San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Reaser feljövőben
 ninernoise.com/2015/09/22/49ers-keith-reaser-moves-cb-depth-chart/

Josszi
Ha jól látom ez nem mostani cikk, bár éppen lehetne aktualitása és lehet, hogy Reaser is fog lehetőséget kapni.
SFGaben
Ehhez kapcsolódóan találtam, Matt Maiocco válasza egy Reasert érintő kérdésre:
MM: Acker won the job over Reaser and Dontae Johnson. Ward enters in nickel situations to play the slot receiver. In dime situations, Ward is not on the field. Instead, it's Johnson and Jaquiski Tartt with Brock playing a slot position. I think it's just a way to get more guys into the action.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Pears félelmetesen lassúnak tűnt, pl. Dupree mellett. Pedig az első meccs után reménykedtem, hogy összerázódik ez a támadófal. Kíváncsi vagyok a Cards ellen melyik arcukat mutatják majd.
SFGaben
sajnos igen,
nem csoda hogy a futások a bal oldalon mentek inkább nálunk, a pass protectiont illetően is, a sajnos amíg a center poszton nincs stabilitás borul az egész jobb oldal is, nagyon kell Kilgore vissza ahogy Petey írta..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2015/9/22/9375369/tony-jefferson-thinks-colin-kaepernick-tucks-and-runs-on-third-down

remélem Jefferson egy nagy adag humble pie-t fog zabálni mikor Boldin vagy Torrey leégeti többször.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
csongi nyugodj meg, attól megnyugszol 😀 jelenleg nem mi vagyunk az esélyesek, oké? ennyi remélem elég lesz.

kell Kilgore vissza, mint egy falat kenyér. aztán kiderül ki oldja meg a jobb oldalt.
petey
idáig úgy néz ki se Devey se Pears nem old meg semmit... Killgore még várni kell legalább 6 fordulót..
Josszi
Pears félelmetesen lassúnak tűnt, pl. Dupree mellett. Pedig az első meccs után reménykedtem, hogy összerázódik ez a támadófal. Kíváncsi vagyok a Cards ellen melyik arcukat mutatják majd.
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Reaser feljövőben
 ninernoise.com/2015/09/22/49ers-keith-reaser-moves-cb-depth-chart/

Josszi
Ha jól látom ez nem mostani cikk, bár éppen lehetne aktualitása és lehet, hogy Reaser is fog lehetőséget kapni.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
csongi nyugodj meg, attól megnyugszol 😀 jelenleg nem mi vagyunk az esélyesek, oké? ennyi remélem elég lesz.

kell Kilgore vissza, mint egy falat kenyér. aztán kiderül ki oldja meg a jobb oldalt.
petey
idáig úgy néz ki se Devey se Pears nem old meg semmit... Killgore még várni kell legalább 6 fordulót..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Carlos Hyde nem sérült le a második héten ugye?
csupi4
Jelen állás szerint játszhat a hétvégén, csak elővigyázatosságból pihentette Jimmy T. a 4. negyedben. Bush is bevethető lesz újra.
SFGaben
Bush:
 www.ninersnation.com/2015/9/22/9374613/reggie-bush-ready-to-get-back-on-field-for-week-3

Reaser feljövőben
 ninernoise.com/2015/09/22/49ers-keith-reaser-moves-cb-depth-chart/

"csak" láb zúzódás, valószinű játszani fog a Cards ellen Hyde:
 twitter.com/Joe_Fann/status/646042225323802625

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Carlos Hyde nem sérült le a második héten ugye?
csupi4
Jelen állás szerint játszhat a hétvégén, csak elővigyázatosságból pihentette Jimmy T. a 4. negyedben. Bush is bevethető lesz újra.
több mint 8 éve
csupi4 Tampa Bay Buccaneers 263
Carlos Hyde nem sérült le a második héten ugye?
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
csongi nyugodj meg, attól megnyugszol 😀 jelenleg nem mi vagyunk az esélyesek, oké? ennyi remélem elég lesz.

kell Kilgore vissza, mint egy falat kenyér. aztán kiderül ki oldja meg a jobb oldalt.

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
petey
Szerintem a Cardinals nagyon jó idén. Nem tudom miért, de ezt érzem. Pedig csak simán átlagosan megverték a Tampa által elintézett szenteket és 300 yarddal, 48 pontot termelve a Chicagot. Egyszerűen semmi extra. Majd félidőben rákérdezek ki hova erősítene és akkor meglátjuk hova jutunk.
Alabama
Igen, ez jogos. Csak gondoltam, ha már sok a difi akkor néha futtatják. Nem is egyből kap 10 snapet, hanem mondjuk 4-5-t. A puding próbája az evés.
labo7
a Cards addig megy amíg Palmer egészséges. egyelőre nem vagyok megrettenve, egy bűnrossz Saints és menet közben szétesett(pick 6, Cutler sérülés) Bears ellen hozták a W-t.
petey
Szerintem te akkor is fanyalognál, ha történetesen megnyernénk a SB-t. Mer' az ellenfél volt szarabb, mint szokott, meg olyan volt a széljárás, na meg hát a bolygók állása... El nem ismernéd, ha egyszer végre jók vagyunk. (ettől még simán nyerhettek vasárnap...)
csongi
Csongi!

Felrerted amit petey irt....
Pont azt mondta hogy jo a csapat. Abban igaza van hogy Palmer amig egeszseges addig van eselyunk. Kore epul minden.... Pont ezert jo edzo Arians.... Stantonnal mar nem lenne eselyunk az idei sorsolassal.
több mint 8 éve
csongi Arizona Cardinals 989 — Cardinals fan
petey
Szerintem a Cardinals nagyon jó idén. Nem tudom miért, de ezt érzem. Pedig csak simán átlagosan megverték a Tampa által elintézett szenteket és 300 yarddal, 48 pontot termelve a Chicagot. Egyszerűen semmi extra. Majd félidőben rákérdezek ki hova erősítene és akkor meglátjuk hova jutunk.
Alabama
Igen, ez jogos. Csak gondoltam, ha már sok a difi akkor néha futtatják. Nem is egyből kap 10 snapet, hanem mondjuk 4-5-t. A puding próbája az evés.
labo7
a Cards addig megy amíg Palmer egészséges. egyelőre nem vagyok megrettenve, egy bűnrossz Saints és menet közben szétesett(pick 6, Cutler sérülés) Bears ellen hozták a W-t.
petey
Szerintem te akkor is fanyalognál, ha történetesen megnyernénk a SB-t. Mer' az ellenfél volt szarabb, mint szokott, meg olyan volt a széljárás, na meg hát a bolygók állása... El nem ismernéd, ha egyszer végre jók vagyunk. (ettől még simán nyerhettek vasárnap...)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Reget ker a linkhez

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szerintem ha Willimaset meg Brownt letudtuk volna fogni akkor teljesen máshogy alakul az eredmény, szorosabb lett volna. Card ellen is nehéz lesz..Ott van Fitz, Mathieu, Peterson, Palmer..
Coolearie
A secondarynk blitz nelkul gyenge, de BB meg blitzproof, nem nagyon tudtunk mit kezdeni ezzel, raadasul Brownt lefogni? Lattad hogyan valt le barkirol es vert yardokat Ackerre pl? Ez tegnap az o napjuk volt sztem duplazva se tudtuk volna tartani, es mellette olyankor akadt masik szabad celpont. De majdnlesz olyan mccs ahol nekunk jon ossze minden 😀

Viszont a TE munkank tetszett, Bell is a surujebe kerult Mcdonald kivalasa utan. Lesz ez meg jobb. Uff
Josszi
Celek is jól játszott sztem.
Coolearie
PFF alapján az offense:
 kepfeltoltes.hu/view/150922/2_offense_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

PFF alapján a defense:
 kepfeltoltes.hu/view/150922/2_defense_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Szerintem ha Willimaset meg Brownt letudtuk volna fogni akkor teljesen máshogy alakul az eredmény, szorosabb lett volna. Card ellen is nehéz lesz..Ott van Fitz, Mathieu, Peterson, Palmer..
Coolearie
A secondarynk blitz nelkul gyenge, de BB meg blitzproof, nem nagyon tudtunk mit kezdeni ezzel, raadasul Brownt lefogni? Lattad hogyan valt le barkirol es vert yardokat Ackerre pl? Ez tegnap az o napjuk volt sztem duplazva se tudtuk volna tartani, es mellette olyankor akadt masik szabad celpont. De majdnlesz olyan mccs ahol nekunk jon ossze minden 😀

Viszont a TE munkank tetszett, Bell is a surujebe kerult Mcdonald kivalasa utan. Lesz ez meg jobb. Uff
Josszi
Celek is jól játszott sztem.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A 2 meccs alapján az látszik, hogy kevesen fogják a csapatot szétfutni és a csapat (Hyde) is fog tudni futni. Szóval itt semmi sem változott. Viszont a fal tegnap szörnyű volt. Itt megjegyezném, hogy a Steelers D-line durván túltolta, szerintem erőn felül teljesített. A 2 DE, Shazier extra volt! Vagy a csapat O-lineja fogott ki rossz napot. Védelem: cornerek fájdalmasan gyengék voltak. Antonio Brown 195 yard. Ez mindent el is mond a passz elleni védelemről. Nyomás sem volt. Futó oldalon jók vagyunk, passz oldalon mindkét szempontból gyengék. Ha előre megyek és mondjuk már most a draftra gondolok, nehéz lesz. Sok posztra kéne majd erősíteni (CB, WR, O-line, ILB). Amit/akiket látni szeretnék: több Armstead, több Tartt, több Hayne (Davis helyett azért néha ő is futhatott volna), sok futás, kemény védelem, jobb emberfogás. Kaep fejlődik, ezt jó látni. Hajrá 49ers!
labo7
én sem látom tragédiának, kb ez a pár évvel ezelőtti Vikings meccs volt, talán az SB évében. ott is annyira hihetetlen fos volt minden hogy az valami embertelen volt. itt is detto.

ha a Cards ellen javulunk akkor van remény, de ott is Palmer és a csudafegyverei ellen kell nagyot alkotni. szerencsére Palmer nem egy gyorsfutó így benne lehet tartani a zsebben.

draft még messze, de kell majd OL/LB az tuti
petey
OL fog kelleni és ha visszatér A.Davis is, akkor jövőre lehet egy jó falunk. LB -re is szükség lesz, annál is inkább mert úgy tűnik, Lemonier idén sem tud faktor lenni.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Brownon sztem kár rágódnotok, 2 éve a ligában senki nem tudja megfogni. Persze a 195 yard az sok, ennél azért lehetett volna jobban limitálni, de az biztos volt, hogy őt nem igazán lehet megfogni, még a liga legjobb cornereinek is csak a limitálás sikerül safety segítséggel.

A nagyobb baj az volt, hogy DHB, Wheaton is tudta csinálni a big playeket és a futójátékot sem tudtátok impotenssé tenni. A másik oldalon pedig az OL nem tudta megvédeni Kaep-et, állandó nyomás volt, így pár drive után teljesen eltolódtatok a futás felé, de azzal se tudtatok végigmenni a pályán, mert futás ellen azért nem vagyunk rosszak.

Szóval sztem az igazi kulcs az lett volna, ha futásunkat jobban megölitek és legalább a többi elkapónak nem engedtek nagy játékokat, illetve ha Kaep-et sikerült volna megvédeni, akkor lehetett volna érdemben próbálkozni a gyengécske secondarynk szétszedésével.
Soldados
bar 29-3 utan ment a dolog 😉
Josszi
Az 1 yardoson amikor kivédekeztük a 4. kísérletet véget ért a meccs. Onnantól csak az volt a lényeg, hogy pörögjön az óra, ne legyen sérülés, onnantól teljesen megváltozott a Def attitűdje és stratégiája is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Brownon sztem kár rágódnotok, 2 éve a ligában senki nem tudja megfogni. Persze a 195 yard az sok, ennél azért lehetett volna jobban limitálni, de az biztos volt, hogy őt nem igazán lehet megfogni, még a liga legjobb cornereinek is csak a limitálás sikerül safety segítséggel.

A nagyobb baj az volt, hogy DHB, Wheaton is tudta csinálni a big playeket és a futójátékot sem tudtátok impotenssé tenni. A másik oldalon pedig az OL nem tudta megvédeni Kaep-et, állandó nyomás volt, így pár drive után teljesen eltolódtatok a futás felé, de azzal se tudtatok végigmenni a pályán, mert futás ellen azért nem vagyunk rosszak.

Szóval sztem az igazi kulcs az lett volna, ha futásunkat jobban megölitek és legalább a többi elkapónak nem engedtek nagy játékokat, illetve ha Kaep-et sikerült volna megvédeni, akkor lehetett volna érdemben próbálkozni a gyengécske secondarynk szétszedésével.
Soldados
Lol pont most irtam hasonlot csak nem ilyen szepen 😀
A mi OL problemaink limitaltak hogy teszteljuk a secondarytokat bar 29-3 utan ment a dolog 😉

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Szerintem ha Willimaset meg Brownt letudtuk volna fogni akkor teljesen máshogy alakul az eredmény, szorosabb lett volna. Card ellen is nehéz lesz..Ott van Fitz, Mathieu, Peterson, Palmer..
Coolearie
A secondarynk blitz nelkul gyenge, de BB meg blitzproof, nem nagyon tudtunk mit kezdeni ezzel, raadasul Brownt lefogni? Lattad hogyan valt le barkirol es vert yardokat Ackerre pl? Ez tegnap az o napjuk volt sztem duplazva se tudtuk volna tartani, es mellette olyankor akadt masik szabad celpont. De majdnlesz olyan mccs ahol nekunk jon ossze minden 😀

Viszont a TE munkank tetszett, Bell is a surujebe kerult Mcdonald kivalasa utan. Lesz ez meg jobb. Uff

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Brownon sztem kár rágódnotok, 2 éve a ligában senki nem tudja megfogni. Persze a 195 yard az sok, ennél azért lehetett volna jobban limitálni, de az biztos volt, hogy őt nem igazán lehet megfogni, még a liga legjobb cornereinek is csak a limitálás sikerül safety segítséggel.

A nagyobb baj az volt, hogy DHB, Wheaton is tudta csinálni a big playeket és a futójátékot sem tudtátok impotenssé tenni. A másik oldalon pedig az OL nem tudta megvédeni Kaep-et, állandó nyomás volt, így pár drive után teljesen eltolódtatok a futás felé, de azzal se tudtatok végigmenni a pályán, mert futás ellen azért nem vagyunk rosszak.

Szóval sztem az igazi kulcs az lett volna, ha futásunkat jobban megölitek és legalább a többi elkapónak nem engedtek nagy játékokat, illetve ha Kaep-et sikerült volna megvédeni, akkor lehetett volna érdemben próbálkozni a gyengécske secondarynk szétszedésével.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Miért nem Hayne és miért Davis? Hát erre elég egyszerű a válasz szerintem. Abban a helyzetben csakis Davis-hez lehetett nyúlni, mert neki van egyetemi múltja, ahol eléggé jó is volt. Hyde kiesése után fent kellett tartani, hogy a csapat biztosan haladjon, és erre Davis volt a megoldás. Hayne-t nagyon kedvelem, de ne felejtsük ő még nagyon is a tanulási fázisban van, és nem is szabad túlterhelni. Amikor prospect beharangozókat lehet olvasni rookiekról a futóknál sok játékost címkéznek meg azzal, hogy nem lesz az NFL-ben all-down back, pedig 2-3-4 éven keresztül az volt az egyetemen. Ez nem véletlen, vannak akik alkalmasak erre (pl: Gore, Hyde) és vannak akik nem, Hayne most még biztosan nem. Azzal egyetértek, hogy még pár alkalommal feljöhetett volna, de arra nem szabadott volna bevetni amire Davis-t a tegnapi meccsen. Hayne-ben inkább van a nagyobb játékok lehetősége, mint, hogy igáslónak használjuk és 2-3 yardért zsinórba küldjük a húsdarálóba. Legyen mindenki türelemmel Hayne-el kapcsolatban, egészen biztos vagyok benne, hogy fokozatosan szoktatjuk hozzá a ritmushoz, és kap lehetőséget az idény folyamán, biztos vagyok benne, hogy meglesz neki a hőn áhított TD-je, akár több is.
Alabama
Ertem.. koszonom a tartalmas magyarazatot. 😀
Ezt jol esett olvasnom, igy mar megertettem a koncepciot.

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
petey
Szerintem a Cardinals nagyon jó idén. Nem tudom miért, de ezt érzem. Pedig csak simán átlagosan megverték a Tampa által elintézett szenteket és 300 yarddal, 48 pontot termelve a Chicagot. Egyszerűen semmi extra. Majd félidőben rákérdezek ki hova erősítene és akkor meglátjuk hova jutunk.
Alabama
Igen, ez jogos. Csak gondoltam, ha már sok a difi akkor néha futtatják. Nem is egyből kap 10 snapet, hanem mondjuk 4-5-t. A puding próbája az evés.
labo7
a Cards addig megy amíg Palmer egészséges. egyelőre nem vagyok megrettenve, egy bűnrossz Saints és menet közben szétesett(pick 6, Cutler sérülés) Bears ellen hozták a W-t.

több mint 8 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 400
petey
Szerintem a Cardinals nagyon jó idén. Nem tudom miért, de ezt érzem. Pedig csak simán átlagosan megverték a Tampa által elintézett szenteket és 300 yarddal, 48 pontot termelve a Chicagot. Egyszerűen semmi extra. Majd félidőben rákérdezek ki hova erősítene és akkor meglátjuk hova jutunk.
Alabama
Igen, ez jogos. Csak gondoltam, ha már sok a difi akkor néha futtatják. Nem is egyből kap 10 snapet, hanem mondjuk 4-5-t. A puding próbája az evés.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Szerintem ha Willimaset meg Brownt letudtuk volna fogni akkor teljesen máshogy alakul az eredmény, szorosabb lett volna. Card ellen is nehéz lesz..Ott van Fitz, Mathieu, Peterson, Palmer..

Szerkesztette: Coolearie

több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Ez a meccs volt az amelyik helyett inkább a Browns meccset néztem... na és ahogy Antonio Brown forgatta a secondarynket...tanítani való volt. Kár, hogy mi voltunk a tanulók.

Nagy pofon volt és jókor jött, így legalább látják, hogy nem minden papsajt. De sebaj meglett az első vereségünk amit majd 14W követ majd 😀