San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
"49ers release DT Darnell Dockett per multiple reports ."

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hunter máshol simán be fog férni, most nálunk túl nagy a konkurencia.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Ellingtom azt hiszem bejátszotta magát a nr3 WR-be, az a sebesség amivel megindult 😀

Hayne is 53, most már tuti




sajnos Hunter out 😕

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A Hárbó imádóknak csak ennyi: Juta-Micsigen 24-17
több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
Imádom a szarkazmust 😊
Leginkább csak azért írtam, mert nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy nálatok mit fog produkálni. A trade idején azt hittem, h csak camp bodynak kell.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/14719/jordan-devey-who-named-49ers-starting-right-guard
nekem tetszik, hogy éhes a sikerre és bizonyítani akar, hajrá!
Josszi
Ne éhes legyen, hanem kezdjen el blokkolni, aztán majd ehet amennyi csak belefér 😀
Csiriba
már elkezdett 😀 nem láttad a denver elleni meccset? 😀
Josszi
Úgy látszik, nem csak a Pats OL-edzője látott benne valamit. Mondjuk élesben rohadtul nem vált be, a szezon elején gyengélkedő OL legrosszabja volt. Sok szerencsét hozzá 😀
Gyulus
MAjd kiderül. Az is lehet hogy csak ott enm tudott igazán beépülni, mert azért megse egy kiscsapatról beszélünk, hanem a Patriotsról! Itt jobban számítanak rá szerintem!

több mint 8 éve
Gyulus 1 037 — Count Zero
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/14719/jordan-devey-who-named-49ers-starting-right-guard
nekem tetszik, hogy éhes a sikerre és bizonyítani akar, hajrá!
Josszi
Ne éhes legyen, hanem kezdjen el blokkolni, aztán majd ehet amennyi csak belefér 😀
Csiriba
már elkezdett 😀 nem láttad a denver elleni meccset? 😀
Josszi
Úgy látszik, nem csak a Pats OL-edzője látott benne valamit. Mondjuk élesben rohadtul nem vált be, a szezon elején gyengélkedő OL legrosszabja volt. Sok szerencsét hozzá 😀
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/14719/jordan-devey-who-named-49ers-starting-right-guard
nekem tetszik, hogy éhes a sikerre és bizonyítani akar, hajrá!
Josszi
Ne éhes legyen, hanem kezdjen el blokkolni, aztán majd ehet amennyi csak belefér 😀
Csiriba
már elkezdett 😀 nem láttad a denver elleni meccset? 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/14719/jordan-devey-who-named-49ers-starting-right-guard
nekem tetszik, hogy éhes a sikerre és bizonyítani akar, hajrá!
Josszi
Ne éhes legyen, hanem kezdjen el blokkolni, aztán majd ehet amennyi csak belefér 😀
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 espn.go.com/blog/san-francisco-49ers/post/_/id/14719/jordan-devey-who-named-49ers-starting-right-guard
nekem tetszik, hogy éhes a sikerre és bizonyítani akar, hajrá!

Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 twitter.com/nfldraftscout/status/638335455348568064
lulz
petey
Jaquiski Tartt tényleg ennyire jónak tűnik már most?
iktriad
igen, jól néz ki nickelben
 www.profootballfocus.com/blog/2015/08/31/grades-for-broncos-49ers/
–Second-round pick Jaquiski Tartt earned a positive grade for the third-straight game. Tartt has allowed three catches for 28 yards, and just two total yards after the catch, on 61 snaps in coverage. He currently sits as the second-highest-graded safety this preseason (+4.3) heading into Sunday’s final two games.

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Akkor Looney lemaradt... es ki lesz az RT? Pears?
Josszi
igen

 twitter.com/mattbarrows/status/638786572758986752
na ez kellett

bazze AD miért tetted ezt velünk, tabzs, bráfó

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Akkor Looney lemaradt... es ki lesz az RT? Pears?

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Devey lesz az RG és M Martin a C
több mint 8 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 132 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/nfldraftscout/status/638335455348568064
lulz
petey
Jaquiski Tartt tényleg ennyire jónak tűnik már most?
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
 twitter.com/nfldraftscout/status/638335455348568064
lulz

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
cut:K Corey Acosta, LB Steve Beauharnais, CB Mylan Hicks, T Sean Hooey, WR Mario Hull, WR Chuck Jacobs, WR Nigel King, LB Shawn Lemon, FB Trey Millard and DL Lawrence Okoye.
Injured Reserve: WR Dres Anderson and LB Desmond Bishop
Daniel Kilgore on the Reserve/Physically Unable
WR DeAndre Smelter on the Reserve/Non-Football Injury
Coolearie
akkor Kilgorera a 7. meccsig nem számithatunk 😕
Josszi
Sajnos, pedig egy probléma meg lenne oldva a falban.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
cut:K Corey Acosta, LB Steve Beauharnais, CB Mylan Hicks, T Sean Hooey, WR Mario Hull, WR Chuck Jacobs, WR Nigel King, LB Shawn Lemon, FB Trey Millard and DL Lawrence Okoye.
Injured Reserve: WR Dres Anderson and LB Desmond Bishop
Daniel Kilgore on the Reserve/Physically Unable
WR DeAndre Smelter on the Reserve/Non-Football Injury
Coolearie
akkor Kilgorera a 7. meccsig nem számithatunk 😕

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 985
Okoye-nek a testébe szeretett bele Harbó. Na abból itt nem lehet megélni... 😊
Nem lehet már a mozdulatokat felnőtt fejjel megtanulni, nem véletlenül kezdik ezt gyerekkorban. Nálunk is túl fiatal még a sport. gyerekekkel csak elvétve foglalkoznak. A felnőttek meg nem véletlenül sérülnek meg olyan gyakran, hiányoznak az alapok. Elég speciális mozgások vannak ebben a sportban, a helyes szerelésről nem is beszélve. Szóval az outsidereknek nem nagyon terem babér, persze azért vannak kivételek, de Okoye nem az.

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Úgy néz ki az Okoye projekt megy a kukába?
Alabama
még mehet PS-re
petey
Szerintem azt sem éli meg. Kéne egy vérig Magyar az NFL-be. Mint pl. Okoye, Hayne. Csak ő magyar legyen. Jó lenne látni.😊

több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
Úgy néz ki az Okoye projekt megy a kukába?
Alabama
még mehet PS-re

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Úgy néz ki az Okoye projekt megy a kukába?
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
cut:K Corey Acosta, LB Steve Beauharnais, CB Mylan Hicks, T Sean Hooey, WR Mario Hull, WR Chuck Jacobs, WR Nigel King, LB Shawn Lemon, FB Trey Millard and DL Lawrence Okoye.
Injured Reserve: WR Dres Anderson and LB Desmond Bishop
Daniel Kilgore on the Reserve/Physically Unable
WR DeAndre Smelter on the Reserve/Non-Football Injury

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
más: Acker? mit nyomott már mint kezdő CB? jó a labdaeldobásos college műsor nem kellett volna 😀 de már tudja.
levette DT-t és elfogta PM kacsáját. ezen kívül is volt neki fontos szerelése.
DJ is 2x faszán szerelt, TD-t is megakadályozva. csak nem értem minek rakják be slotba, mikor az nem ment neki.

Bow meg Bow. tisztelet. Mangini mennyire jól látta, hogy középen kell megverni PM-et, meg is történt és mindig összenyeklett mint a nyugágy 😀
petey
Bow elmondta meg arra kivancsi a terde hogy fog reagalni ha a felidei pihenes utan ujra jatekba kell lendulnie vele.. fejben is 100% , a db sor nagyot jatszott es nem is akarkik ellen, csak az offense :-/ de meg van 2 hetuk
Josszi
Ami az offenset illeti az kiderült, hogy Ellington jobb, mint Patton, ha egészséges tud maradni szerintem ő lesz a 3. számú elkapó. Hyde pedig főszereplő lesz idén.
SFGaben
Szerintem elég sűrűn lesz Rb sub. Hyde, Bush. Talán Bush nagyobb szerepet fog kapni az elkapó szerepre, meg a screen passzokra. 3DRB nemtudom hogy ki lesz viszont oda Haynet raknám.
Coolearie
Szerintem Davis is előrébb van, mint Hayne. Hunter helye inkább kérdéses. De Hayne egyelőre, mint PR kerül szóba.
SFGaben
Hayne tuti ST-ben lesz, mint gunner is, nem csak returner.
RB sor - Hyde, Bush, Davis, Hunter aki kifelé megy sajnos.

DB sor Brock, Acker, DJ, Reaser, és Bethea, Reid, Tartt, Ward, McCray. Dahl remélem cut 😀 végre, bár szerencsétlen jó campet nyomott most

Tegnapi O# gyalázathoz elmondták hogy nem volt audible, sima playekkel mentek ki. rendben is van, de azért blokkolni illett volna :S
petey
Aha.. es audible nelkul 1-1 megverik az embert? 😀
Az RB temahoz annyit hogy ha a falunk jobb oldala gyenge akkor a pass playeknel illetve read optionnel olyan alljon ott aki blokkolni is tud, emlekeztek meg Gore ugye? Nem tudom Hyde es Davis ebben hol tart..
Josszi
Te azt a Dahl cutot gondold át! 😀

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
más: Acker? mit nyomott már mint kezdő CB? jó a labdaeldobásos college műsor nem kellett volna 😀 de már tudja.
levette DT-t és elfogta PM kacsáját. ezen kívül is volt neki fontos szerelése.
DJ is 2x faszán szerelt, TD-t is megakadályozva. csak nem értem minek rakják be slotba, mikor az nem ment neki.

Bow meg Bow. tisztelet. Mangini mennyire jól látta, hogy középen kell megverni PM-et, meg is történt és mindig összenyeklett mint a nyugágy 😀
petey
Bow elmondta meg arra kivancsi a terde hogy fog reagalni ha a felidei pihenes utan ujra jatekba kell lendulnie vele.. fejben is 100% , a db sor nagyot jatszott es nem is akarkik ellen, csak az offense :-/ de meg van 2 hetuk
Josszi
Ami az offenset illeti az kiderült, hogy Ellington jobb, mint Patton, ha egészséges tud maradni szerintem ő lesz a 3. számú elkapó. Hyde pedig főszereplő lesz idén.
SFGaben
Szerintem elég sűrűn lesz Rb sub. Hyde, Bush. Talán Bush nagyobb szerepet fog kapni az elkapó szerepre, meg a screen passzokra. 3DRB nemtudom hogy ki lesz viszont oda Haynet raknám.
Coolearie
Szerintem Davis is előrébb van, mint Hayne. Hunter helye inkább kérdéses. De Hayne egyelőre, mint PR kerül szóba.
SFGaben
Hayne tuti ST-ben lesz, mint gunner is, nem csak returner.
RB sor - Hyde, Bush, Davis, Hunter aki kifelé megy sajnos.

DB sor Brock, Acker, DJ, Reaser, és Bethea, Reid, Tartt, Ward, McCray. Dahl remélem cut 😀 végre, bár szerencsétlen jó campet nyomott most

Tegnapi O# gyalázathoz elmondták hogy nem volt audible, sima playekkel mentek ki. rendben is van, de azért blokkolni illett volna :S
petey
Aha.. es audible nelkul 1-1 megverik az embert? 😀
Az RB temahoz annyit hogy ha a falunk jobb oldala gyenge akkor a pass playeknel illetve read optionnel olyan alljon ott aki blokkolni is tud, emlekeztek meg Gore ugye? Nem tudom Hyde es Davis ebben hol tart..

The Amazing Racoon