San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Eldolt

több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Holnap dél körül lezárom a mock draft játéknak ezt a körét, szóval maradék 2 ember addig szavazhat!

 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
via Imgflip Meme Generator
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ha valaki nem szereti az LSU-t, akkor az én vagyok, viszont ahogy Reid-et megkedveltem az elejétől fogva, úgy örülnék Jamal Adams leigazolásának. Kell egy futás ellen is hatékony safety, és az jól megy neki láthatóan.



Amennyiben Garrett kimegy 1/1-en én őt választanám, szükségünk van egy jó erős safetyre.
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Most rajtatok a sor!
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Helló,
Tavalyhoz hasonlóan idén is elindítom a Szurkolói Fórum Mock Draft játékot!

Amint vége az előttetek lévő picknek, Írjátok le a Ti picketeket és zárójelben a fórumon használt nick neveteket!
Link a játékhoz:

MOCK Draft Játék

Jó szórakozást!

EDIT: Most már szerkeszthető is 😀
 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing

Szerkesztette: GiantsMLBhunter
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/49ers/status/842934598455771136
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Chris Jones marad még egy évet, Mike Purcellel fog versenyezni az 53-ba kerülésért. Eddig szerintem többer mutatott , mint Mike.
 twitter.com/49ers/status/842427529558392832
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Hightower érkezik vizitre. RB depth
 twitter.com/Eric_Branch/status/842238864752226305
SFGaben
Dolgozott Sanyival Washingtonban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Hightower érkezik vizitre. RB depth
 twitter.com/Eric_Branch/status/842238864752226305
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Acquire-C-Jeremy-Zuttah-in-Trade-with-Ravens/3508007d-821f-49aa-a431-8fbd65fc6ae5?sf62939522=1
doka
Tetszik ez a trade. Marcus Martin ment, Zuttah érkezett, mindenképp erősödött az O line.
több mint 7 éve
doka San Francisco 49ers 111
 www.49ers.com/news/article-2/49ers-Acquire-C-Jeremy-Zuttah-in-Trade-with-Ravens/3508007d-821f-49aa-a431-8fbd65fc6ae5?sf62939522=1
több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 twitter.com/FieldYates/status/841346987018616832
SFGaben
Krónikus sérült, illik a sorba. Ja várjunk csak, az az előző head office volt...
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
kb mindenki letraden gondolkodik,szóval ha nem indul be valami qb hype akkor marad mindenki a fenekén a top 6ban várhatóan.
Janek
Tavaly is úgy nézett ki... Aztán jött a Rams meg ti....

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 110 — capitaine du château de Vienne 1487
A mock draftokat összeállítók nem nagyon tudják eldönteni milyen posztra kellene húznunk 1/2-n. RB-t (Fournette), CB-t (Lattimore), DL-t (Allen) olvastam. Az egyre inkább úgy tűnik, hogy egyik QB-t sem akarjuk ilyen magasan húzni. Ennek értelmáben talán az EDGE rusher a legnagyobb need. RB2, SLB, O line depth, DT, CB (már csak a class erőssége miatt is), WR is kellene. De a legjobb egy letrade lenne.
SFGaben
Wr-t max akkor ilyen magasan, ha Julio, Megatron vagy A. Brown szerű. amúgy Allen is rizikós kicsit a sérülésével. egyértelműen ha Garrett nincs bent akkor letréd ha van partner..
petey
Mike Williamsen nem kell sokat gondolkodni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/FieldYates/status/841346987018616832
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
kb mindenki letraden gondolkodik,szóval ha nem indul be valami qb hype akkor marad mindenki a fenekén a top 6ban várhatóan.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 920 — Csodabogár
A mock draftokat összeállítók nem nagyon tudják eldönteni milyen posztra kellene húznunk 1/2-n. RB-t (Fournette), CB-t (Lattimore), DL-t (Allen) olvastam. Az egyre inkább úgy tűnik, hogy egyik QB-t sem akarjuk ilyen magasan húzni. Ennek értelmáben talán az EDGE rusher a legnagyobb need. RB2, SLB, O line depth, DT, CB (már csak a class erőssége miatt is), WR is kellene. De a legjobb egy letrade lenne.
SFGaben
Wr-t max akkor ilyen magasan, ha Julio, Megatron vagy A. Brown szerű. amúgy Allen is rizikós kicsit a sérülésével. egyértelműen ha Garrett nincs bent akkor letréd ha van partner..

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sok sikert Brocknak ! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A mock draftokat összeállítók nem nagyon tudják eldönteni milyen posztra kellene húznunk 1/2-n. RB-t (Fournette), CB-t (Lattimore), DL-t (Allen) olvastam. Az egyre inkább úgy tűnik, hogy egyik QB-t sem akarjuk ilyen magasan húzni. Ennek értelmáben talán az EDGE rusher a legnagyobb need. RB2, SLB, O line depth, DT, CB (már csak a class erőssége miatt is), WR is kellene. De a legjobb egy letrade lenne.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
jött még egy ex Hawks LB - Brock Coyle és a Texansból egy ST ász, Don Jones
petey
uuuuu Coyle!! (y)
Csípem a srácot!

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 920 — Csodabogár
jött még egy ex Hawks LB - Brock Coyle és a Texansból egy ST ász, Don Jones

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 920 — Csodabogár
Egész pofásan néz ki a roster. De nem tudom, hogy mi lesz Hoyer-el. Azt olvastam, hogy nem lesz kezdő. Egyedül Kirk lenne sokkal jobb nála, aki megérné, de akkor meg szerintem Barkley felesleg. Egy hátsó körös QB prospect is megtette volna 3. irányítónak. Kaepről olvastatok valamit? Érdeklődnek felé csapatok?
doka
mivel gyakorlatilag 0 QB volt rosteren ezért még lesz kb 1-2 akivel nekivágunk a TC-nek.
sok minden történhet még ugye. feltételezve hogy Blaine Traint is kibaszarintják, bárhogy fog zokogni érte Dávid 😀
petey
Basszameg, mivel érdemeltem ki, hogy Gabbertről egyből rám asszociálj?😀 Rapunzel tape-jét pedig elkezdte nézni Shanny, majd a második percben úgy döntött, inkább még egyszer a Pats elleni második félidő.
dankodavid
hát a sok közös emléketek miatt 😊 többször is az eredménykövetőben lehetett érezni az izzást 😀

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Egész pofásan néz ki a roster. De nem tudom, hogy mi lesz Hoyer-el. Azt olvastam, hogy nem lesz kezdő. Egyedül Kirk lenne sokkal jobb nála, aki megérné, de akkor meg szerintem Barkley felesleg. Egy hátsó körös QB prospect is megtette volna 3. irányítónak. Kaepről olvastatok valamit? Érdeklődnek felé csapatok?
doka
Semmit nem hallani felőle, vagy nagyon csendben csinálja, vagy nagyon nem érdekel senkit...
több mint 7 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 724
Egész pofásan néz ki a roster. De nem tudom, hogy mi lesz Hoyer-el. Azt olvastam, hogy nem lesz kezdő. Egyedül Kirk lenne sokkal jobb nála, aki megérné, de akkor meg szerintem Barkley felesleg. Egy hátsó körös QB prospect is megtette volna 3. irányítónak. Kaepről olvastatok valamit? Érdeklődnek felé csapatok?
doka
mivel gyakorlatilag 0 QB volt rosteren ezért még lesz kb 1-2 akivel nekivágunk a TC-nek.
sok minden történhet még ugye. feltételezve hogy Blaine Traint is kibaszarintják, bárhogy fog zokogni érte Dávid 😀
petey
Zseniális név, épp nemrég olvastam a Puszta Földeket Stephen King-től. 😊