San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem tudom mennyire jó hír, de Bowman és Staley mennek a Pro Bowlra.
Coolearie
Bowman vitán felül. Ebben a trágya szezonban ő végig kiemelkedőt nyújtott. 2. legtöbb tackle a ligában (mondjuk 2x annyi ideje volt rá mint más csapatok védőinek 😊 )
Staley??


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Miért jó ez, hogy Hayne-t megtartjuk a PS-ben és a az 53as keretbe más PS-ből hozunk futót erre a 2 meccsre? Igenis megérdemelné a srác. Vagy attól félnek, hogy vele nem lenne meg a PO???? Faszkalapok.
diverdoc
Én hagynám bogy ezt a szezont még a PS-be töltse, offseason, tanuljon, majd az egész szezonra felhozni. Aztán ott meglátjuk hogy 1 év alatt mit tud felmutatni.

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Trenton Brown, kurva jó volt RT-ben pass blockban +2.2 graddel. Marcus Martin meg te atyaég, néha térkép kellett volna neki annyira el volt veszve LG-ben. nem kívánom a sérülést, de most jó hogy nem lesz egy darabig.
petey
"Brown played 34 snaps and graded out very well, allowing just one quarterback hurry on 33 plays in pass protection in the 49ers' 24-14 loss at Levi's Stadium.
So with all the issues the 49ers have experienced on the offensive line – and with the struggles of veteran right tackle Erik Pears – what took the 49ers so long to get Brown into the mix?"
Maiocco

"Brown could see more action in the final two games of the season if he proves in practices this week that he’s “got everything clean.” " Tomsula

Úgy is van, vissza Pearst, Deveyt. Faszkalapok


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Miért jó ez, hogy Hayne-t megtartjuk a PS-ben és a az 53as keretbe más PS-ből hozunk futót erre a 2 meccsre? Igenis megérdemelné a srác. Vagy attól félnek, hogy vele nem lenne meg a PO???? Faszkalapok.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Nem tudom mennyire jó hír, de Bowman és Staley mennek a Pro Bowlra.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Nem láttam az elejétől a meccset, de igaz, hogy Devey megint kezdő volt? Félig üres stadion, nézhetetlen produkció, totál káosz, elképzelés semmi. Kell még valami hozzá, hogy leváltsák ezt a stábot?
SFGaben
reméljük nem.
he7edik
nem tudom ebből mi igaz, rimánkodom hogy semmi, a közvetítés alatt hangzott el.

"I had a chance to talk to Al Guido, the COO for the 49ers beforehand," Feely said on the broadcast. "They knew what they were getting into when they had all the defections. (He) said they underestimated a little bit the impact that it had in the locker room, specifically the lack of leadership. . . But I think they're confident with Jim Tomsula going forward."

így is tömve volt a stadion, ezek után mi lesz. remélem a Lions is kipicsáz minket, ami sanszos a sok sérülttel de ami itt offenz szóval ment az tényleg offenzív volt.

Trenton Brown, kurva jó volt RT-ben pass blockban +2.2 graddel. Marcus Martin meg te atyaég, néha térkép kellett volna neki annyira el volt veszve LG-ben. nem kívánom a sérülést, de most jó hogy nem lesz egy darabig.

több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nem láttam az elejétől a meccset, de igaz, hogy Devey megint kezdő volt? Félig üres stadion, nézhetetlen produkció, totál káosz, elképzelés semmi. Kell még valami hozzá, hogy leváltsák ezt a stábot?
SFGaben
reméljük nem.


több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
még nem láttam csak az első negyedet.. érdemes megnéznem a másik 3-at? 😀
Josszi
remélem nem vársz választ 😊
petey
mazo powa rulz, most kezdem nézni
Josszi
szép volt Mcdropdonald.. Oline, és RZ defense... 😕

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nem láttam az elejétől a meccset, de igaz, hogy Devey megint kezdő volt? Félig üres stadion, nézhetetlen produkció, totál káosz, elképzelés semmi. Kell még valami hozzá, hogy leváltsák ezt a stábot?
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
még nem láttam csak az első negyedet.. érdemes megnéznem a másik 3-at? 😀
Josszi
remélem nem vársz választ 😊
petey
mazo powa rulz, most kezdem nézni
Josszi
Nekem az osszefoglalo is eleg volt. Mintha egy amerikai foci parodiat neztem volna...
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
még nem láttam csak az első negyedet.. érdemes megnéznem a másik 3-at? 😀
Josszi
remélem nem vársz választ 😊
petey
mazo powa rulz, most kezdem nézni

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
még nem láttam csak az első negyedet.. érdemes megnéznem a másik 3-at? 😀
Josszi
remélem nem vársz választ 😊

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
még nem láttam csak az első negyedet.. érdemes megnéznem a másik 3-at? 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
No akkor..A Chelsea már megtette azt amit nekünk is megkéne.

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
a csapatunk röviden:

 www.failking.com/img1/1275-skateboard-dad-fail_o.gif

az edzés meg valahogy így zajlik:



Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
csodálom senki nem írta be azt az erős pletykát, hogy feszegetik a franchise eladását Larry Ellisonnak(Oracle vezér volt)
bár nem lesz igaz, ezért pletyka, de hátha....
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/12/16/speculation-emerges-of-a-49ers-sale/
petey
minek linkelni?.. nehogy elijesszük 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár


Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
amúgy mi a picsa tartott amíg Tiller lett a kezdő G? Top 5 a Ligában

 pbs.twimg.com/media/CWW9u6IUsAED0rb.png
petey
Ki kellett szorítani a kezdőből egy korszakos zsenit, egy tubaművészt.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
csodálom senki nem írta be azt az erős pletykát, hogy feszegetik a franchise eladását Larry Ellisonnak(Oracle vezér volt)
bár nem lesz igaz, ezért pletyka, de hátha....
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/12/16/speculation-emerges-of-a-49ers-sale/
petey
Túl sok ok ez esetben nem lenne ekkora rombolásra, pedig itt az megy. Ha el akarnám adni az autómat, előtte nem építenék egy garázst, majd törném össze a kocsit... 😕
red6t6
van az a pénz. na most 3+ milliáriárd már az a pénz...de szerintem úgysem fog ez megtörténni a közeljövőben. ezért pletyka.

több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
csodálom senki nem írta be azt az erős pletykát, hogy feszegetik a franchise eladását Larry Ellisonnak(Oracle vezér volt)
bár nem lesz igaz, ezért pletyka, de hátha....
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/12/16/speculation-emerges-of-a-49ers-sale/
petey
Túl sok ok ez esetben nem lenne ekkora rombolásra, pedig itt az megy. Ha el akarnám adni az autómat, előtte nem építenék egy garázst, majd törném össze a kocsit... 😕

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
amúgy mi a picsa tartott amíg Tiller lett a kezdő G? Top 5 a Ligában

 pbs.twimg.com/media/CWW9u6IUsAED0rb.png

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
csodálom senki nem írta be azt az erős pletykát, hogy feszegetik a franchise eladását Larry Ellisonnak(Oracle vezér volt)
bár nem lesz igaz, ezért pletyka, de hátha....
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/12/16/speculation-emerges-of-a-49ers-sale/
petey

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
csodálom senki nem írta be azt az erős pletykát, hogy feszegetik a franchise eladását Larry Ellisonnak(Oracle vezér volt)
bár nem lesz igaz, ezért pletyka, de hátha....
 profootballtalk.nbcsports.com/2015/12/16/speculation-emerges-of-a-49ers-sale/

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Comedy Central különkiadás

 www.instagram.com/p/_PuZO6RoL9/

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Szóval miért is voltunk olyan lelketlenek a pályán? Nem azért mert Browns nem engedett minket játszani, egyszerűen mert csak le kellett játszani a meccset. Szerintem kb ez a hozzáállás várható a szezon hátralévő részére, és még egy pár zakó is, nehogy megfázzon JimmiTí. A magyarázat szerintem erre az, hogy az állása relatíve biztonságban van, így a stáb többi tagjának is, a játékosoknak nincs motivációja, csak az, hogy lehozzák a szezont sérülés nélkül, és Boone esete után erre még jobban fognak figyelni, mert jövőre is pályára akarnak lépni és jövőre is akarnak pár millát keresni. A tulaj nem forszírozza a jobb játékot (mert egy férfi nemi szerv) és meg van már neki az előkelő draft pozíció, ami nagyon tetszik neki. Így a csapat olcsón üzemeltethető, van nyeri bőven. Ergo senkinek sem érdeke, hogy nyerjünk. Ja várjunk csak, mi lesz a szurkolókkal? Ki nem szarja le??? Ők a faithful szurkoló sereg akik mindig is a csapat mellett lesznek, megveszik az új mezeket, sapikat, söröket, stbiket. A kör bezárult. Az intelligensebb szurkolók lázadnak, levelet irkálnak, repülőn hirdetnek, hangot adnak a tiltakozásuknak, hogy bizony át lettünk verve fiatal barátaim. Majd vége a szezonnak, lenyugodnak, elkezdenek reménykedni, hogy jövőre bizony majd jobb lesz...
Csiriba
legalább Yorkék előtt történt a vasárnapi csoda 😀 ugye Ohio-i az egész díszes kompánia és ott volt az egész pereputty. bárcsak láttam volna az arcukat...

innentől nincs kétség, mennie kell a stábnak, ha van gerince Jednek.

 i.gifntext.com/ImaginativeTastyGoldenretriever.gif

Szerkesztette: petey