San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
The 49ers ended up electing nine captains for the season: quarterback Colin Kaepernick, wide receiver Anquan Boldin, tight end Vernon Davis, left tackle Joe Staley, nose tackle Ian Williams, linebacker NaVorro Bowman, safeties Antoine Bethea and Eric Reid, and kicker Phil Dawson

kicsit sok, de JimmyT nem akarja hogy csak 4 ember legyen "kivételezett". 😊
 www.csnbayarea.com/49ers/tomsula-lets-49ers-players-elect-nine-captains

Uraim tegyék meg tétjeiket hogy ki lesz a kezdő CB Brock mellett. Acker vagy Reaser? Reaser vagy Acker? vagy más? 😀 *szerintem Acker*

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
5-11-el fogunk végezni xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/14647/2015-san-francisco-49ers-game-by-game-predictions
Coolearie
Pffff... Miert van az ha mas csapatnal nezed ugyan azt a fordulot mas eredmeny van ott? LOL
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
5-11-el fogunk végezni xDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/14647/2015-san-francisco-49ers-game-by-game-predictions

több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ne trollkodj, azért Patrick Willis-ek nem nőnek minden fán. És nem ő az egyetlen, aki már nincs.
Go
Willis már nincs itt?
diverdoc
Sajnos már nem. Ő veszi át a druszája, Bruce helyét a Die Hard filmekben.
iktriad
Mondjuk a haja alapján inkább Borland lesz az, nem PW52 😊
diverdoc
Ő nem elég kemény a szerephez. Patrick az.
iktriad
Gabbert mégjobban illik a szerephez.
Coolearie
 encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSThZqf_07wnW-jhgwslEydL2wMqylbisMCCCJgwdR3Yaro1if-zQ


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ne trollkodj, azért Patrick Willis-ek nem nőnek minden fán. És nem ő az egyetlen, aki már nincs.
Go
Willis már nincs itt?
diverdoc
Sajnos már nem. Ő veszi át a druszája, Bruce helyét a Die Hard filmekben.
iktriad
Mondjuk a haja alapján inkább Borland lesz az, nem PW52 😊
diverdoc
Ő nem elég kemény a szerephez. Patrick az.
iktriad
Gabbert mégjobban illik a szerephez.

több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne trollkodj, azért Patrick Willis-ek nem nőnek minden fán. És nem ő az egyetlen, aki már nincs.
Go
Willis már nincs itt?
diverdoc
Sajnos már nem. Ő veszi át a druszája, Bruce helyét a Die Hard filmekben.
iktriad
Mondjuk a haja alapján inkább Borland lesz az, nem PW52 😊
diverdoc
Ő nem elég kemény a szerephez. Patrick az.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ne trollkodj, azért Patrick Willis-ek nem nőnek minden fán. És nem ő az egyetlen, aki már nincs.
Go
Willis már nincs itt?
diverdoc
Sajnos már nem. Ő veszi át a druszája, Bruce helyét a Die Hard filmekben.
iktriad
Mondjuk a haja alapján inkább Borland lesz az, nem PW52 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 253 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne trollkodj, azért Patrick Willis-ek nem nőnek minden fán. És nem ő az egyetlen, aki már nincs.
Go
Willis már nincs itt?
diverdoc
Sajnos már nem. Ő veszi át a druszája, Bruce helyét a Die Hard filmekben.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ne trollkodj, azért Patrick Willis-ek nem nőnek minden fán. És nem ő az egyetlen, aki már nincs.
Go
Willis már nincs itt?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Ne trollkodj, azért Patrick Willis-ek nem nőnek minden fán. És nem ő az egyetlen, aki már nincs.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Jó meccs lesz az hétfőn. Szerencsére amikor a 49ers ellen játszunk, sok Vikes drukker is kilátogat, nem tudom, miért van arrafelé ennyi lilavérű, de egy kicsit ez is segíthet. Én leginkább a két falra vagyok kíváncsi, a DL nagyon jónak tűnik, most majd kiderül, mi a valóság, mert azért az a Frisco OL nem verhetetlenül elit. Az OL nálunk is formálódik, szóval jó kis éles teszt lesz nekik egy komoly front 7, bár azért itt tavaly óta gyengültetek sztem.
Go
ezt meg honnan veszed?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Jó meccs lesz az hétfőn. Szerencsére amikor a 49ers ellen játszunk, sok Vikes drukker is kilátogat, nem tudom, miért van arrafelé ennyi lilavérű, de egy kicsit ez is segíthet. Én leginkább a két falra vagyok kíváncsi, a DL nagyon jónak tűnik, most majd kiderül, mi a valóság, mert azért az a Frisco OL nem verhetetlenül elit. Az OL nálunk is formálódik, szóval jó kis éles teszt lesz nekik egy komoly front 7, bár azért itt tavaly óta gyengültetek sztem.

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Az új fekete szerkóban játszunk a Vikings ellen
 www.csnbayarea.com/49ers/report-49ers-wear-black-alternates-opener-vs-vikings
SFGaben
Meg a Cardinals ellen is novemberben.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Az új fekete szerkóban játszunk a Vikings ellen
 www.csnbayarea.com/49ers/report-49ers-wear-black-alternates-opener-vs-vikings
SFGaben
Nekem egyre jobban tetszik ez a szerko. Csak vhogy néhány dologban hülye babonás vagyok. Túl sok újat egyszerre vhogy nem szeretek. Levis stadion, otthoni meccs és nem red-gold....De ez csak legyen az én hülye babonám.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A számomra gyászos holtszezon, a nap-nap után jött mélyütéseket követően most pozitívabban látom a dolgokat. Előszezonból túl sokat következtetni nem lehet. Nekem így elsőre ez az előszezon két név: Bowmann és Hayne. Védelmünk szerintem jó lesz, secondary szokás szerint kérdőjeles, CB posztot évek óta neccesnek érzem, most is. Számomra kérdéses nagyon hogy Kaep mit fog játszani, mit fognak vele játszatni? Abból a pár megmozdulásból amit mutatott, szerintem erősebb lett, de pontosabb nem hiszem (édes jó istenem hogy túldobta az első meccsen a jelenlegi egyetlen Szabó legényünket, mint egy katapult). Nem lennék meglepve, ha Easton lenne a C kiváncsi vagyok hogy fognak összeszokni. Meg úgy egészében az OL-ra. CB mellett ez a másik nagy kérdőjel.
53-as roszteren 11 ruki, a 30 3 év vagy kevesebb rutinú között. Ez az építkezés, tapasztalatszerzés éve lesz, és mivel agyon sajnálnak minket és leírnak akár jól is elsülhet. Mondjuk a 2-14 predikció kicsit mosolyogtató. Vérmes reményeim azért nincsenek, de egy 7-9, 8-8 összejöhet (Alabama legyen meg a Te jóslatod! Ámen), aztán ha minden összejön ezekkel a srácokkal 2-3 év és SB.
Következő meccs már éles, tehát ELKEZDŐDÖTT!
FAITHFULL
diverdoc
meglátjátok, jó lesz a secondary. nem tudom miért látod kérdésesnek. Acker/Reaser párszor olyan védekezést nyomott csak lestem, nem szakadtak le és mentek jól az emberrel. számomra a DL/Pass rush lesz a kérdéses.
meg tudjuk fogni a futást? be tudjuk nyomni a zsebet, odaér Lynch/Brooks/Harold?

na meg az OL. szerintem szezon közepe felé összeérhetnek ha a jó kombinációt rakjuk fel.
Kap meg igaz túldobta TS-t de első meccs volt ne feledjük.

A Vikings meg szétgyaláz minket hétfőn
petey
Ja, legalábbis az előzetes jóslatok alapján. Tavaly meg minket vártak a Top3-ba, tudjuk mi lett a vége.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 966 — Csodabogár
A számomra gyászos holtszezon, a nap-nap után jött mélyütéseket követően most pozitívabban látom a dolgokat. Előszezonból túl sokat következtetni nem lehet. Nekem így elsőre ez az előszezon két név: Bowmann és Hayne. Védelmünk szerintem jó lesz, secondary szokás szerint kérdőjeles, CB posztot évek óta neccesnek érzem, most is. Számomra kérdéses nagyon hogy Kaep mit fog játszani, mit fognak vele játszatni? Abból a pár megmozdulásból amit mutatott, szerintem erősebb lett, de pontosabb nem hiszem (édes jó istenem hogy túldobta az első meccsen a jelenlegi egyetlen Szabó legényünket, mint egy katapult). Nem lennék meglepve, ha Easton lenne a C kiváncsi vagyok hogy fognak összeszokni. Meg úgy egészében az OL-ra. CB mellett ez a másik nagy kérdőjel.
53-as roszteren 11 ruki, a 30 3 év vagy kevesebb rutinú között. Ez az építkezés, tapasztalatszerzés éve lesz, és mivel agyon sajnálnak minket és leírnak akár jól is elsülhet. Mondjuk a 2-14 predikció kicsit mosolyogtató. Vérmes reményeim azért nincsenek, de egy 7-9, 8-8 összejöhet (Alabama legyen meg a Te jóslatod! Ámen), aztán ha minden összejön ezekkel a srácokkal 2-3 év és SB.
Következő meccs már éles, tehát ELKEZDŐDÖTT!
FAITHFULL
diverdoc
meglátjátok, jó lesz a secondary. nem tudom miért látod kérdésesnek. Acker/Reaser párszor olyan védekezést nyomott csak lestem, nem szakadtak le és mentek jól az emberrel. számomra a DL/Pass rush lesz a kérdéses.
meg tudjuk fogni a futást? be tudjuk nyomni a zsebet, odaér Lynch/Brooks/Harold?

na meg az OL. szerintem szezon közepe felé összeérhetnek ha a jó kombinációt rakjuk fel.
Kap meg igaz túldobta TS-t de első meccs volt ne feledjük.

A Vikings meg szétgyaláz minket hétfőn

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
OT Tanner Hawkinsoné a 10. PS hely.
2013-ban az 5. körben draftolta a Bengals.
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Az új fekete szerkóban játszunk a Vikings ellen
 www.csnbayarea.com/49ers/report-49ers-wear-black-alternates-opener-vs-vikings
SFGaben
Remélem lehet majd kapni Hayne-s mezt amikor majd Londonban lesz nfl meccs mert akkor lehet beruházok egyre 😀
Csiriba
szerintem ebay-en hamarabb és olcsóbban lesz. De ha van egy régebbi Goldson mezed azon csak a nevet kell kicserélned 😊
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
Az új fekete szerkóban játszunk a Vikings ellen
 www.csnbayarea.com/49ers/report-49ers-wear-black-alternates-opener-vs-vikings
SFGaben
Remélem lehet majd kapni Hayne-s mezt amikor majd Londonban lesz nfl meccs mert akkor lehet beruházok egyre 😀
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Az új fekete szerkóban játszunk a Vikings ellen
 www.csnbayarea.com/49ers/report-49ers-wear-black-alternates-opener-vs-vikings

Szerkesztette: SFGaben
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
A számomra gyászos holtszezon, a nap-nap után jött mélyütéseket követően most pozitívabban látom a dolgokat. Előszezonból túl sokat következtetni nem lehet. Nekem így elsőre ez az előszezon két név: Bowmann és Hayne. Védelmünk szerintem jó lesz, secondary szokás szerint kérdőjeles, CB posztot évek óta neccesnek érzem, most is. Számomra kérdéses nagyon hogy Kaep mit fog játszani, mit fognak vele játszatni? Abból a pár megmozdulásból amit mutatott, szerintem erősebb lett, de pontosabb nem hiszem (édes jó istenem hogy túldobta az első meccsen a jelenlegi egyetlen Szabó legényünket, mint egy katapult). Nem lennék meglepve, ha Easton lenne a C kiváncsi vagyok hogy fognak összeszokni. Meg úgy egészében az OL-ra. CB mellett ez a másik nagy kérdőjel.
53-as roszteren 11 ruki, a 30 3 év vagy kevesebb rutinú között. Ez az építkezés, tapasztalatszerzés éve lesz, és mivel agyon sajnálnak minket és leírnak akár jól is elsülhet. Mondjuk a 2-14 predikció kicsit mosolyogtató. Vérmes reményeim azért nincsenek, de egy 7-9, 8-8 összejöhet (Alabama legyen meg a Te jóslatod! Ámen), aztán ha minden összejön ezekkel a srácokkal 2-3 év és SB.
Következő meccs már éles, tehát ELKEZDŐDÖTT!
FAITHFULL
diverdoc
Kaepen és a játékhívásokon valóban sok fog múlni, de talán most színesebb fegyverarzenálja lesz. Lesz végre mélységi célpontja Smith személyében. Azt tudjuk hogy Kaepnek erős karja van, reméljük a pontossággal sem lesz gond. Bush pedig nagy segítség lehet a 3. downoknál. Szerintem a TE játék is hangsúlyosabb lesz idén.
Nekem az OL mellett a pass-rush inkább kérdőjeles,mint a CB poszt. ST-től pedig pozitív meglepetést várok.
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A számomra gyászos holtszezon, a nap-nap után jött mélyütéseket követően most pozitívabban látom a dolgokat. Előszezonból túl sokat következtetni nem lehet. Nekem így elsőre ez az előszezon két név: Bowmann és Hayne. Védelmünk szerintem jó lesz, secondary szokás szerint kérdőjeles, CB posztot évek óta neccesnek érzem, most is. Számomra kérdéses nagyon hogy Kaep mit fog játszani, mit fognak vele játszatni? Abból a pár megmozdulásból amit mutatott, szerintem erősebb lett, de pontosabb nem hiszem (édes jó istenem hogy túldobta az első meccsen a jelenlegi egyetlen Szabó legényünket, mint egy katapult). Nem lennék meglepve, ha Easton lenne a C kiváncsi vagyok hogy fognak összeszokni. Meg úgy egészében az OL-ra. CB mellett ez a másik nagy kérdőjel.
53-as roszteren 11 ruki, a 30 3 év vagy kevesebb rutinú között. Ez az építkezés, tapasztalatszerzés éve lesz, és mivel agyon sajnálnak minket és leírnak akár jól is elsülhet. Mondjuk a 2-14 predikció kicsit mosolyogtató. Vérmes reményeim azért nincsenek, de egy 7-9, 8-8 összejöhet (Alabama legyen meg a Te jóslatod! Ámen), aztán ha minden összejön ezekkel a srácokkal 2-3 év és SB.
Következő meccs már éles, tehát ELKEZDŐDÖTT!
FAITHFULL


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.ninersnation.com/2015/9/7/9270993/49ers-53-man-roster-average-age-nfl
Épp tegnap jutott eszembe, hogy elég sok veterán távozott, és hogy állhatunk liga szinten életkor szerint, erre ma szembe jön velem ez a cikk 😀😀
A 8. legfiatalabb keret a miénk jelenleg, a tavalyi 22. után, nem kis ugrás, de jó, hogy fiatalodott a keret, lehet épitkezni, nekem tetszik
 www.phillyvoice.com/ranking-nfl-teams-age/
és itt van minden csapatra lebontva

Nekem egyébként Wright a legnagyobb kérdőjel a csapatban, örülnék, ha Johnson lenne az egyik kezdő a szélen, Brock nickelben és valamelyik "kicsi" kitúrná... egyébként van valami infó, hogy kik jelenleg a kezdők?
picstii
Wright meg lehet egy Carlos Rogers tortenet de ha valaki kiturja mert jobb nala akkor hajra 😀 a jelenlegi depth chart nem mervado szerintem a Vikings ellen derul majd ki

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Gábor San Francisco 49ers 590
a Dahl újra szól! (igaz nem itt, hanem New York-ban)
Coolearie
nagy túlélő a csávó 😀

több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 www.ninersnation.com/2015/9/7/9270993/49ers-53-man-roster-average-age-nfl
Épp tegnap jutott eszembe, hogy elég sok veterán távozott, és hogy állhatunk liga szinten életkor szerint, erre ma szembe jön velem ez a cikk 😀😀
A 8. legfiatalabb keret a miénk jelenleg, a tavalyi 22. után, nem kis ugrás, de jó, hogy fiatalodott a keret, lehet épitkezni, nekem tetszik
 www.phillyvoice.com/ranking-nfl-teams-age/
és itt van minden csapatra lebontva

Nekem egyébként Wright a legnagyobb kérdőjel a csapatban, örülnék, ha Johnson lenne az egyik kezdő a szélen, Brock nickelben és valamelyik "kicsi" kitúrná... egyébként van valami infó, hogy kik jelenleg a kezdők?