San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Sajnos nagy az esélye, hogy Crab is azt az utat fogja bejárni, mint pár nálunk sztárként játszó, aztán máshol elbukó játékos. Lásd: Sopoaga, RJF, Goldson. Valamint ehhez még szerintem hozzájön Culliver is.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
én mondtam hogy nem sűrűn lesz aktív Hayne, azért a PS =/= a rendes szezonnal. max akkor tudom elképzelni ha Bush/Ellington/White nem tud semmit csinálni. azért mégiscsak egy projekt Hayne. szal no para.

Crabtree meg elmegy a búsba:  www.49erswebzone.com/news/85498-michael-crabtree-needed-quarterback-can-deliver-ball/

gondolom nem Kap volt aki 1k-s WR-t csinált belőle. hát majd rájön hogy Carr mennyire jó QB
petey
Tehát akkor azt mondta, hogy neki olyan Qb kell aki tudja delivererni neki a ballt. Akkor miért Oaklandbe ment? 😀
(no offense az Oaklanddel szemben, semmi bajom velük, és elnézést a magyar nyelven tett erőszakomért.)
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
én mondtam hogy nem sűrűn lesz aktív Hayne, azért a PS =/= a rendes szezonnal. max akkor tudom elképzelni ha Bush/Ellington/White nem tud semmit csinálni. azért mégiscsak egy projekt Hayne. szal no para.

Crabtree meg elmegy a búsba:  www.49erswebzone.com/news/85498-michael-crabtree-needed-quarterback-can-deliver-ball/

gondolom nem Kap volt aki 1k-s WR-t csinált belőle. hát majd rájön hogy Carr mennyire jó QB

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff
Coolearie
szerintem ez akkor is W T F döntés. Pontosan a hype miatt kellett volna ott tartani beöltözve a pálya szélén, hogy érezze az atmoszférát testközelben. Hiába lesz ott úgyis, az más mikor tudja, hogy úgyse játszhat.
Csiriba
Lehet Jimtom meg jegeli hogy aztan felporogve fussa szet az ellent 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff
Coolearie
szerintem ez akkor is W T F döntés. Pontosan a hype miatt kellett volna ott tartani beöltözve a pálya szélén, hogy érezze az atmoszférát testközelben. Hiába lesz ott úgyis, az más mikor tudja, hogy úgyse játszhat.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff
Coolearie
Egyreszt a hypeot akarja megfogni, ne legyen a csapaton belul se feszultseg hogy na itt egy hypeolt rugbys aki rookie es semmi rutinja, bar Whitenak sem sok meg, de hosszu meg a szezon latjuk meg ot aktiv rosteren es a palyan is 😀 turelem
Josszi
Az nincs. Túl sok ez nekem. Elősször Dahl, majd Aiyegbusi, most meg Hayne.. 👎
Coolearie
😀 turelem, latjuk meg iden

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff
Coolearie
Egyreszt a hypeot akarja megfogni, ne legyen a csapaton belul se feszultseg hogy na itt egy hypeolt rugbys aki rookie es semmi rutinja, bar Whitenak sem sok meg, de hosszu meg a szezon latjuk meg ot aktiv rosteren es a palyan is 😀 turelem
Josszi
Az nincs. Túl sok ez nekem. Elősször Dahl, majd Aiyegbusi, most meg Hayne.. 👎

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff
Coolearie
Egyreszt a hypeot akarja megfogni, ne legyen a csapaton belul se feszultseg hogy na itt egy hypeolt rugbys aki rookie es semmi rutinja, bar Whitenak sem sok meg, de hosszu meg a szezon latjuk meg ot aktiv rosteren es a palyan is 😀 turelem

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hayne inaktív lesz a Vikings ellen mivel Tomsula szerint eléggé csiszolatlan még. Pff

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/14883/cohesion-right-side-of-o-line-question-marks-for-49ers

Az elso teszt mindjart itt van az O linenak.. sok futas zone blockingal? Kivancsi vagyok mit talalnak ki Christek

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
egy kérdésem lenne: A. Smith a törvénnyel nincs nagy barátságban, a piával annál inkább, de az öltözőben nincs vele probléma, és mindig jó kondiban van, igaz-e?
deyell
Az oltozoben nem volt vele problema, igaz Willis es Cowboy rendet is tartott, a palyan kivul talan a szemelyisegebol adodoan sajnos igen, a camp elejet kemenyem vegigdolgozta a hirek szerint csucsformab an varta a szezont a tobbi ismert mar.. kap egy eselyt nalatok ez jo. Kar lenne ha elkalodna.

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Innen már nem igen hiszek abban, hogy balhé mentes marad, hiszen gyakorlatilag maradt a lakóhelyén, abban a környezetben amiben a korábbi balhéi is születtek.
undisputedly
úgy tudom nem SF-ben ill a bay areaban lakik
sapka
ott lakik, nemrég fel is került a háza, hogy el akarja adni 1,6m-ért.
Alabama
Jaja, a pia meg a fű sokba kerül ám 😀
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Innen már nem igen hiszek abban, hogy balhé mentes marad, hiszen gyakorlatilag maradt a lakóhelyén, abban a környezetben amiben a korábbi balhéi is születtek.
undisputedly
úgy tudom nem SF-ben ill a bay areaban lakik
sapka
ott lakik, nemrég fel is került a háza, hogy el akarja adni 1,6m-ért.
több mint 8 éve
sapka Washington Commanders 6 581 — sapka
Innen már nem igen hiszek abban, hogy balhé mentes marad, hiszen gyakorlatilag maradt a lakóhelyén, abban a környezetben amiben a korábbi balhéi is születtek.
undisputedly
úgy tudom nem SF-ben ill a bay areaban lakik

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 10 512
egy kérdésem lenne: A. Smith a törvénnyel nincs nagy barátságban, a piával annál inkább, de az öltözőben nincs vele probléma, és mindig jó kondiban van, igaz-e?

choose life
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Innen már nem igen hiszek abban, hogy balhé mentes marad, hiszen gyakorlatilag maradt a lakóhelyén, abban a környezetben amiben a korábbi balhéi is születtek.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
sok sikert neki! elvileg játszhat amíg el nem tiltják, de ez bármikor megtörténhet. kérdés mennyire van fizikailag rendben és hogy milyen hamar képes megtanulni a def call-okat. nem úgy ismert mint aki pengeéles aggyal rendelkezik (sajnos) :-/

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Aldon Smith a Raidersnel.
undisputedly
gondolom az NFL eléggé elfoglalt volt Brady ügyével, nem ért rá holmi eltiltásokat kiszabni.

ha tiszta marad jövőre visszahozzuk, és visszajön AD is 😀

több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aldon Smith a Raidersnel.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hátha vki nem látta.
A CB pozició még náluk sem dölt el (mondjuk Depth Charton Acker a befutó)
 www.49ers.com/video/videos/49ers-Live-Offensive-Position-by-position-Preview/6c2654c4-6807-4b17-a240-7500f9452c65
 www.49ers.com/video/videos/49ers-Live-Defensive-Position-by-position-Preview/e565d780-02ed-49cc-ae74-f5f28909719e

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 twitter.com/QuaskiT/status/642033652788957185

😀

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Jó hír, hogy egyedül Brock bajlódik kisebb sérüléssel, de valószínű ő is pályára tud majd lépni.
The 49ers announced that cornerback Tramaine Brock was limited in practice with a hamstring injury.
SFGaben
meglepne ha nem kínlódna sérüléssel, porcelán a srác sajnos :-/

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Jó hír, hogy egyedül Brock bajlódik kisebb sérüléssel, de valószínű ő is pályára tud majd lépni.
The 49ers announced that cornerback Tramaine Brock was limited in practice with a hamstring injury.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
4-12
Pari
hm, nem a Raiders mérlegét kérdeztük 😀
petey
Erős az a 4 győzelem


több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
4-12
Pari
hm, nem a Raiders mérlegét kérdeztük 😀