San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ez a Bencsics mióta lett Pats felszopó?


több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Kis segítséget kérnék: szerintetek ki lesz a kezdő ILB Bowman mellett. Tavaly ha jól tudom Wilhoitte volt, de idény végére kiesett a pixisből Hodges javára. És aztán jött Armstrong is. Idén melyik lesz a háromból? 😊
peterk2005
Wilhoite 1000%
Coolearie
Ray-Ray 😀
 www.49ers.com/team/depth-chart.html
petey
Ez igen.
dankodavid
Na, ezért is kérdeztem rá 😊

Akkor marad az, hogy behúzom egyiket (fantasy), aztán reménykedem, hogy jól jött ki az eccpecc 😊
peterk2005
Hogyiz kezd neakógy a többi kamuflázs.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kis segítséget kérnék: szerintetek ki lesz a kezdő ILB Bowman mellett. Tavaly ha jól tudom Wilhoitte volt, de idény végére kiesett a pixisből Hodges javára. És aztán jött Armstrong is. Idén melyik lesz a háromból? 😊
peterk2005
Wilhoite 1000%
Coolearie
Ray-Ray 😀
 www.49ers.com/team/depth-chart.html
petey
Ez igen.
dankodavid
Na, ezért is kérdeztem rá 😊

Akkor marad az, hogy behúzom egyiket (fantasy), aztán reménykedem, hogy jól jött ki az eccpecc 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát nem tudom hogy Chip hogy végezte el az edzői tanfolyamot de nem jól..
Coolearie
A Pro License-ét a portlandi piacon vette.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hát nem tudom hogy Chip hogy végezte el az edzői tanfolyamot de nem jól..

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Kis segítséget kérnék: szerintetek ki lesz a kezdő ILB Bowman mellett. Tavaly ha jól tudom Wilhoitte volt, de idény végére kiesett a pixisből Hodges javára. És aztán jött Armstrong is. Idén melyik lesz a háromból? 😊
peterk2005
Wilhoite 1000%
Coolearie
Ray-Ray 😀
 www.49ers.com/team/depth-chart.html
petey
Ez igen.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Kis segítséget kérnék: szerintetek ki lesz a kezdő ILB Bowman mellett. Tavaly ha jól tudom Wilhoitte volt, de idény végére kiesett a pixisből Hodges javára. És aztán jött Armstrong is. Idén melyik lesz a háromból? 😊
peterk2005
Wilhoite 1000%
Coolearie
Ray-Ray 😀
 www.49ers.com/team/depth-chart.html

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Kis segítséget kérnék: szerintetek ki lesz a kezdő ILB Bowman mellett. Tavaly ha jól tudom Wilhoitte volt, de idény végére kiesett a pixisből Hodges javára. És aztán jött Armstrong is. Idén melyik lesz a háromból? 😊
peterk2005
Wilhoite 1000%

több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kis segítséget kérnék: szerintetek ki lesz a kezdő ILB Bowman mellett. Tavaly ha jól tudom Wilhoitte volt, de idény végére kiesett a pixisből Hodges javára. És aztán jött Armstrong is. Idén melyik lesz a háromból? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem 100 dollár (talán 99) volt a teljes szezon gamepass. mondjuk megújítás. Ez már a 3. különböző ár amit itt olvasok.
diverdoc
Az osszes csapata meccse a jovo juliusig elo?
Josszi
Igen


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Nekem 100 dollár (talán 99) volt a teljes szezon gamepass. mondjuk megújítás. Ez már a 3. különböző ár amit itt olvasok.
diverdoc
Az osszes csapata meccse a jovo juliusig elo?

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem 100 dollár (talán 99) volt a teljes szezon gamepass. mondjuk megújítás. Ez már a 3. különböző ár amit itt olvasok.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én a reddit híve vagyok..Ott minden kutyapicsa megtalálható HD minőségben..😀
Coolearie
kutyapicsa = HD online stream a meccsekről?? 😉
Josszi
Pontosan.
Coolearie
ha az ncaa-s streamekből indulsz ki, akkor az nem életbiztosìtás azért, az nfl jóval gyakrabban lövi le ezeket
baggio
persze hogy nem életbiztosítás, de azért egy kicsit elvan dugva a stream de ha szemfüles vagy megtudod találni 😀
Coolearie
klassz, de én nem bírom ki hogy leakadjon ne menjen stbstb.. mikor elkezdődik a meccs.. nem tudok késleltetni na, így marad a gamepass 😀
Josszi
Én is örülnék neki, de jelenleg nem szeretnék ennyit költeni, mivel most másra nagyobb szükség van..😊

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Én a reddit híve vagyok..Ott minden kutyapicsa megtalálható HD minőségben..😀
Coolearie
kutyapicsa = HD online stream a meccsekről?? 😉
Josszi
Pontosan.
Coolearie
ha az ncaa-s streamekből indulsz ki, akkor az nem életbiztosìtás azért, az nfl jóval gyakrabban lövi le ezeket
baggio
persze hogy nem életbiztosítás, de azért egy kicsit elvan dugva a stream de ha szemfüles vagy megtudod találni 😀
Coolearie
klassz, de én nem bírom ki hogy leakadjon ne menjen stbstb.. mikor elkezdődik a meccs.. nem tudok késleltetni na, így marad a gamepass 😀

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
friss:
53-Man Cap Spending: $120,277,658
IR Spending: $5,502,107
Suspended Spending: $508,324
Practice Squad Spending: $1,173,000
Total Cap Spending: $132,602,554
Dead Money: $5,315,965

Cap Room: $43,417,780

ebben még nincs benne Tank Carradine fizetése.

tényleg ő lesz talán az első ACL sérült draftolt játékosa Baalkenak aki befut karriert végre?

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én a reddit híve vagyok..Ott minden kutyapicsa megtalálható HD minőségben..😀
Coolearie
kutyapicsa = HD online stream a meccsekről?? 😉
Josszi
Pontosan.
Coolearie
ha az ncaa-s streamekből indulsz ki, akkor az nem életbiztosìtás azért, az nfl jóval gyakrabban lövi le ezeket
baggio
persze hogy nem életbiztosítás, de azért egy kicsit elvan dugva a stream de ha szemfüles vagy megtudod találni 😀

több mint 7 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Én a reddit híve vagyok..Ott minden kutyapicsa megtalálható HD minőségben..😀
Coolearie
kutyapicsa = HD online stream a meccsekről?? 😉
Josszi
Pontosan.
Coolearie
ha az ncaa-s streamekből indulsz ki, akkor az nem életbiztosìtás azért, az nfl jóval gyakrabban lövi le ezeket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én a reddit híve vagyok..Ott minden kutyapicsa megtalálható HD minőségben..😀
Coolearie
kutyapicsa = HD online stream a meccsekről?? 😉
Josszi
Pontosan.

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Én a reddit híve vagyok..Ott minden kutyapicsa megtalálható HD minőségben..😀
Coolearie
kutyapicsa = HD online stream a meccsekről?? 😉

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Én a reddit híve vagyok..Ott minden kutyapicsa megtalálható HD minőségben..😀

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De csak tavalyig volt 129.99-ért a teljes alapszakasz minden csapattal együtt. Most már csak ilyen teljes éves van, az meg 200. Viszont, akinek volt megújuló, az a korábbi áron (nekem ez 129.99 volt) megkapta még idén az egészet, jövőre ugyanakkor már csak a 200-as változat lesz minden bizonnyal. Amúgy az egycsapatos neked megérte? Én úgy voltam vele, ha már ilyen drága, akkor legalább tudom az összes meccset nézni, egy csapatért 100 dolcsi az rosszabbul hangzott 😊

több mint 7 éve
Babowski23 San Francisco 49ers 9
200 dollár a GamePass? nem olcsó
[/q
En 100 USD-ert vettem teljes szezonra es osszes csapatra szolo GamePass-t. Csodalkoztam is h ilyen olcso, mert eddig a "follow your team" opciot vettem evekig, es az volt 100USD.Lehet kaptam kedvezmenyt mert mar regi elofizeto vagyok. Mindenesetre nem 200 USD szerintem, tavaly ha jol emlekszem 120 volt a teljese szezon osszes meccses pass.he7edik
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
200 dollár a GamePass? nem olcsó
he7edik
Jah 😕
Társulás cimborával? Ha másik csapatnak drukkol lehet osztozni

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
fasza, Will Redmond is megy IR-re. hát nagy grat ezekhez a pickekhez már több éve.
petey
csak pure pech.. nem tudatos 😀
Josszi
akkor fel kéne hívni valami rontáslevevőt mert ennyi év után behaluzza Baalke hogy jó lesz az....de nem jó.
petey
Piócás ember kell ide.. 😉

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
200 dollár a GamePass? nem olcsó