San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Gratula srácok, ez tényleg jó mérkőzés volt 😊
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Ez szép foci volt, a védelem mellett én külön a támadófalat emelném ki, nagyot melóztak a nem rossz nevekből álló Vikes D-Line ellen. Ment is a futás, meg a playaction passzok dögivel. Szeretem az ilyen típusú csapatokat szóval hajrá, csak így tovább!!!

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Szép volt srácok, granulálok. A majdnem 50-es védelem idén sem lesz szar. Valahogy sejtettem, hogy nem fogjátok leteríteni elénk ti sem a piros szőnyeget... 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Na, a hétből egy megvan. A D# rendben lesz talán, de passzolni idén sem fogunk... én a szagértőktől eltérően nem látom Kap-en a változást. Hyde-nak nagyon jó meccse volt, de szükség lenne Bush-ra is, mert egyedül nem megy. Sajnálom a kengurunkat, látszott rajta, hogy megfogta a hiba. Azért sokat tett a Vikings is ezért a győzelmünkért, de odatette magát a Csapat!
GO 9ERS!

Ja, és biztos én öregszem, de ez a fekete nekem nem tetszik, és akkor a hagyományokról még nem is beszélek... a csajok meg ebben a latex szerkóban, ki ez a beteg, aki ezt kitalálta???

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Önbizalom növelőnek remek mérkőzés volt. Biztos voltam benne, hogy a sok lesajnálás nem lehet igaz. Ma bizonyított a csapat! A védelem szenzációs volt, 3 negyed alatt nem kaptunk pontot, lehoztuk a meccset kapott TD nélkül, 5 sack, INT. Az OL messze a várakozás felett teljesített, 230 y futás az nem gyerekjáték. A Vikings biztosan a valós tudása alatt teljesített, de ennek ellenére is értékes győzelmet arattunk. Carlos meg....olyan volt mint Gore fénykorában.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Gyerekek a lesajnált csapatunk 17 ponttal nyert, lehet mégse vagyunk olyan rosszak?
picstii
Dehogynem, szar a frisco és kész, főleg, hogy mákkal sikerült nyerni, elég, ha az elejtett puntot meg a blokkolt field goalt említem.. Oh, wait 😀

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
Gyerekek a lesajnált csapatunk 17 ponttal nyert, lehet mégse vagyunk olyan rosszak?
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Haynes aktív lesz, Lemonyié pedig nem.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Uraim, sok sok hónapnyi várakozás után, temérdek sötét felleget hozó offseason-ön vagyunk túl. ma egy új útra lépünk, ma megtudjuk sok kérdésre a választ, és megtudjuk meg van-e az a plusz ami hiányzott tavaly: a felszabadult
játék íze és sava-borsa, öröme.
Tévedés ne essék, hosszú az út, és fogcsikorgatva kell kitalálni kik vagyunk. De ez együtt menni fog, és kiderül a szezon végén kik lesznek a győztesek, és kik hullanak el, ki fogja érdemre méltóan viselni a SF logót az arany sisakon. Valami elkezdődött, és valami megváltozott. Menjünk végig ezen az úton, és ne álljunk meg! Küzdelemre fel, Aranyásók, ahogy ők sem adták fel anno, mi sem fogjuk!

Mindörökre Hűséges!


több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
C'mon man...
silent7939
No mi? Tűkön ülsz már? Láthatod élő adásban a Ninerst. Szerintem te (is) erre vársz mióta 😂😂

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
C'mon man...
több mint 8 éve
Zoli Minnesota Vikings 198 — VIKING
"A jég és a hó birodalmából jövünk
Az éjféli naptól, ahol forró források folynak
Az istenek kalapácsa vezeti hajónkat új földekre
Hogy harcoljunk a hordákkal, énekelve és kiáltva: Valhalla, jövök!

És tovább evezünk lapátjainkkal,
Az egyetlen célunk a nyugati part."

SKOL! SKOL!

 www.youtube.com/watch?v=hC-T0rC6m7I

SKÖL VIKINGS, SKÖL !!! LET' S GO MINNESOTA !!!
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
#BEATTHEVIKINGS

 www.49ers.com/video/videos/Coming-Soon-49ers-vs-Vikings/06db7407-6cbf-4d24-bb5a-4b80c017589d
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
he?? ok megnézem
ah ok hybrid kick... mindig tanul újat az ember.. de olyan fura volt a testtartása miközben rúgta..
 www.sbnation.com/nfl/2015/9/13/9320183/seahawks-onside-kick-rams-explanation-pete-carroll-nfl
Josszi
A linket nem tudom megnyitni, de a lényeg, hogy így nem szabad rúgni a lasztit. Úgy tudom nem volt ez semmilyen hybrid. MAximum iskolapélda az NFC Westnek. Lol.
undisputedly
Ez sima onside volt.... hybrid mi? Hagyjuk már. Simán belsővel rúgta el, ráadásul.... áhh mind1 😊
Ja és nem trollkodni jöttem még mielőtt unid nekem esne 😉
silent7939
Nem akarok offolni, de mi értelme lenne azt mondani, hogy nem akartunk onside-ot, ha azt rúgtunk? Márpedig PC is lenyilatkozta, hogy az lett volna a feladat, hogy olyan messze rúgja amilyen messze tudja. (btw erről senki sem beszél, de rossz helyre puntoltunk,, amikor benyeltük a visszahordást)

Na, hogy témába vágóan is írjak, elég csúnya lenne, ha csak mi kezdenénk a szezont 0-2-vel, szóval remélem szórakoztató meccsen, de azért kikaptok : P
undisputedly
16-0val végzünk, de tovább már nem megyünk, mert a Jaguars kiüt minket 42-10re.
''Kicsit'' komolyabra fordítva a szót, a Vikingsnek jó esélye van nyerni, de úgy érzem hogy a mi keretünkben több az olyan fiatal aki tényleg nagyon akar bizonyítani, és mindent megfog tenni ennek érdekében.

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
he?? ok megnézem
ah ok hybrid kick... mindig tanul újat az ember.. de olyan fura volt a testtartása miközben rúgta..
 www.sbnation.com/nfl/2015/9/13/9320183/seahawks-onside-kick-rams-explanation-pete-carroll-nfl
Josszi
A linket nem tudom megnyitni, de a lényeg, hogy így nem szabad rúgni a lasztit. Úgy tudom nem volt ez semmilyen hybrid. MAximum iskolapélda az NFC Westnek. Lol.
undisputedly
Ez sima onside volt.... hybrid mi? Hagyjuk már. Simán belsővel rúgta el, ráadásul.... áhh mind1 😊
Ja és nem trollkodni jöttem még mielőtt unid nekem esne 😉
silent7939
Nem akarok offolni, de mi értelme lenne azt mondani, hogy nem akartunk onside-ot, ha azt rúgtunk? Márpedig PC is lenyilatkozta, hogy az lett volna a feladat, hogy olyan messze rúgja amilyen messze tudja. (btw erről senki sem beszél, de rossz helyre puntoltunk,, amikor benyeltük a visszahordást)

Na, hogy témába vágóan is írjak, elég csúnya lenne, ha csak mi kezdenénk a szezont 0-2-vel, szóval remélem szórakoztató meccsen, de azért kikaptok : P

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
he?? ok megnézem
ah ok hybrid kick... mindig tanul újat az ember.. de olyan fura volt a testtartása miközben rúgta..
 www.sbnation.com/nfl/2015/9/13/9320183/seahawks-onside-kick-rams-explanation-pete-carroll-nfl
Josszi
A linket nem tudom megnyitni, de a lényeg, hogy így nem szabad rúgni a lasztit. Úgy tudom nem volt ez semmilyen hybrid. MAximum iskolapélda az NFC Westnek. Lol.
undisputedly
Ez sima onside volt.... hybrid mi? Hagyjuk már. Simán belsővel rúgta el, ráadásul.... áhh mind1 😊
Ja és nem trollkodni jöttem még mielőtt unid nekem esne 😉

Szerkesztette: silent7939
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
he?? ok megnézem
ah ok hybrid kick... mindig tanul újat az ember.. de olyan fura volt a testtartása miközben rúgta..
 www.sbnation.com/nfl/2015/9/13/9320183/seahawks-onside-kick-rams-explanation-pete-carroll-nfl
Josszi
A linket nem tudom megnyitni, de a lényeg, hogy így nem szabad rúgni a lasztit. Úgy tudom nem volt ez semmilyen hybrid. MAximum iskolapélda az NFC Westnek. Lol.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
he?? ok megnézem
ah ok hybrid kick... mindig tanul újat az ember.. de olyan fura volt a testtartása miközben rúgta..
 www.sbnation.com/nfl/2015/9/13/9320183/seahawks-onside-kick-rams-explanation-pete-carroll-nfl

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
undisputedly
én ezt nem hiszem el, tuti nem akart rendes kickoffot, látszik Hau lábán

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..
Josszi
Olvass bele a topicba, az nem.onside kick hívás volt, csak így sült el.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
én nem lepődtem meg, inkább csak a tökös onside kick híváson az OT kezdetekor, sokan megjósolták hogy a Szíhóx gyengülni fog, míg a Rams erősödni, körbeverések lesznek. meglátjuk ki nevet a végén..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nem is tudom örüljek e a Rams győzelemnek. Azt sejtettem, hogy a Szíhóx visszafog esni,de a Kosoktól nem vártam túl nagy előretörést. A csoportunk sokkal kiélezettebb és kiegyenlítettebb lesz, mint azt sokan gondolták.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Sracok, MNF-rol valami?
Mit vartok? OLunk jobb oldala kontra eros Viking DE? Nem tudom Asiata es Peterson ellen tudjuk majd fogni a futast? Bo-n es a Reid Bethea harmason lesz teher kemenyen..
Szovak mit vartok na?
Josszi
Én a pass rushra leszek kíváncsi, tudunk-e nyomást gyakorolni Teddyre. Illetve a játékhívásokra -főleg- az offense oldalán. Remélem kreatívak, gyorsak leszünk.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Sracok, MNF-rol valami?
Mit vartok? OLunk jobb oldala kontra eros Viking DE? Nem tudom Asiata es Peterson ellen tudjuk majd fogni a futast? Bo-n es a Reid Bethea harmason lesz teher kemenyen..
Szovak mit vartok na?
Josszi
Peterson most játszik elősször élesben, szerintem egy-icsit még viszakell rázódnia, ezért őt letudjuk szabályozni. A Vikings #D-t nem lesz egyszerű falat megállítani, főleg Greenwayt, Barr, Wynes kombót, na meg persze Harrison Smith is ott van. SZoros meccs lesz, OT-vel remélem😀

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Sracok, MNF-rol valami?
Mit vartok? OLunk jobb oldala kontra eros Viking DE? Nem tudom Asiata es Peterson ellen tudjuk majd fogni a futast? Bo-n es a Reid Bethea harmason lesz teher kemenyen..
Szovak mit vartok na?

The Amazing Racoon