San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
 m.popkey.co/345a53/87pkW.gif


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Scangarello 😀
Az itt maradandó élményeket okozó JT O'Sullivan egyetemi pozíciós edzője volt.
empty taxi
…and coordinate the offense himself
Erről mi a véleményed???
TGA
Én ódzkodnék ettől a dologtól.
A Super Bowlon mint OC elvitte a hév, nem nézte az órát, a downt, az eredményt. Ha ehhez még társulnak a HC-k menedzseri feladatai, akkor gyanúsan tartok attól, hogy el fog veszni a tennivalók között.
Nem akarok JMD-analógiát felhozni, de egyelőre az ő denveri regnálására hajaz a dolog.

@Rolni gyakorlatilag az összes Falcons segédedző szóba került mint possible dc. Rajtuk kívül Robert Saleh került egyedül szóba, ő a Jaguars LB-edzője volt, elvileg vitte magával Bradley a Chargershez, de lehet nyilván ha DC állást kap, továbbáll.
empty taxi
Hogy mondhatsz ilyeneket?!!!
Még meg sem jött, de te már a prekoncepcióddal lehúzod.
Pedig hálásnak kellene lenned vagy azért, amit tett, vagy azért, hogy a Niners elvitte 😊 😊

Kövezzük meg!!!!
 www.youtube.com/watch?v=OiIFx2lAAf8
TGA
 www.whatdoesitmean.com/cmmp5.jpg
petey
Határozottan kell fellépni az ilyenek ellen, támogatom.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Scangarello 😀
Az itt maradandó élményeket okozó JT O'Sullivan egyetemi pozíciós edzője volt.
empty taxi
…and coordinate the offense himself
Erről mi a véleményed???
TGA
Én ódzkodnék ettől a dologtól.
A Super Bowlon mint OC elvitte a hév, nem nézte az órát, a downt, az eredményt. Ha ehhez még társulnak a HC-k menedzseri feladatai, akkor gyanúsan tartok attól, hogy el fog veszni a tennivalók között.
Nem akarok JMD-analógiát felhozni, de egyelőre az ő denveri regnálására hajaz a dolog.

@Rolni gyakorlatilag az összes Falcons segédedző szóba került mint possible dc. Rajtuk kívül Robert Saleh került egyedül szóba, ő a Jaguars LB-edzője volt, elvileg vitte magával Bradley a Chargershez, de lehet nyilván ha DC állást kap, továbbáll.
empty taxi
Hogy mondhatsz ilyeneket?!!!
Még meg sem jött, de te már a prekoncepcióddal lehúzod.
Pedig hálásnak kellene lenned vagy azért, amit tett, vagy azért, hogy a Niners elvitte 😊 😊

Kövezzük meg!!!!
 www.youtube.com/watch?v=OiIFx2lAAf8
TGA

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
JMD baja nem a OC mult volt, hanem a sajat ovodas egoja.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Scangarello 😀
Az itt maradandó élményeket okozó JT O'Sullivan egyetemi pozíciós edzője volt.
empty taxi
…and coordinate the offense himself
Erről mi a véleményed???
TGA
Én ódzkodnék ettől a dologtól.
A Super Bowlon mint OC elvitte a hév, nem nézte az órát, a downt, az eredményt. Ha ehhez még társulnak a HC-k menedzseri feladatai, akkor gyanúsan tartok attól, hogy el fog veszni a tennivalók között.
Nem akarok JMD-analógiát felhozni, de egyelőre az ő denveri regnálására hajaz a dolog.

@Rolni gyakorlatilag az összes Falcons segédedző szóba került mint possible dc. Rajtuk kívül Robert Saleh került egyedül szóba, ő a Jaguars LB-edzője volt, elvileg vitte magával Bradley a Chargershez, de lehet nyilván ha DC állást kap, továbbáll.
empty taxi
Hogy mondhatsz ilyeneket?!!!
Még meg sem jött, de te már a prekoncepcióddal lehúzod.
Pedig hálásnak kellene lenned vagy azért, amit tett, vagy azért, hogy a Niners elvitte 😊 😊

Kövezzük meg!!!!

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Scangarello 😀
Az itt maradandó élményeket okozó JT O'Sullivan egyetemi pozíciós edzője volt.
empty taxi
…and coordinate the offense himself
Erről mi a véleményed???
TGA
Én ódzkodnék ettől a dologtól.
A Super Bowlon mint OC elvitte a hév, nem nézte az órát, a downt, az eredményt. Ha ehhez még társulnak a HC-k menedzseri feladatai, akkor gyanúsan tartok attól, hogy el fog veszni a tennivalók között.
Nem akarok JMD-analógiát felhozni, de egyelőre az ő denveri regnálására hajaz a dolog.

@Rolni gyakorlatilag az összes Falcons segédedző szóba került mint possible dc. Rajtuk kívül Robert Saleh került egyedül szóba, ő a Jaguars LB-edzője volt, elvileg vitte magával Bradley a Chargershez, de lehet nyilván ha DC állást kap, továbbáll.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 635 — Raiders fan
Ian Rapoport ‏@RapSheet
The plan for #49ers coach Kyle Shanahan is to have QB coach Rich Scangarello, run-game guru Mike McDaniel…and coordinate the offense himself
Beki
Evan Silva ‏@evansilva
So Kyle is in charge of the 53, working with no-experience GM, HC, OC, and play caller. #49ers

Hát nekem kicsit soknak tűnik a sapka, de bejöhet a dolog gondolom...

DC ügyben van vmi hír? Az sztem kritikus lehet...kéne oda egy önjáró rutinos ember, h legalább a D-t "elengedhesse"

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Scangarello 😀
Az itt maradandó élményeket okozó JT O'Sullivan egyetemi pozíciós edzője volt.
empty taxi
…and coordinate the offense himself
Erről mi a véleményed???

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/articles/103422-coach-bobby-turner-leaving-falcons-49ers/

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Scangarello 😀
Az itt maradandó élményeket okozó JT O'Sullivan egyetemi pozíciós edzője volt.
empty taxi
Just Turn Over Sullivan? atyaég...most kellett ez?

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 728 — Scream and scout
Scangarello 😀
Az itt maradandó élményeket okozó JT O'Sullivan egyetemi pozíciós edzője volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
The plan for #49ers coach Kyle Shanahan is to have QB coach Rich Scangarello, run-game guru Mike McDaniel…and coordinate the offense himself
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Ez a hét érdekes lesz, kíváncsi vagyok milyen stábot tudnak összeállítani.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
 twitter.com/49ers/status/828758777595850752



Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
utoljára, lehet itt káanyázni, de ha a végén van 2 mínuszos futás, és kihagyják a FG-t akkor meg az a fos mert miért volt ilyen konzervatív. mi át tudjuk érezni, ugye a Ravens ellen 1 yardról 0 futás egy Frank Gore-ral...csak nálunk a végére a védelem összekapta magát és nem engedtek több pontot amivel elmehetett volna a meccs. itt meg nem bírtak megtartani egy tetemes előnyt, amivel meccseket lehet nyerni. és tényleg remélem ebből tanult ő is meg ATL is.

Üdv nálunk, edzőbá! 😀

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
[teljesen korrekt poszt, nincs ezzel baj. de továbbra is tartom, hogy ha a D nem tesz rá nyomást azzal, hogy összecsuklottak, mint egy kerti szék, akkor talán higgadtabb lehetett volna. ezen felül Matty is faszér nem dobja el a labdát, inkább zsák. aztán holding.
dehát én is szembe megyek ezzel a közvéleménnyel 😀

*pitsába Andris, nem bírtam ki* 😛
petey
Matty azért nem dobja, amiért azonnal időt kér, ha nincs rádiója. Majd, ha elmúlt a Falcons szurkolók gyásza, akkor érdemes lesz írni a felprogramozásról, mert nem mindegy, hogy a Niners ezen az úton indul-e, a viszonylag gyors eredményekért, vagy belemegy egy intuitív játékrendszer építésébe.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Pedig egyáltalán nem volt rosszindulatú, amit írtam, valótlanságot sem állítottam, SZERINTEM. Szvsz petey van is annyira intelligens, hogy értse is a posztot és ne a támadást lássa benne.

De persze, ki hogy értelmezi.
Mindenesetre már nincs hely a listán, ahová azokat írhatnám, akik megsértődtem rám valami miatt, szóval sorszámot kell húzni. 8-D
Stez
Nem sértődtem meg, véleményem a Falcons topicban 😛

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
Pedig egyáltalán nem volt rosszindulatú, amit írtam, valótlanságot sem állítottam, SZERINTEM. Szvsz petey van is annyira intelligens, hogy értse is a posztot és ne a támadást lássa benne.

De persze, ki hogy értelmezi.
Mindenesetre már nincs hely a listán, ahová azokat írhatnám, akik megsértődtem rám valami miatt, szóval sorszámot kell húzni. 8-D
Stez
teljesen korrekt poszt, nincs ezzel baj. de továbbra is tartom, hogy ha a D nem tesz rá nyomást azzal, hogy összecsuklottak, mint egy kerti szék, akkor talán higgadtabb lehetett volna. ezen felül Matty is faszér nem dobja el a labdát, inkább zsák. aztán holding.
dehát én is szembe megyek ezzel a közvéleménnyel 😀

*pitsába Andris, nem bírtam ki* 😛

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Pedig egyáltalán nem volt rosszindulatú, amit írtam, valótlanságot sem állítottam, SZERINTEM. Szvsz petey van is annyira intelligens, hogy értse is a posztot és ne a támadást lássa benne.

De persze, ki hogy értelmezi.
Mindenesetre már nincs hely a listán, ahová azokat írhatnám, akik megsértődtem rám valami miatt, szóval sorszámot kell húzni. 8-D

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
nna akkor Shanny visszaszámlálás indul.

imádom hogy ő most a bűnbak mindenért. gondolom a védelem elit szinten játszott....
petey
De komolyan Peti!. Írt valaki olyat, hogy "Shanny egy gyökér, és rakás szar lesz a Niners is"?
Szerintem mérvadó véleményalkotó ilyet nem fog leírni.
TGA
kimondottan ilyet nem. megmondom őszintén, kicsit én is szkeptikus vagyok vele(az lettem volna McVay-jel vagy JMD-vel is), de tény hogy az egyik legjobb koponya Off. terén.

na most nem is olyan régen, mikor kiderült, hogy idejön, születtek olyan hozzászólások, hogy minek jön ide, maradna a Falconsban mert ott van jövője. ehhez képest meg takarodjon az anyjába van most...

de nem is értem hogy lyukadtál ide 😀 nem ezt akartam sugallni, csak azt hogy ebben vastagon benne van a többi csapatrész is. kezdve a védelemmel, dehát ilyen sors ez. ha a végén meg kihagyja a rúgó az ő anyja fog csuklani élete végéig.
petey
Pedig tetszik vagy sem, Shanny bűnbak. Az egyik, nyilván nem az egyedüli, mert rengetegen hibáztak, aminek ez lett az eredménye. De minden ember hibázik, aki okos, legalább tanul belőle. Shannynek ez óriási pofon volt, a tapasztalatait pedig a 49ersnél kamatoztathatja, építheti magát.

Nem hiszem, hogy mint edző, a hibáiért, meg egy meccs miatt rögtön leírták volna, meg nem is lett hülyébb szakember. Szerintem inkább csak leblokkolt, megfogta a nagy nyomás. De ettől még, valljuk be, ma hajnalban nem vizsgázott jóra.
Stez
Pít!

Mint a barátod, kérlek szépen, erre most tényleg ne válaszolj.

Köszi
A

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nna akkor Shanny visszaszámlálás indul.

imádom hogy ő most a bűnbak mindenért. gondolom a védelem elit szinten játszott....
petey
De komolyan Peti!. Írt valaki olyat, hogy "Shanny egy gyökér, és rakás szar lesz a Niners is"?
Szerintem mérvadó véleményalkotó ilyet nem fog leírni.
TGA
kimondottan ilyet nem. megmondom őszintén, kicsit én is szkeptikus vagyok vele(az lettem volna McVay-jel vagy JMD-vel is), de tény hogy az egyik legjobb koponya Off. terén.

na most nem is olyan régen, mikor kiderült, hogy idejön, születtek olyan hozzászólások, hogy minek jön ide, maradna a Falconsban mert ott van jövője. ehhez képest meg takarodjon az anyjába van most...

de nem is értem hogy lyukadtál ide 😀 nem ezt akartam sugallni, csak azt hogy ebben vastagon benne van a többi csapatrész is. kezdve a védelemmel, dehát ilyen sors ez. ha a végén meg kihagyja a rúgó az ő anyja fog csuklani élete végéig.
petey
Pedig tetszik vagy sem, Shanny bűnbak. Az egyik, nyilván nem az egyedüli, mert rengetegen hibáztak, aminek ez lett az eredménye. De minden ember hibázik, aki okos, legalább tanul belőle. Shannynek ez óriási pofon volt, a tapasztalatait pedig a 49ersnél kamatoztathatja, építheti magát.

Nem hiszem, hogy mint edző, a hibáiért, meg egy meccs miatt rögtön leírták volna, meg nem is lett hülyébb szakember. Szerintem inkább csak leblokkolt, megfogta a nagy nyomás. De ettől még, valljuk be, ma hajnalban nem vizsgázott jóra.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
nna akkor Shanny visszaszámlálás indul.

imádom hogy ő most a bűnbak mindenért. gondolom a védelem elit szinten játszott....
petey
De komolyan Peti!. Írt valaki olyat, hogy "Shanny egy gyökér, és rakás szar lesz a Niners is"?
Szerintem mérvadó véleményalkotó ilyet nem fog leírni.
TGA
kimondottan ilyet nem. megmondom őszintén, kicsit én is szkeptikus vagyok vele(az lettem volna McVay-jel vagy JMD-vel is), de tény hogy az egyik legjobb koponya Off. terén.

na most nem is olyan régen, mikor kiderült, hogy idejön, születtek olyan hozzászólások, hogy minek jön ide, maradna a Falconsban mert ott van jövője. ehhez képest meg takarodjon az anyjába van most...

de nem is értem hogy lyukadtál ide 😀 nem ezt akartam sugallni, csak azt hogy ebben vastagon benne van a többi csapatrész is. kezdve a védelemmel, dehát ilyen sors ez. ha a végén meg kihagyja a rúgó az ő anyja fog csuklani élete végéig.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
nna akkor Shanny visszaszámlálás indul.

imádom hogy ő most a bűnbak mindenért. gondolom a védelem elit szinten játszott....
petey
De komolyan Peti!. Írt valaki olyat, hogy "Shanny egy gyökér, és rakás szar lesz a Niners is"?
Szerintem mérvadó véleményalkotó ilyet nem fog leírni.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
nna akkor Shanny visszaszámlálás indul.

imádom hogy ő most a bűnbak mindenért. gondolom a védelem elit szinten játszott....

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Lynch interjú.
tökös faszi.
petey
😊 Ezt John Lynchről nem gondoltuk volna 😊
 www.youtube.com/watch?v=acN4SDoAhds

...attitude matters,legfeljebb Jeden is lesz néhány helmet to helmet ... 😛
TGA
Fehér Safety 😮
És még a zene is jó alá..😊
Coolearie
ez nem a Dahl kategória 😛
petey
Juuuuuuuuj...😕
Coolearie
Mondhatjuk, hogy Craig Dahl a safetyk Blaine Gabbertje?
dankodavid
Juuuujujujujuju..ez csúnya volt srácok. Kössz szépen!😛