San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
hát az Iggles elkezdte a sort ma Kelly-vel...vajon csatlakozunk ehhez a szép hagyományhoz hétfőn?

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Közbe kiderült az is hogy Jarryd Hayne Barcelona drukkeer..;(
Menjen vissza a PSbe.!!!!4!4!4négy
Coolearie
na ne, pedig elsőre nem tűnt rossz srácnak
picstii
+1

több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Közbe kiderült az is hogy Jarryd Hayne Barcelona drukkeer..;(
Menjen vissza a PSbe.!!!!4!4!4négy
Coolearie
na ne, pedig elsőre nem tűnt rossz srácnak
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Közbe kiderült az is hogy Jarryd Hayne Barcelona drukkeer..;(
Menjen vissza a PSbe.!!!!4!4!4négy

több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
marha jó, mintha a PO seedekről beszélgetnénk lol(?)
petey
Úgy néz ki ez marad nekünk jövőre is. Legalábbis arról szólnak a hírek, hogy marad ez a remek stáb, ilyen JimmyT nyilatkozatokkal:
“But ... we’re building -- building the week to week, and the way you prepare and the way you work and what you got to have done and where you need to be when you show up on gameday.”
SFGaben
El kellene mennie kőművesnek...


több mint 8 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
marha jó, mintha a PO seedekről beszélgetnénk lol(?)
petey
Úgy néz ki ez marad nekünk jövőre is. Legalábbis arról szólnak a hírek, hogy marad ez a remek stáb, ilyen JimmyT nyilatkozatokkal:
“But ... we’re building -- building the week to week, and the way you prepare and the way you work and what you got to have done and where you need to be when you show up on gameday.”
SFGaben
jó duma, kár, hogy lefelé épülünk 😀
a draft pozició is mindegy, azért ennek a keretnek is egy 50% körüli mutatóhoz elégnek kéne lennie

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
marha jó, mintha a PO seedekről beszélgetnénk lol(?)
petey
Úgy néz ki ez marad nekünk jövőre is. Legalábbis arról szólnak a hírek, hogy marad ez a remek stáb, ilyen JimmyT nyilatkozatokkal:
“But ... we’re building -- building the week to week, and the way you prepare and the way you work and what you got to have done and where you need to be when you show up on gameday.”
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
marha jó, mintha a PO seedekről beszélgetnénk lol(?)

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
A Lions elleni vereséggel az már eldőlt, hogy 8. helynél hátrább nem fogunk húzni (csak csere árán) és az is, hogy jövőre a Cowboys ellen is fogunk játszani.
Ha nyerünk a Rams ellen akkor valahol az 5-8. hely között választhatunk, ha kikapunk akkor vagy maradunk az 5. helyen vagy az előttünk állók eredményének függvényében még előrébb.
Bő egy hét múlva okosabbak leszünk J.York beszéde után, akkor sztem kiderül, hogy mi lesz JimmyT sorsa.
SFGaben
A Titanst mar nem lehet megelozni a drafton, a Browns a Steelerst fogadja, amin nem a Barnak az eselyesek megint, ugyhogy max 3. hely lehet bar meg a Ravens is beleszolhat szoval a realis hely tenyleg a 4-8. vhol.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A Lions elleni vereséggel az már eldőlt, hogy 8. helynél hátrább nem fogunk húzni (csak csere árán) és az is, hogy jövőre a Cowboys ellen is fogunk játszani.
Ha nyerünk a Rams ellen akkor valahol az 5-8. hely között választhatunk, ha kikapunk akkor vagy maradunk az 5. helyen vagy az előttünk állók eredményének függvényében még előrébb.
Bő egy hét múlva okosabbak leszünk J.York beszéde után, akkor sztem kiderül, hogy mi lesz JimmyT sorsa.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Titanst nem tudjuk megelozni legjobb esetben 1/2


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Otthon lenyomjuk a Ramst, ezzel megmentjük Tomsula állását és jöhet még egy év szenvedés.
Közben Januárban meghallgatjuk Jed beszédét, hogy minden a tervek szerint halad a szebb jövő felé.
SFGaben
A Seahawkson is kereszül ment a Rams.
Jó lesz nekünk az az 1/1.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Otthon lenyomjuk a Ramst, ezzel megmentjük Tomsula állását és jöhet még egy év szenvedés.
Közben Januárban meghallgatjuk Jed beszédét, hogy minden a tervek szerint halad a szebb jövő felé.
több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Na, még a Rams átgázol rajtunk, aztán végre vége ennek a szenvedésnek, és jöhet a szebb(?) jövő...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Nyugtassatok meg, hogy rosszul láttam és Megatront NEM hagytuk 1on1 az endzone-ban Brock-kal.

Ez mondjuk már csak jelentéktelen apróság, legyen vége ennek a kurva szezonnak és húzzon mindegyik a fenébe, jim "holafelmosó" tomsulával együtt. Nem hittem, hogy embert lehet ennyire rühellni, de ő erre szerződött, akkor megkapja. 3 milláért én is meggyűlöltetném magam egy csapat szurkolóival.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
 twitter.com/Eric_Branch/status/681238412729413633?ref_src=twsrc%5Etfw


több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
I want the old team!

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Just lose baby!

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...
dankodavid
Levezetem: Ti vertétek a macikat, mi döntetlent játszottunk velük (rendes játékidőben) tehát Ti nyertek. 😊
Bazzani
nem tudom mennyi 9ers meccset láttál az idén, tény hogy volt 1-2 vállalható, de legtöbbször úgy néz ki mintha a meccs előtt verbuválnák a csapatot szurkolókból 😊
Gábor
Tizenéve nézek Lions meccseket. Ismerem az érzést elhiheted.
Szerintem nyerünk amúgy, de messze nem lesz olyan sétagalopp mint ahogy a fogadóirodák várják. Remélem jövőre kicsit komolyabb célokért csatázunk majd egymás ellen mint a top10 pick...
Bazzani
Remélem ez tényleg szoros meccs lesz, pár pontnyi különbséggel, és nem ilyan 45-10 féle meccs lesz.
Én már csak azért drukkolok a csapatnak hogy minél jobb pick legyen neknk, ezzel pedig valamilyen szinten joban tudnánk felkészünlni a draftra, és nem ilyen punterokat húznánk. Jó mondjuk ez a Punter pick most jó volt kivételesen😀
Coolearie
a legjobb pick Pinion volt!!!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...
dankodavid
Levezetem: Ti vertétek a macikat, mi döntetlent játszottunk velük (rendes játékidőben) tehát Ti nyertek. 😊
Bazzani
nem tudom mennyi 9ers meccset láttál az idén, tény hogy volt 1-2 vállalható, de legtöbbször úgy néz ki mintha a meccs előtt verbuválnák a csapatot szurkolókból 😊
Gábor
Tizenéve nézek Lions meccseket. Ismerem az érzést elhiheted.
Szerintem nyerünk amúgy, de messze nem lesz olyan sétagalopp mint ahogy a fogadóirodák várják. Remélem jövőre kicsit komolyabb célokért csatázunk majd egymás ellen mint a top10 pick...
Bazzani
Remélem ez tényleg szoros meccs lesz, pár pontnyi különbséggel, és nem ilyan 45-10 féle meccs lesz.
Én már csak azért drukkolok a csapatnak hogy minél jobb pick legyen neknk, ezzel pedig valamilyen szinten joban tudnánk felkészünlni a draftra, és nem ilyen punterokat húznánk. Jó mondjuk ez a Punter pick most jó volt kivételesen😀

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...
dankodavid
Levezetem: Ti vertétek a macikat, mi döntetlent játszottunk velük (rendes játékidőben) tehát Ti nyertek. 😊
Bazzani
nem tudom mennyi 9ers meccset láttál az idén, tény hogy volt 1-2 vállalható, de legtöbbször úgy néz ki mintha a meccs előtt verbuválnák a csapatot szurkolókból 😊
Gábor
Tizenéve nézek Lions meccseket. Ismerem az érzést elhiheted.
Szerintem nyerünk amúgy, de messze nem lesz olyan sétagalopp mint ahogy a fogadóirodák várják. Remélem jövőre kicsit komolyabb célokért csatázunk majd egymás ellen mint a top10 pick...

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Végre bazdki..
49ers promoted Jarryd Hayne to the Active Squad.
Szóval megy Detroitba a csapattal.

több mint 8 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...
dankodavid
Levezetem: Ti vertétek a macikat, mi döntetlent játszottunk velük (rendes játékidőben) tehát Ti nyertek. 😊
Bazzani
nem tudom mennyi 9ers meccset láttál az idén, tény hogy volt 1-2 vállalható, de legtöbbször úgy néz ki mintha a meccs előtt verbuválnák a csapatot szurkolókból 😊

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...
dankodavid
Levezetem: Ti vertétek a macikat, mi döntetlent játszottunk velük (rendes játékidőben) tehát Ti nyertek. 😊

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Reszkessetek! Mi bárkitől ki tudunk kapni és elrontani a drafthelyét!
Bazzani
A szertaros vezette, sztaredzokbol es MENSA-tagokbol allo coaching stafftol a browns se tudott...

Pulvis et umbra sumus.