San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Manziel fog kezdeni ellenünk. Jó Hír vagy Nem jó hír?
Coolearie
Mint Browns es Niners szurkolo vegig neztem mindket csapat osszes meccset az iden, es most ugy nez ki, hogy a Niners (vagyis mi) vagyunk az eselyesebbek, a def osszeallt valamennyire es az offense is megtalalta az elore iranyt. Jancsika ha epp jozan lesz akkor lehetnek jo megoldasai, az elozo meccseken mar majdnem QB format mutatott. A Browns def szornyu, kar rajuk tobbet vesztegetni a szot...
Csiriba
az offense kalap szar volt, ezt a meccset a Bears bukta el.. ami pozitív volt számomra az a depth mélysége, Draughn hozzáállása.
Szöszit illetően az a futás annyira meglepte a Bears védőket h szájtáátva nézték ahogy becammogott 😀, de, mintha nem merne kockáztatni csak az intet kerüljem el hozzáállás sokszor eredményez túl alul dobott passzokat.. így ez nem fog menni.. sokszor csak nézte ki lehet a célpont... párszor szédelgett Boone és Staley is..
nyertünk igen.. de Chryst és JimT nem lehet megoldás a jövőre nézve..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A Bears tartott játékban minket, de éltünk a lehetőséggel és ez a lényeg. Gabberttel 2-2-re állunk, nekem továbbra is szimpatikus a játékhoz való hozzáállása, nagyon szeretne bizonyítani, élni ezzel a második lehetőséggel. Ha így folytatja jó eséllyel ő lesz 2016-ban is a kezdő QB.
O line-nak voltak gondjai, azt már-már megszoktuk, hogy MM alulmarad fizikálisan, de tegnap Staleyt is csúnyán megverték kétszer. Tiller megoldás lehet RG-nek, remélem Devyetől elbúcsúzunk az év végén.
Pass rush nem nagyon volt, nem lepődnék meg, ha a drafton prioritás lenne ennek az orvoslása.
TE poszton pedig lassan elfogyunk, jelenleg Bell az egyetlen bevethető játékosunk.
SFGaben
igen, ha Gabi hoz egy átlagos szintet akkor nagy eséllyel ő a kezdő és hozunk egy veterán QB-t, és draftolunk egyet a 2-3. körben(Wentz, Hogan). bár ugye minden képlékeny, főleg az edzői stáb. hiába nyerünk továbbra is nagy 0 az egész O.
petey
Edzői stáb továbbra sem meggyőző. Nézve a sorsolást, simán benne van, hogy a hátralévő 4 meccset 2-2-vel, hozzuk és ez lehet, hogy elég lesz Tomsulának még egy évre. Chryst szerintem is gyengusz, érthetetlen hívásai vannak, Torreyt egyáltalán nem tudjuk használni.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
A Bears tartott játékban minket, de éltünk a lehetőséggel és ez a lényeg. Gabberttel 2-2-re állunk, nekem továbbra is szimpatikus a játékhoz való hozzáállása, nagyon szeretne bizonyítani, élni ezzel a második lehetőséggel. Ha így folytatja jó eséllyel ő lesz 2016-ban is a kezdő QB.
O line-nak voltak gondjai, azt már-már megszoktuk, hogy MM alulmarad fizikálisan, de tegnap Staleyt is csúnyán megverték kétszer. Tiller megoldás lehet RG-nek, remélem Devyetől elbúcsúzunk az év végén.
Pass rush nem nagyon volt, nem lepődnék meg, ha a drafton prioritás lenne ennek az orvoslása.
TE poszton pedig lassan elfogyunk, jelenleg Bell az egyetlen bevethető játékosunk.
SFGaben
igen, ha Gabi hoz egy átlagos szintet akkor nagy eséllyel ő a kezdő és hozunk egy veterán QB-t, és draftolunk egyet a 2-3. körben(Wentz, Hogan). bár ugye minden képlékeny, főleg az edzői stáb. hiába nyerünk továbbra is nagy 0 az egész O.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A Bears tartott játékban minket, de éltünk a lehetőséggel és ez a lényeg. Gabberttel 2-2-re állunk, nekem továbbra is szimpatikus a játékhoz való hozzáállása, nagyon szeretne bizonyítani, élni ezzel a második lehetőséggel. Ha így folytatja jó eséllyel ő lesz 2016-ban is a kezdő QB.
O line-nak voltak gondjai, azt már-már megszoktuk, hogy MM alulmarad fizikálisan, de tegnap Staleyt is csúnyán megverték kétszer. Tiller megoldás lehet RG-nek, remélem Devyetől elbúcsúzunk az év végén.
Pass rush nem nagyon volt, nem lepődnék meg, ha a drafton prioritás lenne ennek az orvoslása.
TE poszton pedig lassan elfogyunk, jelenleg Bell az egyetlen bevethető játékosunk.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát én pont, hogy a sok hozzászólásból tudtam, hogy nyertünk. Tegnap nem tudtam megnézni a meccset. Kerülök ilyenkor minden olyan oldalt, ahol az eredményt láthatom. Reggel az emailjeimet néztem, feliratkozás miatt látom, hogy tizenvalahány hozzászólás a topikunkon. Na mondom vagy lenullázott minket a Bears és történelmi mészárlás volt, vagy nyertünk. Bár inkább ez utóbbira gondoltam.
Egyébként a pikszikszig közünk nem volt a meccshez 3andoutoltunk zsinorban. Amikor kihagytuk az extraopontot gondoltam, nehogy ezen múljon, majdnem bejött. Védelem rohadt nagyot játszott, folyamatosan a félpályáról indultak. Ez mellett kurva mázlink is volt, a ST TD-jüket egy sztem felesleges balfasz holdingért visszafújták, missed FG-ok. stb. De ha kikaptunk volna akkor is megint végre egy meccs volt ahol pariban voltunk, és nem az első negyedben már elment meccset kellett végigszenvedni. Meg amennyit szoptunk az ofszezonban és idén, ránk fért egy kis mázli. És lássatok csodát a "liga alja" "fostaliga" niners a következő meccsen nem underdog! Hát akkor GO NINERS!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Most, hogy nyertünk kevesebb a hozzászólás a fórumon...bezzeg, ha kikapunk......

Kihal a topic, ha megverjük a Brownst? 😊
Alabama Niners
"a győzelmet nem kell magyarázni" - ősi dakota mondás 😊

"ha kikapunk, bárkit lehet hibáztatni" - nem olyan ősi, detroiti mondás
Löfli
gondolom Bazzanitól származik 😀
több mint 8 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 317 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Most, hogy nyertünk kevesebb a hozzászólás a fórumon...bezzeg, ha kikapunk......

Kihal a topic, ha megverjük a Brownst? 😊
Alabama Niners
"a győzelmet nem kell magyarázni" - ősi dakota mondás 😊

"ha kikapunk, bárkit lehet hibáztatni" - nem olyan ősi, detroiti mondás


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Most, hogy nyertünk kevesebb a hozzászólás a fórumon...bezzeg, ha kikapunk......

Kihal a topic, ha megverjük a Brownst? 😊
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Manziel fog kezdeni ellenünk. Jó Hír vagy Nem jó hír?
Coolearie
Mint Browns es Niners szurkolo vegig neztem mindket csapat osszes meccset az iden, es most ugy nez ki, hogy a Niners (vagyis mi) vagyunk az eselyesebbek, a def osszeallt valamennyire es az offense is megtalalta az elore iranyt. Jancsika ha epp jozan lesz akkor lehetnek jo megoldasai, az elozo meccseken mar majdnem QB format mutatott. A Browns def szornyu, kar rajuk tobbet vesztegetni a szot...
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Manziel fog kezdeni ellenünk. Jó Hír vagy Nem jó hír?

több mint 8 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Grat skacok... Ez olyan tipikusan Bearsos volt... Faxom Gould több mint 4 millát visz el a sapiból... Az első 15 kísérlete 100%. -ős volt... Azóta rengeteget hibázik fontos szitukban... Amikor ott vagyunk a küszöbön hogy egál legyen a mérleg, akkor mindig elbaszunk valamit, 8 meccsükön is kevesebb mint 7 pont döntött ( jobbára inkább 3 vagy az alatt...), de mindig olyanokon mennek el meccsek hogy lebontanád 2 kézzel a szobát...Legalább nem az utolsó pillanatban buktunk el a PO esélyt hanem most, így tán jobb mintha a végén kellett volna bazmegolni 😊

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Colin Kaepernick sat down with GM Trent Baalke this week & discussed, among other things, FA targets for 2016. Kap in their plans.

Úgy néz ki Kaepernick-nek tényleg új csapat után kell nézni!
Béczkó
 www.ninersnation.com/2015/12/6/9856838/49ers-expressed-interest-in-bringing-back-colin-kaepernick-next-season

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Gabbert 4 president?
ThundersNFL
igen. az akaratával kétszer is eltérítette a Bears FG-jait.
petey
a meccs végén a FG-t ki blokkolta? Vagy csak simán mellé rúgta Gould?
Alabama Niners
mellérúgta ölég randán
petey
az idén kevesebbért is rúgtak már ki rúgót, ez nagyon csúnya mellé volt. Ráadásul nem is az első a meccsen...
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És micsoda irónia. Szöszi meccsnyertes TDjénél Smith azt a Chris Prosinskit verte meg, aki egy évben Gabberttel draftolt a Jaguarsba Gene Smith. A kör bezárult.

Szerkesztette: iktriad
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gabbert 4 president?
ThundersNFL
igen. az akaratával kétszer is eltérítette a Bears FG-jait.
petey
a meccs végén a FG-t ki blokkolta? Vagy csak simán mellé rúgta Gould?
Alabama Niners
mellérúgta ölég randán
petey
azt láttam, csak nem volt túl jó a stream és azt nem tudtam mi/ki volt az oka a mellérúgásnak.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Gabbert 4 president?
ThundersNFL
igen. az akaratával kétszer is eltérítette a Bears FG-jait.
petey
a meccs végén a FG-t ki blokkolta? Vagy csak simán mellé rúgta Gould?
Alabama Niners
mellérúgta ölég randán

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gabbert 4 president?
ThundersNFL
igen. az akaratával kétszer is eltérítette a Bears FG-jait.
petey
a meccs végén a FG-t ki blokkolta? Vagy csak simán mellé rúgta Gould?
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Gabbert 4 president?
ThundersNFL
igen. az akaratával kétszer is eltérítette a Bears FG-jait.

több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 876 — !SuPeR6BoWL!
Gabbert 4 president?

Szerkesztette: ThundersNFL a Paraszt

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
https://www.bandfps.com/wp-content/uploads/2021/05/search-marketing-agency.png
How can we help you? | Search Marketing Consulting Services

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Gabbert minden centet megszolgált amit eddig kifizettünk neki. Azért csodát nem várok tőle, de meg kell hagyni, hogy kellemes meglepetés. Pedig aztán oltottam én is, hogy ha pályára lép az egy tökön szúrással ér fel. Megkövetem magam....
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A végén kiderül, hogy kiszúrtátok a szemünket egy fránya 6. körös pickkel egy franchise QBért. 😊 Gratula a Whez!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Gabbert elit👑😉
silent7939
csak csodáltok minket

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Gabbert elit👑😉
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Aktiváltuk Kilgore-tt, Waiveltük Skov-ot.
Coolearie
Végre Kilgore! Rulez!
Harlequin
remélem Kilgore megy Guard poziba bal oldalra ,Boone vissza jobbra, és akkor Pears is ülhet a padon ahová való...
Josszi
és MM marad center?
Gondolom MM lesz a RG.
Janek
meglátjuk 😀 lehet nem bontják meg a C - QB közti kiváló egyensúlyt 😀

The Amazing Racoon