San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
On the #49ers 2-year extension with LT Joe Staley: He’s on the books for $36.75 over 3 years ($28M in new money). If he plays 16 games, he’ll make $13.5M in 2019. In 2020, he got $10.55M base ($4.5M guaranteed) with 700K in bonuses. In 2021, it’s $11.3M plus $700K in bonuses.
több mint 4 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Van, aki marad 2021-ig 😀
 twitter.com/49ers/status/1136460751902846976
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Amikor még Brady irányította a Patriotsot :o
Wyatt
sosem volt élvezet benne

több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amikor még Brady irányította a Patriotsot :o

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Az öregség jelei ezek már sajna. Vagy mikor még Dawkins és Pola vezényelte a népet.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
 pbs.twimg.com/media/D8RJ-IoWkAAEKK2.jpg

 pbs.twimg.com/media/D8PccJcUIAA6VN6.jpg
Béczkó
Az a baj a "jelen idovel", hogy sosem fogja fel az ember, mekkora jatekosokat lat eppen. Meg par ev es sohajtozva tekintunk vissza azokra az idokre, amikor P.Willis, Bowman, Justin Smith, illetve Kancellar, Sherm, ET, Wagner fele jatekoso futottak ki a gyepre egyazon meccsen.
több mint 4 éve
Béczkó 1 264




Szerkesztette: Béczkó
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Kell iden is egy bold tip tolem vagy inkabb ne?
Coolearie
Inkább ne.
Oregon88
szerintem feküdj be egy ólomkoporsóba, hogy még a gondolataid se jussanak ki

több mint 4 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Kell iden is egy bold tip tolem vagy inkabb ne?
Coolearie
Inkább ne.
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Bosa hamstring, Ward kulcscsonttörés...nem is értem miért nem baszták ki 2 éve már
petey
Tavaly legalább a 3. forduló után ment a kukába a szezon, jó úton vagyunk hogy a rajt előtt az legyen még pár sérüléssel
több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Bosa hamstring, Ward kulcscsonttörés...nem is értem miért nem baszták ki 2 éve már

több mint 4 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Kell iden is egy bold tip tolem vagy inkabb ne?
Coolearie
Nekem is van egy !
Petey cimborám Seahawks fan lesz 😊
Tehát dobja az arany piros színeket és felölti indigókék, sötétkék, élénkzöld színeket.Mint ahogy tette Havas Jon a feketével.És elindul északra Seattlel irányába.
Rózsa Sándor (betyár)
a kábszi rossz

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 263 — a new hope (again)
Kell iden is egy bold tip tolem vagy inkabb ne?
Coolearie
Tevin Coleman 10+ TD elég bold? Szerintem ö lesz az egyik nagy meglepetés nálatok
Toto21
Szvsz nem annyira. két évet nyomott le shanny alatt, abból első évében rookie volt, a másodikban pedig 11 td-t csinált 😊

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Kell iden is egy bold tip tolem vagy inkabb ne?
Coolearie
Nekem is van egy !
Petey cimborám Seahawks fan lesz 😊
Tehát dobja az arany piros színeket és felölti indigókék, sötétkék, élénkzöld színeket.Mint ahogy tette Havas Jon a feketével.És elindul északra Seattlel irányába.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Bold prediction: Bosa vegigjatssza az idenyt. 8D

több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Kell iden is egy bold tip tolem vagy inkabb ne?
Coolearie
Tevin Coleman 10+ TD elég bold? Szerintem ö lesz az egyik nagy meglepetés nálatok
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kell iden is egy bold tip tolem vagy inkabb ne?

több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Mi van srácok? De nagy a csönd
the12thman
Ubiszezon
Coolearie
Nesztek, breking!
Bosa megserult kb. az elso edzesen. Hamstring, bar azt mondjak, nem sulyos, csak huzodas, illetve Bosa nem is hagyta abba az edzest, csak utana jelentkezett a dokinal.
Stez
Kórház az ország szélén
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi van srácok? De nagy a csönd
the12thman
Ubiszezon
Coolearie
Nesztek, breking!
Bosa megserult kb. az elso edzesen. Hamstring, bar azt mondjak, nem sulyos, csak huzodas, illetve Bosa nem is hagyta abba az edzest, csak utana jelentkezett a dokinal.

több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mi van srácok? De nagy a csönd
the12thman
Ubiszezon

több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Mi van srácok? De nagy a csönd
több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/49ers/status/1124503400672972801
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Elég durva mi megy Bosa instáján...
Oregon88
Mi ez a rasszista dolog? Vagy az is Trump miatt van? Mondjuk én a helyében szépen tiltanám a kommentelést.
Matthew99
Igen,Trump miatt van,tudomásom szerint semmi rasszista tartalmú posztja,nyilatkozata vagy bármi hasonló nem volt,csak Trumpot támogatja...
Oregon88
Hát sajnos az egy fekete közegben egyenértékű azzal ,hogy "RASSZISTA" sajnos.
Szegény gyerek még egy percet se játszott de máris hatalmas ellenszélbe találta magát.Itt az a nagy kérdés ,hogy a csapattársai,hogy reagálják le a történteket.Ebből sajnos nagyon rosszúl is kijöhet.Őszintén engem az sem lepne meg ha ebből sajnos csere lenne.De remélem idáig nem fajul a dolog.Bár amennyire mostanában túl van lihegve ez "RASSZISTA" dolog bármi megtörténhet.Igazságszerint kis túlzással már az is elég ,hogy rasszistának légy elkönyvelve ha fehér vagy és Trumpra szavaztál.Egy szó mint száz szomorú ez nagyon......
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
komolyan ezen kell pörögni? nem törte el senki nyakát, nem fenyegetett, vert nőket..nyomott egy tweetet ami után bocsánatot kért.

több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Elég durva mi megy Bosa instáján...
Oregon88
Mi ez a rasszista dolog? Vagy az is Trump miatt van? Mondjuk én a helyében szépen tiltanám a kommentelést.
Matthew99
Bohocnak nevezte kap-et 😀 Amugy ha megnezed az instajan a kommenteket, mind ilyen 1bites hood szokeveny. Erdekes, hogy a frencsajz amugy csendben ul a feneken es egy minimalis supportot sem biztosit nyilvanosan Bosanak, hiszen semmi rosszat nem tett, csak mas a politikai beallitottsaga, mint a SF areanak.
undisputedly
Elég nehéz lenne ezt jól kommunikálni,mert gyakorlatilag bárhogy reagálnak azt úgyis valamilyen politikai állásfoglalásként értékelnék.Minden kritizált megnyilvánulás a draft előtt volt,ennek ellenére őt választottuk,ez egyértelmű állásfoglalás,butaság lenne hivatalosan reagálni netes kommentekre.
Tudomásom semmilyen szervezet vagy mozgalom nem kérte hivatalos formában,hogy ne szerződtesse senki,valószínűleg informálódtak is a vezetők az egyetemen,hogy volt-e valami konkrét ügye,ami alapján megállhatna a rasszista vád.