San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Teljesen jogos, beneztuk mindketten a hoksz athallas miatt. Mea culpa
diverdoc
Na ez szép volt doktor úr !
több mint 5 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Teljesen jogos, beneztuk mindketten a hoksz athallas miatt. Mea culpa
diverdoc
Nem vagyok Seahawks kém, előbb vágom le a karom. 😀
több mint 5 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Verrett egèszséges?
steelwolf
Meddig?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Verrett egèszséges?
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Teljesen jogos, beneztuk mindketten a hoksz athallas miatt. Mea culpa


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 928 — No es importante
Ilyen névvel topicot tévesztett szerintem.
Coolearie
csak jobban kell ismerni a focitörténelmet :p
 12thman.tamu.edu/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ilyen névvel topicot tévesztett szerintem.

több mint 5 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Kicsit felélesztem a topicot 😀
Mit szólnátok egy Ford-Buckner-Suh-Bosa tengelyhez ? 😀
the12thman
Lesokkoltál mindenkit :d
Wyatt
Azért nem lenne gyenge 😛
több mint 5 éve
cziri66 San Francisco 49ers California Golden Bears 141
Esélytelen hogy jöjjön. 14 millió okot tudnék rá. Mármint Suh.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kicsit felélesztem a topicot 😀
Mit szólnátok egy Ford-Buckner-Suh-Bosa tengelyhez ? 😀
the12thman
Lesokkoltál mindenkit :d

több mint 5 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Kicsit felélesztem a topicot 😀
Mit szólnátok egy Ford-Buckner-Suh-Bosa tengelyhez ? 😀
több mint 5 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Érkezőket akarok még látni!!! Mi lesz már? Még van egy-két jó G a piacon, Lb-ből is akad, S is van! Még bőven elfér az erősítés a csapaton! Mire vár lynch?
Vass49ers
Ajánlom neked a Liszt Ferenc reptér Arrival oldali kijáratot, ott mindig sok érkező van. Van köztük sok G, de még több H is, az N-ekről nem is beszélve!!! 😀 😀 😀

Komolyra fordítva a szót, ha Jed nem engedi költeni akkor nem tud mit csinálni, csak helikopterezik az irodájában. Valóban kellene az erősítés de fingom sincs mi a koncepciójuk. Egy sötét rémálmom van, hogy letrédelünk a drafton több hátsó körös és jövő évi cetlikért...Hosszú távon működhet mondjuk.

Egyébként meg ők jobban látják a saját játékosaikat, remélhetőleg jobban ítélik meg őket mint mi tudjuk. Aztán az első 4 meccsen majd kiderül hogy a draftra készülünk v a PO-ra.
több mint 5 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Érkezőket akarok még látni!!! Mi lesz már? Még van egy-két jó G a piacon, Lb-ből is akad, S is van! Még bőven elfér az erősítés a csapaton! Mire vár lynch?
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Igen Solomonra gondoltunk

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Tenyleg trade blockon van S Thomas?
Janek
Earl Thomas
?
Coolearie
Szerintem a sack-cézárra gondolt, és nincs ekkora szerencsénk.
dankodavid
😀

sack-pápa inkább, megtartóztatja magát a sack-től

több mint 5 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 167
Tenyleg trade blockon van S Thomas?
Janek
Earl Thomas
?
Coolearie
Szerintem a sack-cézárra gondolt, és nincs ekkora szerencsénk.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Tenyleg trade blockon van S Thomas?
Janek
Earl Thomas
?

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Tenyleg trade blockon van S Thomas?

több mint 5 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 571
mennyi "új" forumtárs.. wow
Josszi
zakatol a bandwagon na, a Garoppoló-vonaton nincsen fék baze
petey
Legalább nem ugyanannak az öt embernek kell egyfolytában olvasni az önismétlő hozzászólásait. 😀 (csak vicc volt)
Ha már Garoppolo. Tudja valaki, hogy tavaszra milyen stádiumba lépett a rehabilitációja?
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
mennyi "új" forumtárs.. wow
Josszi
Seahawks kémek.

több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
mennyi "új" forumtárs.. wow
Josszi
zakatol a bandwagon na, a Garoppoló-vonaton nincsen fék baze

több mint 5 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
mennyi "új" forumtárs.. wow

The Amazing Racoon
több mint 5 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Érkezik szerintetek hozzánk még nagyobb név? Gondolok itt suh-ra, Berry-re, Cobb-ra, Sittonra?
Azt is olvastam, hogy a csapat megbeszéléseket folytatott az eagelsel egy traderől! Kit adhatnánk és ki érkezhetne cserébe?
Vass49ers
breidarol irnak, szvsz realisan 4. kort erhet. nincs sok pickunk jol jon minden plusz.
elkapo nem hiszem hogy jonne, kint volt meg tate, cobb, thomas mi meg elhoztuk matthewst IRre.
berry szinten felesleges helyet foglalni, elbalfaszkodtak az osszes jo S-t draftrol kell hozni vkit.
gaborik
Akkor miként akarják megoldani a WR kérdést?A jelenlegi felhozatallal szerintem őrültség nekimenni a szezonnak,minimum egy igazi WR1 kellene,de még egy WR2 sem ártana...A draftról ezt megnyugtatóan szerintem nem fogjuk tudni megoldani vagy nagyon necces lesz...
Oregon88
8
Érkezik szerintetek hozzánk még nagyobb név? Gondolok itt suh-ra, Berry-re, Cobb-ra, Sittonra?
Azt is olvastam, hogy a csapat megbeszéléseket folytatott az eagelsel egy traderől! Kit adhatnánk és ki érkezhetne cserébe?
Vass49ers
breidarol irnak, szvsz realisan 4. kort erhet. nincs sok pickunk jol jon minden plusz.
elkapo nem hiszem hogy jonne, kint volt meg tate, cobb, thomas mi meg elhoztuk matthewst IRre.
berry szinten felesleges helyet foglalni, elbalfaszkodtak az osszes jo S-t draftrol kell hozni vkit.
gaborik
Akkor miként akarják megoldani a WR kérdést?A jelenlegi felhozatallal szerintem őrültség nekimenni a szezonnak,minimum egy igazi WR1 kellene,de még egy WR2 sem ártana...A draftról ezt megnyugtatóan szerintem nem fogjuk tudni megoldani vagy nagyon necces lesz...
Oregon88
szerintem draftrol fog jonni valaki, mint tavaly. lett volna lehetoseg mar boven tapasztaltabb wr-t hozni a szabadugynokok kozul megse volt fontos eddig.
wr1 nalunk kittle lesz, pettis, goodwin még hasznalhato opcio.
2. Korben még vszinű lesz jó wr prospect,de cb mar nem igazan. az egyik brown vagy kicsi ridley kicsi bosa utan😊

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Érkezik szerintetek hozzánk még nagyobb név? Gondolok itt suh-ra, Berry-re, Cobb-ra, Sittonra?
Azt is olvastam, hogy a csapat megbeszéléseket folytatott az eagelsel egy traderől! Kit adhatnánk és ki érkezhetne cserébe?
Vass49ers
breidarol irnak, szvsz realisan 4. kort erhet. nincs sok pickunk jol jon minden plusz.
elkapo nem hiszem hogy jonne, kint volt meg tate, cobb, thomas mi meg elhoztuk matthewst IRre.
berry szinten felesleges helyet foglalni, elbalfaszkodtak az osszes jo S-t draftrol kell hozni vkit.
gaborik
Akkor miként akarják megoldani a WR kérdést?A jelenlegi felhozatallal szerintem őrültség nekimenni a szezonnak,minimum egy igazi WR1 kellene,de még egy WR2 sem ártana...A draftról ezt megnyugtatóan szerintem nem fogjuk tudni megoldani vagy nagyon necces lesz...
több mint 5 éve
Minkah San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 3
Érkezik szerintetek hozzánk még nagyobb név? Gondolok itt suh-ra, Berry-re, Cobb-ra, Sittonra?
Azt is olvastam, hogy a csapat megbeszéléseket folytatott az eagelsel egy traderől! Kit adhatnánk és ki érkezhetne cserébe?
Vass49ers
breidarol irnak, szvsz realisan 4. kort erhet. nincs sok pickunk jol jon minden plusz.
elkapo nem hiszem hogy jonne, kint volt meg tate, cobb, thomas mi meg elhoztuk matthewst IRre.
berry szinten felesleges helyet foglalni, elbalfaszkodtak az osszes jo S-t draftrol kell hozni vkit.
gaborik
Azért írtam 1 éves szerződést, ha egészséges jó kis mentor lehetne hátra. 😊