San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
engedélyt kértünk Hue Jackson interjúra jövő hétre. mellettünk a Dolphins is kért.
petey
Meg a Browns is, de oda kétlem, hogy engednék, csoport rivális.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
engedélyt kértünk Hue Jackson interjúra jövő hétre. mellettünk a Dolphins is kért.

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305

!!
Coolearie
Szep szep.... De amennyit palyan voltak az alabbi D-k nem csoda hogy ok vezetik a listat. Ha a szerelesek szamat elosztanak a palyan toltott idovel, na az adna meg a lista igazi erteket. Nem, nem neztem meg de megerne egy ilyet megnezni. Mindettol az agymenesemtol fuggetlenul valoban szep szamok. ☺
silent7939
hellóóó
összedtem pff-ről pár adatot..

elso szám: pass snap, második run snap ,harmadik meg összesen a kettő : - )
aztán osztva a szerelések számával.

LB Naworo Bowman: 627+499=1126 / 154 tackle = 7,31 snap / tackle
LB D'Qwell Jackson: 646+457=1103 / 150 tackle = 7,35
LB Lavonte David: 620+503=1123 / 147 tackle = 7,63
S Reshad Jones: 623+531=1154 / 135 tackle = 8,54
LB Paul Posluszny: 601+406=1007 /133 tackle = 7,57
Josszi
Basszus neked ilyenekre van időd? 😀

Úgy gondoltam hogy minden playára vonatkozóan meg kellene csinálni.... az a lista lenne a tuti.

De amúgy köszi hogy szakítottál erre időt.
silent7939
szívesen, ha kell max 20 playára megcsinálnám még,csak dobj priviben neveket kiket szedjek össze

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
"ráment a basztatós kérdésekre aminek semmi értelme nem volt(Raiders, stadion)"
Ezek pontosan mik?
he7edik
a stadion ügyben, hogy segített Jimbo felépíttetni a stadiont a sikerekkel és eladni a luxuspáholyokat, egy rakat bevételre szert tenni, és JimmyT-t pedig egy olcsó szerződéssel felvenni. gyakorlatilag arra ment hogy mekkora cheap Jed.
a Raiders meg nem 49ers kérdés volt, hanem hogy mi lesz a Raiders sorsa LA ügyben, mert jövő héten lesz az owners meeting. lesz e stadionjuk, ilyesmi.

itt az egész, szerintem nagyon korrekt volt. persze azt akarták kicsikarni hogy mondja ki hogy elqrtuk, nem kicsit, nagyon. dehát hol hallasz te ilyet egy cégnél?

 www.49ers.com/video/videos/49ers_CEO_Jed_Yorks_Full_Press_Conference/295eeaca-d56f-4b97-8497-600a75f8da60

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)

!!
Coolearie
Szep szep.... De amennyit palyan voltak az alabbi D-k nem csoda hogy ok vezetik a listat. Ha a szerelesek szamat elosztanak a palyan toltott idovel, na az adna meg a lista igazi erteket. Nem, nem neztem meg de megerne egy ilyet megnezni. Mindettol az agymenesemtol fuggetlenul valoban szep szamok. ☺
silent7939
hellóóó
összedtem pff-ről pár adatot..

elso szám: pass snap, második run snap ,harmadik meg összesen a kettő : - )
aztán osztva a szerelések számával.

LB Naworo Bowman: 627+499=1126 / 154 tackle = 7,31 snap / tackle
LB D'Qwell Jackson: 646+457=1103 / 150 tackle = 7,35
LB Lavonte David: 620+503=1123 / 147 tackle = 7,63
S Reshad Jones: 623+531=1154 / 135 tackle = 8,54
LB Paul Posluszny: 601+406=1007 /133 tackle = 7,57
Josszi
Basszus neked ilyenekre van időd? 😀

Úgy gondoltam hogy minden playára vonatkozóan meg kellene csinálni.... az a lista lenne a tuti.

De amúgy köszi hogy szakítottál erre időt.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305

!!
Coolearie
Szep szep.... De amennyit palyan voltak az alabbi D-k nem csoda hogy ok vezetik a listat. Ha a szerelesek szamat elosztanak a palyan toltott idovel, na az adna meg a lista igazi erteket. Nem, nem neztem meg de megerne egy ilyet megnezni. Mindettol az agymenesemtol fuggetlenul valoban szep szamok. ☺
silent7939
hellóóó
összedtem pff-ről pár adatot..

elso szám: pass snap, második run snap ,harmadik meg összesen a kettő : - )
aztán osztva a szerelések számával.

LB Naworo Bowman: 627+499=1126 / 154 tackle = 7,31 snap / tackle
LB D'Qwell Jackson: 646+457=1103 / 150 tackle = 7,35
LB Lavonte David: 620+503=1123 / 147 tackle = 7,63
S Reshad Jones: 623+531=1154 / 135 tackle = 8,54
LB Paul Posluszny: 601+406=1007 /133 tackle = 7,57

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
"ráment a basztatós kérdésekre aminek semmi értelme nem volt(Raiders, stadion)"
Ezek pontosan mik?


több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Baalke marad a GM. Úgy tűnik York nem fog belepofázni a dolgokba, hagyja Baalke-t dolgozni és keres majd új edzőt. Van listájuk persze részleteket nem árult el.
Barrow-tól megkapta a kérdést, hogy eladja-e a csapatot, York: "A családom tulajdonában volt ez a csapat már születésem előtt és a halálom után is abban lesz."
Fucu
érdekes volt, számomra Jed egy kissé megtört, alázatosabb figurát hozott. és ha komolyan is gondolja azokat amiket mondott akkor ez egy nagyon jó tanulév volt neki, de ezt mondta is.
ebbe beleértendő a Harbaugh-val kapcsolatos viszonya, JimmyT kinevezése és a franchise vezetése.
első lépésnek jó, hogy beismeri a tévedéseit, bár nem nyíltan kimondva ezt.
a másik amit Fucu említett, hogy visszavonul és nem fog twitterezni, és egyéb olyan dolgot tenni ami megzavarja a dolgok menetét a klub életében.
azt mondta a pénz nem számít, és ha kell akkor használni is fogja, de nem eszetlenül.
az új edző olyan lesz, aki vissza tudja állítani a csapatot a helyes útra.

végülis pár kérdés elől ügyesen ellavírozott, de bevállalta és odaállt. mondjuk pár újságíró ráment a basztatós kérdésekre aminek semmi értelme nem volt(Raiders, stadion)

szerintem ha komolyan gondolja ezeket és Baalke tényleg szabad kezet kap akkor lesz valami.

több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 www.ninersnation.com/2016/1/4/10712356/trent-baalke-on-49ers-roster-coach-search-draft-free-agency
Baalke interjú, sok érdekes dologgal, Harbóról, Kapről, új HC-ről, draftról, FA piacról
kedvenc kommentem:
Q. What makes you think that you'll have future success?
A. I don’t, I just hate 49er fans, and want to make their lives miserable. Now, if you’ll excuse me, I have to go tell Mike Silver that there are rumors that Kap is dating Carlos Hyde’s french bulldog.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Egyébként elkezdtem álmodozni, ha beáldoznánk Brooksot, lenne 44M helyünk jelen állás szerint, és akire pénz kéne alapvetően az FA-k közül, az Boone, Williams, Boldin maradhatna és talán Dawson. Lényeg a lényeg, hogy akár, ha nagyon ki akarja engesztelni az FO a szurkolókat, igazán beleférhetne Wilkerson, ha és amennyiben végül nem tartja meg a Jets (szerintem megtartják, én legalábbis -ha nem fér bele ő ÉS Sheldon jövő évi hosszabbítása- tuti, hogy Richardsont "áldoznám be").

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)

!!
Coolearie
Szep szep.... De amennyit palyan voltak az alabbi D-k nem csoda hogy ok vezetik a listat. Ha a szerelesek szamat elosztanak a palyan toltott idovel, na az adna meg a lista igazi erteket. Nem, nem neztem meg de megerne egy ilyet megnezni. Mindettol az agymenesemtol fuggetlenul valoban szep szamok. ☺
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .

!!

több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
York szerint csak Tomsulát küldték el a staff maradt.
Beki
Amíg az új edző el nem dönti, hogy kit tart meg és kit nem. | és kit kat |



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Törölt felhasználó
York szerint csak Tomsulát küldték el a staff maradt.
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Baalke marad a GM. Úgy tűnik York nem fog belepofázni a dolgokba, hagyja Baalke-t dolgozni és keres majd új edzőt. Van listájuk persze részleteket nem árult el.
Barrow-tól megkapta a kérdést, hogy eladja-e a csapatot, York: "A családom tulajdonában volt ez a csapat már születésem előtt és a halálom után is abban lesz."



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
fél óra múlva kezdődik a sajttáj

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Felőlem jöhet Bartos mester is, csak legyen vége ennek az egész szar sorozatnak.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én igazából azt nem értem, miért nem a Titanshez köszönt be Kelly.
gyeek
Friscoban nem olyan gyenge a védelem, mint ott. Ahhoz meg nem ért.
undisputedly
Viszont lenne neki egy Mariotája akiért el akarta tavaly adni a farmot és egy 1/1es kezdő pozíciója. Nem olyan rossz az, épp ezért szerintem ez a 49ers jelentkezés puhatolózás és/vagy porhintés.
gyeek
Igen, az sem semmi, és neki vélhetően egy darabig ez lesz az utolsó HC állása, ha sikeres lesz azért, ha pedig nem, akkor kétszeri bukás után nem fognak érte tolongani, viszont a 9ers nagy hagyományokkal rendelkezik, az egomán HC-nek pont ideális, mert nagy a population amit lefed a csapat, Friscoban szép az idő, élhető a város és környéke 😀
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Én igazából azt nem értem, miért nem a Titanshez köszönt be Kelly.
gyeek
Friscoban nem olyan gyenge a védelem, mint ott. Ahhoz meg nem ért.
undisputedly
Viszont lenne neki egy Mariotája akiért el akarta tavaly adni a farmot és egy 1/1es kezdő pozíciója. Nem olyan rossz az, épp ezért szerintem ez a 49ers jelentkezés puhatolózás és/vagy porhintés.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 720 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én igazából azt nem értem, miért nem a Titanshez köszönt be Kelly.
gyeek
Friscoban nem olyan gyenge a védelem, mint ott. Ahhoz meg nem ért.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Én igazából azt nem értem, miért nem a Titanshez köszönt be Kelly.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Na igen, de Chip már a következő munkaadójának festette az imidzsét, Hárbónak erre nem volt szüksége
undisputedly
Nem volt erre szüksége, de arra sem, hogy sértett kisfiúként még odaszúrjon egyet,
dankodavid
Ha mondjuk azt mondják a köznépnek, hogy "közös megegyezés", miközben ott fúrják ahol tudják és közlik vele négyszemközt, hogy már nincs maradása, akkor én megértem (bár nem támogatom), hogy kitálalt. Mindenesetre nem ő volt a probléma...
gyeek
ezt a témát már halálra kielemeztük. Jimbo is tett érte nem keveset itt is, máshol is hogy csak 3-4 évet töltött ki.
amúgy szerintem Chip nem fog jönni HC-nak max mint OC tudnám elképzelni. kizárt hogy beajánlanak neki egy HC posztot ahol újra kell építkezni.
viszont meglepő hogy college vonalról nincs rumor.

a FO tutira 19-re akar lapot húzni

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Ha lenne NFL csapatom, inkább Harbough-t vinném edzőnek, mint Kelly-t, akinek bizonyítottan megbukott az elképzelése, a víziója.
undisputedly
Én is. 😊 Amúgy nem tudom pontosan mit tett Baalke azért, hogy megtartsa az állását, az olvasottak alapján meg kell állapítanom, hogy kevesebbért is rúgtak már ki GM-t.
gyeek
tudja hol vannak elásva a holttestek

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Na igen, de Chip már a következő munkaadójának festette az imidzsét, Hárbónak erre nem volt szüksége
undisputedly
Nem volt erre szüksége, de arra sem, hogy sértett kisfiúként még odaszúrjon egyet,
dankodavid
Ha mondjuk azt mondják a köznépnek, hogy "közös megegyezés", miközben ott fúrják ahol tudják és közlik vele négyszemközt, hogy már nincs maradása, akkor én megértem (bár nem támogatom), hogy kitálalt. Mindenesetre nem ő volt a probléma...

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 977 — Stromfeld Aurél fan
Ha lenne NFL csapatom, inkább Harbough-t vinném edzőnek, mint Kelly-t, akinek bizonyítottan megbukott az elképzelése, a víziója.
undisputedly
Én is. 😊 Amúgy nem tudom pontosan mit tett Baalke azért, hogy megtartsa az állását, az olvasottak alapján meg kell állapítanom, hogy kevesebbért is rúgtak már ki GM-t.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.