San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 5 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Érkezik szerintetek hozzánk még nagyobb név? Gondolok itt suh-ra, Berry-re, Cobb-ra, Sittonra?
Azt is olvastam, hogy a csapat megbeszéléseket folytatott az eagelsel egy traderől! Kit adhatnánk és ki érkezhetne cserébe?
Vass49ers
breidarol irnak, szvsz realisan 4. kort erhet. nincs sok pickunk jol jon minden plusz.
elkapo nem hiszem hogy jonne, kint volt meg tate, cobb, thomas mi meg elhoztuk matthewst IRre.
berry szinten felesleges helyet foglalni, elbalfaszkodtak az osszes jo S-t draftrol kell hozni vkit.

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 5 éve
Minkah San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 3
Érkezik szerintetek hozzánk még nagyobb név? Gondolok itt suh-ra, Berry-re, Cobb-ra, Sittonra?
Azt is olvastam, hogy a csapat megbeszéléseket folytatott az eagelsel egy traderől! Kit adhatnánk és ki érkezhetne cserébe?
Vass49ers
Nem úgy néz ki. Suh felesleges. Berry egy prove itel jöhetne.
CB és LB kéne még, az előbbi nagyon. Vagy Bosa lesz vagy letrade szerintem a Dolphinsal.
több mint 5 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Érkezik szerintetek hozzánk még nagyobb név? Gondolok itt suh-ra, Berry-re, Cobb-ra, Sittonra?
Azt is olvastam, hogy a csapat megbeszéléseket folytatott az eagelsel egy traderől! Kit adhatnánk és ki érkezhetne cserébe?
több mint 5 éve
SonnyWeaver San Francisco 49ers 7
Ha Ha is elkelt bagóért- Nekünk meg egy Wardra futotta..
SonnyWeaver
hát azért ő sem egy penge S. imádkozzunk hogy Ward ne törjön el 1 hét alatt
petey
Mindenkiért imádkozzunk!
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Ha Ha is elkelt bagóért- Nekünk meg egy Wardra futotta..
SonnyWeaver
hát azért ő sem egy penge S. imádkozzunk hogy Ward ne törjön el 1 hét alatt

több mint 5 éve
SonnyWeaver San Francisco 49ers 7
Ha Ha is elkelt bagóért- Nekünk meg egy Wardra futotta..
több mint 5 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
Garcont az orvosin sikeresen potoltuk J.Matthews wr-el...

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 5 éve
SonnyWeaver San Francisco 49ers 7
Eleinte eléggé kritikus voltam Lynch eddigi munkájával. Jobban tudja mit csinál, mint mi. Nehéz lenyelni, hogy nem jött igazi adu, de a védelem így is erősödik, főleg ha jön Bosa. Ha nem a rehabon töltik a játékosok az időt, akkor nagyot szólhat a D.
A Safetyk elbalf*szoskodását viszont nem tudom elnézni. Ez hatalmas hiba volt.

Szerkesztette: SonnyWeaver
több mint 5 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jimmie Ward +1 év $5M
alatriste
Reméljük lesz egy egészséges éve, nála sajnos ez a fő kérdés.
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jimmie Ward +1 év $5M


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
oooké

több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
Tevin Coleman

2 év 10 millió

jó deal, hajrá Tevin
shawnka
Jó deal de minek
braxa88
az basz fel, hogy ezt az aprót nem mi adtuk neki
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Tevin Coleman

2 év 10 millió

jó deal, hajrá Tevin
shawnka
Jó deal de minek
több mint 5 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 143 — Tyrone Creek
Tevin Coleman

2 év 10 millió

jó deal, hajrá Tevin
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Elég gáz, hogy egy top S-t nem tudtunk hozni ekkora választékból! Amugy szerintem dee ford jó döntés volt és bosa-t is elhozhatjuk mellé. Elférnek a pályán. De, hogy a secondary nagyon gyenge még az is biztos! De reménykedjünk, bent van még Clinton Dix, Tre boston!
Vass49ers
Craig Dahl még mindig jön ha kell.
Coolearie
megverlek eskü

több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Elég gáz, hogy egy top S-t nem tudtunk hozni ekkora választékból! Amugy szerintem dee ford jó döntés volt és bosa-t is elhozhatjuk mellé. Elférnek a pályán. De, hogy a secondary nagyon gyenge még az is biztos! De reménykedjünk, bent van még Clinton Dix, Tre boston!
Vass49ers
Craig Dahl még mindig jön ha kell.

több mint 5 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Elég gáz, hogy egy top S-t nem tudtunk hozni ekkora választékból! Amugy szerintem dee ford jó döntés volt és bosa-t is elhozhatjuk mellé. Elférnek a pályán. De, hogy a secondary nagyon gyenge még az is biztos! De reménykedjünk, bent van még Clinton Dix, Tre boston!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Eddig remekül állunk a jövőévi 1/1hez is.

több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Baltimore lett végül...
Szerintem nagyon gond van,baromira nem a tervek szerint alakulnak a dolgok,baromira erős draft kellene....
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Just to be clear, the @Browns not looking at Earl Thomas just because they traded Jabril Peppers. GM John Dorsey loves Damarious Randall at the same position Earl Thomas plays. They're in the market for a strong safety. That's not Thomas.

több mint 5 éve
tipprusher San Francisco 49ers 10
Mi a helyzet Thomassal?
tipprusher
Otthon van pihen, köszöni jól van.
Coolearie
Köszönöm
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mi a helyzet Thomassal?
tipprusher
Otthon van pihen, köszöni jól van.

több mint 5 éve
tipprusher San Francisco 49ers 10
Mi a helyzet Thomassal?
több mint 5 éve
Oregon88 San Francisco 49ers Michigan State Spartans 423
Csak én vagyok úgy, hogy várok és várok, mikor történik valami a csapattal valamelyik offseason-ben, hogy egy po esélyes csapat legyünk? Most is igazoltunk egy közepes lb-t nagy pénzért, de még kellene G,WR,CB,S,Edge,DT. Van pénz lóvére, de közben az igazán nagy nevek mennek ki. Ti kiket vártok a piacról?
Vass49ers
nyugalom, holnap este kezdődik a bulika
petey
igen és ki marad nekunk, van meg vki aki serulesbol ter vissza?
legalabb d.jacksont vagy tate-et illett volna elhozni a 0 wr allomany melle. mire sporol lynch?
az OBJ trade utan mar csak az kell hogy bukjuk bosat is es jojjon vmi fuves gyoker....
gaborik
Miért spórol?Égetjük a pénzt csak elég furán 🙂
több mint 5 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Mi a baj Dee Forddal? Szerintem jó döntés, korrekt áron. Ettől még jöhet Bosa vagy Allen a 2. választással. Pont ezek az játékosok hiányoztak eddig, mint Kwon vagy Ford aki kulcsjátékokat tud hozni. Az, hogy mennyit keres csak akkor lesz érdekes, ha nem váltják be a reményeket, ha jók lesznek senkit nem fog érdekleni.
SFGaben
szokás fikázni FA alatt 😀 felkészül a draft 😀

szerintem sem kell eret pattintani, kellett pass rush, lett. és ha jön Allen/Bosa szavunk nem lehet