San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
John Lynch lett az új GM, 6 éves szerződést kapott.
SFGaben
Jó, hogy róla kb szó sem volt eddig.
Bazzani
 twitter.com/caplannfl/status/825908134816407552
baggio
Fejvakarós a sztori az biztos. Ő mondott csak igent Jednek? Nem tudom, de jobban örültem volna Patonnak vagy McDonoughnak. Zéro tapasztalat, szüksége lesz segítségre, meglátjuk kik fogják segíteni.
SFGaben
Elsőre elbizonytalanító a tapasztalatlansága, de lehet Shanahan elképzelései vele egyeztek csak, illetve azért úgy néz ki az öreg Shanahan is ott lesz mögötte. Az biztos nem hátrány, hogy egy HoF játékos, akit ismernek a managerek és játékosok. Meglátjik, fő a bizalom 😊
Alabama Niners
Nem akarom túlértékelni szerény személyem jelentőségét, de idén egy NFL meccsen voltam, az ott nyertes csapat Super Bowlba jutott, a kitüntetett ex-játékos meg kommentátorból GM lett 8) ( | és a szezon előtt a Patriots-t hoztam ki a tippjátékban végső győztesnek | )

 twitter.com/roberthorvath24/status/826086969109278725

mondjuk a számához valahogy hozzá kellene majd adnom kettőt...

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 636 — Raiders fan
nekem ez nagyon WTF move...

Lynch bár HOF esélyes S, sose dolgozott front office-ban. Nem csak, h nem dolgozott NFL FO-ban, semmilyen szinten nem dolgozott FO-ban.
Matt Millen Lions GM volt az utolsó ilyen ember, aki nulla FO tapasztalattal kommentátori munkából lett GM...nem kell bemutatni az eredményességét asszem...
Elway legalább vmi Arena Football csapatott irányított már előtte...

Iszonyat rizikós dolog ez így, illetve számomra azt jelenti, h Kyle Shanahan szinte BB jellegű hatalmat kap és szinte GM is lesz nem csak HC.

Egy nagyon fiatal first time HC mellé egy nulla rutinnal, háttérrel rendelkező fiatal first time GM-et tenni...hát nem a legbölcsebb dolog sztem.

Olvastam olyan tweetet, h kurvára felháborodott York ezen döntésén a teljes scouting szakma...kiváncsi leszek össze tudnak-e rakni vmi használható stábot Lynch alá. Anélkül meg komoly bukta lesz ez.

Shanny kapcsán még a D stáb is komoly kérdés lesz, én a tulaj helyében legalább a GM posztot egy komoly elismert szakival töltöttem volna be, aki felépít egy NFL szintű front office-t.

Persze lehet a 2 fiatal srác megoldja és akkor nagy move...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Rizikós választás, ami persze jól is elsülhet. De legalább el lehet kezdeni dolgozni, nyakunkon az FA és a draft.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
elsőre így wtf 😀
de Lynch hívta Shanny-t hogy dolgozzanak együtt, plusz ugye őj játszott Mike S. alatt is. tuti benne van a keze az öregnek. egy biztos, Matt Millennel ellentétben ő tudja miről beszélt, amikor közvetített 😀
ami kva meglepő, hogy azt kérte maradjon titokban. és az lett 😮 na az nálunk felér egy kisebb bibliai csodával, hogy semmi szivárogtatás nem volt.
az tuti Lynch nem beszari gyerek, így be fog állni Jednek és Paraagnak is. várható még hogy valakit hoznak mellé. sok sikert neki!

több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
John Lynch lett az új GM, 6 éves szerződést kapott.
SFGaben
Jó, hogy róla kb szó sem volt eddig.
Bazzani
 twitter.com/caplannfl/status/825908134816407552
baggio
Fejvakarós a sztori az biztos. Ő mondott csak igent Jednek? Nem tudom, de jobban örültem volna Patonnak vagy McDonoughnak. Zéro tapasztalat, szüksége lesz segítségre, meglátjuk kik fogják segíteni.
SFGaben
Elsőre elbizonytalanító a tapasztalatlansága, de lehet Shanahan elképzelései vele egyeztek csak, illetve azért úgy néz ki az öreg Shanahan is ott lesz mögötte. Az biztos nem hátrány, hogy egy HoF játékos, akit ismernek a managerek és játékosok. Meglátjik, fő a bizalom 😊
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
John Lynch lett az új GM, 6 éves szerződést kapott.
SFGaben
Jó, hogy róla kb szó sem volt eddig.
Bazzani
 twitter.com/caplannfl/status/825908134816407552
baggio
Fejvakarós a sztori az biztos. Ő mondott csak igent Jednek? Nem tudom, de jobban örültem volna Patonnak vagy McDonoughnak. Zéro tapasztalat, szüksége lesz segítségre, meglátjuk kik fogják segíteni.
több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
John Lynch lett az új GM, 6 éves szerződést kapott.
SFGaben
Jó, hogy róla kb szó sem volt eddig.
Bazzani
 twitter.com/caplannfl/status/825908134816407552


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
John Lynch lett az új GM, 6 éves szerződést kapott.
SFGaben
Jó, hogy róla kb szó sem volt eddig.

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
John Lynch lett az új GM, 6 éves szerződést kapott.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
The 49ers are expected to fill their vacant general manager position early this week, a source with knowledge of the search told CSNBayArea.com on Sunday.

 twitter.com/jenniferleechan/status/825800935104352257

van ám itt titok meg rejtély
petey
Gabbert szerződése lejár... Just sayin'.
dankodavid

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 172
The 49ers are expected to fill their vacant general manager position early this week, a source with knowledge of the search told CSNBayArea.com on Sunday.

 twitter.com/jenniferleechan/status/825800935104352257

van ám itt titok meg rejtély
petey
Gabbert szerződése lejár... Just sayin'.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
The 49ers are expected to fill their vacant general manager position early this week, a source with knowledge of the search told CSNBayArea.com on Sunday.

 twitter.com/jenniferleechan/status/825800935104352257

van ám itt titok meg rejtély

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
 twitter.com/MaioccoCSN/status/825361862279647233

jó jel

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ma találkozik Patonnal ismét Jed holnap pedig McDonough-gal. lehet reménykedni, hogy innét már nem szúrják el és lesz GM-ünk..
petey
Paton hozzánk is jön vissza interjúzni. Mivel a Coltsnál elég sok jelölt van (és állítólag mindegyik jön vissza második interjúra is), így szerintem még nektek is várnotok kell, legalábbis feltételezném, hogy Paton lehet kivárna, hol kap konkrét ajánlatot és melyiket fogadja el, ha esetleg mindkét csapat állást ajánl.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
ma találkozik Patonnal ismét Jed holnap pedig McDonough-gal. lehet reménykedni, hogy innét már nem szúrják el és lesz GM-ünk..
petey
állítólag Shanny is bent lesz az interjúkon:  www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article129201809.html


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
ma találkozik Patonnal ismét Jed holnap pedig McDonough-gal. lehet reménykedni, hogy innét már nem szúrják el és lesz GM-ünk..

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778266/article/threeround-mock-draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns?campaign=fb-nf-sf52331805-sf52331805&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Na ez a mock draft már tetszik, de ne már, hogy Kaaya a 3.-ban
Alabama Niners
Én megkövetem magam, szezon előtt Kajában láttam a következő nagy franchise Qb-t, de idén kiábrándító volt.
3-ik körben azért bőven jó értéket képvisel olyan csapatnak akinek van ideje meg lehetősége leültetni és hagyni tanulni a nagyfőnök mögött, csak ugye mi nem ilyen csapat vagyunk...
picstii
idén miért volt kiábrándító? a statjai alapján ez volt a legjobb éve a 3 közül, mi az amit láttál róla vagy tudsz a szezonjáról? tényleg érdekel..

Josszi
A statokat egyetemi játékosoknál annyira nem tartom mérvadónak, így azt nem is figyeltem, hogy ez volt statok alapján a legjobb éve 😀
A problémám vele kapcsolatban az, hogy nem fejlődött szinte semmit az előző évhez képest, alapból nem egy mobilis qb, ami önmagában nem probléma, de néha a zseben belül is rossz a mozgása.
Nyomás alatt ez még rosszabb, teljesen szétesik és semmit nem tud kezdeni a nyomással, erre nem tudok statokat, de jelentős a visszaesés a teljesítményében amikor nyomás alatt van.

Tehát én sokat vártam tőle, de nem sikerült javítani a hibáin és nemhogy előre lépett volna, hanem még talán több is lett vele kapcsolatban a kérdőjel, nekem ezért volt idén kiábrándító.
picstii
Pont ezért kérdeztem mert magában a statok nem árultak el sokat, ezek szerint az első két évben még még mobilabb volt? Vagy úgy gondoltad ezeket a fogyatékosságait majd kinővi erre semmi fejlődés a 3.évében? sajnos nem találok friss linkeket ezzel kapcsolatban ha neked van pls dobd fel ide, köszi

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Hogyiz besokallt
I want to win!!! I know the importance of winning...hate sitting back watching football.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778266/article/threeround-mock-draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns?campaign=fb-nf-sf52331805-sf52331805&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Na ez a mock draft már tetszik, de ne már, hogy Kaaya a 3.-ban
Alabama Niners
Én megkövetem magam, szezon előtt Kajában láttam a következő nagy franchise Qb-t, de idén kiábrándító volt.
3-ik körben azért bőven jó értéket képvisel olyan csapatnak akinek van ideje meg lehetősége leültetni és hagyni tanulni a nagyfőnök mögött, csak ugye mi nem ilyen csapat vagyunk...
picstii
idén miért volt kiábrándító? a statjai alapján ez volt a legjobb éve a 3 közül, mi az amit láttál róla vagy tudsz a szezonjáról? tényleg érdekel..

Josszi
A statokat egyetemi játékosoknál annyira nem tartom mérvadónak, így azt nem is figyeltem, hogy ez volt statok alapján a legjobb éve 😀
A problémám vele kapcsolatban az, hogy nem fejlődött szinte semmit az előző évhez képest, alapból nem egy mobilis qb, ami önmagában nem probléma, de néha a zseben belül is rossz a mozgása.
Nyomás alatt ez még rosszabb, teljesen szétesik és semmit nem tud kezdeni a nyomással, erre nem tudok statokat, de jelentős a visszaesés a teljesítményében amikor nyomás alatt van.

Tehát én sokat vártam tőle, de nem sikerült javítani a hibáin és nemhogy előre lépett volna, hanem még talán több is lett vele kapcsolatban a kérdőjel, nekem ezért volt idén kiábrándító.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778266/article/threeround-mock-draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns?campaign=fb-nf-sf52331805-sf52331805&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Na ez a mock draft már tetszik, de ne már, hogy Kaaya a 3.-ban
Alabama Niners
Én megkövetem magam, szezon előtt Kajában láttam a következő nagy franchise Qb-t, de idén kiábrándító volt.
3-ik körben azért bőven jó értéket képvisel olyan csapatnak akinek van ideje meg lehetősége leültetni és hagyni tanulni a nagyfőnök mögött, csak ugye mi nem ilyen csapat vagyunk...
picstii
idén miért volt kiábrándító? a statjai alapján ez volt a legjobb éve a 3 közül, mi az amit láttál róla vagy tudsz a szezonjáról? tényleg érdekel..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778266/article/threeround-mock-draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns?campaign=fb-nf-sf52331805-sf52331805&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Na ez a mock draft már tetszik, de ne már, hogy Kaaya a 3.-ban
Alabama Niners
Én megkövetem magam, szezon előtt Kajában láttam a következő nagy franchise Qb-t, de idén kiábrándító volt.
3-ik körben azért bőven jó értéket képvisel olyan csapatnak akinek van ideje meg lehetősége leültetni és hagyni tanulni a nagyfőnök mögött, csak ugye mi nem ilyen csapat vagyunk...
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 974 — Csodabogár
Nyugi, nálunk két éve ugyanez ment. Megvártuk quinnt, ill. a sb végét. Igaz gm-et nem kerestünk, de sztem már minden le van zsírozva 😉
peach
Shanny a prio1. igazából annyira nem vagyunk mi itt képben ki a jó GM, hogy azt le lehet akasztani azért valahonnan. de ha jól megy az interjú hétvégén akkor Paton a mienk. kérdés mennyire akar dolgozni, ha "kevésbé" akkor Luck és Colts. ha ambíciózus akkor mi.

több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000778266/article/threeround-mock-draft-deshaun-watson-goes-no-1-to-browns?campaign=fb-nf-sf52331805-sf52331805&utm_source=facebook.com&utm_medium=referral

Na ez a mock draft már tetszik, de ne már, hogy Kaaya a 3.-ban
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nyugi, nálunk két éve ugyanez ment. Megvártuk quinnt, ill. a sb végét. Igaz gm-et nem kerestünk, de sztem már minden le van zsírozva 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
viszont így eldőlt, hogy csak Februárban vehetjük fel Shanny-t. ettől függetlenül lesz vele még egy interjú meg Patonnal.
petey
A Colts is engedélyt kért egy interjúra Patonnal. Azt egyébként nem nagyon értem mire várnak még a GM kinevezéssel. Egyeztetni akarnak Shannyval? Aztán nehogy a két szék között a földre üljünk.