San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jimmy Wardot ki fogjuk próbálni, mint FS, nem meglepő módon.
 twitter.com/Eric_Branch/status/837367084921335809
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
BREAKING NEWS: Colin bácsi felmondta a szerződését!!!

Pedig azt hittem marad, és kipróbálja milyen az élet Shanahan-el, főleg azok után, hogy Cousins tagelve lett és marad a Skins-nél.
Awesome88
annyira nem bréking. már beszélgettünk erről, és minden erre mutatott. ha nem kell sehova akkor az benne van hogy visszahozzák.
petey
Hivatalosan csak holnaptól tud kilépni a szerződéséből. Egyelőre annyi történt, hogy ügynököt váltott és az új ügynökség tájékoztatta a döntésről a csapatokat.
Nincs ezzel baj, a piac fogja beárazni.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
BREAKING NEWS: Colin bácsi felmondta a szerződését!!!

Pedig azt hittem marad, és kipróbálja milyen az élet Shanahan-el, főleg azok után, hogy Cousins tagelve lett és marad a Skins-nél.
Awesome88
annyira nem bréking. már beszélgettünk erről, és minden erre mutatott. ha nem kell sehova akkor az benne van hogy visszahozzák.

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
BREAKING NEWS: Colin bácsi felmondta a szerződését!!!

Pedig azt hittem marad, és kipróbálja milyen az élet Shanahan-el, főleg azok után, hogy Cousins tagelve lett és marad a Skins-nél.
Awesome88
Jaja, és most gondoljuk újra azokat a pozitív nyilatkozatokat amiket a Shannyvel való találkozás után nyomtak a sajtónak...
több mint 7 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
BREAKING NEWS: Colin bácsi felmondta a szerződését!!!

Pedig azt hittem marad, és kipróbálja milyen az élet Shanahan-el, főleg azok után, hogy Cousins tagelve lett és marad a Skins-nél.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
kaptunk egy 4. körös picket, így 11(!) draft pickünk van idén. zsír.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Dial mellett lett még egy adekvát 4-3 NT, az ár is korrektnek tűnik.
empty taxi
akkor viszont Dorsey FA lesz

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Dial mellett lett még egy adekvát 4-3 NT, az ár is korrektnek tűnik.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 474 — LIGHTS OUT!
 twitter.com/AroundTheNFL/status/835294705969577985

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 www.ninersnation.com/2017/2/22/14704296/john-lynch-kyle-shanahan-colin-kaepernick-meeting-49ers-quarterback

hááát, érdekes lesz mi sül ki ebből. egyelőre pozitív mindkét oldal részéről a kijövetel.
petey
Benne van a pakliban, hogy marad. Egyrészt nem gondolom, hogy nagy piaca lesz Kaepnek ha kilép a szerződéséből. Másrészt a stáb is gondolhatja úgy, hogy jelenlegi draft class és az elérhető FA-k mellett ő a legjobb megoldás. Azt gondolom az lenne a legjobb megoldás, ha Kaep tesztelné a piacot és egy barátságosabb összegen jönne vissza.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2017/2/22/14704296/john-lynch-kyle-shanahan-colin-kaepernick-meeting-49ers-quarterback

hááát, érdekes lesz mi sül ki ebből. egyelőre pozitív mindkét oldal részéről a kijövetel.

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Tom Gamble kirúgva.

több mint 7 éve
FBence San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 34
Szavazzatok! 😀  www.sport1tv.hu/Hirek/hu-HU/2017/02/21/nfl_szavazas
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 twitter.com/RapSheet/status/834190439691460609
Hírek szerint Nickel CB posztért fog versenyezni
SFGaben
jó igazolás, a hivatalos első FA-nk 😀

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Teljes a stáb
 twitter.com/49ers/status/834150087018348546

És egy érdekesség ezzel kapcsolatban:
 twitter.com/MaioccoCSN/status/834150000355528704
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/RapSheet/status/834190439691460609
Hírek szerint Nickel CB posztért fog versenyezni
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/02/19/earl-mitchell-lining-up-visits-with-teams/

jó lenne nálunk kötne ki, de sanszosabb Denver

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Felröppentek olyan hírek, hogy Saleh csak átmeneti DC lesz és Fangio fog jövőre visszajönni. Őt még egy évig szerződés köti a Bears-hez. Csapathoz közeli riporterek (Barrows, Maiocco) tartják ezt elképzelhetőnek, meglátjuk mi sül ki belőle. Mindenesetre a 49ers még nem jelentette be hivatalosan Saleh-t.
 www.49erswebzone.com/articles/103661-barrows-speculates-robert-salehs-future-49ers/
SFGaben
szerintem kamu. elég furán nézne ki ha mondjuk összerántana Saleh egy jobb védelmet és erre elküldenék, nem?
petey
igen, az elég furán nézne ki. Akkor jöhet Saleh és a seattle védelem. DeFo és Arik miként fog ebben a frontban érvényesülni?
SFGaben
Vhogy így nézne ki most nálatok a kezdő Front7 szvsz:
Buckner - Dial - Armstead - Lynch
Brooks - Bowman - Ray Ray

DE-ben még mélység van: Carradine, Blair, Harold
DT-ben szar a helyzet, ott van egy Purcell meg egy Jones, bár nyílván lenne olyan down amin Buckner belülről indul.
Az LB-sorban viszont van egy Skov meg egy Bradford a kispadon, azt vége.

Összességében szvsz nem vészesen rossz ez a front7 (nyilván nem is elit), ha nekem kellene csapatot építenem, akkor inkább az O-ba hoznék playmakereket kezdésnek, ott sztem nagyobb a baj.
empty taxi
Shanahan says Robert Saleh will run a Seattle-like 4-3 (with a five guys on the line of scrimmage, fifth being the SAM lb. (Ahmad Brooks)).

amúgy nem rossz emberanyagra, de pl. a futást nem tudtuk megfogni, meg nyomást rakni az irányítóra, ezért kellene a védelembe draftolni.
kellene egy kisebb NT, DeFo vagy Armstead pedig játszana UT-t, a másik pedig a 2 gap Endet.

én a te F7-eted úgy módosítanám, hogy Armstead - Dial - Buckner - Lynch
LB-ben rettenet vékonyak vagyunk

Ez jó.
 www.csnbayarea.com/49ers/shanahan-hires-saleh-49ers-defensive-coordinator

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Sec is javithato nem is kicsit.
De igen az O oldalon meg solid jatekost sem lehet sokat emliteni.
Sajnos

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Felröppentek olyan hírek, hogy Saleh csak átmeneti DC lesz és Fangio fog jövőre visszajönni. Őt még egy évig szerződés köti a Bears-hez. Csapathoz közeli riporterek (Barrows, Maiocco) tartják ezt elképzelhetőnek, meglátjuk mi sül ki belőle. Mindenesetre a 49ers még nem jelentette be hivatalosan Saleh-t.
 www.49erswebzone.com/articles/103661-barrows-speculates-robert-salehs-future-49ers/
SFGaben
szerintem kamu. elég furán nézne ki ha mondjuk összerántana Saleh egy jobb védelmet és erre elküldenék, nem?
petey
igen, az elég furán nézne ki. Akkor jöhet Saleh és a seattle védelem. DeFo és Arik miként fog ebben a frontban érvényesülni?
SFGaben
Vhogy így nézne ki most nálatok a kezdő Front7 szvsz:
Buckner - Dial - Armstead - Lynch
Brooks - Bowman - Ray Ray

DE-ben még mélység van: Carradine, Blair, Harold
DT-ben szar a helyzet, ott van egy Purcell meg egy Jones, bár nyílván lenne olyan down amin Buckner belülről indul.
Az LB-sorban viszont van egy Skov meg egy Bradford a kispadon, azt vége.

Összességében szvsz nem vészesen rossz ez a front7 (nyilván nem is elit), ha nekem kellene csapatot építenem, akkor inkább az O-ba hoznék playmakereket kezdésnek, ott sztem nagyobb a baj.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Felröppentek olyan hírek, hogy Saleh csak átmeneti DC lesz és Fangio fog jövőre visszajönni. Őt még egy évig szerződés köti a Bears-hez. Csapathoz közeli riporterek (Barrows, Maiocco) tartják ezt elképzelhetőnek, meglátjuk mi sül ki belőle. Mindenesetre a 49ers még nem jelentette be hivatalosan Saleh-t.
 www.49erswebzone.com/articles/103661-barrows-speculates-robert-salehs-future-49ers/
SFGaben
szerintem kamu. elég furán nézne ki ha mondjuk összerántana Saleh egy jobb védelmet és erre elküldenék, nem?
petey
igen, az elég furán nézne ki. Akkor jöhet Saleh és a seattle védelem. DeFo és Arik miként fog ebben a frontban érvényesülni?
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Felröppentek olyan hírek, hogy Saleh csak átmeneti DC lesz és Fangio fog jövőre visszajönni. Őt még egy évig szerződés köti a Bears-hez. Csapathoz közeli riporterek (Barrows, Maiocco) tartják ezt elképzelhetőnek, meglátjuk mi sül ki belőle. Mindenesetre a 49ers még nem jelentette be hivatalosan Saleh-t.
 www.49erswebzone.com/articles/103661-barrows-speculates-robert-salehs-future-49ers/
SFGaben
szerintem kamu. elég furán nézne ki ha mondjuk összerántana Saleh egy jobb védelmet és erre elküldenék, nem?

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Felröppentek olyan hírek, hogy Saleh csak átmeneti DC lesz és Fangio fog jövőre visszajönni. Őt még egy évig szerződés köti a Bears-hez. Csapathoz közeli riporterek (Barrows, Maiocco) tartják ezt elképzelhetőnek, meglátjuk mi sül ki belőle. Mindenesetre a 49ers még nem jelentette be hivatalosan Saleh-t.
 www.49erswebzone.com/articles/103661-barrows-speculates-robert-salehs-future-49ers/
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 081 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
A mi LB coachunk, Robert Saleh lett az új DC.
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/02/13/report-robert-saleh-will-be-49ers-defensive-coordinator/
Paul Poszlusznynak és Telvin Smithnek remek idénye volt tavaly, igaz úgy tűnt nem tudott nagyon mit kezdeni Myles Jackkel, igaz abban a "csodás" védelmi sémánk is belejátszott.
iktriad
hát nem tudom, nem ismerem még hírből sem. viszont azt jó lenne tudni mit futtat, 34/43? mert kéne amúgy anyag mindkettőhöz 😀
petey
Nálunk és azt megelőző csapatánál, a Seahawksban is 4-3-as védelemmel dolgozott. szóval jó esély van itt is a 4-3-ra. Bár se a Seahawksé, se a mienk nem volt tradicionális 4-3. Hogy mást ne mondjak, a Jagsnél a 4-2-5-ös rendszer majdnem olyan gyakori volt az utóbbi időkben, mint a 4-3 (emiatt - is - játszott Myles Jack olyan keveset).
iktriad
Nehogy azt hidd, hogy ez valami nagyon durva dolog. Nálunk szerintem már három éve a 4–2–5 lehet többségében. Egyszerűen a passz irányába ment el a liga, ezért a védelmeknek is a nickel lesz kb a leggyakoribb felállása
Wyatt
Igen, ezért van az, hogy lassan a nickel CB is kezdő posztnak számít.
iktriad
Akárcsak nálunk.
2-4-5öt futtat Capers már jó ideje. Szerintem 10 körül vagy talán alatta van a meccsenkénti base felállásunk.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 254 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A mi LB coachunk, Robert Saleh lett az új DC.
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/02/13/report-robert-saleh-will-be-49ers-defensive-coordinator/
Paul Poszlusznynak és Telvin Smithnek remek idénye volt tavaly, igaz úgy tűnt nem tudott nagyon mit kezdeni Myles Jackkel, igaz abban a "csodás" védelmi sémánk is belejátszott.
iktriad
hát nem tudom, nem ismerem még hírből sem. viszont azt jó lenne tudni mit futtat, 34/43? mert kéne amúgy anyag mindkettőhöz 😀
petey
Nálunk és azt megelőző csapatánál, a Seahawksban is 4-3-as védelemmel dolgozott. szóval jó esély van itt is a 4-3-ra. Bár se a Seahawksé, se a mienk nem volt tradicionális 4-3. Hogy mást ne mondjak, a Jagsnél a 4-2-5-ös rendszer majdnem olyan gyakori volt az utóbbi időkben, mint a 4-3 (emiatt - is - játszott Myles Jack olyan keveset).
iktriad
Nehogy azt hidd, hogy ez valami nagyon durva dolog. Nálunk szerintem már három éve a 4–2–5 lehet többségében. Egyszerűen a passz irányába ment el a liga, ezért a védelmeknek is a nickel lesz kb a leggyakoribb felállása
Wyatt
Igen, ezért van az, hogy lassan a nickel CB is kezdő posztnak számít.