San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Akármilyen balhét is csinált a csereirányítónk (Kaep), akkor is most már az övé a legjobban fogyó mez. Legalább valamit elért vele 😀
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
fasza, Will Redmond is megy IR-re. hát nagy grat ezekhez a pickekhez már több éve.
petey
csak pure pech.. nem tudatos 😀
Josszi
akkor fel kéne hívni valami rontáslevevőt mert ennyi év után behaluzza Baalke hogy jó lesz az....de nem jó.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
fasza, Will Redmond is megy IR-re. hát nagy grat ezekhez a pickekhez már több éve.
petey
Belefér, nem?
dankodavid
jaja, könnyen jött, könnyen megy..

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
fasza, Will Redmond is megy IR-re. hát nagy grat ezekhez a pickekhez már több éve.
petey
csak pure pech.. nem tudatos 😀

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Mondjuk az alap problémát én Kaepet illetően továbbra is a pszichéjében látom, tehát nem a BLM az alapprobléma (minket érintően), csak arrafelé éli meg a betegségét a srác.
diverdoc
betegség?
lehet hogy neked mint orvosnak nehéz nem betegség kategóriákban gondolkodni, de a távolból diagnosztizálni és főleg nem a te szakterületeden, merész és inkább itélkezésnek hat...

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
fasza, Will Redmond is megy IR-re. hát nagy grat ezekhez a pickekhez már több éve.
petey
Belefér, nem?

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nincs ezzel semmi gond itt. Jelenleg (sajnos) ez a csapatunkat érintő egyik legnagyobb media nyilvánosságot kapó története. Nem foglalt állást, véleményt sem mondott (kivéve, hogy van aki megtapsolja majd, van aki mezét égeti), elfogultnak meg végképpen nem gondolnám. (Vaze undit védem, niners topikban 😊 )
Mondjuk az alap problémát én Kaepet illetően továbbra is a pszichéjében látom, tehát nem a BLM az alapprobléma (minket érintően), csak arrafelé éli meg a betegségét a srác.
diverdoc
Nekem pont a BLM tortenet volt ami nem ide kivankozott.. Es ez tette ki a hozzaszolas nagyobbik reszet,nem erdekel a propagandaizu velemeny itt ebben a topicban. De persze ha a tobbsegnek ez belefér akkor hajrá.

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
fasza, Will Redmond is megy IR-re. hát nagy grat ezekhez a pickekhez már több éve.

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Azért azt tegyük hozzá, hogy Kaep sérülésből jött vissza és nem is tudta a felkészülést végig dolgozni. Kimondva, kimondatlanul végig Gabi számított kezdőnek, nem okozott ez különösebb meglepetést.
A Denver vonal pedig nem -csak- a 49ers miatt szakadt meg, hanem Kaep sem volt hajlandó annyiért odamenni, amennyit Elway kínált neki.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
3. Bízik/bízott benne, hogy végül kijön vmi konszenzus Kelly és Kaep között azt Chip majd kihasználja a skillsetjét (halkan jegyzem meg, hogy sztem ez volt az egyik legfőbb motiváció, mikor végül a HC keresés során Kelly mellett tették le a voksot).
empty taxi
Ehhez képest mégis Gabbert a starter. Vagy gondolod nem kérdezték meg kellyt, hogy mi a terve colinnal? Ő meg mondott egy nemtudom, majd meglátjukot és alá írtak erre vele? Ha így volt akkor meg kötve hiszem, hogy ez volt az egyik primer szempont a hc választásban. Pláne, hogy kaep volt a legjobb frisco qb a pre szezonban. Mégis szöszi a kezdő...
peach
Úgy, hogy egyiket se edzette előtte. így nem tudta milyen lesz velük a későbbi kapcsolata el tudom képzelni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 264 — a new hope (again)
3. Bízik/bízott benne, hogy végül kijön vmi konszenzus Kelly és Kaep között azt Chip majd kihasználja a skillsetjét (halkan jegyzem meg, hogy sztem ez volt az egyik legfőbb motiváció, mikor végül a HC keresés során Kelly mellett tették le a voksot).
empty taxi
Ehhez képest mégis Gabbert a starter. Vagy gondolod nem kérdezték meg kellyt, hogy mi a terve colinnal? Ő meg mondott egy nemtudom, majd meglátjukot és alá írtak erre vele? Ha így volt akkor meg kötve hiszem, hogy ez volt az egyik primer szempont a hc választásban. Pláne, hogy kaep volt a legjobb frisco qb a pre szezonban. Mégis szöszi a kezdő...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nincs ezzel semmi gond itt. Jelenleg (sajnos) ez a csapatunkat érintő egyik legnagyobb media nyilvánosságot kapó története. Nem foglalt állást, véleményt sem mondott (kivéve, hogy van aki megtapsolja majd, van aki mezét égeti), elfogultnak meg végképpen nem gondolnám. (Vaze undit védem, niners topikban 😊 )
Mondjuk az alap problémát én Kaepet illetően továbbra is a pszichéjében látom, tehát nem a BLM az alapprobléma (minket érintően), csak arrafelé éli meg a betegségét a srác.
diverdoc
Igen, ami nagyobb gáz, hogy Gabbert kiszorítja a kezdőből.
Sztem mindenkinek jobb volna egy új kezdet, nem is értem hogy nem lett kivágva/elpasszolva sehova. Idei évet végigszenvedni Gabberttel, aztán jövőre új QB és lehet építkezni az alapoktól. Erre Kaepernick a téma meg az ő véleménye a közéleti problémákról, amit sztem nem szerencsés bevinni a stadionba.
gabokocka
Ugye Denverbe azért nem ment, mert túl magas árat kért a Frisco, gyanítom a többi érdeklődőnél is ez volt gát.
Ez józan paraszti ésszel 3 dolgot jelenthet:
1. Baalke nem bízik Gabbertben és emlékszik arra, mikor ment itt Kaepnek a szekér
2. Tisztában van vele, hogy Kaepben van upsde, ezért szaré-hugyé mégse kéne eladni
3. Bízik/bízott benne, hogy végül kijön vmi konszenzus Kelly és Kaep között azt Chip majd kihasználja a skillsetjét (halkan jegyzem meg, hogy sztem ez volt az egyik legfőbb motiváció, mikor végül a HC keresés során Kelly mellett tették le a voksot).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nincs ezzel semmi gond itt. Jelenleg (sajnos) ez a csapatunkat érintő egyik legnagyobb media nyilvánosságot kapó története. Nem foglalt állást, véleményt sem mondott (kivéve, hogy van aki megtapsolja majd, van aki mezét égeti), elfogultnak meg végképpen nem gondolnám. (Vaze undit védem, niners topikban 😊 )
Mondjuk az alap problémát én Kaepet illetően továbbra is a pszichéjében látom, tehát nem a BLM az alapprobléma (minket érintően), csak arrafelé éli meg a betegségét a srác.
diverdoc
Igen, ami nagyobb gáz, hogy Gabbert kiszorítja a kezdőből.
Sztem mindenkinek jobb volna egy új kezdet, nem is értem hogy nem lett kivágva/elpasszolva sehova. Idei évet végigszenvedni Gabberttel, aztán jövőre új QB és lehet építkezni az alapoktól. Erre Kaepernick a téma meg az ő véleménye a közéleti problémákról, amit sztem nem szerencsés bevinni a stadionba.
gabokocka
Az a baj, hogy most már ez a kivágás/elpasszolás nagyon necces lenne. Egy éve simán meg lehetett volna tenni, vagy ofszezonban. Most az "ügy" kirobbanása után már kevésbé kezelhető a dolog szerintem.
BTW sztem tök mindegy, hogy Gabbert, Kaep, Driskel, Ponder irányít a jelen helyzetünkben.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Nincs ezzel semmi gond itt. Jelenleg (sajnos) ez a csapatunkat érintő egyik legnagyobb media nyilvánosságot kapó története. Nem foglalt állást, véleményt sem mondott (kivéve, hogy van aki megtapsolja majd, van aki mezét égeti), elfogultnak meg végképpen nem gondolnám. (Vaze undit védem, niners topikban 😊 )
Mondjuk az alap problémát én Kaepet illetően továbbra is a pszichéjében látom, tehát nem a BLM az alapprobléma (minket érintően), csak arrafelé éli meg a betegségét a srác.
diverdoc
Igen, ami nagyobb gáz, hogy Gabbert kiszorítja a kezdőből.
Sztem mindenkinek jobb volna egy új kezdet, nem is értem hogy nem lett kivágva/elpasszolva sehova. Idei évet végigszenvedni Gabberttel, aztán jövőre új QB és lehet építkezni az alapoktól. Erre Kaepernick a téma meg az ő véleménye a közéleti problémákról, amit sztem nem szerencsés bevinni a stadionba.

Szerkesztette: gabokocka

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
 hvg.hu/vilag/20160905_Obama_is_kiallt_a_focista_mellett_aki_ulve_maradt_a_nemzeti_himnusz_alatt
Alabama Niners
Bocs megegyszer az offert.
undisputedly
Számomra az irásod nem az alapproblémát vázolja hanem egy igencsak elfogult vélemény amivel nem lenne bajom ha a politika topicba írod be. Mit keres itt?
Josszi
49ers játékos kapcsán került elő. Sztem. És sajnos lesz még szó erről idén bőven...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nincs ezzel semmi gond itt. Jelenleg (sajnos) ez a csapatunkat érintő egyik legnagyobb media nyilvánosságot kapó története. Nem foglalt állást, véleményt sem mondott (kivéve, hogy van aki megtapsolja majd, van aki mezét égeti), elfogultnak meg végképpen nem gondolnám. (Vaze undit védem, niners topikban 😊 )
Mondjuk az alap problémát én Kaepet illetően továbbra is a pszichéjében látom, tehát nem a BLM az alapprobléma (minket érintően), csak arrafelé éli meg a betegségét a srác.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 hvg.hu/vilag/20160905_Obama_is_kiallt_a_focista_mellett_aki_ulve_maradt_a_nemzeti_himnusz_alatt
Alabama Niners
Bocs megegyszer az offert.
undisputedly
Számomra az irásod nem az alapproblémát vázolja hanem egy igencsak elfogult vélemény amivel nem lenne bajom ha a politika topicba írod be. Mit keres itt?

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
 hvg.hu/vilag/20160905_Obama_is_kiallt_a_focista_mellett_aki_ulve_maradt_a_nemzeti_himnusz_alatt
Alabama Niners
Csak ket sorban, hatha valaki erdekel es nem ismeri az alap problemat. Nem szandekom offtopicolni, ne is valaszoljatok ra, tenyleg csak azert irom, mert fog meg ezzel a media foglalkozni.

Van egy mozgalom, ami finoman szolva is polarizalo. Black lives matter (blm) a nevuk, ott voltak minden tomegzavargasnal es eroszakba atcsapo tuntetesnel miota megalakultak. Egyesek szerint eppen ok felelosek ezekert. Pl a Dallasban lelott 6 rendort is egy Blm felvonulas alatt lotte le egy blm szimpatizans leszerelt katona.(ez azert erdekes, mert az NFL megtiltotta a Dallasnak, hogy a meccs elott az elhunyt rendoroknek tisztelegjenek).

Szoval ez a mozgalom azt hirdeti, hogy a fekete eletek szamitanak, a rendorok rasszistak es szandekosan olnek artatlanokat. Egyesek szerint nyiltan rasszista a szervezet (a kuklukx klan fekete valtozata), mivel nem azt mondja, hogy minden elet szamit, hanem csak a fekete. Jellemzoen egy muveletlenebb reteget talalt meg fogekony celkozonsegkent a mozgalom, de pl a Seahawksbol Bennett es Sherm is nyiltan szimpatizal veluk.

A demokratak, elukon Obamaval kiallnak a blm mellett. A republikanusok (es a rendorok/egyeb szervek) pedig terrorszervezetnek tartjak.

A megosztottsag es a vita nemreg langolt fel kezelhetetlen mertekben, amikor lelottek ket kulonallo esetben egy-egy feketet a rendorok, es Obama elnok fel oran belul, a tenyek ismerete nelkul elitelte a rasszista cselekmenyt, mig a dallasi rendorok lelovesenel csak annyit mondott, hogy varjak meg a nyomozast, ne kialtaon senki ransszozmust, es tovabbra is tamogatja a blm-et, akiknek a neve ekkorra mar osszefugott a rendorok elleni tuntetesekkel es agresszioval.

Szoval nyilvan Obama gratulalt neki, Trump meg azt mondta, hogy koltozzon mas orszagba, csak ezt nem linkelte senki.

Summa summarum kaepernick egy olyan temat hozott be a focipalyara, ami az elmult evtizedeket tekintve soha nem latottmertekben megosztotta az embereket. Ez mar alapbol nem volt szerencses dolog, de joga van hozza. Viszont a liga szankcional mindenkit, aki a masik oldalt akarja tamogatni, sokak szerint kedvezve a fekete kozossegnek, mert felnek, hogy kiterjed a ligaban a reszvetel.


Ezek alapjan biztosra vehetitek, lesz aki meg is tapsolja majd a meccsen, nem is keves, a masik fele meg kb mar elegette a mezet, ahogyan lattuk az instagram videokat.

Bocs megegyszer az offert.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
vert ő már korábban nőt is. vér nem válik vízzé. már akkor ki kellett volna rakni. még 5 év van vissza a szűk 7-ből. kitartás srácok


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Idióta vadbarom, az ilyen nem is kell, takarodjon. pedig sokak, köztük az én kedvencem is volt.
petey
Hasznos volt a játéka, sok hasznos blokk.. 😕 TE nem lesz nálunk már pedig igéretes volt az úccsó pre meccsen.. FB meg csipcsiripbánál nem jáccik.. Kár 😕
Josszi
Josszi ez a minimum hogy kibasszák a csába ezért. viszont egy hely üres maradt.
petey
Ezt nem vitatom csak elkaptam ezt a betegséget.. Valami izmus..
Megvan! Szentimentalizmus 😉

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Idióta vadbarom, az ilyen nem is kell, takarodjon. pedig sokak, köztük az én kedvencem is volt.
petey
Hasznos volt a játéka, sok hasznos blokk.. 😕 TE nem lesz nálunk már pedig igéretes volt az úccsó pre meccsen.. FB meg csipcsiripbánál nem jáccik.. Kár 😕
Josszi
Josszi ez a minimum hogy kibasszák a csába ezért. viszont egy hely üres maradt.

több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
 hvg.hu/vilag/20160905_Obama_is_kiallt_a_focista_mellett_aki_ulve_maradt_a_nemzeti_himnusz_alatt
több mint 7 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Én is kedveltem, de ezek után nem fog hiányozni
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Idióta vadbarom, az ilyen nem is kell, takarodjon. pedig sokak, köztük az én kedvencem is volt.
petey
Hasznos volt a játéka, sok hasznos blokk.. 😕 TE nem lesz nálunk már pedig igéretes volt az úccsó pre meccsen.. FB meg csipcsiripbánál nem jáccik.. Kár 😕

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Idióta vadbarom, az ilyen nem is kell, takarodjon. pedig sokak, köztük az én kedvencem is volt.