San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000776348/article/jeremiah-mock-draft-10-49ers-jets-texans-fill-qb-needs

Tökön is szúrom magam, ha Turószky-t húzzuk, az meg tuti, hogy Watson nem csúszik a 25. helyig.
Alabama Niners
Hat a NotreDamebol mar volt itt jo qb. En is remelem nem jeremiah joslata jon be, hanem onnan huzunk


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Eliot Wolf is kiszállt a GM harcból.
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000776348/article/jeremiah-mock-draft-10-49ers-jets-texans-fill-qb-needs

Tökön is szúrom magam, ha Turószky-t húzzuk, az meg tuti, hogy Watson nem csúszik a 25. helyig.
Alabama Niners
Jó lenne, ha a Browns beleszeretne valamelyik QB-ba, és akkor jöhet Garrett
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xmtv8lx0oxdggfobqie2
Jeremiah mock draft 1.0: 49ers, Jets, Texans fill QB needs
Daniel Jeremiah takes a look at how the 2017 NFL Draft could unfold, including the 49ers, Jets and Texans filling QB needs, and the Panthers pairing Cam Newton with the draft's top RB.


Tökön is szúrom magam, ha Turószky-t húzzuk, az meg tuti, hogy Watson nem csúszik a 25. helyig.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Persze hogy logikusabb.
De mennyiert tudjak megtartani?20millio?

Ha Osi kapott 18at...

Johet Watson nem kell a kuzinka
Janek
Nyilván faktor a pénz, de aktív NFL-játékost nem tudnának a helyére beszerezni, 1/17-re meg ki tudja milyen QB marad bent, McAlkesz meg szvsz nem fogja fél franchise-t odaadni egy feltrade-ért.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Sziasztok!
Derius Swinton, nálatok volt ST kordinátor, hozzánk látogatott beszélgetésre.
Milyen a megitélése felétek?
Szurkoljunk, hogy maradjon/ ne maradjon?
Fattyu
egy évig volt itt, tavaly a 27. idén a 17.helyre rangsorolták az ST-t. én ennyit tudok hozzátenni a gugli segitségével 😀
Josszi
Köszi!
Én sem sokat találtam a neten róla. Ezért érdeklődtem 😁
Mondjuk ha a 17. helyet nézzük, nem ez volt a legrosszabb egységetek / nem gonoszkodás/ idén.
Fattyu
igy van 😀 és hát nem ő követte el a visszahordásoknál a fumblikat sem, valamint Pinion (a punter) lábára sem ő rakta az ólmot.. 😀

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Sziasztok!
Derius Swinton, nálatok volt ST kordinátor, hozzánk látogatott beszélgetésre.
Milyen a megitélése felétek?
Szurkoljunk, hogy maradjon/ ne maradjon?
Fattyu
egy évig volt itt, tavaly a 27. idén a 17.helyre rangsorolták az ST-t. én ennyit tudok hozzátenni a gugli segitségével 😀
Josszi
Köszi!
Én sem sokat találtam a neten róla. Ezért érdeklődtem 😁
Mondjuk ha a 17. helyet nézzük, nem ez volt a legrosszabb egységetek / nem gonoszkodás/ idén.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Persze hogy logikusabb.
De mennyiert tudjak megtartani?20millio?

Ha Osi kapott 18at...

Johet Watson nem kell a kuzinka

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 716 — Scream and scout
Shanny anno foglalkozott Cousinsszal Washingtonban, de kötve hiszem h a Skins kiengedi a piacra, egy tag & trade-nél meg sztem logikusabb dolog akkor már 1/2-re QB-t húzni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Csak penz kerdese.
Iden is fr tag-el jatszott
Janek
Pont ez a gondom vele 😊 Ő csak a pénzért jönne ide.
Hagyni kell az új stábot kiválasztani a saját irányítóját és időt adni nekik, hogy felépítsék. Az is lehet, hogy ők Cousins-ban látják a jövőt. De előbb legyen biztos Shanny és az új GM kinevezése .
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Csak penz kerdese.
Iden is fr tag-el jatszott

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Hát kövezzetek meg érte, de Kirk kapitányt (Cousins) el tudnám képzelni QB poszton. Várom a köveket.....
Alabama Niners
Én dobom az első követ, de szerintem egyébként is hosszabítani fog vele a Redskins. Washingtonban vannak célpontjai, itt kinek dobálna? Én nem látom benne azt, hogy vezére tudna lenni ennek a 49ersnek.
SFGaben
szerintem sem engedik el. végre van egy QB-jük.

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hát kövezzetek meg érte, de Kirk kapitányt (Cousins) el tudnám képzelni QB poszton. Várom a köveket.....
Alabama Niners
Én dobom az első követ, de szerintem egyébként is hosszabítani fog vele a Redskins. Washingtonban vannak célpontjai, itt kinek dobálna? Én nem látom benne azt, hogy vezére tudna lenni ennek a 49ersnek.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Hát kövezzetek meg érte, de Kirk kapitányt (Cousins) el tudnám képzelni QB poszton. Várom a köveket.....
Alabama Niners
Max kenyér fog jönni.. Nem lenne 👿 től való.. Majd meglátjuk 😉

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
szaszia San Francisco 49ers 776 — 49ers
Hát kövezzetek meg érte, de Kirk kapitányt (Cousins) el tudnám képzelni QB poszton. Várom a köveket.....
Alabama Niners
Részemről nincs kövezés, én is el tudom képzelni. Ideális kor, ideális tapasztalat, van már rutinja is. Szerintem jó ötlet. (Az nekem csak hab lenne a tortán, ha magával hozna egy 3 évvel ezelőtti formába lendülő VD85-t is 😀 , végülis volt már idejük kicsit összeszokni.)
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hát kövezzetek meg érte, de Kirk kapitányt (Cousins) el tudnám képzelni QB poszton. Várom a köveket.....
Alabama Niners
Én is. Nem olyan rossz QB ő!

több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hát kövezzetek meg érte, de Kirk kapitányt (Cousins) el tudnám képzelni QB poszton. Várom a köveket.....
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Sziasztok!
Derius Swinton, nálatok volt ST kordinátor, hozzánk látogatott beszélgetésre.
Milyen a megitélése felétek?
Szurkoljunk, hogy maradjon/ ne maradjon?
Fattyu
egy évig volt itt, tavaly a 27. idén a 17.helyre rangsorolták az ST-t. én ennyit tudok hozzátenni a gugli segitségével 😀

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Fattyu New Orleans Saints 1 831
Sziasztok!
Derius Swinton, nálatok volt ST kordinátor, hozzánk látogatott beszélgetésre.
Milyen a megitélése felétek?
Szurkoljunk, hogy maradjon/ ne maradjon?

Szerkesztette: Fattyu

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
oké h legszebb a szomszéd döglött tehene, de rakjunk be Tubás+Martin hájlájtokat is? 😀
Josszi
Az ideális az lenne, ha eltradelnék Brittet és Odhiambo mellé bepakolnák centerbe a tohonya fasz Martint.
dankodavid
LOL abból épülne ám az acélfal..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Kábel out

szervusz Shanny! 😀
(már ha elfogadja, ha nem akkor az epik lesz)
petey

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article127156414.html
According to sources familiar with both parties, it is almost certain that Kyle Shanahan will accept the 49ers' multi-year offer to be HC
Shanahan will essentially get to pick his GM from available candidates. I still believe Packers exec Brian Gutekunst is the favorite...
 twitter.com/MikeSilver/status/821580731197464576

Dávid, készítheted a kis harcosod meg a befőttesgumit 😀

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 943 — Csodabogár
Kábel out

szervusz Shanny! 😀
(már ha elfogadja, ha nem akkor az epik lesz)

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Így legyen:
 twitter.com/AdamSchefter/status/821487668446064641
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A 2010-es évek legkeményebb outcoacha az alábbi meccsen történt:
 www.nfl.com/gamecenter/2010103110/2010/REG8/seahawks@raiders#menu=gameinfo%7CcontentId%3A09000d5d81bc5b0b&tab=analyze&analyze=boxscore
TGA
rossz topikba került a HSZ? 😀
Vagy jutalékért dolgozol? 😊
Josszi
Ja nagyon kell a pénz benzinre...gondoltam röhögni fogő tok, hogy volt olyan is, amikor ennyire elpicsázta Kábel -Carrollt..
TGA
Engem most jobban erdekel hogy milyen lesz a.rebuild nalunk.. Mint h mi tortent x eve egy oakland seahwakson Kábel és PC között bocsi 😉
Josszi
Pedig előtted az összefüggés. Kábel nemszereti a kis Karolt, de most visszacsap, egy év alatt lebontotta a Hóxot belürő, s elnyeri jutalmát Frizkóa. Überfasza, és Csip meg seattlei ügynök volt, de York még időben átlátszott a szitán, így most minden egyenes, Kábelt hazahozzák, a kis Karolt meg ürgebőrbe varrva a békaembereknek marinálják....
sutianap
Tiszta Barátok közt, már várom is a folytatást, hozom a popcorn-t