jön vizitre.  twitter.com/AdamSchefter/status/1173910268205776896
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Pfúúú ez azért egy nagyon örvendetes meccs volt. Minden várakozásomat felülmúlta. O# oldalon semmit nem tudtak kezdeni velünk. OL nagyon jó volt, JimmyG-t nem nagyon tudták megközelíteni. A futás meg hihetetlenül ült. Múlt héten nem nagyon ment Breidanak most 10 yard feletti átlaga volt cipelésenként, Mostert és Wilson is jól ment, jó volt a fal hozzá (szegény Staley pont egy ilyenbe sérült meg, blokkolt Mostertnek és ő okozta a sérülést). Közel 600 yardot tettek fel! Hihetetlen.
Védelmünk, főleg a front 7 szintén jó volt. Gárbidzstájmtól eltekintve 10 ponton tartottuk Daltonékat. Itt láttam a legnagyobb hiányosságot, mély passzoknál főleg Williams nagyon elváltotta magát, a nagy játékaikat ő ette meg szerintem. De a backfieldtől eltekintve ez is kifejezetten jó volt. Nagyon örültem hogy DeForest, Solomon Thomas magára talált. Végre láttam a zsákolás utáni elásós ünneplését 😊. Futást limitáltuk, voltak sackek, labdaszerzés megint. Jó volt ez is na.
ST: Gould 4 év alatt 5x hibázott. Már megnyert meccsnél, nem koncentrált talán. Nem osztott nem szorzott. Inkább most tegye meg az évi egy kihagyását, mint egy szoros meccsen.

Csak hogy petey kedvébe járjak és fanyaloghassak: megint kurva sok büntink volt.

Staley: Shanahan úgy nyilatkozott nem megy IR-re. Ezek alapján ők 8 hétnél korábbi visszatérést várnak. Mondjuk törött csonttal ezt nem hiszem, de ők tudják, reméljük. Dee Ford előtte is sérült volt, szerintem ez limitálta is. reméljük ez a rásérülés nem lesz annyira komoly.
diverdoc
csak vicceskedek a fanyalgással 😊 de jah, vannak büntik, de kevesebb volt most.

amit tegnap leműveltek futás terén az valami állatság volt. Breida is amit nyomott az egyik majdnem mínuszos futásnál az valami király volt.
Kittle-t levették, de utána ő is adott egy istentelen nagy stiff armot a védőnek, aki ma is repül 😀

Jimmy magához tért, kicsit még rozsdás de remélem javul meccsről-meccsre, a Deebo-val való kémia kezd beröffeni úgy látom. nagy fogás volt ez a srác drafton.

Kwaun totál homály volt slotban, ő ette meg a nagy játékokat, ha azok nincsenek akkor szerintem még 10 pontot sem raknak fel.

Skule-nak fel van adva a házi, bár ha Lynch helyében lennék akkor ide szereznék bárhogy egy átlagnál jobb LT-t. nem szabad hogy ezen bukjon a szezon. ez a korai bye week egy áldás most.
petey
Kittle most nem hozott nagy játékokat, de ahogy odateszi magát minden mérkőzésen az nagyon tetszik. Az a stiff arm is nagyon rendben volt, de ahogy blokkolt a futásoknál az is.
SFGaben
ja és Kittle elit, kérdés nem fér hozzá. legjobb TE a Ligában

több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Pfúúú ez azért egy nagyon örvendetes meccs volt. Minden várakozásomat felülmúlta. O# oldalon semmit nem tudtak kezdeni velünk. OL nagyon jó volt, JimmyG-t nem nagyon tudták megközelíteni. A futás meg hihetetlenül ült. Múlt héten nem nagyon ment Breidanak most 10 yard feletti átlaga volt cipelésenként, Mostert és Wilson is jól ment, jó volt a fal hozzá (szegény Staley pont egy ilyenbe sérült meg, blokkolt Mostertnek és ő okozta a sérülést). Közel 600 yardot tettek fel! Hihetetlen.
Védelmünk, főleg a front 7 szintén jó volt. Gárbidzstájmtól eltekintve 10 ponton tartottuk Daltonékat. Itt láttam a legnagyobb hiányosságot, mély passzoknál főleg Williams nagyon elváltotta magát, a nagy játékaikat ő ette meg szerintem. De a backfieldtől eltekintve ez is kifejezetten jó volt. Nagyon örültem hogy DeForest, Solomon Thomas magára talált. Végre láttam a zsákolás utáni elásós ünneplését 😊. Futást limitáltuk, voltak sackek, labdaszerzés megint. Jó volt ez is na.
ST: Gould 4 év alatt 5x hibázott. Már megnyert meccsnél, nem koncentrált talán. Nem osztott nem szorzott. Inkább most tegye meg az évi egy kihagyását, mint egy szoros meccsen.

Csak hogy petey kedvébe járjak és fanyaloghassak: megint kurva sok büntink volt.

Staley: Shanahan úgy nyilatkozott nem megy IR-re. Ezek alapján ők 8 hétnél korábbi visszatérést várnak. Mondjuk törött csonttal ezt nem hiszem, de ők tudják, reméljük. Dee Ford előtte is sérült volt, szerintem ez limitálta is. reméljük ez a rásérülés nem lesz annyira komoly.
diverdoc
csak vicceskedek a fanyalgással 😊 de jah, vannak büntik, de kevesebb volt most.

amit tegnap leműveltek futás terén az valami állatság volt. Breida is amit nyomott az egyik majdnem mínuszos futásnál az valami király volt.
Kittle-t levették, de utána ő is adott egy istentelen nagy stiff armot a védőnek, aki ma is repül 😀

Jimmy magához tért, kicsit még rozsdás de remélem javul meccsről-meccsre, a Deebo-val való kémia kezd beröffeni úgy látom. nagy fogás volt ez a srác drafton.

Kwaun totál homály volt slotban, ő ette meg a nagy játékokat, ha azok nincsenek akkor szerintem még 10 pontot sem raknak fel.

Skule-nak fel van adva a házi, bár ha Lynch helyében lennék akkor ide szereznék bárhogy egy átlagnál jobb LT-t. nem szabad hogy ezen bukjon a szezon. ez a korai bye week egy áldás most.
petey
Kittle most nem hozott nagy játékokat, de ahogy odateszi magát minden mérkőzésen az nagyon tetszik. Az a stiff arm is nagyon rendben volt, de ahogy blokkolt a futásoknál az is.
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Pfúúú ez azért egy nagyon örvendetes meccs volt. Minden várakozásomat felülmúlta. O# oldalon semmit nem tudtak kezdeni velünk. OL nagyon jó volt, JimmyG-t nem nagyon tudták megközelíteni. A futás meg hihetetlenül ült. Múlt héten nem nagyon ment Breidanak most 10 yard feletti átlaga volt cipelésenként, Mostert és Wilson is jól ment, jó volt a fal hozzá (szegény Staley pont egy ilyenbe sérült meg, blokkolt Mostertnek és ő okozta a sérülést). Közel 600 yardot tettek fel! Hihetetlen.
Védelmünk, főleg a front 7 szintén jó volt. Gárbidzstájmtól eltekintve 10 ponton tartottuk Daltonékat. Itt láttam a legnagyobb hiányosságot, mély passzoknál főleg Williams nagyon elváltotta magát, a nagy játékaikat ő ette meg szerintem. De a backfieldtől eltekintve ez is kifejezetten jó volt. Nagyon örültem hogy DeForest, Solomon Thomas magára talált. Végre láttam a zsákolás utáni elásós ünneplését 😊. Futást limitáltuk, voltak sackek, labdaszerzés megint. Jó volt ez is na.
ST: Gould 4 év alatt 5x hibázott. Már megnyert meccsnél, nem koncentrált talán. Nem osztott nem szorzott. Inkább most tegye meg az évi egy kihagyását, mint egy szoros meccsen.

Csak hogy petey kedvébe járjak és fanyaloghassak: megint kurva sok büntink volt.

Staley: Shanahan úgy nyilatkozott nem megy IR-re. Ezek alapján ők 8 hétnél korábbi visszatérést várnak. Mondjuk törött csonttal ezt nem hiszem, de ők tudják, reméljük. Dee Ford előtte is sérült volt, szerintem ez limitálta is. reméljük ez a rásérülés nem lesz annyira komoly.
diverdoc
csak vicceskedek a fanyalgással 😊 de jah, vannak büntik, de kevesebb volt most.

amit tegnap leműveltek futás terén az valami állatság volt. Breida is amit nyomott az egyik majdnem mínuszos futásnál az valami király volt.
Kittle-t levették, de utána ő is adott egy istentelen nagy stiff armot a védőnek, aki ma is repül 😀

Jimmy magához tért, kicsit még rozsdás de remélem javul meccsről-meccsre, a Deebo-val való kémia kezd beröffeni úgy látom. nagy fogás volt ez a srác drafton.

Kwaun totál homály volt slotban, ő ette meg a nagy játékokat, ha azok nincsenek akkor szerintem még 10 pontot sem raknak fel.

Skule-nak fel van adva a házi, bár ha Lynch helyében lennék akkor ide szereznék bárhogy egy átlagnál jobb LT-t. nem szabad hogy ezen bukjon a szezon. ez a korai bye week egy áldás most.

Szerkesztette: petey

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Joe szárkapocscsont törés 😕 minimum 8 hét
Ford quadriceps 😕
petey
Elég nagy árat fizettünk ezért a győzelemért 😕
Skule most bizonyíthat.
SFGaben
Staley meg úgy nyilatkozott, hogy végig mellette lesz és edzősködik picit

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Pfúúú ez azért egy nagyon örvendetes meccs volt. Minden várakozásomat felülmúlta. O# oldalon semmit nem tudtak kezdeni velünk. OL nagyon jó volt, JimmyG-t nem nagyon tudták megközelíteni. A futás meg hihetetlenül ült. Múlt héten nem nagyon ment Breidanak most 10 yard feletti átlaga volt cipelésenként, Mostert és Wilson is jól ment, jó volt a fal hozzá (szegény Staley pont egy ilyenbe sérült meg, blokkolt Mostertnek és ő okozta a sérülést). Közel 600 yardot tettek fel! Hihetetlen.
Védelmünk, főleg a front 7 szintén jó volt. Gárbidzstájmtól eltekintve 10 ponton tartottuk Daltonékat. Itt láttam a legnagyobb hiányosságot, mély passzoknál főleg Williams nagyon elváltotta magát, a nagy játékaikat ő ette meg szerintem. De a backfieldtől eltekintve ez is kifejezetten jó volt. Nagyon örültem hogy DeForest, Solomon Thomas magára talált. Végre láttam a zsákolás utáni elásós ünneplését 😊. Futást limitáltuk, voltak sackek, labdaszerzés megint. Jó volt ez is na.
ST: Gould 4 év alatt 5x hibázott. Már megnyert meccsnél, nem koncentrált talán. Nem osztott nem szorzott. Inkább most tegye meg az évi egy kihagyását, mint egy szoros meccsen.

Csak hogy petey kedvébe járjak és fanyaloghassak: megint kurva sok büntink volt.

Staley: Shanahan úgy nyilatkozott nem megy IR-re. Ezek alapján ők 8 hétnél korábbi visszatérést várnak. Mondjuk törött csonttal ezt nem hiszem, de ők tudják, reméljük. Dee Ford előtte is sérült volt, szerintem ez limitálta is. reméljük ez a rásérülés nem lesz annyira komoly.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
 instagram.fbud1-1.fna.fbcdn.net/vp/51ad505c3dbff541565f62107638568d/5E0BD6E6/t51.2885-15/e35/s1080x1080/69645644_403587110342401_6701604001756080989_n.jpg?_nc_ht=instagram.fbud1-1.fna.fbcdn.net&_nc_cat=101
marquisegoodwin
Turn a Bengal into a house cat ‼️
Oregon88
az a baj, hogy az asszony nem látszik veszélyesnek, mégse meri rátenni a kezét....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Joe szárkapocscsont törés 😕 minimum 8 hét
Ford quadriceps 😕
petey
Elég nagy árat fizettünk ezért a győzelemért 😕
Skule most bizonyíthat.
több mint 4 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
 instagram.fbud1-1.fna.fbcdn.net/vp/51ad505c3dbff541565f62107638568d/5E0BD6E6/t51.2885-15/e35/s1080x1080/69645644_403587110342401_6701604001756080989_n.jpg?_nc_ht=instagram.fbud1-1.fna.fbcdn.net&_nc_cat=101
marquisegoodwin
Turn a Bengal into a house cat ‼️
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
2.10-szeres pénzt volt. Nem is értettem. Jimmy az az egy csúnya dobását leszámítva azért jó volt, nem?
Wyatt
jaja, sokat jött fel múlt hét óta

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
2.10-szeres pénzt volt. Nem is értettem. Jimmy az az egy csúnya dobását leszámítva azért jó volt, nem?

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Joe szárkapocscsont törés 😕 minimum 8 hét
Ford quadriceps 😕
petey
Pl ezert


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Joe szárkapocscsont törés 😕 minimum 8 hét
Ford quadriceps 😕

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
nna, ma miért fogtok siránkozni? 😛 😀

több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nezegettem a HOF jeloleseket, jo sok volt jatekosunk ott van. Brent Jonesnak nagyon szurkolok. Joe papa es Rice mellett o is a tamadogepezet nagyon fontos tagja volt es sztem nagyon megerdemelne a 3 gyuruje melle. 11 szezont, az egesz karrierjet nalunk huzta le.
Erzelmileg ott a helye Cowboynak is, de o szerintem a szukites elso koreben ki fog esni. Ot nagyon szerettem. Hasonloan nagyon drukkolok PW52 nek is, de sztem meg 2020- ban o sem lesz.
Akers sokszor feldobott a meccseken 63 yardos goljat nem lehet elfelejteni, orultem a nevenek.
Garcia nekem mindig ambivalens volt, foleg a karrier utani megmondoember statusza nem tetszett. Nalunk lett probowler kubi, kivancsi vagyok....


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P