San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Brooks ugyhoz meg annyit hagy dontse mar el a klub hogy mikent szankcionalja az alkalmazottait egy bunugyben ami meg nem bizonyitott..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Moody helyett Skov maradt bent, ennek orulok. Megbizhatobbnak es okosabbnak tunt a pre meccsek alatt.
Hogy Godell vegre talan a brady ugy miatt is de visszavett az arcbol es az artatlansag velelme rulz Brooks jatszhat az nagyon plussz lesz mert pass rush az nagyon kene, meg ugyis hogy fiatal DB sorunk szepen teljesitett a felkeszules soran.
Offense: a futas biztato volt,csak igy tovabb foleg ilyen backfieldel.

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Vernon Davis a mostani felkészülési időszak alatt eléggé motiváltnak tűnt, a képességei megkérdőjelezhetetlenek, szerintem jó szezont fog tolni. Mike Davis a jövő embere, idén még nem fog akkora szerepet kapni, mert Hyde viszi a playeket. Bush és Haynes-t nem klasszikus RB-ként fogjuk használni szerintem így Hyde back-upja lesz ami ad lehetőséget tudásának csillogtatására.
Nekem egyedül Nick Moody kirakása meglepetés, biztos volt alapja.
Ahogy elnézem a rostert az OL ami kérdéses, még nem tudni pontosan mi a felállás, a többi poszton megvan a felállás.
A DL a nagy átalakulás és fiatalítás után is remek lesz ebben biztos vagyok. Nagyon remélem, hogy az általam mindig kérdőjelesnek tartott CB sor meglepetésekkel szolgál.
A mély RB sor és az átalakult elkapó állomány miatt szerintem elég kreatív támadó koncepciónk lesz (persze ha a fal is összeáll).
Nagyon bízok Tomsulában és abban, hogy egy a szellemiségével egy masszív és küzdő csapatunk lesz akik harcban lesznek a PO-ért, és rácáfolnak a minket teljesen leíró sajtóra.
Brutál kemény sorsolás ellenére biztos vagyok, hogy nem lesz negatív a mérlegünk!
Go 9ers!!!
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
már melyik Davis? 😀

Brooks nem került a komisszár feketelistájára, így aktív rosteren maradhat. és visszajöhet edzeni és játszani. kellene mint egy falat kenyér.

a cutokban semmi meglepő

Yea Alabama! Grat White! Nyomjuk le Coopert 😛

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 425 — LIGHTS OUT!
Davis jo lesz?
Janek
Mike Davis retek jó lesz !

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Davis jo lesz?
Janek
Egész jól felépült a sérüléseiből, szépen regenerálódott, Idén ő fogja a legtöbb labdákat kapni szerintem. Bár 31 éves, de attól függetlenül lehet egy nagyon jó szezonja.

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 580 — Apu ökölbeszorított keze
Davis jo lesz?

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
IR: Busta Anderson, Jerome Simpson, Kendall Hunter
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
QB: Kaepermick, Gabbert
RB: Hyde, Davis, Bush, Haynes
FB: Miller
OL: Staley, Boone, M. Martin, Devey, Pears, Brown, Silberman, Easton, B. Thomas
WR: Smith, Boldin, Ellington, Patton, White (Roll Tide!!!)
TE: Davis. McDonald, Celek, Bell

DL: Dorsey, William, Dial, Carradine, Jerrod-Eddie, Armstead, Purcell
LB: Bowman, Wilhoite, Harold, Lemonier, Lynch, Brooks, Bellore, Skov
CB: Brock, Wright, D. Johnson, Acker, Reaser
S: Reid, Bethea, Tartt, Ward, McCray

K: Dawson
P: Pinion
LS:Nelson
több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
A kirúgottak listája és az 53-as keret:
 www.49ers.com/news/article-2/11-Observations-from-49ers-Initial-53-man-Roster/bdf39f30-d41e-4372-adc4-c7e94380151f
több mint 8 éve
Esteban San Francisco 49ers 447 — Fosh Push hater
 twitter.com/Ravens/status/640205066612436992

Milyen szerep várhat rá?
Bazzani
Valoszinu center, hiszen Kilgorera min a 7.meccsig serult listan lesz, easton a PFF grade preseason meccsek alapjan a legjobb volt a posztjan.. es Martin mehet Pears helyere RT-nek
Josszi
Úgy értettem, hogy kezdő vagy csere?
Bocsi nem voltam egyértelmű.
Bazzani
Amíg nem tér vissza Kilgore, addig remélem kezdő lesz, és tényleg Martin megy ki a jobb oldalra, se Pears, se a tubás nem a szívem csücske ott... de ebbe az OL-be elfér az ember mindenféleképpen 😀
Más: mindenki megnyugodhat, Hayne bent van az 53-ban 😊
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 twitter.com/Ravens/status/640205066612436992

Milyen szerep várhat rá?
Bazzani
Valoszinu center, hiszen Kilgorera min a 7.meccsig serult listan lesz, easton a PFF grade preseason meccsek alapjan a legjobb volt a posztjan.. es Martin mehet Pears helyere RT-nek
Josszi
Úgy értettem, hogy kezdő vagy csere?
Bocsi nem voltam egyértelmű.
Bazzani
csere lehet Center poszton , nem tudom elkepzelni hogy bevetjuk kezdo centerként, tavaly volt ebben reszunk hogy kezdo centerrel voltunk kenytelen jatszani nem sult el jol.. erthetoen. nem tudom a valaszt 😀 de majd a szagertok megaszongyak

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Ravens/status/640205066612436992

Milyen szerep várhat rá?
Bazzani
Valoszinu center, hiszen Kilgorera min a 7.meccsig serult listan lesz, easton a PFF grade preseason meccsek alapjan a legjobb volt a posztjan.. es Martin mehet Pears helyere RT-nek
Josszi
Úgy értettem, hogy kezdő vagy csere?
Bocsi nem voltam egyértelmű.

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 twitter.com/Ravens/status/640205066612436992

Milyen szerep várhat rá?
Bazzani
Valoszinu center, hiszen Kilgorera min a 7.meccsig serult listan lesz, easton a PFF grade preseason meccsek alapjan a legjobb volt a posztjan.. es Martin mehet Pears helyere RT-nek

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
 twitter.com/Ravens/status/640205066612436992

Milyen szerep várhat rá?

Szerkesztette: Bazzani

több mint 8 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Looney kirakása nekem meglepetés, a többi papírforma eddig.
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Vége a dahlnak.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár


Wheeler, Looney és Dahl(véééégre) elengedve. Cool eret fog pattintani 😀

Looney volt az utolsó 2012-es draftunk. Szép, taps. Dillon Farrel így bent maradhat.

Szerkesztette: petey

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Még reggel láttam ezt a Hayne-videót, zéró megerőltetést okozott neki, hogy seggrebassza a szembejövőt, nem véletlenül pattantam fel már az elején a Jarryd-bandwagonra, amikor még szabadon lehetett ülőhelyre vadászni az első osztályú kocsikban. A további jelentkezőknek már csak a biciklitárolóknál lesz hely, vagy tujázhatnak.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 922 — Csodabogár
A Hárbó imádóknak csak ennyi: Juta-Micsigen 24-17
Alabama
Ezen a videón elég magasan játszik. Ez lehet,hogy nem a legjobb ötlet. Mondjuk nem állnék be elé, ha fizetnek sem. Szerintem neki meg puhanynak is tűnhet az nfl-es, vedofelszereleses ütközés. Ennyire egyenes háttal is van benne kraft, de nem véletlenül mennek a ligában a helmettel előre a futók (habár az már nem szabályos openfielden).

Ez a Dockett úgy wtf. Nem vele akartatok stabilizálni a falat?
undisputedly
nem, mi az OL-t akarjuk akartuk stabilizálni.
amit ő tudna igy sérülés után közben azt nyújtja majd más,
"Glenn Dorsey, Ian Williams and Quinton Dial appear to be in line as starters in the 49ers’ 3-4 defense. Tank Carradine, Tony Jerod-Eddie and first-round draft pick Arik Armstead are trying to work into significant roles, too."
Josszi
DD nem volt már ugyanaz a térde miatt. most meg újabb sérülés. sajnálatos, de irány a fiatalság. így sanszos hogy Purcell is túléli a cutot. jó ez a DL.

 twitter.com/greggrosenthal/status/639821674083299329

Hayne magasan fut, tudja ő is, dehát majd szokja hogy hogy kell.

több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
A Hárbó imádóknak csak ennyi: Juta-Micsigen 24-17
Alabama
Ezen a videón elég magasan játszik. Ez lehet,hogy nem a legjobb ötlet. Mondjuk nem állnék be elé, ha fizetnek sem. Szerintem neki meg puhanynak is tűnhet az nfl-es, vedofelszereleses ütközés. Ennyire egyenes háttal is van benne kraft, de nem véletlenül mennek a ligában a helmettel előre a futók (habár az már nem szabályos openfielden).

Ez a Dockett úgy wtf. Nem vele akartatok stabilizálni a falat?
undisputedly
nem, mi az OL-t akarjuk akartuk stabilizálni.
amit ő tudna igy sérülés után közben azt nyújtja majd más,
"Glenn Dorsey, Ian Williams and Quinton Dial appear to be in line as starters in the 49ers’ 3-4 defense. Tank Carradine, Tony Jerod-Eddie and first-round draft pick Arik Armstead are trying to work into significant roles, too."

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ezen a videón elég magasan játszik. Ez lehet,hogy nem a legjobb ötlet. Mondjuk nem állnék be elé, ha fizetnek sem. Szerintem neki meg puhanynak is tűnhet az nfl-es, vedofelszereleses ütközés. Ennyire egyenes háttal is van benne kraft, de nem véletlenül mennek a ligában a helmettel előre a futók (habár az már nem szabályos openfielden).

Ez a Dockett úgy wtf. Nem vele akartatok stabilizálni a falat?

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
"49ers release DT Darnell Dockett per multiple reports ."
Sixo
 www.csnbayarea.com/49ers/source-49ers-release-dockett

fiatal csapatba illetve nem vénnek való vidék 😀
komolyabban szólva de tele a DL, és bár rutin és tűz is akad benne de nem férne be, és így sérülten.. sok sikert neki máshol biztos nem vonul még vissza, lehet megy vissza hozzátok

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Még azt sem bántam volna ha tényleg Ő lesz a Comeback Player of the Year. Egy éven belül kétszer elküldeni egy ilyen játékost. Sajnálom.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 8 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
felpattanok a Hayne bandwagonra amíg még lehet, nem hittem volna, hogy ennyire jó lesz (ok, hogy csak pre season). tökre látszik a mozgásán, hogy nem amerikai focin nevelkedett, szokatlan, de nagyon hatékony. erővel sincs nála probléma. lehet még zavarja is a vállvédő + a sisak 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."